|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 17:05:35   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Normalno, tako i treba da bude, razmena razlicitih misljenja


Ne to, mislim da se ne gradis svoju stecu na tudjoj nesreci... nekome to apsolutno nije vazno, nazalost

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 17:07:36   
MimaKos
Potpuno se slazem, ali se to skupo placa..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 17:10:16   
mama Jo
I to je tacno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
2.5.2018 17:11:46   
MimaKos
Unostiti porodicu zbog cefa svog... strasno

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:14:25   
Leptiric123
...zavisi koliko su pametne user posted image Naša ljubavnica je imala razne planove, nego nije predvidela jednu malu prepreku-mene user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:17:12   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

...zavisi koliko su pametne user posted image Naša ljubavnica je imala razne planove, nego nije predvidela jednu malu prepreku-mene user posted image

Kako mislis?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:19:07   
Leptiric123
Pa mislim da mi se neka psihopata bila navukla na vrat, otresla sam je posle 2-3 godine...ozbiljna bolesnica. Sad tek za neke njene ideje saznajem, kao npr da se sama pozvala na svadbu kume mog muža, koja je sa njom išla u školu, pa je onda tražila prevoz u nadi da ja ostajem sa bebom kući a da će ona da ode kod naše kume na svadbu ruku pod ruku sa mojim mužem i njegovim roditeljima user posted image user posted image user posted image fascinantna je koliko je bolesna, bilo bi mi dosadno bez nje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:19:27   
Maraj
De der leptiric, pojasni user posted image

Edit: pisale smo.u isto vreme

< Poruku je uredio Maraj -- 18.6.2018 11:20:27 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:21:34   
Leptiric123
Znaš slikaš se na plaži ležiš na buku u roze kupaćem, sutra vidiš neku personu u identičnom kućaćem u identičnoj pozi...user posted image zabava je zagarantovana

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:21:41   
Misha i Ljisha
ljubavnica je samo ako je muz ljubiuser posted image ta vasa onda nije ljubavnica ako nije bilo ljubljenja

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:22:07   
IvanaSK RR
To nije ljubavnica, to je progoniteljkauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:23:11   
Leptiric123


Priznao je Ljisho, zar misliš da nemam mehanizme da ga ispitam user posted image imao je i kaznu, meni je bilo jako zabavno user posted image al sve te budalaštine osvežavaju brak ovako ili onako, bitno je da je zabavno

edit: i jedno i drugo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:23:51   
Maraj
Sve sama psihijatrija....al sta ces, ima nas raznih

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:29:15   
Leptiric123
To je cirkus. Meni je jasno da ti se dopadne neko zauzet, malo se je.uckate i tako lepo vam. Al mi nisu jasne kad umisle nešto tako...ova jadna je umislila svašta, do te mere da sam rekla da ću je prijaviti policiji budem li je videla u svojoj blizini. Ne može da ima decu godinama, ima neke probleme šta ja znam kad već misli da je moj muž njen muž možda isto misli i za dete.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:31:04   
Maraj
Idi bre leptiric....to je psihijatrija neka.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:33:49   
Leptiric123
Ja nisam u početku kontala, ladno mi je lajkovala slike, komentarisala kako je lepo dete i bla bla....dok nisam izvalila budalu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:44:40   
IvanaSK RR
Leptiricu, izvini, al od jutros ne kapiram najbolje. Sta je priznao? Imali sex ili?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:48:21   
Maraj
Verovatno mu se nabacivala

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:49:48   
Leptiric123
To nije priznao, niti sam se uduljivala, dopisivali su se i ljubili...user posted image ali pretpostavljam da jeste. A na sve to i ona je udata. Najače je bilo kada je okačila selfi iz mog auta na facebook...posle je cropovala neke njegove fotke pa htela kao da namesti da je bila u stanu, ali se zajebala ta fotka je bila naopako i tako joj i ostalo...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:51:49   
IvanaSK RR
Kako si se osecala kad si saznala?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:51:56   
Leptiric123
Ja sam jako teška osoba. I u jednom periodu apsolutno sam se posvetila poslu jer sam čekala neko napredovanje, bila sam nervozna, nezainteresovana, kad nisam na poslu ili sa A, ja izlazim i tako, onda se na to vezalo da je on otišao godinu dana preko da radi i ona se tu našla da ga teši, pisanjem, non stop mu je pisala, danonoćno, pa sa svog pa sa lažnih profila i tako u krug.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:55:19   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Kako si se osecala kad si saznala?


Besno, bila mi je povređena sujeta, ja sam znala da ona njega smara, i upozorila ga, najviše me je razbesnelo što je znao da sumnjam i terao po svom misleći da neću saznati, posle se vadio da je to posle bilo samo da je otkači da ne uznemirava više mene. Nema tu šta, svi muškarci kad tad dodju u fazu da im treba još neko, nebitno da li je to seks, da li je priča, da li je dopisivanje...valjda tako leče neke svoje frustracije šta znam. Okružena sam muškarcima na poslu i potpisujem da su apsolutno svi isti, sad pitanje je dokle ode ta potreba da li se završi na flertu, na par poruka ili preraste u ozbiljnu pralelnu vezu. Meni je bila povređena sujeta i to što se igrao sa mojom inteligencijom, ne znam kako je mislio da sakrije uopšte, ili mu je to neki adrenalin...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 11:58:23   
IvanaSK RR
Da, razumem...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:07:44   
lesli
Au, ja ne bih presla preko prevare. Ok, mozda mene moj vara, ali za sada nemam ni jedan razlog koji bi me naveo da to pomislim. Ali kada to pomislim i potvrdim, onda je gotovo.

A sto pitanja iz naslova teme tice... Mislim da mogu postati, ali ne vidim poentu. Ako je jednom varao zenu i rasturio svoj brak zbog nekog drugog, kako verovati tom coveku? Tj. mislim da je dobra sansa da i zenu-ljubavnicu zameni nekom novom ljubavnicom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li ljubavnice postaju supruge?
18.6.2018 12:12:41   
Leptiric123
Znam Lesli i ja sam tog stava, ali pođem od sebe...zamišljam da ne komunicira sa mnom mesecima osim na minimumu, pa verovatno bih i ja poklekla i kuckala se sa nekim.

A što se tiče naslova, ne mora da znači, poznajem dosta ljudi koji su vrlo brzo shvatili da im je brak greška, pratner koji se promenio od dana potpisivanja kod matičara i td....mislim da svakome treba pružiti šansu, ali smatram da je poštenije reći ovo ne ide i razvesti se, nego imati paralelnu vezu godinama a glumiti sve je ok i onda kao bomba "ja imam drugu7drugog".

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here