|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 9:47:24   
Anoniman
Poštovani, 
Ovako ja imam 19 skoro 20 godina, imala sam menstruaciju 13.8. do 17.8. nakon toga sam izasla sa drugaricom u grad 20.8. nas dve smo popile malo i sedele u nekom kafiću ja nikad nisam imala odnos i ja sam otišla do toaleta i tamo je bio neki čovek ja sam izašla iz toaleta i on isto i on je oprao ruke ja se bojim da mi je nesto uradio ali koliko se sećam nije to jest brinem se da me je napao. Ja sam uredno izlasla iz Wc i ostatka večeri se sećam skroz nakon toga ja sam 05.09. izašla sa društvom u grad i drug mi se mnogo napio i ja sam krenula kući jer je pravio haos i ja sam krenula kući sama peske i sela sam na neku klupu i pričala sa bratom i tu čula neke zvukove to jest da neki momci pričaju i pomerila sam se da mi se ne bih nesto dogodilo i nakon toga su došli drug i drugarica i brat i otišli smo zajedno kući i brinula sam se da mi se i te noći nešto dogodilo to jest da me je neko napao i trebala sam da dobijem 12.9. ja sam dobila 8.9. i trajala je menstruacija do 11.9. obično  mi traju 4 ili 5 dana menstruacije i ja sam jako brinula i 21.9. sam uradila betu HCG i pokazala se negativno <0,10 miu/ml to sam uradila u laboratoriji jer sam čitala svašta o tome na internetu. Nakon toga sam i dalje brinula i uradila Betu HCG opet 30.09. i opet je pokazalo <0,10 miu/ml. Nakon toga sam i dalje brinula i 05.10. otišla privatno kod ginekologa i rekla sam joj da nisam sigurna da li sam imala odnos i ona je uradila UZ preko stomaka sa punom bešikom i nije videla trudnoću i rekla da nisam trudna, pre UZ uradila mi je i pregled i rekla da nije sigurna da li je došlo do pokušaja ili mi je himen takav to jest reckav je ali je sigurna da nije došlo do potpune penetracije. I rekla mi je da uskoro treba da dobijem i da imam cistu neku koja će otići sa menstruacijom nakon toga ja sam trebala da dobijem 07.10. i nisam i brinula sam i dalje i otišla da uradim Betu HCG iz krvi i pokazalo je opet <0,10 miu/ml. Nakon toga sam dobila menstruaciju 10.10. koja je bila veoma bolna i obilna i trajala je do 14.10. i ja sam brinula da nije lažna menstruacija i 20.10. sam opet uradila betu HCG iz krvi i pokazalo je opet <0,10 miu/ml. Ima li razloga za brigu u vezi trudnoće i da li bi trebala opet da uradim UZ ili da se javim opet ginekologu? Nadam se da će mi neko od vas pomoći.



(odgovor članu EnaEna)
  Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 10:54:42   
BubaBubica
Devojko, ti ili nemaš 20 godina ili se drogiraš, ovo uopšte nema smisla šta si napisala. Saberi se, sedi i lepo napiši kako jeste bilo da bi mogli da ti pomognemo, ali opet po svom pisanju od trudnoće nema ništa. Ubuduće bez rizičnih ponašanja jer kad se već desi onda je kasno. Ako se rizično ponašaš onda bi trebalo i da se snosi odgovornost za to. Malo popile a ne sećaš se da li se nešto desilo ne ide jedno sa drugim. 

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 11:06:12   
Dragana Mijatovic
Popila sam dosta, ali koliko znam nisam imala odnos, ne sećam se bojim se. Brinem se da jesam ali da se ne sećam. 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 11:07:42   
Dragana Mijatovic
I sad imam strah da sam trudna, ne drogiram se, drogu u živoru probala nisam. 

(odgovor članu Dragana Mijatovic)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 11:15:52   
Anoniman
Popila sam dosta ali se ne secam da sam sa nekim imala odnos ali sam se jednostavno brinula da sam imala odnos a da se ne secam jer sam popila to veče baš dosta. Ali nisam bila jako olesena koliko znam ni 20.8. ni 05.09. nisam imala odnose. Ali se brinem da se ne sećam. I još mi je ginekolog rekla da nije sigurna da li je došlo do pokušaja pa se brinem.

(odgovor članu Dragana Mijatovic)
  Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 11:26:56   
Anoniman
I sad nisam sigurna da li sam imala odnos. U slučaju da sam imala rizacan odnos 20.8. i 05.09. da li bi beta pokazala? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 11:39:22   
Maslacak15
ja i dalje sumnjam da je ovo ozbiljno pitanje. Koji ginekolog nije u stanju da odgovori na ovakvo pitanje? Od bilo kakvog rizicnog odnosa beta mora da je pozitivna najkasnije 21 dan kasnije.

To je proslo 26. septembra. Dakle o cemu mi pricamo? ???? Osim toga trudnoca je samo jedna od posledica nezasticenih odnosa druge su HPV, triper, hlamidije, gonoreja, polni herpes itd...Trudna nisi na osnovu ovog sto rece ali mozda bi mogla da razmislis o svemu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 11:43:37   
Dragana Mijatovic
Znam otići ću kod ginekologa opet u ponedeljak. Ali najviše sam se brinula za trudnoću u slučaju da mi se nešto tih noći dogodilo a da se ne sećam. Jer ne mogu da kažem da sam imala odnos kad se ne secam. Znam da se tih noći nisam ni poljubila jedino ako me neko nije napao.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 11:58:21   
Anoniman
Znaci posle 26. Septembra bi se sigurno pokazalo da trudnoce ima? Ako sam dobro razumela?

(odgovor članu Dragana Mijatovic)
  Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:03:45   
Maslacak15
da. ne razumem odakle uopste ideja da posle dve menstruacije i tri negativne bete neko pita da li je trudan od odnosa 5. septembra..... Meni to ne ide u glavu.
I 21 dan je dugo. To je maksimum teorijskog maksimuma na osnovu teoretskog prezivljavanja spermatozoida od 7 dana sto se relano verovatno skoro nikad ne desava. Recimo da je realan rok nekih 15-18 dana posle odnosa.

Tako da ili se zavitlavas sa nama, imas previse para i vremena za laboratorije ili je vreme za casove biologije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:05:19   
Anoniman
Ne zavitlavam se, jednostavno se samo brinem. Mlada sam i  neiskusna.

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:08:21   
Maslacak15
mene tu iskreno vise brine zasto ti mislis da je moguce da si imala odnos kojeg se ne secas. To je vrlo medicinski zabrinjavajuce sa 19/20 godina biti tako obeznanjen.

Trudna sigurno nisi ako osim ako te neko nije napao u poslednjih 15 dana.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:11:50   
Anoniman
Brinula sam se da mi se za te dve noći da mi se desio nezaštićeni odnos a da se ne sećam odnosno popila sam mnogo. Pa sam brinula jer nikad pre nisam imala odnose ali koliko se sećam nisam ni te dve noći pa sam čitala o svemu tome, dobila dve menstruacije, radila bete koje su sve tri negativne. Bila kod ginekologa ali najviše sam se uplašila kad je rekla da nije sigurna da li je došlo do odnosa jer ne može da kaže na osnovu himena kaže možda je došlo do pokušaja odnosa.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:13:27   
Anoniman
Ne nije me niko napao poslednjih par dana jer od tad nisam više ni pila a ni izlazila. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:21:09   
Maslacak15
neznam sta si citala, i gde si citala ali promeni izvore informisanja. Od odnosa 5. septembra beta bi pokazala trudnocu do 26. septembra.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:23:24   
Anoniman
To znači da od 26. Septembra ako je beta negativna 100% trudnoće nema? 

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:26:40   
Maslacak15
1000 %

pitas, odgovorim, opet pitas ja opet ponovim.....?!?! to je biologija razvica ne metafizika.



< Poruku je uredio Maslacak15 -- 23.10.2021 12:28:53 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:27:56   
Anoniman
Važi, hvala puno. 

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 12:57:26   
Anoniman
Znaci ako je beta 30.9. negativna 0,10 i 7.10. takođe negativna sa istim rezultatom i 20.10. opet negativna sa istim rezultatom 100% trudnoće nema? Izvinite ako sam dosadna ali brinem samo. Šta mislite da li ima potrebe ici na UZ ako je beta negativna? Hvala unapred. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 13:13:11   
Sanjica26 RR
Dragana, Sve ti je maslacak napisala. Nema trudnoce. Vidis li koji je sad datum?!  



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 13:13:49   
Sanjica26 RR
Vodi racuna ubuduce. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Beta HCG - 2 deo
23.10.2021 13:15:01   
Anoniman
Važi, hoću, hvala vam puno. ❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Beta HCG - 2 deo
24.10.2021 1:22:22   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

mene tu iskreno vise brine zasto ti mislis da je moguce da si imala odnos kojeg se ne secas. To je vrlo medicinski zabrinjavajuce sa 19/20 godina biti tako obeznanjen. 




Maskacak 🤣🤣🤣

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Beta HCG - 2 deo
26.10.2021 19:50:13   
Coconut


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Maslacak15

mene tu iskreno vise brine zasto ti mislis da je moguce da si imala odnos kojeg se ne secas. To je vrlo medicinski zabrinjavajuce sa 19/20 godina biti tako obeznanjen. 




Maskacak 🤣🤣🤣






😂😂😂

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Beta HCG - 2 deo
27.10.2021 16:57:55   
Anoniman
Ne razumem zašto se smejete, brinem se ali koliko znam stvarno odnos nisam imala. Ali se brinem da mi se desilo nešto 20.08. tad kad sam izašla bojim se da me je neko napao a da se ne sećam. Čitam da neke žene imaju mesntruaciju u trudnoći i jako se brinem.

(odgovor članu Coconut)
  Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here