RE: Trotinet (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


jovana jojo -> RE: Trotinet (22.7.2015 20:09:12)

[sm=bravo.gif] Ivanka, ja bih kupila ali me strah da ne završi vrlo brzo odbačen...jer tako je to kod J. brzo se zadovolji.




Ivanka 75 -> RE: Trotinet (22.7.2015 20:24:46)

Jojo, ona sama je trazila da joj kupimo trotinet, rekla sam joj da cu ga dati djubretarima ako ne bude vozila [sm=smiley1.gif]




jovana jojo -> RE: Trotinet (22.7.2015 20:32:30)

[sm=smiley36.gif] e vidiš toga se nisam setila,kada kupim mojoj isto ću joj reći,možda upali[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Trotinet (22.7.2015 22:14:36)

[sm=bravo.gif] Ivanka, to ti je super ideja...sada će dobro razmisliti pre nego se odluči da samo ostavi trotinet




jovana jojo -> RE: Trotinet (23.7.2015 7:59:03)

Ja ću najverovatnije kupiti za početak neki malo jeftiniji trotinet,pa ako vidim da se J. to sviđa i da hoće stvarno da se voza sa njim onda ću kupiti nešto bolje.




aleksandrici -> RE: Trotinet (23.7.2015 22:34:22)

Imamo i mi trotinet i ludo se zabavljamo.Sto je detetu smesno ali je tako smesno i meni kad gledam kako vozi i uziva.




LP mama -> RE: Trotinet (23.7.2015 22:41:00)

Luki je trotinet super poslužio za vežbanje ravnoteže, ubrzo nakon kupovine trotineta je naučio da vozi bicikl bez pomoćnih točkića. Ima ga već dve godine, a iskreno uzeli smo neki jeftiniji kod kineza baš zato što sam mislila da ga neće uopšte dugo voziti




Ivanka 75 -> RE: Trotinet (23.7.2015 22:44:49)

I mi smo kupili kod kineza za,sitne pare, juce sam u komsiluku uporedjivala sa pertini trotinetom i nema nikakve razlike u kvalitetu. Lotpuno su isti, samo sto je pertinijev malo vise fensi, ali nas i ma zeku, to ga vadi [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Trotinet (23.7.2015 22:45:00)

LP upravo iz tog razloga ja se još ne odlučujem da ga uzimam,mada su jedan već imali i polomili




veselicaa -> RE: Trotinet (23.7.2015 22:49:00)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

I mi smo kupili kod kineza za,sitne pare, juce sam u komsiluku uporedjivala sa pertini trotinetom i nema nikakve razlike u kvalitetu. Lotpuno su isti, samo sto je pertinijev malo vise fensi, ali nas i ma zeku, to ga vadi [sm=smiley1.gif]

Setila sam se da si pisala kako tvoja cerkica obozava zeke [sm=smiley1.gif] I nas prvi trotinet je bio obican kupljen za male pare,ali kada uzimam za A onda cu uzeti malo bolji jer je ona veca.




Ivanka 75 -> RE: Trotinet (23.7.2015 22:52:07)

Nek razlupa ovaj i do sledece godine, nece mi biti zao koliko malo smo ga platili.
A sledeci ce sigurno biti od onih jacih i cvrscih, profi trotinet [sm=smiley1.gif]
Zasad vise voli trotinet od bicikle, videcemo dokle [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Trotinet (23.7.2015 22:56:27)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nek razlupa ovaj i do sledece godine, nece mi biti zao koliko malo smo ga platili.
A sledeci ce sigurno biti od onih jacih i cvrscih, profi trotinet [sm=smiley1.gif]
Zasad vise voli trotinet od bicikle, videcemo dokle [sm=smiley1.gif]

Ivanka moju S je drzala ta ljubav prema trotinetu citavih nedelju dana [sm=smiley1.gif] Posle ga je zaboravila i skoro da se nije ni igrala sa njim.




Anarunika -> RE: Trotinet (24.7.2015 18:18:19)

I mi smo kupilli kod Kineza,tj. Aki je dobio od babe za rođendan. Njima ništa ne znači da li je kineski ili fensi, važno da vozi i da je šaren. A ovom čak i točkovi svetle kad se vozi [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Trotinet (3.9.2015 21:40:04)

Sa koliko su vasi klinci poceli da voze trtinet?
Kosta ima godinu i 8 meseci, pre neko vece je uzeo trotinet od starijeg decaka iz zgrade i vozao ga. Veceras kada je video izludeo je. 2 sata je vozio i kada smo krenuli kuci vriska do neba totine totine totine[sm=smiley36.gif]
Razmisljam da mu sutra kupim, cak je i pred spavanje plakao za njim. Tako mali a zna sta hoce[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Trotinet (7.9.2015 13:19:24)

Zene treba mi neka preporuka za dobar trotinet za dete uzrast od 4 godine, mada visoka je bas pa bih da moze duze da ga koristi, obecala sam da ce beba iz stomaka da joj donese, pa sada moram da se bacim na potragu..




Anoniman -> RE: Trotinet (2.11.2015 4:30:38)

niko nema preporuku za trotinet[sm=zmeden.gif]




Trcosava -> RE: Trotinet (2.11.2015 7:44:35)

KLIK

Sličan je ononmšto Ana ima. Sad sve zavisi koliko je mala visoka. Koliko me sećanje služi, volan mora da bude oko 20cm ispod brade.




Anoniman -> RE: Trotinet (2.11.2015 12:37:52)

Trco odlican je, ali za prvi , psoto jos ne zna da ga vozi ne bih dala vise od 7000. videla sam neke u dexy co, pa jos se premisljam, a visoka je oko 115cmm teska 22kg




mila83 -> RE: Trotinet (28.5.2016 18:04:24)

Moja T je nasledila trotinet od svoje seke..ona je dobila od bake i deke za 3.rodjendan i bio je aktuelan mozda godinu dana,odmah je presla na bicikl.Sad planiram T da ponudim ranije da proba da vozi,posto je inace ovako aktivna i samo bi da jurca za batom i sekom.Vidim da je Dijin mali poceo tako rano da se zanima za trotinet.




Anck Su Nmaun -> RE: Trotinet (28.5.2016 19:37:44)

Mi koristimo sva prevozna sredstva, obe imaju trotinete, prvo su bili oni smesni plasticni sad malo ozbiljniji, starija ima bas dobar pa kad se umori nekad ga ja preuzmem. Letos smo se trkale na keju ..ljudi su me zagledali jesam pukla ali mi smo se super provodili [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Trotinet (28.5.2016 19:55:52)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi koristimo sva prevozna sredstva, obe imaju trotinete, prvo su bili oni smesni plasticni sad malo ozbiljniji, starija ima bas dobar pa kad se umori nekad ga ja preuzmem. Letos smo se trkale na keju ..ljudi su me zagledali jesam pukla ali mi smo se super provodili [sm=smiley36.gif]

Meni je to super!Moja drugarica ima takav trotinet,npr. sin vozi do skole,ona ide pored njega,onda se ona vraca trotinetom...mislim da je trotinet izdrzljivosti do 80kg...i za decu i za odrasle je,super.




emicaa -> RE: Trotinet (28.5.2016 20:08:31)

Mi smo Dori kupili prije nekih mjesec dana i obožava ga,najradije bi ga i po stanu vozila samo zbog ružnog vremena nije puno bio aktuelan tako da još ne zna upravljati kako treba.Ali polako,niko se nije rodio naučen [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Trotinet (28.5.2016 20:44:36)

Bitno da pocne Emice..i trotinet je taman super kao priprema za odrzavanje ravnoteze na biciklu.




Anarunika -> RE: Trotinet (29.5.2016 10:33:50)

Moji trotinet nisu vozili kada su ga imali. Sada uzmu od drugara u parkiću pa se spuštaju nizbrdo. Vidim da su i to naučili, ne znam kad ,nisam bila prisutna [sm=smiley36.gif]
Ovde ,kod nas u ulici ,čitav vozni park,prednjače bajsevi ali ima i rolera i trotineta, uglavnom ih voze devojčice. Moji nisu nikada nešto bili zagrejani za njega, ni ja ga nikada nisam vozila.




emicaa -> RE: Trotinet (29.5.2016 10:35:58)

Moja bi sad prešla na skejt [sm=jezicek.gif] meni smiješ kad kaže hoćeš mama kupit Dodi skejt,mojim te [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>