RE: Trudnoća nakon spirale (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Buba Mira -> RE: Trudnoća nakon spirale (27.10.2014 20:59:26)

Da podelim sa vama jako bitne informacije: spirala out - na kontroli ni traga od ciste!!! Kaže dr da su se resorbovale, pukle, nestale. Nema ni jedne (navodno su bile dve, prema njegovim podacima, ja znala samo za jednu [sm=zmeden.gif])
Kako god, jedan problem manje, i sad sve više verujem u povezanost spirale i ciste.




choopa choops -> RE: Trudnoća nakon spirale (27.10.2014 21:26:04)

Bubi tek sad vidim ovo...

Ja sam imala tu vodenu cistu nakon missed ab-a. Bila je otprilike oko 5cm. Rečeno mi je da je to česta pojava nakon intervencije. Tad mi je dao neke tablete (Primolut nor? [sm=zmeden.gif] ) i rekao da pijem i da bi trebalo da odu sa prvom sledećom [sm=hudicek1.gif] Tako je i bilo. Čisto da napišem, neka stoji-meni je on tada rekao da generalno te vodene ciste nisu problem, tj. da nisu strašne. Ja sam se pazila još priično vremena poslije toga, tako da ne mogu da povežem da li bi to imalo uticaja na trudnoću...

Što se tiče zatrudnjivanja, ja nemam iskustva, ali moja drugarica ih je promijenila baš dosta i hormonskih i onih drugih, i nije imala problem sa ostajanjem u drugom stanju. [sm=zmeden.gif]

Možda je cista bila problem zapravo...U svakom slučaju [sm=pikapoka1.gif] da što prije [sm=nosecka.gif]




Buba Mira -> RE: Trudnoća nakon spirale (27.10.2014 21:34:08)

Hvala, čupita [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]