RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


vikiveki -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:46:33)

Mi ćemo najverovatnije NG dočekati u kućnoj atmosferi,dok nam deca malo ne odrastu biće nam tako jer nema ko da ih čuva.a da idem negde sa njima,pa da mislim samo o njima i šta će raditi to ne želim...ovako mi je prijatnije u kući i u prijatnoj atmosferi,a trebalo bi i prijatelji da nam dođu[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:46:38)


IZVORNA PORUKA: soni

da i paketici...I moj muz i ja kupujemo jedno drugom i stavimo ispod jelke.Sad i Luni.., onda 1. ujutro otvaramo poklone uz kafu...Prosle godine sam dobila termos solju...Videcu sta cu ove, nije bas pun ideja [sm=smiley36.gif]..Mene je pre par god cekao i verenicki prsten ispod...


jao Soniiii! Divnooo!!![sm=bravo.gif] verenički prsten ispod jelke! muž ti je baš romantik! [sm=smiley1.gif]

Prošle godine smo ispod jelke stavili kolačiće imleko za Deda Mraza i šargarepu za irvase! Kad je D nakon gledanja vatrometa na terasi ušao u sobu i video da je sve pojedeno i namrvljeno i ostavljeni pokloni bio je oduševljen! I ove godine ćemo tako! A ispod jelke je deka ostavio poklone i za mamu i tatu i za našeg druga Nešu, koji je slavio sa nama. Danilo je bio oduševljen što deka nikog ne zaboravlja!
jao jedva čekam da pišemo pismo deki [sm=smiley36.gif] i da dobijemo odgovor! [sm=smiley36.gif]




pipi_coco -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:47:57)

Ja baš volim decembarsku euforiju i tu prazničnu atmosferu, i to što obicno spojim malo godišnjeg sa neradnim danima, i ukrašavanje jelke, okicen grad i miris domace hrane [sm=smiley1.gif].

Ove godine, kao i do sada sa prijateljima kod kuce, samo još ne znam na kojoj adresi kod nas ili kod njih.

A to oko doceka NG ima li se šta tu proslavljati ili ne hmmmm pa ne znam. Znam samo da sam prošlu NG u ponoc nazdravila sa najdražim ljudima i staru godinu poslala u pm,jer mi je bila grozna ( izuzev što samo se vjencali), a i ovu staru godinu namjervam također poslati u pm i to s čejfom, jer je i ona bila po prilicno bezveze, osim ako ne budem 2 u 1 do tada, eh onda necu da je psujem [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:50:09)

Ja još nisam upala u euforiju kićenja, a dešavalo mi se da počnem da kitim već krajem oktobra. [sm=smiley36.gif]
Trenutno sam očajna: prošle godine je jedan NS lokal imao extra dekoraciju, imaju mnogo cevi po lokalu i sa njih je na magnet visilo gomilu ukrasa (holandska Ikea), naravno, skinula sam nekoliko, kao i svi ostali u lokalu [sm=smiley9.gif], ali ove godine toga nemaaaa, a meni baš treba, super mi je rešenje za dečiju sobu gde iznad prozora imam cev.

Inače smo pozvani kod kumova za doček, oni imaju sina od 4g, i blizance od 9-10 meseci, pa je ideja da deca u neko doba legnu da spavaju a mi sedimo. Samo onda kad pomislim potragu za taxijem (koji vozi po nonsensnim cenama), i kako nosimo decu u taxi, pa u stan (a oni teški), malko mi presedne. Radija sam da uvalim decu svekijevcima i idem negde ili da ostanem kod kuće sa decom i gledam dosadni novogodišnji program.




Modessty -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:53:18)

Peace imaš magnete da kupiš kod kineza za dž i onda na njih nakačiš šta oćeš!
jao jedva čekam da počnem da pravim svašta! [sm=bravo.gif] Nesmem još da krenem jer će moj muž da padne u nesvest [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:54:36)

Mi ćemo i ove kao i prošle kod zaove i njenom muža i biće sveki sa nama,prošle godine nam je bilo,razmjenjivali poklone,sve su to bile sitnice ali se opet obradujemo.Sad već smišljam kome ću šta kupiti.Mi ove godine nećemo kitit jelku da je nebi T oborila ali ću prozore i tako to za vikend.




Klarita -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:58:04)

Kuci, naravno, sa drustvom [sm=smiley36.gif] moje dete najmladje pa ce drustvo kod bnas...svako ponese po tanjir necega, ja ispecem mesko i napravim torticu i uzivancija[sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 8:59:56)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Peace imaš magnete da kupiš kod kineza za dž i onda na njih nakačiš šta oćeš!
jao jedva čekam da počnem da pravim svašta! [sm=bravo.gif] Nesmem još da krenem jer će moj muž da padne u nesvest [sm=smiley36.gif]



Da, mogla bih napraviti "home made" tu varijantu.
Ma ja sam jedna lenja buba. [sm=smiley4.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 9:15:56)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja još nisam upala u euforiju kićenja, a dešavalo mi se da počnem da kitim već krajem oktobra. [sm=smiley36.gif]
Trenutno sam očajna: prošle godine je jedan NS lokal imao extra dekoraciju, imaju mnogo cevi po lokalu i sa njih je na magnet visilo gomilu ukrasa (holandska Ikea), naravno, skinula sam nekoliko, kao i svi ostali u lokalu [sm=smiley9.gif], ali ove godine toga nemaaaa, a meni baš treba, super mi je rešenje za dečiju sobu gde iznad prozora imam cev.

Inače smo pozvani kod kumova za doček, oni imaju sina od 4g, i blizance od 9-10 meseci, pa je ideja da deca u neko doba legnu da spavaju a mi sedimo. Samo onda kad pomislim potragu za taxijem (koji vozi po nonsensnim cenama), i kako nosimo decu u taxi, pa u stan (a oni teški), malko mi presedne. Radija sam da uvalim decu svekijevcima i idem negde ili da ostanem kod kuće sa decom i gledam dosadni novogodišnji program.

Jel imas mozda sliku.. bas me interesuje kako to izgleda?




Ivanka 75 -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 9:19:19)

Peace, na cevi možes da stavis neku granu pa da je ukrasis.




Peace* -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 9:29:36)

Jao, nemam. Ali ovih dana kad izvadim, slikaću ti. Izgleda bukvalno kao da ukrasi vise u vazduhu jer se taj najlon za pecanje ne vidi.

Ja ne bih ništa teško na tu cev, jer ispod cevi je krevet, baš ne bih da Luku zaskoči grana u pola noći. [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 9:32:09)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ne bih ništa teško na tu cev, jer ispod cevi je krevet, baš ne bih da Luku zaskoči grana u pola noći. [sm=jezicek.gif]


Obmotas granu oko cevi, nisu one teske.




Peace* -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 9:42:40)

Imam još jednu paranoju, kompletno glupu, sve me sramota da napišem.

Pre 10ak godina, imala sam plastičnu jelku koja se zapalila. Neću pisati detalje, jer ustvari jako uzan krug ljudi zna detalje [sm=smiley9.gif]. Od tada ja plastiku ne prinosim ničemu toplom, i kada pomislim da bih trebala plastičnu granu namotati na toplu cev, prođe me jeza. Čak sam u paranoji da koncem vežem ukrase za tu cev. Nekako mi se magnet čini kao nezapaljiva varijanta kićenja navedene cevi.




Modessty -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 10:25:26)

[sm=smiley36.gif]
e Tash! [sm=smiley36.gif]
slobodno veži strunu oko te cevi i tako zakači ukrase




soni -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 10:31:02)

Pa i nije neki romantik..ili je prikriveni...I vama je lepo bilo
IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: soni

da i paketici...I moj muz i ja kupujemo jedno drugom i stavimo ispod jelke.Sad i Luni.., onda 1. ujutro otvaramo poklone uz kafu...Prosle godine sam dobila termos solju...Videcu sta cu ove, nije bas pun ideja [sm=smiley36.gif]..Mene je pre par god cekao i verenicki prsten ispod...


jao Soniiii! Divnooo!!![sm=bravo.gif] verenički prsten ispod jelke! muž ti je baš romantik! [sm=smiley1.gif]

Prošle godine smo ispod jelke stavili kolačiće imleko za Deda Mraza i šargarepu za irvase! Kad je D nakon gledanja vatrometa na terasi ušao u sobu i video da je sve pojedeno i namrvljeno i ostavljeni pokloni bio je oduševljen! I ove godine ćemo tako! A ispod jelke je deka ostavio poklone i za mamu i tatu i za našeg druga Nešu, koji je slavio sa nama. Danilo je bio oduševljen što deka nikog ne zaboravlja!
jao jedva čekam da pišemo pismo deki [sm=smiley36.gif] i da dobijemo odgovor! [sm=smiley36.gif]





pipi_coco -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 10:35:44)

Peace najlon za pecanje odnosno silk je jako izdržljiv materijal, raspitaj se koliku temperaturu može da izdrži za svaki slucaj. Ja mislim da je to super ideja.

Tako je moja mama ukrašavala, odnosno vezala ukrase silkom kada smo mi bili mali, ja sam padala u transove oduševljenja što se nit ne vidi pa ukrasi kao da lebde u zraku [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Mod super vam je fora [sm=smiley20.gif]





Modessty -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 11:41:23)

evo kad smo već u prazničnom fazonu...
Jedna od najlepših novogodišnjih reklama 2014. JOHN LEWIS




soni -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 11:43:28)

Slikaj i nama
IZVORNA PORUKA: Peace*

Jao, nemam. Ali ovih dana kad izvadim, slikaću ti. Izgleda bukvalno kao da ukrasi vise u vazduhu jer se taj najlon za pecanje ne vidi.

Ja ne bih ništa teško na tu cev, jer ispod cevi je krevet, baš ne bih da Luku zaskoči grana u pola noći. [sm=jezicek.gif]





Mala Elena -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 11:49:57)

Peace , ja uopste ne znam o cemu pricas.
Soni, kako ste izdrzali da ne otvorite poklone jos te veceri ?[sm=smiley36.gif]
Mi cemo ove godine kuci jer mm radi drugu, a mozda ce nam doci drustvo ,mi to nikada ne planiramo do poslednjeg dana a to vec nije planiranje. ..




Peace* -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 12:12:46)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Peace , ja uopste ne znam o cemu pricas.



[sm=jezicek.gif]


Naravno, ovde ću okačiti sliku.

I hebite se, sad ste me naložile i padam u iskušenje da danas sve okitim. [sm=hudicek1.gif][sm=smiley36.gif]




Meisje -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 13:22:37)

Mi idemo kod prijatelja na granici sa Nemackom,oni imaju veliko imanje i domace zivotinje pa ce za decu biti super a mi vecera,picence i sutradan odmah nazad.
U svakom slucaju sigurno necu kuci,bas mi se ide negde!




choopa choops -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 13:53:13)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Peace , ja uopste ne znam o cemu pricas.



Takođe [sm=jezicek.gif] Kakva cijev iznad kreveta? kakve ti to instalacije imaš po kući?[sm=smiley36.gif] Ali bukvalno ne mogu ni da zamislim o čemu pričaš kad kažeš ima cijev a onda magneti na koje ide silk? [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 13:58:40)

Jao bre žene.

Cevi od grejanja, stara gradnja, pa cevi bauljaju po stanu, one tanke, što vode do radijatora.
E jedna takva cev ide po gornjem delu zida, faktički je iznad prozora.
I postoje ukrasi koji su zavezani tima najlonom na minimalni magnet. Magnet prisloniš na cev, zakači se, a ukras visi na dole (gravitacija, jelte [sm=smiley36.gif]).
I onda, pošto je najlon nevidljiv, izgleda kao da ukrasi lebde u vazduhu.




Peace* -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 14:02:12)

U kojoj temi bi mogle biti slike prozora na koje sam stavila novogodišnje one stikere? Tamo se garant vide cevi. [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Planovi za docek/proslavu 2015. (26.11.2014 14:18:56)

Aha tek sad kapiram [sm=smiley36.gif]

Baš neki dan vidjeh u nekoj temi čini mi se da je Lu stavljala slike kako je ukrašavala prozor. Ja stavljam te kugle na najtanjem silku da se što manje vidi, ali ih lijepim selotejpom na plafon ili onaj dio iznad prozora. . Ne znam koliko bi ti izdržao silk na radijatorskoj cijevi? Plus da daš pare za magnete, tamte vamte a efekat isti...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>