|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:46:33   
vikiveki
Mi ćemo najverovatnije NG dočekati u kućnoj atmosferi,dok nam deca malo ne odrastu biće nam tako jer nema ko da ih čuva.a da idem negde sa njima,pa da mislim samo o njima i šta će raditi to ne želim...ovako mi je prijatnije u kući i u prijatnoj atmosferi,a trebalo bi i prijatelji da nam dođuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:46:38   
Modessty

IZVORNA PORUKA: soni

da i paketici...I moj muz i ja kupujemo jedno drugom i stavimo ispod jelke.Sad i Luni.., onda 1. ujutro otvaramo poklone uz kafu...Prosle godine sam dobila termos solju...Videcu sta cu ove, nije bas pun ideja user posted image ..Mene je pre par god cekao i verenicki prsten ispod...


jao Soniiii! Divnooo!!!user posted image verenički prsten ispod jelke! muž ti je baš romantik! user posted image

Prošle godine smo ispod jelke stavili kolačiće imleko za Deda Mraza i šargarepu za irvase! Kad je D nakon gledanja vatrometa na terasi ušao u sobu i video da je sve pojedeno i namrvljeno i ostavljeni pokloni bio je oduševljen! I ove godine ćemo tako! A ispod jelke je deka ostavio poklone i za mamu i tatu i za našeg druga Nešu, koji je slavio sa nama. Danilo je bio oduševljen što deka nikog ne zaboravlja!
jao jedva čekam da pišemo pismo deki user posted image i da dobijemo odgovor! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:47:57   
pipi_coco
Ja baš volim decembarsku euforiju i tu prazničnu atmosferu, i to što obicno spojim malo godišnjeg sa neradnim danima, i ukrašavanje jelke, okicen grad i miris domace hrane user posted image .

Ove godine, kao i do sada sa prijateljima kod kuce, samo još ne znam na kojoj adresi kod nas ili kod njih.

A to oko doceka NG ima li se šta tu proslavljati ili ne hmmmm pa ne znam. Znam samo da sam prošlu NG u ponoc nazdravila sa najdražim ljudima i staru godinu poslala u pm,jer mi je bila grozna ( izuzev što samo se vjencali), a i ovu staru godinu namjervam također poslati u pm i to s čejfom, jer je i ona bila po prilicno bezveze, osim ako ne budem 2 u 1 do tada, eh onda necu da je psujem user posted image user posted image

< Poruku je uredio pipi_coco -- 26.11.2014 8:51:07 >


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:50:09   
Peace*
Ja još nisam upala u euforiju kićenja, a dešavalo mi se da počnem da kitim već krajem oktobra. user posted image
Trenutno sam očajna: prošle godine je jedan NS lokal imao extra dekoraciju, imaju mnogo cevi po lokalu i sa njih je na magnet visilo gomilu ukrasa (holandska Ikea), naravno, skinula sam nekoliko, kao i svi ostali u lokalu user posted image , ali ove godine toga nemaaaa, a meni baš treba, super mi je rešenje za dečiju sobu gde iznad prozora imam cev.

Inače smo pozvani kod kumova za doček, oni imaju sina od 4g, i blizance od 9-10 meseci, pa je ideja da deca u neko doba legnu da spavaju a mi sedimo. Samo onda kad pomislim potragu za taxijem (koji vozi po nonsensnim cenama), i kako nosimo decu u taxi, pa u stan (a oni teški), malko mi presedne. Radija sam da uvalim decu svekijevcima i idem negde ili da ostanem kod kuće sa decom i gledam dosadni novogodišnji program.

< Poruku je uredio Peace* -- 26.11.2014 8:52:34 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:53:18   
Modessty
Peace imaš magnete da kupiš kod kineza za dž i onda na njih nakačiš šta oćeš!
jao jedva čekam da počnem da pravim svašta! user posted image Nesmem još da krenem jer će moj muž da padne u nesvest user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:54:36   
emicaa
Mi ćemo i ove kao i prošle kod zaove i njenom muža i biće sveki sa nama,prošle godine nam je bilo,razmjenjivali poklone,sve su to bile sitnice ali se opet obradujemo.Sad već smišljam kome ću šta kupiti.Mi ove godine nećemo kitit jelku da je nebi T oborila ali ću prozore i tako to za vikend.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:58:04   
Klarita
Kuci, naravno, sa drustvom user posted image moje dete najmladje pa ce drustvo kod bnas...svako ponese po tanjir necega, ja ispecem mesko i napravim torticu i uzivancijauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 8:59:56   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Peace imaš magnete da kupiš kod kineza za dž i onda na njih nakačiš šta oćeš!
jao jedva čekam da počnem da pravim svašta! user posted image Nesmem još da krenem jer će moj muž da padne u nesvest user posted image



Da, mogla bih napraviti "home made" tu varijantu.
Ma ja sam jedna lenja buba. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 9:15:56   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja još nisam upala u euforiju kićenja, a dešavalo mi se da počnem da kitim već krajem oktobra. user posted image
Trenutno sam očajna: prošle godine je jedan NS lokal imao extra dekoraciju, imaju mnogo cevi po lokalu i sa njih je na magnet visilo gomilu ukrasa (holandska Ikea), naravno, skinula sam nekoliko, kao i svi ostali u lokalu user posted image , ali ove godine toga nemaaaa, a meni baš treba, super mi je rešenje za dečiju sobu gde iznad prozora imam cev.

Inače smo pozvani kod kumova za doček, oni imaju sina od 4g, i blizance od 9-10 meseci, pa je ideja da deca u neko doba legnu da spavaju a mi sedimo. Samo onda kad pomislim potragu za taxijem (koji vozi po nonsensnim cenama), i kako nosimo decu u taxi, pa u stan (a oni teški), malko mi presedne. Radija sam da uvalim decu svekijevcima i idem negde ili da ostanem kod kuće sa decom i gledam dosadni novogodišnji program.

Jel imas mozda sliku.. bas me interesuje kako to izgleda?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 9:19:19   
Ivanka 75
Peace, na cevi možes da stavis neku granu pa da je ukrasis.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 9:29:36   
Peace*
Jao, nemam. Ali ovih dana kad izvadim, slikaću ti. Izgleda bukvalno kao da ukrasi vise u vazduhu jer se taj najlon za pecanje ne vidi.

Ja ne bih ništa teško na tu cev, jer ispod cevi je krevet, baš ne bih da Luku zaskoči grana u pola noći. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 9:32:09   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Peace*

Ja ne bih ništa teško na tu cev, jer ispod cevi je krevet, baš ne bih da Luku zaskoči grana u pola noći. user posted image


Obmotas granu oko cevi, nisu one teske.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 9:42:40   
Peace*
Imam još jednu paranoju, kompletno glupu, sve me sramota da napišem.

Pre 10ak godina, imala sam plastičnu jelku koja se zapalila. Neću pisati detalje, jer ustvari jako uzan krug ljudi zna detalje user posted image . Od tada ja plastiku ne prinosim ničemu toplom, i kada pomislim da bih trebala plastičnu granu namotati na toplu cev, prođe me jeza. Čak sam u paranoji da koncem vežem ukrase za tu cev. Nekako mi se magnet čini kao nezapaljiva varijanta kićenja navedene cevi.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 10:25:26   
Modessty
user posted image
e Tash! user posted image
slobodno veži strunu oko te cevi i tako zakači ukrase

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 10:31:02   
soni
Pa i nije neki romantik..ili je prikriveni...I vama je lepo bilo
IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: soni

da i paketici...I moj muz i ja kupujemo jedno drugom i stavimo ispod jelke.Sad i Luni.., onda 1. ujutro otvaramo poklone uz kafu...Prosle godine sam dobila termos solju...Videcu sta cu ove, nije bas pun ideja user posted image ..Mene je pre par god cekao i verenicki prsten ispod...


jao Soniiii! Divnooo!!!user posted image verenički prsten ispod jelke! muž ti je baš romantik! user posted image

Prošle godine smo ispod jelke stavili kolačiće imleko za Deda Mraza i šargarepu za irvase! Kad je D nakon gledanja vatrometa na terasi ušao u sobu i video da je sve pojedeno i namrvljeno i ostavljeni pokloni bio je oduševljen! I ove godine ćemo tako! A ispod jelke je deka ostavio poklone i za mamu i tatu i za našeg druga Nešu, koji je slavio sa nama. Danilo je bio oduševljen što deka nikog ne zaboravlja!
jao jedva čekam da pišemo pismo deki user posted image i da dobijemo odgovor! user posted image



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 10:35:44   
pipi_coco
Peace najlon za pecanje odnosno silk je jako izdržljiv materijal, raspitaj se koliku temperaturu može da izdrži za svaki slucaj. Ja mislim da je to super ideja.

Tako je moja mama ukrašavala, odnosno vezala ukrase silkom kada smo mi bili mali, ja sam padala u transove oduševljenja što se nit ne vidi pa ukrasi kao da lebde u zraku user posted image user posted image

Mod super vam je fora user posted image



< Poruku je uredio pipi_coco -- 26.11.2014 10:46:34 >


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 11:41:23   
Modessty
evo kad smo već u prazničnom fazonu...
Jedna od najlepših novogodišnjih reklama 2014. JOHN LEWIS

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 11:43:28   
soni
Slikaj i nama
IZVORNA PORUKA: Peace*

Jao, nemam. Ali ovih dana kad izvadim, slikaću ti. Izgleda bukvalno kao da ukrasi vise u vazduhu jer se taj najlon za pecanje ne vidi.

Ja ne bih ništa teško na tu cev, jer ispod cevi je krevet, baš ne bih da Luku zaskoči grana u pola noći. user posted image



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 11:49:57   
Mala Elena
Peace , ja uopste ne znam o cemu pricas.
Soni, kako ste izdrzali da ne otvorite poklone jos te veceri ?user posted image
Mi cemo ove godine kuci jer mm radi drugu, a mozda ce nam doci drustvo ,mi to nikada ne planiramo do poslednjeg dana a to vec nije planiranje. ..

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 12:12:46   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Peace , ja uopste ne znam o cemu pricas.



user posted image


Naravno, ovde ću okačiti sliku.

I hebite se, sad ste me naložile i padam u iskušenje da danas sve okitim. user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 13:22:37   
Meisje
Mi idemo kod prijatelja na granici sa Nemackom,oni imaju veliko imanje i domace zivotinje pa ce za decu biti super a mi vecera,picence i sutradan odmah nazad.
U svakom slucaju sigurno necu kuci,bas mi se ide negde!

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 13:53:13   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Peace , ja uopste ne znam o cemu pricas.



Takođe user posted image Kakva cijev iznad kreveta? kakve ti to instalacije imaš po kući?user posted image Ali bukvalno ne mogu ni da zamislim o čemu pričaš kad kažeš ima cijev a onda magneti na koje ide silk? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 13:58:40   
Peace*
Jao bre žene.

Cevi od grejanja, stara gradnja, pa cevi bauljaju po stanu, one tanke, što vode do radijatora.
E jedna takva cev ide po gornjem delu zida, faktički je iznad prozora.
I postoje ukrasi koji su zavezani tima najlonom na minimalni magnet. Magnet prisloniš na cev, zakači se, a ukras visi na dole (gravitacija, jelte user posted image ).
I onda, pošto je najlon nevidljiv, izgleda kao da ukrasi lebde u vazduhu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 14:02:12   
Peace*
U kojoj temi bi mogle biti slike prozora na koje sam stavila novogodišnje one stikere? Tamo se garant vide cevi. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Planovi za docek/proslavu 2015.
26.11.2014 14:18:56   
choopa choops
Aha tek sad kapiram user posted image

Baš neki dan vidjeh u nekoj temi čini mi se da je Lu stavljala slike kako je ukrašavala prozor. Ja stavljam te kugle na najtanjem silku da se što manje vidi, ali ih lijepim selotejpom na plafon ili onaj dio iznad prozora. . Ne znam koliko bi ti izdržao silk na radijatorskoj cijevi? Plus da daš pare za magnete, tamte vamte a efekat isti...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here