RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


vikiveki -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (19.7.2015 10:50:20)

[sm=bravo.gif] Mila...slično ovako ima teretana na otvorenom i kod nas na gradskoj plaži,već sam pisala o tome,samo što nemam slika jer je mm umesto da slika kako sam mu rekla snimao.Sledeći put kada budemo išli ja preuzimam aparat i postavljam slike[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (19.7.2015 10:57:53)

Bili smo na plazi pre jedno dve nedelje , kod vas,ali uvece,pa nisam videla teretanu.Ali su klinci uzivali na igralistima, lepe su sprave,bas kvalitetne.




vikiveki -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (19.7.2015 11:11:21)

Teretana je na izlasku sa plaže tj. onog dela koji je uređen,tamo prema restoranu Ribolovac




aleksandrici -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (19.7.2015 14:33:30)

Najbolje je kad na jednom mestu imate sve sprave za decu da mozemo i mi kao roditelji da odahnemo a i deca da se zabave i igraju i da im nije dosadno.




mila83 -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (19.7.2015 14:51:39)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Teretana je na izlasku sa plaže tj. onog dela koji je uređen,tamo prema restoranu Ribolovac


Obraticu paznju.Ma bio je bas mrak kad smo dosli,pa nisam sve uspela da vidim.




vikiveki -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (20.7.2015 12:51:06)

Moj muž obećao da će danas ovom starijem napraviti kako se već zove , valjda nunčake, ono što vrti Brus Li,taja općinjen Brus LIjom pa svoju ljubav preneo i na dečake[sm=smiley36.gif] a ako se sa tim povrede mislim da će nunčake leteti pravo taji po dup...[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (20.7.2015 14:23:57)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Moj muž obećao da će danas ovom starijem napraviti kako se već zove , valjda nunčake, ono što vrti Brus Li,taja općinjen Brus LIjom pa svoju ljubav preneo i na dečake[sm=smiley36.gif] a ako se sa tim povrede mislim da će nunčake leteti pravo taji po dup...[sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif] ah te tate,samo imaju fiks ideje sa tim vezbanjem,spravama,i slicno...[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (21.7.2015 9:14:59)

Jao izludeh od muških članova porodice...što reče Mila uvek imaju neke fiks ideje sa tim spravama...mm često sinu obećava da će mu na spratu napraviti sobu za vežbanje sa tegovima[sm=smiley13.gif] kao malu teretanu, ja mu kažem da mu ne priča o tome jer će ovaj još malo to početi stvarno i da traži,a za opremanje jedne takve sobe za vežbu treba nam najmanje 100 00




Mariya -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (21.7.2015 19:43:22)

Viki, ćuti i pusti ih, bolje da vežbaju i budu zgodni, da provode vreme u teretani nego ispred kompa. Barem ja tako mislim[sm=smiley1.gif]
Što se tiče igrališta, igraonica i spravica, ja sam za čim znaju da ih koriste[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (21.7.2015 21:59:16)

Slazem se sa Mariyom[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (21.7.2015 22:57:09)

Ma ne bih se ja bunila da imamo toliko para,a ovako obećava a ne može baš tako brzo da ispuni obećanje, a sin samo pita kada ćemo napraviti teretanu




jovana jojo -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (22.7.2015 9:45:54)

Moja ćerka ne pokazuje veliko interesovanje za vežbanje na spravama,ona u parku koji je preko puta naše kuću uglavnom vreme provodi na toboganu i ljuljašci,iako ima sprava za vežbanje kao u teretani ,samo od drveta.A sin je još mali




Mariya -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (22.7.2015 11:08:49)

Viki, kupite svake godine po jednu spravu, pa za 5-6 godina kad ti sinovi porastu i krenu intenzivnije da vežbaju taman će teretana biti opremljena[sm=smiley36.gif]




jovana jojo -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (22.7.2015 13:26:49)

Mariya upravu si, svake god. po jednu spravu i za nekoliko god. biće kompletna teretana.




vikiveki -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (22.7.2015 14:49:12)

Znači svake godine po jednu spravu[sm=smiley36.gif] a šta da radim ako oni pokvare prvu spravu dok ja stignrm da kupim poslednju[sm=smiley36.gif] što može vrlo lako da se desi.




jovana jojo -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (22.7.2015 15:27:18)

[sm=smiley36.gif] ti onda kupuj opet sve po redu[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (22.7.2015 18:41:59)

Viki, počni od benč klupe, pa to valjda ne mogu pokvariti[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (24.10.2015 23:18:29)

Zene kad ste pocele decu da vodite u igraonice. Mi nemamo nijednog vrsnjaka u okolini, sve su deca od 2 god pa navise a volela bih da moze negde da se poigra i sa vrsnjacima.




serpica -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (24.10.2015 23:27:16)

Wiv tesko da ce u tom uzrastu da se igra sa vrsnjacima,da me ne shvatis pogresno,oni su negde do druge godine dovoljni sami sebi,cak iako stupe u kontakt sa drugom decom bice to vrlo kratko a obicno ti susreti zavrse otimanjem igracke ili gurkanjem i sl.
Naravno pricam iz svog iskustva,moja deca su vrlo rano krenula u vvrtic pa su mi tamo vaspitacice dodatno to objasnile,jer su cak i u vecoj grupi dece bili ne zainteresovani za druzenje,ali probaj,mozda bude drugacije kod vas [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (24.10.2015 23:41:20)

Ma Serpi kapiram potpuno, nego pod poigra sam mislila da barem bude sa vrsnjacima. Pa on i ne zna da se igra ni sa jednom igrackom ali vidim da voli da je u drustvu dece. Nekako se razigra i sav bude veseo.
Na to sam mislila pod "igranje"
Da sad mene neko ne shvati pogresno, volela bi da mi dete sto cesce dolazi u kontakt sa vrsnjacima, svi su oko nas matori (a mi kao nismo )[sm=jezicek.gif]a ne bih volela d ami dete bude starmali [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (24.10.2015 23:45:12)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] bice vremena samo polako,evo ja vas pozivam u goste ima drustvo za igranje "od sortu" [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (24.10.2015 23:49:37)

Wohooooo [sm=bravo.gif] e to je prava stvar. Lako je tebi, ona ima Tomu i devojcurke [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (24.10.2015 23:56:07)

Wiv ti rece da krece u jaslice takо da ce on dosta vremena da provodi sa vrsnjacima.
Sofi sam tek sa godinu i po vodila u igraonicu. I to mislim da sam samo taj put.




DarkoSn10 -> RE: Igralista, sprave, igraonice... kada? (22.12.2015 12:04:41)

onaj tko nema sprave za teretanu, može na street workout :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]