|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
18.9.2011 16:07:31   
Dove
Moj brat je cuvao pit bulove.Odem ja jednom do prodavnice koja nije ni 50m od nase kuce,a Milicu ostavim u kolicima.Kad se vratim,Boa lezi pored kolica i ne da nikome da pridje.Cak ni mom bratu.Msm da je presudno to da li kuce i bebe rastu zajedno ili ne?Nebitno koja je rasa psa u pitanju.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dete i pas
13.11.2011 10:56:42   
nenja22
poceli smo od skoro da pustamo zverku malo da lizne kostu...a i obrnuto, zverko kosta da pipne miu user posted image joj, koje je to obostrano odusevljenje...kosta sedi na podu, a ona krene da se muva okolo, on podvriskuje i sve poskakuje, plus sam provalila da mu je to metod za kretanje u napred...jedino se ona onda malo raspomami, pa me strah da ga slucajno ne ogrebe ili ne obori, moram jos uvek bas da pazim kad se tako razigraju...al' nadam se da ce se i ona malo smiriti, a i on kad poraste, pa se budu vise igrali da ce nauciti da mora neznije...


a ovo je slika od kad je kosta imao oko mesec i po, pa je mia bila samo tihi posmatrac iz uglauser posted image
user posted image


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dete i pas
22.12.2011 10:55:01   
mama kukunka
Evo matorog dok jos nije bio mator...i J dok je bila beba..Slika je od od pre oko 7godina :)

user posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dete i pas
22.12.2011 10:57:38   
Olga75
divne su slicice decice i kuca user posted image
videli ste Mariju i Astora na predhodnoj strani user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dete i pas
22.12.2011 13:48:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bokicans

NiNA divne su kuce,vidi se da su pitome,pogotovo se onom kuci sa leve strane vidi u ocima.



E, tek sad videh user posted image To je naša Malena i Mišina mezimica-u ponedeljak je oštenila 5 mališana user posted image
Slikaću ih posle nove godine kad malo ojačaju

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dete i pas
13.1.2012 12:38:04   
ishler
Mi imamo shar pea koji je u kuci jer ne bi preziveo napolju posto je tip psa sa juznog Kineskog mora.
Kada smo stigli kuci bila je ljuta,nije htela ni da pogleda bebu,ali sada se sve vise druze.
Inace toliko je dobra da mozes na glavu da joj se popnes.
Inace beba mi je sklona ekcemu,ali bas zato mi je preporuceno da bude u kontaktu sa zivotinjom.
Ali sto se tice odrzavanja psa kupa se jednom nedeljno...
Jedva cekam da prohoda da je maltretira...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dete i pas
13.1.2012 12:53:35   
bebać
Mislim da ćemo mi dobiti psa(pekinezer), m je otišao po njega. Stavim slikicu njega i Sergeja...ja sam mali zbunjena i bi i ne bi, jer ne znam kako ćemo psa uklopiti u stan(mada većina pekinezera i budu u stanu) ja sam navikla na velike pse(šar planince,ovčar) one prave seoske koji budu u svojoj kućici u dvorištu, i uvijek sam imala psa kao mala, sad se sjeti svog 'Bubija'user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dete i pas
22.2.2012 15:27:45   
lesica
Joj,mi se primili da uzmemo neku kucu-verovatno ce biti neki terijer,sad smo u fazi vecanja sta i kako,i L ce to najverovatnije biti poklon za 2. rodjendan.Ja od jutros pretrazujem sta bi nam bilo najbolje. Doduse,mm ujak(citajte baba i deda-posto oni brinu) imaju pekinezera i L ga obozava,sta da vam kazem kada se njemu prvi put sa 2,5 meseca naglas nasmejala,on od nje beziuser posted image ali to je njihov pas,koji na zalost uglavnom sedi u podrumu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dete i pas
22.2.2012 15:33:38   
viking
Lesice, gledaj Animal planet, emisiju Dogs 101 (ima i na sajtu) tamo stalno predstavljaju razne rase i za svaku posebno naglase da li je dobra za porodice s malom decom ili ne, da li je bolja za stan ili za kuću i sve tako. U stvaru, SVI gledajte tu emisju čak iako ne kupujete psa, predivna je!

< Poruku je uredio viking RR -- 22.2.2012 15:35:09 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dete i pas
22.2.2012 15:42:10   
*Alexx*
Mislim da ima i na YT. Odlična emisija!
Na wikipediji može da se nađe i top lista pasa, u smislu, koji su najpopularniji porodični psi. Ubedljivo vode labradori i retriveri. Terijeri su, po mom mišljenju, malo nezgodni, umeju da budu živčani user posted image

IZVORNA PORUKA: viking RR

Lesice, gledaj Animal planet, emisiju Dogs 101 (ima i na sajtu) tamo stalno predstavljaju razne rase i za svaku posebno naglase da li je dobra za porodice s malom decom ili ne, da li je bolja za stan ili za kuću i sve tako. U stvaru, SVI gledajte tu emisju čak iako ne kupujete psa, predivna je!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dete i pas
22.2.2012 15:49:37   
viking
Da, u toj emisiji su rekli da je ritriver ultimativni porodični pas. Koliko sam mogla da shvatim, previše mali psi nisu generalno za porodice sa baš malom decom jer deca mogu bukvalno da ih slome tokom igre a i oni uglavnom mnogo laju (zavisi od vrste do vrste, pričam sad uopšteno) pa deca ne mogu da spavaju i živčani su, što kaže Alexx.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dete i pas
22.2.2012 16:13:16   
lesica
Zbog nje smo se sinoc i primili da uzmemo psa user posted image Na kraju mislim da ako definitivno resimo da se odvazimo na taj korak,odluku o tome koju rasu da gledamo-prevashodno mislim na zdravlje psa i prilagodljivost deci,konsultovacemo se sa zetom mm-ipak je covek veterinar.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dete i pas
22.2.2012 16:14:04   
hanka
Mislim da terijer nije bas najbolji izbor
Zlatni retriveri i labradori su idealni za decu ali i za dresuru.Nemci traze cvrstu ruku,zivcani su i dosta laju,vole i da grickaju
Izbor mnogo zavisi i od prostora gde zivite i gde ce pas boraviti.Ako je u pitanju stan velike kuce koje se jos i mnogo linjaju nisu pozeljni

< Poruku je uredio hanka -- 22.2.2012 16:15:54 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dete i pas
22.2.2012 16:17:50   
lesica
Ma sve i da hocu retrivera prevelik mi je za stan,a nase dvoriste,hmmm to i nije neko resenje. Videcemo jos,ova ideja je tek u razvoju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dete i pas
23.2.2012 18:45:28   
nenja22
user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dete i pas
23.2.2012 18:53:02   
bebać
Mi imamo Loru već mjesec i kusur i već smo je strašno zavoljeli,čak iako nam je izgrizla internet kabal 2 putauser posted image

umije da se igra sa svima, a ona i Sergej se obožavaju. Često je vodim po njega u vrtić i kad ga ugleda ne zna šta bi od radostiuser posted image kući kad dodju to je postao eitual po pola sata se igraju i zaganjujuuser posted image

naravno mama je kupa, hrani, izvodi i sve ostalouser posted image

moj m joj često kaže 'poljubi mamu D*ja*u'user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dete i pas
4.9.2012 12:38:40   
lesica
Gospodjica je stigla
user posted image
a obe gospodjice se ovako zabavljaju od rane zore
user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dete i pas
4.9.2012 12:43:52   
Cindarella
Lesice,ja sam zaljubljena u njenu kosicu!user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dete i pas
4.9.2012 12:50:33   
jovicaa
divne su lesiceuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dete i pas
4.9.2012 12:54:49   
Anoniman
Medeno! 

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dete i pas
4.9.2012 12:58:25   
Anck Su Nmaun
Mislim da je to iskustvo dete i pas neprocenljivo!
Nasa Mia


user posted image

user posted image


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dete i pas
4.9.2012 13:17:49   
lesica
Hvala drage! Mislim da smo odradili pravu stvar sto smo udomili Mrvicu tj Muvicu user posted image

Anck,divne su devojcice!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dete i pas
4.9.2012 13:24:34   
Ana RR
Jao Lesice, kako su medene user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dete i pas
4.9.2012 13:26:16   
sanji
Slikice su fenomenalne a ja toliko volim kuce. Mi živimo privatno pa ne mogu to sebi da priuštim ali valjda će se i to jednom promeniti. Moje žabice mnogo vole i kuce i mace pa bi mi bilo jako žao da odrastu bez nekog ljubimca.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dete i pas
4.9.2012 13:54:05   
viking
nema lepšeg prizora od dece sa ljubimcima :)
lesice, jeste udomili lutalicu?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here