|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.1.2015 12:14:23   
Bebana17
Ja sam veteran na ovim stranama, skoro 3,5 godine merim temperaturu i ff poznajem mnogo dobro user posted image Samo vi mućkajte, to je najbitnije, svaki drugi dan, a ako je spermogram ok, može i svaki dan, pa će biti i user posted image
Toliko sam dobro upoznala svoje telo, da ne moram ni da merim temperaturu, sve znam i bez nje, ali je ipak merim, valjda navika, šta li je...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.1.2015 12:18:23   
Anoniman
Mi imamo devojcicu od 3 godine, pa bi smo zeleli i drugu bebu. Do Une je sve bilo ok sa nama, ali prosle godine moji ciklusi su se poremetli, kasni mi bas mnogo , i po 2 meseca , a od user posted image user posted image nistauser posted image


Bebana zelim ti da sto pre ugledas user posted image navijam jako!

(odgovor članu Bebana17)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.1.2015 15:42:17   
Mala Elena
Napravila sam grafikon, kontala, kontala i skontala user posted image krecem u pracenje! Svima koji pokusavaju i rade nauser posted image drzim fige!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.1.2015 11:20:54   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.1.2015 21:11:49   
Lisa Simpson
UM blago tebi kad te horoskopski znak sekira, ja bih bilo koji znak, a najviše prvi sledeći koji mi se po redu pada, dosta mi je čekanja. moj graf još stoji nisko i neću da ga kačim ako bude O onda ću.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.1.2015 21:57:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

UM blago tebi kad te horoskopski znak sekira, ja bih bilo koji znak, a najviše prvi sledeći koji mi se po redu pada, dosta mi je čekanja. moj graf još stoji nisko i neću da ga kačim ako bude O onda ću.


Lisa S to je bila interna sala, izmedju nas mama koje imamo male skorpijiceuser posted image ne zameri.

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.1.2015 22:31:41   
Lisa Simpson
Ma ne zameram, taman posla, nadam se da ću i ja brzo dobiti neki svoj znak pa ću više misliti na horoskop, a manje na bazalnu, svakako ti želim koji god znak želišuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.1.2015 22:32:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Ma ne zameram, taman posla, nadam se da ću i ja brzo dobiti neki svoj znak pa ću više misliti na horoskop, a manje na bazalnu, svakako ti želim koji god znak želišuser posted image

user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 10:47:20   
Peace*
Baš na taj pad temp nisi merila u isto vreme kao inače (providan kružić).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 15:21:25   
Anoniman
Nisam , usatala u pola 8 da pravim mm pitu za posao, i nisam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 16:34:05   
Maraj
Um pa mozda je rano da O bude 10dc.... Koliko ti inace traju ciklusi? Nije rano ako dobijas na 24dana. Kakva je T od jutros?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 17:55:10   
Anoniman
Maraj dobijam na 28, ali mi je u maju, septembru i decembru kasnilo po 40-50 danauser posted image pre toga sve uredno na 28

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 18:49:14   
Maraj
I da dobijas na 28 dana prerana je O 10dc. Mislim da O tek sledi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 19:38:34   
Lisa Simpson
Meni je nespavanje urnisalo graf. Svake noći se budim u 3, 4, 5, a da ne kažem što legnem u 12 prosto ne znam ni dal više da ih unosim, Noćas sam unela tem od 3:15 jer opsle toga uopšet nisam zaspala. Ima li neko slična iskustva?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 20:38:41   
Mala Elena
Ma, evo meni nije tacna prognoza sigurno posto sam za duzinu ciklusa postavila 35dana ( to je samo za poslednji ) inace pre trudnoce je bio redovan...pa ne znam, mislim da ne moze ni grafikon biti precizan . Recimo, 7.januar 1.dc, ovulacija se predvidja za 21.dc user posted image Inace i ja se budim nocu jer dojim.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.1.2015 20:52:31   
Valerie
i ja sam par dana ispreskakala, ne vredi, zove dete, popijem vodu, zaboravim...
i meni se razlikuje i po 0,1 0,2 ako izmerim u 6,7,8h. mislim da je najniza merodavna, ali ja nekad merim vise puta, u pokusaju da nategnem rezultat bude kakav mi odgovara user posted image . jeste, prevaricu graf, mani ga se user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.1.2015 16:38:01   
Lisa Simpson
Valeri, ja imam mnogo problema sa spavanjem, ne pokušavam da nategnem rezultat, nego da postignem što više plavih kružića, da bi mi bilo što relevantniji ali sa mojim spavanjem to nije lako. Ja merim u 6:30(kobajagiuser posted image ) ali kada se probudim u 3 ne znam hoću li zaspati brzo, ili ću džoriti do zore kad moram na posao, tako da je izmerim za slučal da ne zaspim. o tome puno pišu na ff u charting Q&A

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.1.2015 16:40:56   
Lisa Simpson
Sad sam prebrojala za 15 dana imam 8 belih 6 plavih kružića, a jedne noći nisam zaspala ni na sekund pa nije bilo svrheni meriti

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.1.2015 19:15:35   
Lisa Simpson
Evo ne znam šta da mislim, na folikulometriji mi je potvrđena ovulacija između 12 i 14 dana, danas mi je 16 dan a bazalna neće da se odlepi od dna naprotiv je na istorijskom minimumuuser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.1.2015 8:44:51   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Recimo, 7.januar 1.dc, ovulacija se predvidja za 21.dc user posted image Inace i ja se budim nocu jer dojim.


Nisam razumela šta kažeš. Grafovi BT ne predviđaju O.

Lisa, a zašto imaš problem sa spavanjem?


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.1.2015 9:10:56   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Evo ne znam šta da mislim, na folikulometriji mi je potvrđena ovulacija između 12 i 14 dana, danas mi je 16 dan a bazalna neće da se odlepi od dna naprotiv je na istorijskom minimumuuser posted image

Lisa mozda si imala prazan folikul koji je zabelezen na uz pa zato graf nece da ti obelezi O jer ako ti je ciklus bio anovulatoran temperatura ti nece skociti

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.1.2015 11:00:05   
Lisa Simpson

IZVORNA PORUKA: Maraj

Lisa mozda si imala prazan folikul koji je zabelezen na uz pa zato graf nece da ti obelezi O jer ako ti je ciklus bio anovulatoran temperatura ti nece skociti

O Bože zar i to postoji, imala sam prazan GM, prazan folikul, kod mene samo neki praznici user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.1.2015 11:04:33   
Lisa Simpson
Peace pisala sam u crticama, skontala sam da mi je to od folne, sad ću da je malo smanjim možda malo dremnem, pa mi se i sredi graf

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.1.2015 13:23:22   
Peace*
Aha, nisam to videla, izvini. user posted image

UM, gde je graf? Nema te danima.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.1.2015 13:30:57   
Valerie
user posted image

ako nastavi da pada, mrka kapa...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here