|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.7.2017 21:53:45   
Srcas_ta5577
Ljubim vas cure, hvala vam za odgovore :) ja ne smijem ni da pomislim na plusic, ma sve znate, sve ste prošle isto.. A meni je Voci danas dan D, moj 28.dc kad inače dobijam. Vidjećemo šta sutra kaže toplomjer ako ne dobijem u toku noći..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1901
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 0:08:58   
vocicana
Neces, neces.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1902
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 6:41:42   
Srcas_ta5577
https://postimg.org/image/5cq387g77/

Cure moje, popela se ona jutros :) ne znam jel ima veze to što sam se probudila ranije i kunjala, pred pola 6 je bila 36,5, kunjala sam sat i evo sad u pola 7 je 36,9. Ne smijem ni da se radujem :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1903
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 13:39:54   
Srcas_ta5577
Djevojke, da prijavim da se stomak malo stišao, nekako tišti neka bol, ali grudi su me počele boljeti juče malo, a danas evo jače. Nekako cijele bole, nisu velike pa lako skontam da baš cijele bole :) znači niđe veze da me grudi bole sad u ovom dijelu ciklusa, jer mi je pms prošao neprimjetno i ovaj put i nekoliko zadnjih mjeseci (grudi me u pms-u bole samo nekako u jesen i zimu, u ostalim periodima godine ne)..

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1904
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 16:58:51   
degu
A nisi ustajala iz kreveta izmedju te dve temperature? Ja bih verovala ovom 36.9 jer se i meni desavalo ako nisam naspavana da bude malo niza ali je opet daleko iznad crte. Ja vec danas ne bih izdrzala, otrcala bih po test user posted image jedan za popodne, jedan za ujutru user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1905
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 17:22:17   
Srcas_ta5577
Nisam ustajala Degu, ma ni oči otvorila pošteno. Probudila se i odmah toplomjer u usta, i vidjela da je tek pola 6. Izmjerila temp i pokušala nastaviti spavati. Možda sam i uhvatila malo sna, nisam sigurna, al me alarm trgao iz nekog plitkog sna.. A skoro mjerila i imam 37,3, i glava me boli.. Joj sve mi rano za test, al kontam bitno mi je da ne dobijam, pa ću nekako sačekati bar do srijede kad mi ff kaže da uradim test al i betu ću raditi odmah, testu nije vjerovati.. Ne znam, uzbuđena sam kao nikad :) hvala draga za javljanje user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1906
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 17:28:00   
degu
Meni se desavalo da gurnem tako sanjiva toplomer u usta pa u nekom momentu zadremam i otvorim usta user posted image pa se i ohladi toplomer. U svakom slucaju je sve odlicno i nadam se s tobom. Svaka cast na strpljenju user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1907
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 17:30:57   
Srcas_ta5577
Hvala ti puno draga user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1908
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.7.2017 17:34:25   
Srcas_ta5577
Hahaha odlično ti je ovo zaspivanje sa toplomjerom u ustima user posted image ja sam se jednom probudila i odmah toplomjer u usta i skontam da je noć, i pogledam u tel i vidim da je 4:05 sati user posted image al izmjerim je, više kao test, i uvijek je manja u odnosu na u pola 7 kad sam ja mjerila (10 min gore dole)...

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1909
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 6:53:29   
Srcas_ta5577
Jutros 36,6. Stomak opet počeo da boli. Nisam pametna..

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1910
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 7:55:45   
Srcas_ta5577
Pardon 36,7.

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1911
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 9:56:35   
degu
To je jos uvek visoka T, sve je u redu, a stomak ce te manje cise boleti celu trudnocu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1912
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 9:58:31   
Srcas_ta5577
user posted image joj ne smijem ni da povjerujem user posted image user posted image Hvala Degu!! user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1913
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 10:09:05   
degu
Izgleda odlicno, sutra je dan D. Da nemas taj jedan mali pad na 36.2 cini mi se 16. DC bila bih sigurna da si trudna, ovako postoje male sanse da je nekim slucajem tad bila ovulacija a da ff nije dobro oznacio. Ali s obzirom da dobijas na 28 dana, sanse za to su minimalne. Cekamo testic, mada bi ti vec i danas pokazao ako je ff u pravu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1914
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 10:48:01   
Srcas_ta5577
Meni Degu plodni dani krenu od 11-12 dana, imam tad i cervikalnu sluz, i manijački libido i sve, a čak dva puta su mi dvije ginekologice u dva različita mjeseca to utvrdile, tako da je ona bila tih dana kad je ff označio.. Ništa draga, danas ako Bog da kupujem test i ujutru sa Božijom pomoći da vidimo hoće li šta pokazati user posted image user posted image hvala ti za odgovor draga user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1915
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 19:37:30   
Srcas_ta5577
Čitam jedan podatak okućnim testovima za trudnoću na jednom medicinskom sajtu i moram da ga podijelim sa ženama ovde. Ako ciklus kasni 4-7 dana kod svega 3/4 trudnih žena će pokazati pozitivan rezultat. A ako kasni 10 dana onda kod 95%. Znači čak i nakon 10 dana kašnjenja vještice ostaje 5% mogućnost da ne pokaže trudnoću... U krvi, za razliku od urina, nivo hcg hormona je veći, pa je i analiza krvi pouzdanija..

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1916
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 21:36:00   
Maslacak15
Ja iskreno bas i ne verujem da je to tacno. Znam ima svakakvih prica i uvek se pojavi drugarica sestricne komsinice kojoj "test nije pokazivao do 6 nedelje". Ali moje je iskustvo da su testovi bas to sto kazu- 99% tacni na dan kasnjenja menstruacije. A prilicno sam sigurna da su i studije to potvrdile samo se sad mrzi da kopam. Moje je iskustvo kad sam trudna vidi se iz aviona za par sekundi. Ja sam inace naucnik po profesiji pa sam pomalo i zaludna. Nedavno sam imala neslavnu priliku da studiram osetljivost testova za trudnocu. Imala sam pobacaj u 10 nedelji. Onda je posle ciscenja doktora naredila za svaki slucaj 8 posto je bilo medikamentozno) da pratimo pad beta HCG u krvi svake nedelje. A ja sam dokona za svoju dusu i svako malo radila test. Verujte mi pokazivao je bledu liniju i na HCG 11 u krvi!!!
Ono sto ne treba raditi je nasedati na reklamu, "pet dana pre ocekivane mestruacije" jel to naravno moze i ne mora da znaci i jako zavisi od dana implantacije i tog pocetnog uspona koji je razlicit. Ali dve nedelje od ovulacije test mora da je pozitivan.
Naravno ne iskljucujem teoretske mogucnosti da neko ima cudne bubrege ili neku ultra nisku HCG ( malo verovatno) ali kao sto rekoh na pocetku 99% to je to. Puno vas pozdravljam!!

p.s. Srcas inace grafik temperature izgleda sjajno:)

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1917
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 21:42:08   
IvanaSK RR
Srcas, drzimo palceve ujutru!
Meni je test bio negativan na dan ocekivane mens, posle nedelju dana kašnjenja pozitivan.
U prvoj trudnoći mi je bio pozitivan na dan ocekivane mens.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1918
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.7.2017 21:51:11   
Maslacak15
verovatno je kasnila ovulacija. Pa si ti mislila da je 14. dan a bio je u stvari 11. ili 12. Moze naravno da zavisi i od testa, sigurno da su neki manje osetljivi drugi vise, ali generalno testovi su pouzdani. Ne moze da se kaze da su urinski stapici losi. Sajt Fertility friend, oni su analizirali preko 100 000 zena kazu da je u proseku dan pozitivnog testa 13,6 dana od ovulacije. Samo ga ne treba raditi prerano.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1919
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.7.2017 7:00:49   
Srcas_ta5577
https://postimg.org/image/gag8n4yvj/

Sve je sjajno Maslačak, krenule su i blage mucnine, sinoć mi je prvi put u životu zasmetao dim tuđe cigarete, teška sam ko trepca, piskim svako malo, dnevna temperatura ide i do 37,3 ali evo cure moje jutros test negativan.. Ništa mi nije jasno. I da je ff fulao, tj da je ovulacija bila 7.7., opet bi trebao test nešto pokazati.. Ciklusi su mi inače kao svajcarac, u dan tačni, čak i poslije promjene klime na moru i kupanja meni okasni dan, eventualno dan i po. Sad je treći dan kašnjenja.. Ako za koji dan ne dobijem otići ću uraditi betu, test me deprimira i sveukupno previše stresira.. Hvala vam cure za podršku :)

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1920
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.7.2017 8:06:48   
vocicana
Sutra prekosutra testic u ruke. Ovulacija nije bila kada siracunala, pomerila se malo, jesu oni osetljivi, ali mozdanosis stidljivka u pupi. user posted image
Uradi betu.
Sve stopises, tako dobrorazumem. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1921
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.7.2017 8:06:50   
IvanaSK RR
Srcas, zao mi je sto je negativan.
Ja bih na tvom mestu otisla da izvadim krv na betu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1922
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.7.2017 8:10:32   
emicaa
srcas poslusaj Ivanu,mislim da je na kraju krajeva beta najsigurnija

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1923
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.7.2017 9:38:31   
Srcas_ta5577
Drage moje obzirom na sve vrijedi li mi danas raditi betu? Da ne bacam pare ako je rano.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1924
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.7.2017 9:41:19   
Srcas_ta5577
Drage moje, a obzirom na sve vrijedi li mi danas raditi betu? Da ne bacam pare ako je rano...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here