|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lilly - mama&baby club
20.12.2015 21:52:29   
dddaca
Bas bezveze. Ja mislim da se kod njih taj program odnosi na decu do tri godine starosti. ne znam kolika su ti sad deca, ali mozda jos ima sanse da se ukljucis. Za poklone je verovatno kasno, ali mozes ostvarivati popuste sa onom njihovom karticom na pojedine proizvode

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Lilly - mama&baby club
12.2.2016 10:42:46   
Anarunika
Mi danas dobili poklončić od Lillija za Živin prvi rođendan. Weleda gel za pranje zubića i reklamni primerak hipp kreme za hladno vreme valjda. Obzirom da baš i nisam mnogo kupovala u Lilliju prijatno sam se iznenadila!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Lilly - mama&baby club
12.2.2016 13:34:25   
dddaca
Lepo, javicu i ja cim nesto deobijemo user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Lilly - mama&baby club
2.4.2016 14:03:37   
marinic
da, to je bas lep gest, tj poklon, a poklonu se u zubene gleda, mi smo isto dobili pelene i knjigicu sa popustima na razne proizvode, hranu, kozmetiku...koju cemo dobiti i za sest meseci i za godinu dana...jako je lepo kad dobijes tako neki poklon, da je makatr malo vise njih koji ce se setiti malih stvorenja koja su tek dosla na ovaj svet user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Lilly - mama&baby club
2.4.2016 18:07:16   
Sanjalicaaa
Ja se pre dva dana učlanila u taj njihov klub. Najviše zbog te kartice jer ja cesto kupujem u Liliju. Nego ne znam koja je fora sa karticom? Skupljaju se poeni?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Lilly - mama&baby club
2.4.2016 18:39:53   
New Mom
Povremeno odredjeni proizvodi budu na dodatnom popustu sa karticom.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Lilly - mama&baby club
2.4.2016 22:33:27   
dddaca
E bas sam se razocarala. Poslali mi neka 4 uzorka kremica. Jedna za strije koja mi ne treba, druga isto za odrasle, ali ne secam se sta, treca je Hipp protiv ojeda (jos je nismo probali imamo milion razlicitih krema) i cetvrto je sebamed uzorak kupke koju inace i koristimo tako da mi taj uzorak nije ni bio potreban. Mislila sam da ce biti nesto konkretnije

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Lilly - mama&baby club
2.4.2016 23:20:26   
nikiteki
Jer mogu ja da se uclanim za tu karticu sta treba

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Lilly - mama&baby club
2.4.2016 23:22:49   
IvanaSK RR
Pise ti ovde. Mislim da beba ne bi smela da ima preko godinu dana.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Lilly - mama&baby club
2.4.2016 23:23:24   
dddaca
samo odneses bebin izvod iz MKR i potpises pristupnicu. Mislim da mozes do trece godine deteta

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Lilly - mama&baby club
3.4.2016 5:05:13   
Sanjalicaaa
I ja mislim da moze do detetovih godinu dana. Ako se uz karticu ostvaruje popust nije mi jasno zašto treba pri svakoj kupovini pikazati karticu. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Lilly - mama&baby club
28.5.2016 11:16:35   
serpica
Danas nam je stigo poklonici od Lilija, plastificirana knjiga tvrd povez Izgubljena koska..bas sam se iznenadila uz to i lepa cestitaka za prvi rodjendan.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Lilly - mama&baby club
28.5.2016 11:27:07   
suzi kju
Serpi pa to je divan poklon, baš lepo. user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Lilly - mama&baby club
28.5.2016 11:27:08   
nikiteki
Bas lepo od njih serpice.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Lilly - mama&baby club
28.5.2016 14:02:36   
Mala Elena
I mi smo dobili za drugi rodjendan uzorke nekih sampona, neku nivea knjizicu... bas lepa sitnica !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Lilly - mama&baby club
14.10.2016 21:02:44   
Anck Su Nmaun
Dobila sam karticu ali je jos nisam koristila, jer na njih uvek sve na popustu za bebe ili kako???

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Lilly - mama&baby club
14.10.2016 22:11:22   
Khaleesi
Nama je stigla neka bojanka i neki uzorak sudokrema... Nista specijalno ali setili su seuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Lilly - mama&baby club
14.10.2016 22:41:23   
Animsaj9
jel moras da ostvaris neku kupovinu da bi ti to slali ili svima salju sto imaju kartice , ja je imam al se ne secam kad sam je poslednji put dala u Lillyu

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Lilly - mama&baby club
15.10.2016 7:55:23   
Mala Elena
Anck, na svaku kupovinu bilo da kupis za bebu, sebe, hemiju dajes karticu da se kuca, nemas odmah nikakav popust nego tako prve tri god dete dobije neku sitnicu i cestitku za rodjendan.
A sada ima neka varijanta da se uzme neka dr kartica gde se skupljaju cvetici ali to vazi samo za neke proizvode , a oni sa tretiraju kao dinari i posle se moze sa njima platiti. Ako sam dobro skontala...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Lilly - mama&baby club
15.10.2016 8:15:13   
Sanjalicaaa
Postoje označeni proizvodi za bebe i mame koji su na popustu uz tu karticu. Uglavnom vlažne maramice, kašičice, kremice.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Lilly - mama&baby club
15.10.2016 14:10:34   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Postoje označeni proizvodi za bebe i mame koji su na popustu uz tu karticu. Uglavnom vlažne maramice, kašičice, kremice.

E to me je interesovalo jer sam videla na flajerima te oznake.. jednom kad odem prostudiracu. Misslila sam da je sve za bebe s tom karticom na snizenju..il tako nesto.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Lilly - mama&baby club
15.10.2016 15:00:10   
Sanjalicaaa
Anck, isto sam mislila. Međutim oni svakog meseca izaberu neke proizvode, uglavnom koliko sam primetila budu popusti na onaj njihov brend.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Lilly - mama&baby club
15.10.2016 15:35:14   
isidora88
Ja nisam bila u liliju ne pamtim, nije mi nikad usput pa retko kad odem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Lilly - mama&baby club
23.2.2017 15:29:30   
Dragce86
Lilly daje MINI pakovanje pelena i kao neke sitne popuste...smesno i sramotno za veliku firmu kao sto su oni

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Lilly - mama&baby club
23.2.2017 18:00:59   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Lilly daje MINI pakovanje pelena i kao neke sitne popuste...smesno i sramotno za veliku firmu kao sto su oni

Ja zaista ne vidim svrhu ovakvih komentara.Ovde gdje ja zivim marketi ne daju ni toliko.Nije im to obaveza

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here