|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nenajavljeni gosti
8.11.2013 15:15:43   
vikiveki
Ni ja nevolim nenajavljene goste a isto tako nigde i neidem doki prvo ne pozovem i vidim kakva je situacija.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: nenajavljeni gosti
8.11.2013 18:23:55   
Olga75
meni niko ne dolazi nenajavljen al bas niko
a ni ja ne idem nigde nenajavljena ( to mislim kod mame i brata i s7s ) a kod ostalih ce ne idem ako nisam pozvana

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: nenajavljeni gosti
8.11.2013 18:36:51   
jole82
I ja isto ko vampiri i policija...ne dolazim ako me ne pozovuuser posted image
Stvarno ne razumem to banjavanje...moja pokojna tetka je je znala tako da bane sa mužem, bivšim mužem i njihovo 4 dece (po 2 od svakog)..da oni su se družiliuser posted image al eto ona je jedina zvanično bila opičena ...inače niko mi ne dolazi bez poziva..a naravno najbliži mogu i sami da se najave, al da se najave, pa da dođu ako mi odgovara!

< Poruku je uredio jole82 RR -- 8.11.2013 18:37:17 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 12:24:01   
lesica
Ne volim da idem nenajavljena, niti volim da mi se nenajavljeno dođe. Imam prag tolerancije za naj naj najbliže, ali kako matorim i taj prag tolerancije se smanjuje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 12:52:50   
branki*
Bez najave ne idem nigde,cak ni kod mame.uvek se najavim bar pola sata pre nego sto cu doci da vidim ne li ok,jesu tu i tako.ne volim nenajavljene goste,isto volim da mi se kaze,ako ne dan unapred,ovi bliski,tipa mama,snaja,zaova,bar pola sata,sat pre nego dodju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 12:56:32   
Khaleesi
Ja volim cak dan dva unapred da dogovorim vidjanje, a kada mi neko bane pa ja jos u kucnoj varijanti poludim...to bas ne volim

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 12:59:18   
Sanjalicaaa
Isto. Ne idem i ne volim kad mi dodju nenajavljeni. Doduse meni samo svekar dodje nenajavljen, ali svejedno. Jos kad udje u stan, a da i ne pokuca ili pozvoni, e tad pouser posted image . Kao da se sunja ili me proverava user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 13:11:51   
branki*
E,to moja svekrva ima obicaj da udje,a da ne kuca ili kucne i odmah ulazi,uzasava me to.zato su mi vrata uvek zakljucana!pa,neka ceka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 13:24:14   
World
Mislim sad u eri sredstava za komunikaciju kojih ima i previse, ne znam ko bi uopste i dolazio nenajavljen.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 14:39:36   
choopa choops
Aaaaaaaaa kako ja ludim od ovoga. I moja svekrva se samo šunja. Odjednom mi se stvori u kući. Ili kao kucne i odmah ulazi, ne čeka da joj se da dozvola da uđe. A ja slabo zaključavam, ne sjetim se. A ovo me nervira strašno! Nekultura.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: nenajavljeni gosti
27.7.2016 15:11:16   
Anck Su Nmaun
Srecom sad mi se to retko desava, pisala za sveki da ona nije imala granice, srecm daleko joj lepa kuca sto bi rekli.
Kad smo bili momak i devojka me je to nerviralo a da ne govorim sad kad imam decu. Zamisli kad negde krenemo pola sata spremanja i jos da mi neko bane...pa upucala bih ga!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: nenajavljeni gosti
28.7.2016 7:13:52   
Khaleesi
Moja nije daleko, ali ne moze da bane tek tako, naucila sam je da prvo zovneuser posted image hehe

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: nenajavljeni gosti
28.7.2016 7:34:08   
isidora88
Meni samo tata dolazi nenajavljen, ali mi ne smeta. Jedino volim da mi se ostali jave bar pola sata, sat da stignem da se ja spremim, a bogami i stan da malo upristojimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: nenajavljeni gosti
6.10.2016 12:06:36   
Anck Su Nmaun
Ijao sad kad bi neko banuo, prvo bi mm dobio po glavi jer sam u tankim majicama i cice samo sevaju. Naglasila 100 puta da mi uvek unapred kaze ako neko dolazi.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 11:41:43   
Animsaj9
Strasno me nervira kad se neko ne najavi barem dan ranije , a poceko me je nervirati kad se najavi sat ili dva ranije , i onda kad nisam kuci ili jednostavno ne mogu , onda je uvek jaoooo pa vi uvek zauzeti

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 12:01:09   
isidora88
neki dan nam smo spremali stan, a sin pita ko nam dolazi, naviklo dete da se stan srejduje samo kad imamo goste user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 14:14:10   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: isidora88

neki dan nam smo spremali stan, a sin pita ko nam dolazi, naviklo dete da se stan srejduje samo kad imamo goste user posted image


user posted image

I ja sam jednom dobila ovo pitanje! Strašno!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 14:19:34   
jess021
Choopo, pratim te u stopuuser posted image
Isi, jel tako stoje stvari?user posted image
Retko koji me obraduju, uglavnom popiz...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 14:24:39   
Milena18
Uuuu vidi, tema baš za mene... Ja muku mučim sa nenajavljenim gostima. Pre nego što se M rodila i nije mi toliko smetalo, ali sad bih tiganjem u glavu svakog ko mi se tako pojavi na vratima user posted image Posebno me nervira kad im lepo kažem da se bebi spava, a oni ništa - i dalje joj se unose u lice, pipkaju je, pričaju joj glasno, a ona sve nervoznija. Da pop***** samo. Ja nigde ne idem nenajavljena, ne znam što onda isti ti ljudi ne mogu da se na isti način ponašaju prema nama.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 15:12:31   
isidora88
hahah jess kod nas je vecito haos, dok mm nije tu, onda odrzavam stan, asli cim on dodje ja se opustim i eto haosa za 2 sata, ova deca samo mrve po stanu, ja samo slazem sudove u sudoperu i oko nje, i onda mm odlepi kad krene da sredjujeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 16:04:10   
Animsaj9
Da poludim kad dodju, a D se unervozi pred kupanje, a oni zasednu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 17:59:40   
branki*
nekad mi prijaju,kako kad,mada cesce ne,volim da mi se najave,jer volim da svojim gostima iznesem i neko posluzenje,tipa kolac ili gibanica ili pica,a to nemam uvek spremljeno.stan mi je uglavnom sredjen,tu nemam problem,ali stvarno volim da ugostim i da gostima bude prijatno,tako da vise volim da se najave makar sat ili 2 unapred.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 18:06:36   
Animsaj9
Branki mene su poceli nervirati i ovi sto se najaljuju sat ili dva u napred user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 18:12:16   
branki*
animsaj,ti imas malu bebu jos uvek,a to jeste nezgodno,ona on ima svoj ritam neki,a tad se sve poremeti,i jos umesto da odmoris nekad,ti titrs oko gostiju,meni je boka dok je bila beba kad nam neko dodje bila uzasna,prevristi skoro sve vremeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: nenajavljeni gosti
26.10.2016 18:17:58   
Animsaj9
pa David je u nekoj fazi da place od nepoznatog ili ljudi koje ne vidi dugo, i bas mi je nezgodno, bas to sto kazes mali je on, hocu njega da smirim, a gosti da ne budu zapostavljeni

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here