RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Skupljanje



Poruka


ivaMark -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 10:53:38)

Da li vi ovde organizujete nesto ili samo pisete [sm=zmeden.gif]





Modessty -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 11:29:13)

kako stoje stvari smao pišemo za sada [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 11:32:48)

Ja sam vise za organizaciju i izlazak.




isidora88 -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 11:51:21)


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: isidora88

zato ce u beogradu da se podignu plate, cuva se socijalni mir, jer da se 3 miliona ljudi pobuni bio bi haos, ovako znaju da ce beogradjani da cute, a ostali gradjani drugog reda kako nas tretiraju cemo da cutimo, jer smo nesposobni da se organizujemo i formiramo masovnije proteste.

Tacno, ali zato nismo mi krivi koji zivimo u Bg-u. Svi su imali pravo da glasaju i u ovom trenutku najvise ispastaju gradjani koji nisu u bg-u ali se vecina njih ne ljuti na te politicare nego na nas koji zivimo u bg-u. I kao prvo ja sam Beogradjanka i necu da cutim, tako da nemojmo sve stavljati u isti kos.


nemam ja nista protiv beogradjana da se razumemo :-) nego samo kazem taktiku drzave. Mi bismo mogli ovde stavrno da se ujedinimo i da pokusamo ponovo da trazimo da se prava postuju, samo je problem sto niko osim bepgradjana nece doci ako nemaju organizovan prevoz. Mogli bismo da pocnemo da smisljamo kako to da izvedemo. Da napravimo anketu,peticiju za pocetak da vidimo koliko bi ljudi bili zaimtefesovani.pisem sa tel.pa ima gresaka,sorry




QueenJ -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 18:22:12)

Zato sam i pokrenula temu-da li biste? Ko zeli, ali stvarno, organizovace se i za cuvanje deteta i za prevoz. Treba se samo pokrenuti sa mrtve tacke, za pocetak makar i pisanjem. Makar budimo svest i golicamo mastu sa "sta bi bilo kad bi bilo"...




Didy -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 20:33:09)

Evo da ja dam jedan konkretan predlog - prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava. Mislim da je konačno vreme da se svi dignu na noge! Nažalost, razloga za štrajkovanje koliko hoćeš, sumnjam da u ovoj našoj državi ima iko komo je baš sve potaman. Tužno! 




wivern -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 22:02:54)

Isi post se odnosio na one sto imaju, nego me tvoj post podsetio na to.
A odlicna je ideja za anketu ili prijavljivanje.
Isla bih sa sve detetom (osim ako ne pada kisa), dojila bih ga na sred ulice ako treba. Mislim da je super da u svakom gradu mame i trudnice izadju istog dana u isto vreme na ulice. Tako će nas biti najvise i moci ce dosta zena da se prikljuci




QueenJ -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 22:04:28)

Prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava.

I? Žene, ima li zainteresovanih?




QueenJ -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 22:06:32)

Mislim da je super da u svakom gradu mame i trudnice izadju istog dana u isto vreme na ulice. Tako će nas biti najvise i moci ce dosta zena da se prikljuci

[sm=bravo.gif]
Ovo je bila i moja prvobitna, polazna ideja.




MakiJ -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 22:08:23)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Mislim da je super da u svakom gradu mame i trudnice izadju istog dana u isto vreme na ulice. Tako će nas biti najvise i moci ce dosta zena da se prikljuci

[sm=bravo.gif]
Ovo je bila i moja prvobitna, polazna ideja.

E i meni se ovo svidja, isti dan u isto sati u vecini gradova, svi sa kolicima[sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 22:12:30)

Za pocetak je sasvim dovoljno. Podrzavam dolazak sa kolicima [sm=bravo.gif]




wivern -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 23:43:58)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava.

I? Žene, ima li zainteresovanih?

Pu za mene, ali ja ne bih cekala toliko dugo. Nekim zenama jako gori pod nogama nisu mesecima dobile ni dinar.




Žapkić -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (12.3.2015 23:53:47)

Neka me niko ne shvati pogrešno zbog ovoga što ću napisati:
Dakle, podrzavam protest, ali-samo podrzavam. Ali-ne, ne bih došla. Zašto? Zato što sam se sebi zaklela da nikada, ali nikada više neću biti učesnik niti jednog protesta koji se bude organizovao u ovoj zemlji! Zašto? Zato što se svaki protest organizovan u ovoj zemlji iskoristi, tj zloupotrebi u neke druge svrhe i promocije. Bila sam učesnik velikog Studentskog protesta, tih devedesetih. Mesecima se šetasmo, izgubismo ispitne rokove, smrzavasmo se, kisnusmo... na kraju, ispade da smo "mlatili praznu slamu" i da smo samo bilo dobro izmanipulisani i iskoriđćeni u političke svrhe. Bejah i učesnik petooktobarske "revolucije" i -šta bi? Cvrc! Tako da, mene više ni jedan protest videti neće. Ali- podrzavam...




Modessty -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (13.3.2015 12:08:42)

Žapkić skroz te razumem! [sm=smiley1.gif]
I menije dosta svega. Ja bi najradije da odem odavde ako mi se ikada pruži prilika




serpica -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (13.3.2015 12:45:41)


IZVORNA PORUKA: wivern

Ja sam vise za organizaciju i izlazak.




I ja..da se nadjem sa vama beogradjankama i popijemo kafu i upoznamo se,jos ako ima neki kafic blizu skupstine odlicno [sm=smiley36.gif]
Salu na stranu,slazem se sa Zapkic u potpunosti,podrzavam,ali da nam se to ne obije o glavu..uvek ce biti onih koji su zadovoljni i sede kuci i gledaju tv koji prenosi protest..nazalost.




bubulence -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (13.3.2015 12:52:56)

Ukoliko bi bilo lepo vreme da mogu da povedem i bebu sigurno bih dosla. Taman bih upoznala Beogradjanke i dragu mi, najdrazu Serpicu [sm=bravo.gif]




jabudic -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (13.3.2015 13:04:49)

Jao, kakav način da se organizuju susreti [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (13.3.2015 13:06:34)

Da spojimo lepo i korisno. [sm=smiley16.gif]




Modessty -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (13.3.2015 13:12:45)

[sm=smiley36.gif] и ја сам за!




Figaro88 -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (16.3.2015 12:33:15)

U lazarevcu jedan covek vec cetvrti dan strajkuje gladju,posle zavrsetka smene pridruzuju mu se i radnici Kolubara usluga.Strajkuju zbog ne isplacenih plata.Nigde se o tome nepise i neprica osim na fb-u...




caca81 -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (16.3.2015 12:48:12)


IZVORNA PORUKA: Didy

Evo da ja dam jedan konkretan predlog - prosvetari se okupljaju u utorak 17. aprila ispred Skupštine u Beogradu, pa može da se priključi još neko da štrajkuje za svoja prava. Mislim da je konačno vreme da se svi dignu na noge! Nažalost, razloga za štrajkovanje koliko hoćeš, sumnjam da u ovoj našoj državi ima iko komo je baš sve potaman. Tužno! 

da li misliš 17.3. ili je pomereno za april?




isidora88 -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (20.3.2015 19:06:14)

Bio je protest 17.03




QueenJ -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (27.3.2015 10:56:34)

Figaro, za to nisam čula. Tuga. Pa jesu bar uradili nešto?
A ovo sa prosvetarima neće izaći na dobro... Žao mi je samo što puca po deci, posebno maturantima, ali ne smeju sad odustati. I nadam se da će oni biti okidač i za ostale...
Ne znam da li ste čuli, u Valjevu je otpušteno iz čarapane 250 ljudim, najviše žena i najavljuju još 150 otkaza. Da te tuga uhvati. A ove još, pored čarapane, radi gorenje i krušik se koprca...




nata11 -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (27.3.2015 11:32:26)

Ja sa nestrpljenjem ocekujem neki protest u mom gradu da izadjem. Bice ga sigurno a kada neznam posto smo mi narod koji mnogo trpi [sm=smiley13.gif]




QueenJ -> RE: Da se za dva dana organizuje protest ispred Skupštine, da li biste došli? (28.3.2015 10:22:11)

E to je najgore. Možemo da istrpimo kao magarci. A zapravo, svi su podvili rep-bolje išta nego ništa. Jer, nigde nije dobro... Pa svi ćute, nemaju hrabrosti da puste glas, ipak, kako-tako treba prehraniti porodicu. [sm=smiley19.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>