|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
15.9.2014 5:48:10   
Misha i Ljisha
a mozda je premorena? user posted image tj mozda su vam svi malci premoreni. Cini mi se da se Dunja rr zalila da malac ne spava preko dana dobro. Stavite ih stvarno ranije u krevet, pa ja sam juce D okupala pre 19h jer sam videla da je gotova. Da sam cekala 19 i 30 dobila bi novi nalet energije i visila bi na lusteru od 20h pa na daljeuser posted image Bar je ova moja takva. Dok npr moj bratanac kad je umoran nema sanse da ga drzis budnim on se komira gde stigneuser posted image (eh to nikada valjda necu doziveti)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
22.9.2014 9:35:43   
Anarunika
Do skoro, dok nisu išli u obdanište , bili su uveče budni i do 23h. Stavim ih u krevet a oni nikako da se uspavaju. Uglavnom je to bilo zato što im je popodnevna dremka dolazila kasno , kada su bili mlađi oko 14h, pa onda oko 16h. Međutim od kako su krenuli u školicu u komi su najkasnije do 22h. I komiraju se u roku od dva minuta,često i pre deset. A ustaju oko pola osam. Tako su ustajali i dok nisu išli u obdanište ali sada su valjda aktivniji pa se više izmore.
I više ne spavaju popodne, osim u retkim situacijama.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
22.9.2014 11:30:29   
Modessty
Klarita a da joj staviš malo rakije u mleko user posted image
jooj podseti me to na neku zezanciju od reklame kad majka daje deci valijum za žvakanje. Deca besne i luduju, ona im dala žvaku i nakon par minuta sve mirno i tiho. Deca komirana, a ona na kraju kaže - samo ih s vremena na vreme pogledajte da li dišu user posted image Jes crnjak od reklame al je ludo skorz!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
22.9.2014 12:05:14   
emicaa
Mi pomjerili spavanje za 15 min.sad zaspiva oko 20:45,pokušaću bar još 15 minuta ranije,nekad se pitam dal ne može zaspi od mog "pjevanja" jer se ponekad desi da i pola 10 dočeka budna.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
25.9.2014 14:07:03   
Bibilib
Moje dete je sinoc leglo u 23h pa je jetros jedva ustao za skolicu...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
25.9.2014 14:57:52   
Klarita
Jao, vec danima razmisljam gde da vam stavim jedan klip i ne znam da li je za ovde, ali sad mi opet pao na pamet, EVO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
25.9.2014 14:59:15   
Peace*
Pomerila sam decu.
Stavim ih u pola 9 u krevet i u krevet spavaju. Stavim ih u 9, i u pola 10 spavaju. Posle toga ne puštam.
Problem je što od kad Luku ranije stavljam da spava jedva ustaje ujutru za škkolu. user posted image
I ustvari je glupo da ih navikavam na to, sad će se pomeriti sat, pola 9 će biti pola 8. user posted image To je jako rano za moja shvatanja.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
28.12.2014 20:28:06   
maminozlato1
kad ide u vrtic legne do 21h ustane u 07h do 07,30h... kad ne ide ne pitaj user posted image user posted image

_____________________________

Sreća je u malim stvarima

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
28.12.2014 21:20:23   
dejana007
veoma kasno, posto je ovih dana kuci. A i vrtic nam ne radi do 20.01. tako da ce verovatno kasnije lezati, kasnije preko dana spavati i kasnije u noc se uspavati user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu maminozlato1)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
28.12.2014 21:29:18   
NadaR
u 21h

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.1.2015 15:35:46   
Klarita
Ovo vise nije normalnouser posted image
K je imala boginje pa smo joj dopustali da leze i ustaje kad hoce...imali goste danonocno...lezala i u pomnoc i posle ponoci i skroz skroz skroz izasla iz ritma ako ga je uopste bilouser posted image nema veze da li je premorena ili ne...nekad se po ceo dan sunjka po kuci i opet tesko zaspi, nekad je po ceo dan na snegu, opet tesko zaspi, nekad bude par sati napolju pa ostalo unutra i opet tesko zaspi...uz sve to lako se budi user posted image

N zbog boginja poceo da luduje...okupam ga na vreme, dam mleko na vreme, odspava pola sata sat, pa se probudi i nema sanse pre 01h do 02h da se uspavauser posted image mm opusten, on s njim, ja sa K, ali mene to izkudjuje, izludjuuuuujeeeeeeuser posted image ne znam sta vise da radim

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.1.2015 17:27:17   
moja ciklama
U 21h, u krevecu, ugašeno svetlo!user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.1.2015 22:28:02   
Misha i Ljisha
Klarita dovoljan je jedan dan da ih "sredis"user posted image probudis frajlu ujutru neka kenjka malo sta sad nema veze i onda akcija, prepodne idite negde da se dobro izmori neka igraonica ili nesto onda spavanje ali ne duze od dva sata (da ne nadoknadi dnevnim spavanjem ono izgubljeno jutarnje) i onda je opet dobro izmoris popodne ali ne previse da ti ne bude premorena i stavis je na spavanje do 9 i to je to.

Sutradan je probudis opet ako treba i tako dva tri dana i sredjen problem.

Veci ti je problem sa deranom po meni on je manji. on moze da ti zaspi u toku dana npr tokom jela ako ga probudis ranije i sl ali mozes slican princip da primenis. Izes ga dva tri dana nervoze i onda mirna Backa jer ja kapiram da bih se besila da mi dete ide tako kasno u krevet. Pa ja jedva drzim oci otvorene do 23huser posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.1.2015 23:41:09   
Klarita
Ljiso, slazem se, ali nemam trenutno zivaca ni snage ni volje ni bilo cegauser posted image Danas sam molila Boga da me vrate na posao da pobegnemuser posted image ali citala si unazad, znas da je K neumornauser posted image no, cim krene u vrtic, eto nje opet u kolosek...ne mogu da prestanem da mislim koliko sam ogovarala komsije cije dete leze od rodjenja iza ponoci i dize se u podne, a ja danima to prozivljavam i kazem sebi: "Pocudi se, pa se ponadaj"user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.1.2015 23:45:22   
Misha i Ljisha
hahahah znaci da se ni ja ne cudim sto bratova deca idu tako kasno na spavanje..user posted image mogla bih tako nesto doziveti.

Znas kako ti znas sebe imas li zivaca za njihovo nocno orcanje ili dva dana za njihovo kenjkanje. Ja bih odabrala ova dva danauser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
5.1.2015 23:56:15   
Klarita
Ma, vidi...nemam ti ja zivaca za nistauser posted image ali ljubim te, ne se cudi ic'user posted image i daaaaaaa mislim da zaista nije zdravo da deca lezu kasno i bude se rano/kasno svejedno...jednostavno, ispustila sam ih ovih dana ali od ponedeljka krecem sa ozbiljnim uvodjenjem discipline...iako se mm ne slaze i kaze da mu je divno kad ih posmatrauser posted image ja sam stava da je gornja granica za u krevet 22h i to 22h plafooooon i krajuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
6.1.2015 7:27:16   
Misha i Ljisha
meni je 21h plafonuser posted image .

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
6.1.2015 12:38:23   
branki*
boza ide oko 9,pola 10 uglavnom na spavanje.ovih dana oko praznika nije isao u obdaniste i malo se poremetio,to jest on voli da kasnije ode na spavanje,npr oko 11,pola 12 i onda popodne voli duze da spava,ali....sad se opet uveo u reduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
7.1.2015 9:25:36   
degu
Joj i mm i ja smo nekad znali da pametujemo šta radi beba budna u ponoć,pa to nije normalno i naravno krivi su roditelji a onda je stiglo naše čedo koje se isto za čas poremeti iako je ležemo uvek u 20h tako da se više ničemu ne čudim da me ne stigne user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
7.1.2015 12:44:50   
ishler
Definitivno je da deca nisu ista,isto sam radila sa obe cerke,stavljala ih najkasnije u 8,starija je tako spavala do skoro,a sada u 9 ima 3,5god.Mladja nece pre pola 11 nema sanse sta god da uradim a sada ce 4 meseca,starija zaspi a mladja nikako,a inace je dete koje jako malo spava od svojih mesec dana do danas ne sastavi vise od 3h,sto je bas malo,ali nema nacina da bude drugacije,iako je vesela i samo bi da gleda sta se desava.Pomirila sam se da je takvo dete,previse radoznalo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
7.1.2015 23:43:31   
Klarita
Ljiso, znam da me vec pomalo mrzis sto ti stalno crnim ali moram user posted image nesto razmisljam popodne i shvatim da je i moja K kad je imala godinu i po i dve spavala najkasnije naj naj najkasnije u 20i30user posted image pa se to malo pomalo pomeralo, nazalost...
elem, veceras pomislih kako sve dolazi na svoje, K umalo zaspala oko 19h, ja brze bolje da je istusiram, kad ne lezi vraze, rasani se djubrence i vilenila je po krevetu u pizami do skoro 23huser posted image user posted image
N se uspavao u 22h (inhaliralian je onda) i probudio se u 23h i evo na smenu ljaljamo mm i ja i nema sanseeeeeeeeee da zaspi, i upravo ga je mm spustio u krevetac budnoguser posted image moja smena...odoh sad da vidim ja da ljuljam malo

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.1.2015 0:48:04   
Klarita
user posted image tek se sad uspavao, znaci definitivno mm ima bolje nerve od mene, ja sam izpizuser posted image par puta u medjuvremenu...sad odoh da iskuliram user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.1.2015 8:48:43   
cockic
oko 21h su u krevetu,ako vidim da su bas umorni stavim i ranije.posto setanje po vodu mora da istera svojeuser posted image uvek nekih sat vremena od stavljanja se uspavaju.
juce su opravdano legli kasnije jer su ustali u 18:30h uvece,pa do 22:30h su se uspavali.inace to dnevno spavanje se retko da desi,danas ne verujem da cu uspeti da ih uspavam,ona kad vidi da bata nece,nece ni ona i kaze necu da spavam.a njegovo dnevno spavanje ako se desi to je max 45min do 1 sata.a ona i dalje moze da spava po nekih 2h dnevno.samo sto to kuci radi retko kad su zajedno.kad je bata u vrticu ona kuci se svaki put uspava.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.1.2015 18:09:25   
dejana007
obzirom da sad spava, tesko da ce pre ponoci user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: U koliko sati vaša deca idu na spavanje?
8.1.2015 21:06:46   
little_one
Mladja oko 8, pola 9 vec zaspala a starija pola 9 - 9 je u krevetu. Mladja je zamalo napravila haos jer nismo nikako mogli njih dvije da nastimamo u pocetku a onda smo presjekli nakon sto smo skapirali da beba u pola 11 jos uvijek budna...otad nova rutina i evo ovako smo sad vec duze vrijeme. user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Click Here