Pokloni bez povoda (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Tatin forum



Poruka


acalukic -> Pokloni bez povoda (7.3.2015 0:30:03)

Da li vam muzevi daju poklone kad god imaju priliku ili to cine samo za 8 mart, rodjendna




Misha i Ljisha -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 0:34:57)

evo ja cu prva da odgovorim. Mm vala vecito misli na mene. [sm=smiley36.gif] Uvek mi kupi neku sitnicu. Da li neku cokoladicu priivezak ma nesto. A nedavno me zove i kaze ima nesto posebno za mene kad donosi kuci cvarke[sm=jezicek.gif]. A sta ces kad volEmo da jedemo. Tako da ja mislim da on meni nista nece za osmi mart kupiti on je to odradio tokom godine. Za osmi mart cu da dobijem neki drugi poklon [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 1:01:20)

Nemam muza! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Sosa Mena -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 1:03:59)


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]



Volim te [sm=jezicek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 1:05:39)


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

ti dobijas najbolje poklone[sm=jezicek.gif] one koje zelis ahhahah[sm=bravo.gif]




Žapkić -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 1:08:24)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Nemam muza! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]



Volim te [sm=jezicek.gif]

Volim i ja tebe!!! Tj. volim i ja vas-sve na RR!!![sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Ljišo, [sm=smiley2.gif]




Ana RR -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 1:10:31)

Zašto se tema zove Iznenađena? Može li se to bolje formulisati da ima neki smisao?

Inače, pre otvaranja teme koristite pretraživač jer tema možda već postoji.




Žapkić -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 1:13:14)

Mozda je član koji je otvorio temu mislio da napiše "Iznenadjenja", ali je pogrešio? Ja sam u stvari tako i pročitala, tek sad vidim da sam pogrešno čitala...[sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 7:21:48)

A seti se ponekad da mi kupi kiki karamele ili kesten pire. Za 8 mart, jok. Ima neku glupu teoriju, al ajde [sm=jezicek.gif]




Bibilib -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 13:49:34)

Pa seti se da me iznenadi i to mi prija....ali volim lepa a ne ruzna iznenadjenja....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Plavusa34 -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 15:21:53)

Moj ne voli da mi kupuje daje mi pare i nek kupim ono sto zelim,tek ponekad kupi cokoladu ili cvece al retko u stvari samo za 8 mart mada se desi da nista ne dobijem[sm=smiley19.gif]




Mala Elena -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 15:31:42)

Poklanja mi, naravno...cesto mi donese nesto od kozmetike, a za sutra me pitao sta zelim i moze li zumbul..[sm=smiley31.gif] naravno da mozeeee.obozavam cvece !




jess021 -> RE: Iznenadjena (7.3.2015 21:03:16)

Ja bas volim iznenadjenja i mm to dooobroo zna. Uvek nadje neko uvrnuto mesto da sakrije poklon i obozavam cvece. Eto danas mi je kupio cvece za 8. mart da me iznenadi, jer zna da bi ga sutra ocekivala. Volim i ja njega da iznenadjujem, pa sam cesto u problemu gde, sta, kako.




acalukic -> RE: Iznenadjena (9.3.2015 5:35:37)

Razumeli ste temu i ako je delimicno greska u naslovu. Elem, ja se trudim da svoju suprugu iznenadim na razlicite nacine od toga da joj nesto kupim sto bi ona volela da ima, do toga da joj nesto i uradim.




kvazar -> RE: Pokloni bez povoda (27.12.2015 11:33:57)

Ja svoju suprugu volim da iznenadim sa nekom dobrom knjigom,jer znam da voli knjige...a pošto ne bi bilo iznenađenje da joj tako nešto poklonim na rođendan ili 8. mart, ja joj poklanjam nekim sasvim običnim danima,kada to stvarno bude iznenađenje[sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]