RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anoniman -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 10:42:00)

NM svaka cast[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Ja sam odusevljena, procitala sam tekst vec nekoliko puta!


Milicicak i ja upravo zavrsavam cokoladnu tortu[sm=smiley36.gif] ceka me svasta nesto danas da pravim.

U ustala pre pola sata, da joj dam da jede,i idemo u setnju, juce su nam stigle cizmice[sm=bravo.gif]


I ja castim, posle 55 dana stigao je moj ciklus, cim prodje krecem da radim anazlize, i merim bazalnu, 2015 ima da mi donese jednu bebu[sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 10:43:30)

MM-ov najmlađi brat je juče diplomirao! Mnooogo sam ponosna! I onda je uveče pravio žurku - mm reče da je bilo toliko ljudi na proslavi da je mogao odmah i da se oženi. [sm=smiley36.gif] Ja nisam išla. Mnogo mi je to da pijem i juče i danas i sutra [sm=smiley36.gif] a i decu nisam jutros ni videla, posle idu kod sveki, tamo spavaju, a Luka sutra ide na skijanje - pa kao da vidim decu malo. I tako onda pekla medenjake, pa mafine, pa pakovala Luku za skijanje, pa pakovala decu za spavanje kod babe, pa dok smo se okupali, pa večera... Pala sam na nos. I onda je mm stigao oko 1-1.30, pripit, pa me budio jer sam zaspala u dnevnoj, jedva sam ga digla jutros, budila sam ga od 7-8 [sm=smiley29.gif], onda smo otišli da ja kupim neku majcu koja ide na ove divne čizme za sneg [sm=smiley29.gif], pa da pokupimo pecivo što tati treba za firmu, pa kod mame da ostavim kofer... [sm=smiley29.gif] Elem, smrzla sam se, i mrtva sam umorna. [sm=zz_confused.png]




QueenJ -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:12:40)


IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja cu da se hvalim.[sm=zz_rolleyes.png]
KLIK
Jes' da je Blic, al' danas to, sutra ceo svet.[sm=zz_giggle.gif]

Pice na moj racun! [sm=smiley1.gif]


NM, svaka čast!
To samo kod nas ima, pitanja ovog tipa: koliko zarađuješ, kada će dete, kada će 2. dete, opet si trudna(?!), za 4. dete već te gledaju kao da treba da ideš u Lazu i taaako.
A onda kažu natalitet opada. Pa kako ne? Kod nas je najčešće da parovi imaju 2 dece. A to je prosta reprodukcija-od 2 ljudi nastane 2 dece. A da bi natalitet rastao, mora da raste i reprodukcija. Dakle, nama treba BAR 3 dece po paru!!! A kako u današnje vreme? I tu ulazimo u začarani krug...
Ja sam celog života pričala kako želim najmanje 3 dece. Sada sa 1 jedva spajamo kraj sa krajem JER ja porodiljsko još nisam počela da primam, a dete će uskoro napuniti 5 meseci, tako da živimo od 30-tak hiljada suprugove plate, uz dažbine, ratu za kredit, kao i većina, znate i sami...
Elem, da ne držim više govoranciju, ipak ovde treba da bude euforija, a ja sam ponosna na NM! BRAVO!




Olga75 -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:16:02)

NM ti si sad selebriti [sm=bravo.gif]
odoh da podelim na vom zidu




emicaa -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:28:16)

Dobar daan,pokloni i paketići za večeras spremni,meso ću sad stavit da se peče i vjerovatno ostajem kući.Opet sam pokupila neki virus,proliv i povraćam,oBože ima li te [sm=smiley19.gif]




branki* -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:35:55)

o,breee,emice,kud sad da te to snadje[sm=smiley13.gif]pa,sa kim ostajes kod kuce?
NM,bravo[sm=bravo.gif]




QueenJ -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:39:20)

EEeemiiiiceeee [sm=smiley13.gif] [sm=smiley19.gif]




emicaa -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:40:40)

Trebali smo kod muževe sestre i zeta večeras ali ako mi ne bude bolje poslaću mm i Doru da odnesu poklone i da se Dora izigra sa djecom a ja ću u krevet.
Nemam pojma odakle mi opet,niko u mojoj blizini nije govorio da ga muči.




branki* -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:47:29)


IZVORNA PORUKA: Unina mama



I ja castim, posle 55 dana stigao je moj ciklus, cim prodje krecem da radim anazlize, i merim bazalnu, 2015 ima da mi donese jednu bebu[sm=smiley1.gif]

[sm=bravo.gif]




Peace* -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:52:30)

Ja sam pedijatrici čestitala NG, ona mi vratila da se nada da se nećemo sretati u deispanzeru, nego da ćemo javiti da će dečaci dobiti seku. [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 11:53:24)

NM, bravo za clanak i stav [sm=bravo.gif] moj duboki naklon i postovanje [sm=smiley1.gif]
Emice [sm=smiley31.gif]
Ja sam sinoc sva odusevljena rekla mm kako sam konacno zavrsila pakovanje poklona a on me zezao koliko sam kilometara trake i papira potrosila... Pa me je obavestio da ipak nisam jer je doslo do izmena u poslednjem trenutku i da imam jos dva poklona za pakovanje [sm=smiley36.gif]
Mini buba pije caj kasikom i gricka keks, ja pijem kafu, jos kad mi kuca ne bi bila kao da je bomba pala bila bi potpuna uzivancija [sm=smiley36.gif]
Zene, kako dobro mirisu domace pomorandze... Sad ih kum doneo i kad sam otvorila kesu cela kuca je tako zamirisala da sam oset_ila ovako zapusenog nosa :)




Mala Elena -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 13:14:03)

NM [sm=bravo.gif]

Da se pridruzim i ja, tortica nafilovana , jos samo kasnije da odem po ukrase za dekoraciju i to je to.
Kada muz stigne mesim ukrasnu pogacu mmmmmm, tako mi se jede !
A tek peceno pile! [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 15:05:30)

jaoj ljudi al je zima
trebalo bi da napravim gibandzerosa i onu papriku s belim lukcom a ne da mi se
sad cu ja to cas posla , vredna sam nidje me nema [sm=smiley36.gif]
nego je l sve idete u zivot il cemo temu otvarati [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 15:19:40)

aman zenska otvaramo temu kakav crni zivot[sm=jezicek.gif] ako budem ziva eto meni zivota na rr ( a moracu mm upravo rekli da treba nekog rusa da vozi veceras na aerodrom tako da ja opet dezuram bez obzira sto sam malo spavala) mozda nagovorim sve komsije da dodju [sm=jezicek.gif]




mali_mis -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 17:27:30)

Izlazim samo po potrebi na terasu da izbacim prljavu pelenu, i to mi je puno [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat] (31.12.2014 17:37:42)

Ja ipak idem na večeru,vjerovatno ćemo do 9 biti kući ali baš bi mi bilo šugavo da ostanem sama.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]