Novi Pazar kupovina (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Figaro88 -> Novi Pazar kupovina (27.1.2015 16:27:51)

Jel neko isao?Zanima me kakve su cene i kvalitet robe koja se prodaje?Mama mi predlozila da idemo,onda i brat hoće,pa im se i Andrea pridruzila,a ja ne znam[sm=zmeden.gif]




gagana83 -> RE: Novi Pazar kupovina (27.1.2015 18:01:15)

Ja idem redovno za NP, uglavnom poslom.
Imas nekoliko pijace, od toga je jedna gde se prodaje na veliko, ona radi samo utorkom i nedeljom. Utorkom prepodne a nedeljom celu noc i celo jutro (subota na nedelju).
Mnogo je bolji izbor nedeljom. Nije to nesto mnogo veliko, ali ima svega.
Tu imas dosta povoljnih stvari, narocito ako kupujes na veliko. Farmerice, jakne, trenerke, dzemperi...svasta. Odlicne farmerice su na veliko od 12e pa na vise, na malo je cena nesto veca, ali opet bas povoljno. To su ti one pazarske farmerice koje su po radnjama preko 3000-3500. Super kvalitetne.
Na samom ulazu u Pazar iz pravca Raske, kod ove velike pijace imas deo sa lokalima gde su uglavnom proizvodjaci, i tu mozes naci jako povoljne i kvalitetne stvari(Zemax, Freestyler...)
Pijaca u samom gradu je nesto skuplja, ali tu mogu da se nadju bas bas kvalitetne turske stvarcice.
Na toj pijaci imas jednu tezgu sa odlicnim izborom decije garderobe. Uglavnom turska roba.Cene nisu niske ali je kvalitet odlican (Breeze, Cichild...) Verovala ili ne, tu mozes cak naci i H&M, Zaru i jos po neke od poznatih marki sa isecenom etiketom.
I u okolini te pijace imas dosta lokala sa dobrom turskom robom.
Sto se tice kvaliteta, to je sarenoliko. Od kineskih stvari, preko pazarskih do turskih stvari odlicnog kvaliteta. Za svakog po nesto.
Zlato je takodje jeftino i ima dosta zlatara u samom gradu.
Ne znam odakle si ti, ako si daleko ne isplati se da ides za stvar ili dve. Za vecu kupovinu se isplati.




Figaro88 -> RE: Novi Pazar kupovina (27.1.2015 18:42:34)

Iz Lazarevca,to je organizovan put preko firme mm-a,hiljadu i neki dinar se placa pa mi i nije neki trosak da odem.Ne znam gde nas ostavljaju,i koliko daleko cemo stici da idemo.Kupila bih vise,ne na veliko,ali za Andreu za leto,nama isto...Gledam bas na fb-u farmerke na malo 13e,sorcevi teksas 8e...




gagana83 -> RE: Novi Pazar kupovina (27.1.2015 18:48:02)

Ako idete u nedelju ili utorak, onda odlicno.
Mada, naci cete nesto i ostalim danima.
Pretpostavljam da vas ostavljaju kod pijace u gradu, odatle mozete i taksijem do ove druge pijace.
Ako budete isli na pijacu u gradu, tamo trazi Adelu i Mirsada za deciju garderobu, negde na kraju pijace su.




Anoniman -> RE: Novi Pazar kupovina (27.1.2015 18:50:44)

Ja uzmima redovno za Unu, brezze, zara nadjes svasta nesto po pristupacnim cenama, po gradu , i po pijaci, skoro sam postavlja sliku u haljinama kupila sam dve haljine po 800 din, u buticima su po 3000 hiljade

Gaggana sledeci put zovi da pijemo kafu kada prodjes kroz Rasku, ja sam tu[sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Novi Pazar kupovina (27.1.2015 20:28:13)

Pa super,tamo smo od deset do tri-cetiri,imacemo vremena.Idemo u nedelju[sm=smiley1.gif]




gagana83 -> RE: Novi Pazar kupovina (27.1.2015 20:43:21)

Super sto je nedelja, obavezno obidjite i ovu pijacu na ulazu u grad.
Mnogi odu u NP pa se vrate razocarani jer ne znaju gde da idu.
Znaci ta pijaca, pijaca u gradu (kod taksi stanice) i lokali u okolini i nema greske.
Unina mama, ja sam skroz smetnula sa uma da si iz Raske :)




Figaro88 -> RE: Novi Pazar kupovina (28.1.2015 10:53:41)

Hvala puno Gagana[sm=smiley31.gif]




Klarita -> RE: Novi Pazar kupovina (28.1.2015 10:59:22)

Figaro, povedi racuna oko izbora robe. Novopazarska roba je izuzetnog kvaliteta, ali ima dosta tezgi sa kineskom robom.
heej, bas vam hvala za deciju garderobu, nikad nisam nasla, mada nisam se nesto ni raspitivala[sm=smiley36.gif], a sad bas mm ide u ponedeljak svojim poslom pa cu ga poslati na tu pijacu u gradu...




Figaro88 -> RE: Novi Pazar kupovina (29.1.2015 12:11:21)

Idemo tek 15-tog marta.Pazicu,ide i mama,mada i ja dosada nikad nisam kupila nesto lose,bas zagledam[sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Novi Pazar kupovina (29.8.2019 7:48:35)

Komsinica u selu, kupuje u NP pa preprodaje, bas lepo radi, bas ima svasta od robe.




MimaKos -> RE: Novi Pazar kupovina (29.8.2019 8:24:43)

Cula sam da rade dobre kopije replay farmerki, ali nisam kupovala nikad.





nata11 -> RE: Novi Pazar kupovina (29.8.2019 20:31:16)

Zar ovo jos uvek postoji?

Mislim da nekom ima vremena putovati do NP u soping a da nije preprodavac. Jos danas u vreme on line kupovine. 





Duškić -> RE: Novi Pazar kupovina (29.8.2019 21:31:02)

Naravno,Nati, manja sredina , lose se snalaze po internetu a i ovo moze na upisivanje?




Stranica: [1]