RE: Rodbinske veze i odnosi (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


dijana1* -> RE: Rodbinske veze i odnosi (2.9.2015 10:42:01)

Emice bas tuzno[sm=smiley13.gif]




Dragce86 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (13.9.2017 22:29:47)

Danas sam rekla muzu da ti neprijatelji ne trebaju kad imas porodicu i rodbinu! Ne zna se ko je tu sebicniji, povremeceniji i zavidniji...cast par dobrih izuzetaka koji su uvek uz nas i mi uz njih. Ali, recimo muzevljeva mama, sedi kod kuce i cuva prazan stan umesto da pripazi ponekad SVOJE UNUCE, DETE NJENOG SINA! Ne mogu da verujem kakvih ljiga ima i ti posle treba da se ponasas! Ne znam, sve to po kratkom postupku treba...




krin 40 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (13.9.2017 22:30:22)

Mi smo svi stvarno ok




mama Jo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 11:14:43)

Kod nas hvala bogu nema uopste nekih problema, svi se nekako drzimo lepo...
Osim nekih mali ,,nerviranja" 😂😂 sto je normalno jel...




isidora88 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 11:32:21)

Uf ovde bih mogla da pisem danima. Sa nekim bliskim sam raskrstila za sva vremena, koristoljubivi olosi mi ne trebaju pa nek su mi sto puta sestre i tetke i slicni, fuj.
Mm sve kulira, a ja sam ona kojoj kad pukne film zavrsim za svagda. Mnoge stvari sam trpela ali vise necu da trosim zivce na budale i licemerne ljude, gade mi se.




Mala Elena -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 12:10:42)

Ne volim nasiroko..imam ljude oko sebe , blizu familiju i za sada sve ok funkcionise.




mama Jo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 15:24:26)

Isi slazem se sa tobom da sve lose ljude iz zivota treba eliminisati... bez obzira da li su bliski ili dalji rodjaci, prijatelji, poznanici.
Nekada ti komsija sa kojim jedva imas kontakta bude drazi od najblizeg rodjaka.




isidora88 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 15:27:19)

Mama jo, upravo to, nikad mi niko od najblizih nije pomogao, samo su gledali kako da mi bude sve gore i kako da mi neku stetu naprave, gadim se takvih ljudi. Dok sa druge strane neki poznanici su veci ljudi nego sto ce mi gomila rodbine biti.




Anck Su Nmaun -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 18:09:43)

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Danas sam rekla muzu da ti neprijatelji ne trebaju kad imas porodicu i rodbinu! Ne zna se ko je tu sebicniji, povremeceniji i zavidniji...cas_t par dobrih izuzetaka koji su uvek uz nas i mi uz njih. Ali, recimo muzevljeva mama, sedi kod kuce i cuva prazan stan umesto da pripazi ponekad SVOJE UNUCE, DETE NJENOG SINA! Ne mogu da verujem kakvih ljiga ima i ti posle treba da se ponasas! Ne znam, sve to po kratkom postupku treba...

Kao da sam ja pisala..ima mnogo toga sto bi zasmetalo , ali zaobilazim. Sa roddbinom sam u dobrim odnosima ali nesto vise Ne! Rano sam naucila neke stvari, tako da nema vise razocarenja. Na neke carke se ne cimam vise.
A i sto se tice druge strane mm rodbine..ma isto je to , pre il kasnije se pokazu.
Uvek sam govorila kad si u nevolji pre ce ti pomoci prijatelji ili cak neki za koje ne bi ni racunao nego neka tamo rodbina.
Sto se mene tice...distanca!




Mala Elena -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 18:29:47)

Ja sam na neke ravnodusna zaista, one koji su zavidni i samo hoce da ispitaju stvari, ne zalazim u dublje razgovore, samo cao-cao.




mama Jo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 18:31:18)

Slazem se naravno, ja licno nemam nekih velikih problema, ali isto tako odrzavamo i neku distancu od svih. Ne daj boze da sredjujes stan, kupujes nove stvari i slicno... to od svih moras da krijes, retko ko da ce da bude srecan i da se raduje zbog tebe




isidora88 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (6.11.2017 19:38:58)

Jao a to kako odmag krenu price, odakle im pare da kupuju stan, auto i slicno, muka mi je, ne mogu da shvatim da se najblizi tako ponasaju i da su toliko zavidni[sm=hudicek1.gif]




MamaNecaVo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (18.11.2017 0:40:55)

Vidjamo se na svadbama i sahranama i to je to.
U dublje odnose sa ponedincima ne bih zalazila.




mama Jo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (18.11.2017 10:39:01)

Najbolje je sa svima odrzavati neku distancu, dobri amo i sve je to u redu, li ni ne pricati puno i ne upustati se bas u neke ozbiljne teme..




MamaNecaVo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (18.11.2017 13:55:56)

Bas tako




Dora89 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (23.2.2018 19:26:14)

Da dodam i ja priču. Rođena sestra moje strine nije se pojavila na venčanju mog brata od strica, navodno jer nema para (kao da je bitno na takav dan i za takav rod), a u stvari zavist zato što njena deca nisu tako uspešna (da ne upotrebim neki "teži" izraz).
Kod našeg naroda večito neka zavist. Ali ja svoju rodbinu nisam birala, i za njih važe kriterijumi kao i za ljude koje biram - ko se kako pokaže delima.




Srecko47E -> RE: Rodbinske veze i odnosi (23.2.2018 19:38:19)

Takvo je vreme da ti svi zaviruju u koverat sta si doneo.Pa i razumem




Dragce86 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (28.2.2018 16:55:02)

Ma koverat je izgovor i svako gleda samo sebe, nece da se trosi na neku rodbinu..mnoogo su se ljudi otudjili, uzasno je to..mm i meni su uvek pre pomogli prijatelji ili kumovi od deteta nego li neko od rodbine, gledaju samo kako da ti naprave zvecku u braku ili da nekog cacnu ako mogu :*




mama Jo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (28.2.2018 20:34:18)

Svakakvih slucajeva ima zaista...




Anck Su Nmaun -> RE: Rodbinske veze i odnosi (28.2.2018 20:55:15)

Ne petljam se previse.. naucila svoju lekciju daaavno!!!




mama Jo -> RE: Rodbinske veze i odnosi (28.2.2018 21:03:59)

Slazem se! Samo sebe gledam, i ne dopustam previse, sto bi rekli - pravim se luda 😊




Srecko47E -> RE: Rodbinske veze i odnosi (2.3.2018 0:45:26)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ne petljam se previse.. naucila svoju lekciju daaavno!!!

Takodje.Vise se ne uzbudjujem uopste.




Dora89 -> RE: Rodbinske veze i odnosi (2.3.2018 10:55:18)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Takvo je vreme da ti svi zaviruju u koverat sta si doneo.Pa i razumem


Ja ipak mislim da je to zavist, kao da bi neko rođenoj sestei gledao u koverat.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]