|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
24.6.2018 20:55:17   
MimaKos
Starija se nije ovako plasila, i ovako burno reagovala.. mali se bas uznemiri.. kad dodje onda polako, da se njusnu :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Dete i pas
24.6.2018 21:35:37   
Misha i Ljisha
AKo ostavim P u dvoristu da spava, Sendi lezi pored kolica i ako slucajno neko naidje rezi. Malo mi bila frka rezala je na ovog jednog malog ali je bas zastitnicki nastrojena.Jako dobar pas, divan pas. Obozavamo je. Trenutno se linja, ja nikako da stignem da je ocesljam, puno nam je dvoriste njenih dlaka. Valjda ce mm ovih dana i to da obavi, ne bih bas da je ja cesljam stalno sam sa P, a ako ja uzmem to da radim posle toga moram obavezno na tusiranje. Inace Sendi je pola haski pola labrador, izuzetno brz i jak pas i veoma pametan

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Dete i pas
24.6.2018 21:42:06   
MimaKos
Mi cuvamo maltezera, koju su jako umiljati i veseli psi, ali mnogo laju, od radosti, uzbudjenja, kad cuju nekog od nas da dolazi... cuvamo ga vec 9 god, malecka odrasla uz njega, ali se bebac bas uplasio poslednjih par puta kad su imali kontakt, jos uvek je kod svekra i svekrve koji su ga cuvali dok ovaj mali malo ne poraste.. pa se sada plasim privikavanja..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Dete i pas
24.6.2018 21:44:53   
Misha i Ljisha
mimakos ne znam ja sam dozvolila Sendi da lize tabane deranu user posted image i odmah sam dala da onjusi bebu a Sendi je jos pas u dvoristu znaci nije kucevni pas. Prlja se. Ja mislim sto pre budu bebe u kontaktu sa kucama da im je lakse. Mozda niste trebali kucu da sklanjate. Mada i psi znaju da budu ljubomorni

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Dete i pas
26.8.2018 8:11:10   
mama Jo
Evo nas upoznali se sa strahom od kuce. Baka i deka su nabavili stene, ali J se plasi. Pri tome, ne znam uopste odakle taj strah, prosle godine je ovde isto bio kuca, a do pre 6 meseci i maca... evo imam slike kao dokaz koliko ih je obozavala, grlila, igrala se sa njima, uzivala. Odjednom strah. Toliko da kucu zatvorimo u kucicu (tj.nije bas kucica, nedan ogradjen deo u garazi gde on ima sasvim dosta mesta da seta i trci) dok je ona napolju u dvoristu. Sto puta ona hoce da ide da vidi sta kuca radi, pa prica sa njim, ali sve na dovoljnoj udaljenosti...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Dete i pas
26.8.2018 20:10:35   
Misha i Ljisha
Mama jo a da ti uzmes stene u narucje i da ga ona mazi iz tvog narucja. Pa tako vise puta pa jednom je pitas hoces ti da drzis kucu? Bas me cudi da se plasi. Ja nisam naisla na tako malo dete da se boji kuce. A moja Sendi olize avu decu. Jao jedna mala tek prohodala dosla da je mazi. I Sendi krene da je lize sve mi bilo neprijatno zbog roditelja al mala se sve namestala da je lize nasa Sendi. Jako je bila smesna curica.
Evo i P obozava Sendi. Ona mu cim on krene da place lize noge. Golica ga. Ma smesna mi je i Sendi i Puser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Dete i pas
27.8.2018 7:51:26   
Sanjica26 RR
Moja T je pocela da se plasi dosta kasno. Mislim da je imala jedno 5 godina. Znaju ovde zene na forumu i iz nase okoline. To je bilo strasno. Bukvalno se tresla kad prodjemo pored necijeg dvorista i ne daj Boze da sretnemo nekog psa na ulici. Sad se malo opustila sto se tice pasa kad idemo kod prijatelja. Ona se toliko igra sa njima, da ne mozemo da poverujemo.
I meni je strah ostao. Nije mi svejedno kad vidim pustenog psa na ulici. Bitno mi je da kod nje prodje barem malo taj strah.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Dete i pas
27.8.2018 9:13:57   
Misha i Ljisha
Sanjice kod vas mi je nekako logicnije da se boji user posted image svi ti strahovi krecu oko 6te godine. Zato i kazem nisam videla da se mala deca boje. Moja D je naprasno pocela da se boji buba. Nikad ranije nije a evo na salasu jaooo mama osa jaooo mama pauk jaooo mama buba u bazenu jaooo mrav user posted image ja joj kazem da svi oni vicu Jaooooo Dunjaaaa. Rekoh veca si od njih oni se sigurno vise uplase user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Dete i pas
27.8.2018 9:27:51   
emicaa
Davida polako napusta strah,sad mu je ok da skroz pored njega bude ali da ne dodiruju.Ako pas samo krene da ga njusne uplasi se.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Dete i pas
27.8.2018 11:08:48   
mama Jo
Ljisho sve smo probali, ja ga cesto drzim a ona jedino tada pristane da ga pomazi, i to bojazljivo. Ako je on pusten u dvoristu, vidim da se stalno okrece da vidi gde je, tek kad ga zagradimo u kucicu ona se opusti.
Cudno mi je jer je do skora bas bila opustena sa zivotinjama generalno. Mada, koliko primecujem, ona izgleda generalno upoznaje strah.... primecujem po njenom ponasanju...

A od psa je mozda jedna situacija uticala. Komsije na prvom spratu imaju kucu tj.velikog psa, jednom je ona bila sama u hodniku dok sam ja iznosila kolica, ta dva minuta se nesto bas bila raspevala a sa stepenica je to kuce tako sjurilo dole i zalajalo, i pocelo oko nje onako mahnito da ide i kao da je njuska, dok nije komsija prisao i odvukao kucu. Ona se jako iznenadila i uplasila. Mozda je to uticalo. Ne znam... necu je forsirati, polako, popustice je taj strah vec.

< Poruku je uredio mama Jo -- 27.8.2018 11:10:17 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Dete i pas
22.11.2018 12:35:38   
Olga75
Listala sam ovu temu od prve stranice i žao mi je što se one divne fotke ne videuser posted image
Mi i dalje imamo Dobricu fon Kliforda, nije kučence, sad je džukeleta, velikaaa i liči na pita kome nisu kupirane uši. Divan je, toliko štete pravi da je to neopisivo. Toliko voli Zver da je to neobjašnjivo. Napolju je uglavnom, spava u kući kad je prehčladno ili prevruće. Pokušaji su da spava u hodniku ali nekako se tako štrokav nađe na krevetu, ladno ga M pusti. Do sada od njega ni buve ni gliste ni išta grozno nismo pazarili, prosto "održavan" je aliiiii. Nema niko da prođe i uđe od njega, suviše je teritorijalan a M ne mogu ni da grdim kad je on u blizini. Skoči na mene, propne se i gunđa i tek kad njega izgrdim skloni se.
Dobar je Dobri, samo naporan i opasan. Kad bolje razmislim, dobro je to- nema nepozvanih gostiju, svi mora da se najave da ga zatvorimo user posted image
Najviše ga se plaši poštar, eto, Dobrica je ljubav jedna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Dete i pas
12.12.2018 12:58:18   
Olga75
Evo jedan divan članak kako pripreniti psa na dolazak bebe KLIK
Pisao ga je naš veterinar, Mihi ga zna bio je njen student user posted image . I on ima decu i ljubimce, ima u tekstu i teorije i prakse

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Dete i pas
12.12.2018 17:00:28   
vocicana
Ja da smo u dvoristu svakako bih volela neko lepo stene da mi se vrcka tu, ali stan...ne volim.
Moje dete je navuklo frku od pasa, zato sto ga je jedno kuciste iz komsiluka toliko prepalo kada je setao sa ocem, da dete dobija napad panike svaki put kada vidi psa i trci kod mene da ga uzmem u ruke, strasno koliko se boji.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Dete i pas
12.12.2018 17:36:39   
Olga75
O, Bože pa to je strašno user posted image . Obično kučišta vole bebišta. Moja je bila magnet za kuce iz okoline, mi u šetnju a kuce oko nas i ona ih raspoređuje i namešta a oni je slušaju. I dan danas ona svoju užinu podeli sa nesretnicima koje su ljudi izbacili. Uvak moram da joj spakujem granula ( na Dobricino negodovanje) i onda kad vidi nekog lutajućeg drugara ona ga nahrani, napoji i kaže mu: idi kući sad.
Da se Zvercica pita mi bi imali azil.
Ne znam, mislim da je presudno ne preplašiti dete, čak i kad pas kidiše on ima razlog, jako je to strašno i desilo nam se par puta ali nas eto nisu povredili.
Treba ih voleti i nikako im pokazati strah.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Dete i pas
12.12.2018 18:09:24   
IvanaSK RR
Samo da kažem da se slažem sa Olgom user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Dete i pas
12.12.2018 18:57:13   
vocicana
Olga, setali su i prolazeci pored dvorista, zalajao je ker., mali se toliko uplasio da se i od ivicnjak okliznuo. Meni je licno zao, ali vidim da je situacija bez veze. Promenice se sigurno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Dete i pas
12.12.2018 19:02:02   
Misha i Ljisha
Ja se isto nekako sazalim kad vidim da se dete boji psa. Ne znam. Isto mislim kao i Olga da kuce vole bebe. Evo nasa Sendi cim ja nisam na vidiku dolazi do P i lize ga. Po nogama rukama licu. I onda ja dolazim i vivem Sendi na mesto😂😂 a izlizala ga skroz a ovaj se cereka sve uziva dok ga Sendi lize. A o D da ne pricam kao i Olgina zvercica imala bi azil kuci

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Dete i pas
12.12.2018 19:04:27   
vocicana
U startu greska jer nije bio u kontaktu sa kucama dok je bio mali, sada bi to vrv drugacije izgledalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Dete i pas
4.3.2019 10:27:43   
Sanidej
Devojcica je pozelela psa, nakon sto je pogledala film "Bela i Sebastijan". Tako ce i biti. Bilo je to na badnji dan ove godine :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Dete i pas
1.4.2019 13:40:31   
Olga75
Od kako je Zvercica u četvrtak otputovala Dobrica se sav umusio. Sedi onako opuštenih ušiju i gleda: čas u vrata, čas u kapiju. Kad ja izađem, samo spusti glavu: aa, to si samo ti.
Čeka svoju drugaricu.
Jede, pije, igra se malo pa se seti i dođe do kapije, njuška, spusti uši i tačno ko čeljade uzdahne.
Šta ti je drugar kome nedostaješ. Dođe mi da iznesem nešto njeno da mu bude lakše.
Mislim da je on najviše čeka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Dete i pas
1.4.2019 13:49:18   
Misha i Ljisha
Divno Olga bas divno.

Juce smo imali opet situaciju cuvanja bebe. Dosao covek da ocita gas i ova nasa Sendi pocela da laje i rezi na njega jer je P bio napolju. Ona je inace vrlo umiljat pas i voli da se igra sto ja kazem i lopovima se raduje ali kad je P napolju uopste mi nije svejedno. Bas ga cuva

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Dete i pas
1.4.2019 14:15:29   
Sanidej
"Sto vise ljudi upoznajem, sve vise volim svog psa" ♡♡♡

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Dete i pas
2.4.2019 10:55:49   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Olga75

Šta ti je drugar kome nedostaješ. Dođe mi da iznesem nešto njeno da mu bude lakše.
Mislim da je on najviše čeka user posted image


Dala sam mu neki njen duksić, dovoljno izanđan da nije više ni za kući. Leži na njemu user posted image
Danas ću morati da mu je dam na telefon user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Dete i pas
3.4.2019 5:54:04   
mirana1

IZVORNA PORUKA: Olga75


IZVORNA PORUKA: Olga75

Šta ti je drugar kome nedostaješ. Dođe mi da iznesem nešto njeno da mu bude lakše.
Mislim da je on najviše čeka user posted image


Dala sam mu neki njen duksić, dovoljno izanđan da nije više ni za kući. Leži na njemu user posted image
Danas ću morati da mu je dam na telefon user posted image




Haha. user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Dete i pas
3.4.2019 8:00:48   
mama Jo
Olga, bas lepo ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here