RE: Letovanje 2015 (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


superm -> RE: Letovanje 2015 (7.12.2014 16:32:08)

Mi smo bili u Philoxenia bungalows.




Didy -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 15:11:21)

Ja danas opet istražujem kuda bismo mogli.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Grčka je generalno dosta skuplja nego prošle godine, konkretno naš aranžman od prošle godine je skuplji za 250 evra, što uopšte nije malo.
Gledali smo i Philoxenia bungalows, ali je kraj juna već rasprodat, baš mi je javila devojka iz agencije.




mama krava -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 15:12:53)

Didy, a zasto ne pokusas sama da ih kontaktiras? Veruj mi mozes da dobijes dobru cenu!




Didy -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 15:14:35)

Vidiš, to mi uopšte nije palo na pamet. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




Mala Elena -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 15:18:11)

Didy a kakav je taj aranzman? Pretpostavljam hotelski smestaj all inclusive ?
Mi cemo ici na Halkidiki ako nas posluze sreca i zdravlje..




emicaa -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 15:18:31)

Nama je za ljeto u planu Italija,Slovenija ili Hravatska to nam je usput na putu za Bosnu,mislili smo par dana na more pa produžiti dole ali ne znam još kakve su gdje cijene.




Didy -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 15:22:46)

IZVORNA PORUKA: Didy

Prošle godine smo bili ovde ARISTOTELOS BEACH HOTEL
i moram reći da smo bili baš zadovoljni, toliko da smo razmišljali i ove godine da ponovimo, ali smo se sad malo razočarali jer je isti aranžman skuplji ove godine, pa hoćemo da pogledamo i ostale ponude.
Inače, hotel je mnogo lepši nego na slikama i usluga je fantastična. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



Evo, ME, da se samocitiram s prve strane. Jeste, Halkidiki, Kasandra.




Klarita -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 16:48:31)

OMG, kako ste mi stvorile sad nostalgiju [sm=smiley36.gif] ja bih se vratila u Nea Skioni kod Jorgosa je l' te...ali kum ga nesto trtomudi pa sad, kaze nasao idealno neko mesto pored Neas Marmarasa[sm=zmeden.gif] ma, ja vazno da idem, pa kako hoce ...drustvo mi je odlicno kao i obicno i jedva cekam, gde god. Moj jedini uslov je da sam u vili na plazi, da imam ogromno dvoriste i sredjenu plazu, i da sam u mestu nekom. Ne svidjaju mi se hoteli pored puta udaljeni od turistickih mesta, paaa ni km...




Didy -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 22:22:11)

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ne svidjaju mi se hoteli pored puta udaljeni od turistickih mesta, paaa ni km...


A za mene je pravi odmor hotel izmešten iz grada bar 5 km. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Generalno mrzim gužvu, tezge, vašare, muziku koja trešti iz kafića i sve ostalo što nude turističke naseobine. Mene sve to prvo uopšte ne privlači, drugo uopšte ne zanima i treća strašno nervira. I kad smo išli u privatne vile, birali smo manja mesta, seoca.




Klarita -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 23:15:35)

[sm=smiley36.gif] vasare ne volim ni ja, biramo sela, ali sela gde mogu da izadjem na picu i dobar giros, gde ima setaliste i to je to...Mesta poput Paralie, Pefkohorija, Haniotija za mene su cisto gubljenje energije i vremena...ali zato Nea Skioni mi ostade u srcu[sm=zz_smoke.png]




wivern -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 23:19:45)


IZVORNA PORUKA: Didy
A za mene je pravi odmor hotel izmešten iz grada bar 5 km. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Generalno mrzim gužvu, tezge, vašare, muziku koja trešti iz kafića i sve ostalo što nude turističke naseobine.

Ni mene, a pogotovo plaza gde nemas mesto peskir da stavis. Zato ja na more idem kraj maja do sredine juna ili u septembru. Nema guzve, nema glasne muzike, sunce ne przi..milina..
uuuh ko ce docekati, ove godine nigde nismo isli a kao da nisam godinama isla na more




Misha i Ljisha -> RE: Letovanje 2015 (17.12.2014 23:30:03)

mm i ja mislili da upatilo all inclusive ove godine negde ali poucena deda Mrazom od nedelje na koji nismo mogli da se pojavimo jer su nam sva deca bila bolesna mislim da ipak necemo. Zamisli uplatis all inclusive a dete ti se razboli najstrasnije??? Uglavnom ideja je zdravo dovidjenja[sm=smiley36.gif]. Dogovorili smo se da naredne godine idemo na drugi prst Halkidikija tj na Sitoniju.




Azra_ -> RE: Letovanje 2015 (18.12.2014 1:15:26)

Klarita,, baci na pp kontakt tog vašeg smeštaja. Moj brat bi sa porodicom u NS, ali traže smeštaj... Hvala!




Anck Su Nmaun -> RE: Letovanje 2015 (18.12.2014 7:48:34)

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

mm i ja mislili da upatilo all inclusive ove godine negde ali poucena deda Mrazom od nedelje na koji nismo mogli da se pojavimo jer su nam sva deca bila bolesna mislim da ipak necemo. Zamisli uplatis all inclusive a dete ti se razboli najstrasnije???


Mojoj drugarici se to desilo letos, i deca dobiju boginje [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif] sav novac im je vracen!
Jedino im nije vraceno za avionsku kartu

Mi palinaroma da krenemo u potragu sledece nedelje nesto lepo da nahvatamo oko Sartija. Ako nesto neko cuje nek da predlog!




dejana007 -> RE: Letovanje 2015 (22.12.2014 10:54:47)

IZVORNA PORUKA: superm

Mi smo bili u Philoxenia bungalows.

Philoxenia bungalows


Kako je tamo? Cesto gledam i mislim se dal da rezervisem [sm=smiley1.gif]

iskreno najvise me zanima plaza, dal je peskovita bez kamenja i kakva je voda?




Peace* -> RE: Letovanje 2015 (22.12.2014 11:20:22)

Ne svidjaju mi se hoteli pored puta udaljeni od turistickih mesta, paaa ni km...


Ni ja to ne volim. Jednostavno nemam pojma šta da radim. Preko dana sam na plaži, i to je ok, ali uveče? Obrneš krug oko hotela, i onda? Onda gledaš decu kako se biju u sobi. Ili pokušavaš da sedneš sa njima u restoran pored bazena, i to je toliko zamorno, da se ubiješ.
Braćela, šetalište, pa da ih istrčavam pred spavanje. [sm=jezicek.gif] Nisu sva mesta u Grčkoj vašar.




vonavoj -> RE: Letovanje 2015 (22.12.2014 12:45:02)

Sve gledam gde bi mogli da letujemo sa dvoje male dece,da ne bude preveliko cimanje..hoteli preskupi..aaaaaaaa..
Gledala hotele,ne mozes ispod 1500 da prodjes..dok platis put,hotel,poneses.A mogli bi da skupimo max 1000 evra,i to ako bi placali na rate..bem ti pare!
Ima li neko neku preporuku? Da je apartman blizu plaze,nismo zahtevni.. Da je more cisto! Prosle godine smo bili u Leptokariji,ok je mesto!




wivern -> RE: Letovanje 2015 (22.12.2014 13:18:28)

Von jeste li bili na Tasosu, cela ta regija nije preskupa, grci su preljubazni jer moraju da se bore za turiste a ostrvo je sjajno.
Sad se set_ih, sad ce ionako sajam turizma nasi kumovi svake godine uplate aranzman na sajmu, nadju ekstra povoljno aranzmane, vredi pokusati.




vonavoj -> RE: Letovanje 2015 (22.12.2014 14:02:08)

Nismo,mogla bi to da pogledam! A koliko dugo se putuje?




wivern -> RE: Letovanje 2015 (22.12.2014 14:17:35)

Mi smo putovali oko 8 sati, isli smo u junu mesecu i nije bilo uopste guzve. Pri tom mm vozi strogo po ogranicenjima ne jurca, u proseku 110-120 na sat. Imali smo jedno kratko stajanje, jer u grckoj na autoputu nema ni jedna pumpa pa nismo imali gde ni kafu da popijemo [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Letovanje 2015 (22.12.2014 18:17:07)

Von, mi smo bili na Tasosu u Skali Sotiros. To ti je jedna selendara [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] s divnom polupraznom plažom, jedna pekara, dva restorana i jedna prodavnica. Smeštaj je duplo jeftiniji nego u većim mestima na Tasosu, a na pola puta si od 2 najveća grada na Tasosu: Limenasa i Potosa. Nama je to bila super baza za švrljanje po ostrvu, a kad nas je mrzelo, bili smo prazadovoljni plažom u tom mestašcu.




vonavoj -> RE: Letovanje 2015 (23.12.2014 10:00:05)

Didy,izgleda da vise niko ne radi to mesto..od nasih agencija..




wivern -> RE: Letovanje 2015 (23.12.2014 11:53:38)

Von pogledaj OVO




vonavoj -> RE: Letovanje 2015 (23.12.2014 13:36:39)

[sm=smiley36.gif] tu sam i usla,ali oni samo opisuju mesto tu,a kad kliknes vilu,izadje Sitonija[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mama krava -> RE: Letovanje 2015 (23.12.2014 13:46:36)

Von, ako nadjes neki apartman da ti se dopada, pisi direktno njima. Pretpostavljam da biste išli vašim autom. JA sam predhodnih godina kad asmo isli u Grcku tako dobila super ponude, a i možes da se cenkas.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>