RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


smeško -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (6.4.2020 21:34:06)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ne moramo ni da pricamo, dovoljno je da je tu.



Ех, да је тако и код мене. Ја волим да се распричам када дође с посла. То ми је цео један одрасли човек у току дана. [sm=smiley36.gif] Али, волим када ми прави друштво у свему што радимо.




branki* -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 16:17:02)



IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Blago vama sto vas muzevi ne nerviraju. 


Mi da smo non stop zajedno neko bi stradao. 



Identično. 




Sanjica26 RR -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 16:21:03)


IZVORNA PORUKA: smeško


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ne moramo ni da pricamo, dovoljno je da je tu.



Ех, да је тако и код мене. Ја волим да се распричам када дође с посла. То ми је цео један одрасли човек у току дана. [sm=smiley36.gif] Али, волим када ми прави друштво у свему што радимо.


Да, испричамо се, тј. само ја држим монолог.
Свакако као Мили. Довољно ми је што је ту. Не морамо ништа да причамо.




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 16:29:49)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

[sm=smiley36.gif]
Ja sam, takodje, jedna od onih koje muz ne nervira... Stavise, lakse mi je sad od kada radi od kuce, tu mi je za sve.


Ovo je kljucno,zasto vas ne nerviraju.Moj je tu,a kao da nije..kao da se oslonim,kad ono ćorak....I ja kao smesko,cekam da dodje,odrastao neko,da popricam...a on wc,mob,tv🤬🤬njemu je dosta price,jer ceo dan telefonira..Kazem sestri,da sam mogla i bolje da se udam😬😬




Sanjica26 RR -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 16:42:56)

Von, kako si se nadala dobro si se i udala[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 16:46:10)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Von, kako si se nadala dobro si se i udala[sm=smiley36.gif]


🤣🤣 sorry von❤️




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 16:54:11)

Hahhah,e neka ste mi rekli..sestra kaze sama si birala😂😂

Njima svekrve pomazu,vredne zene,pa i sinovi,a moji,necu da se ponavljam,haha...Suprotnosti se privlace🙄🙄




Dragica Draga -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 16:56:24)

Kod nas je slicno, ja drzim monolog on se retko kad ukljucuje. Ali meni to ne smeta, ja pricam sta mi na dusi [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 17:03:03)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hahhah,e neka ste mi rekli..sestra kaze sama si birala😂😂

Njima svekrve pomazu,vredne zene,pa i sinovi,a moji,necu da se ponavljam,haha...Suprotnosti se privlace🙄🙄


Meni ni svekrva ne pomaže, niti tražim, niti razmisjam o tome.A ne znam da li me vise nervira to što je lenjivac po kući ili taj njegov stav ja pa ja,ja znam najbolje i svi mene treba da slušaju i da ja po njemu moram da radim onako kako on kaže i smatra. 




princezica1 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 17:18:38)

A volimo ih nasi su [sm=smiley36.gif] Ne verujem u idilicne odnose tu uvek neko nesto precutkuje.




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 17:31:48)

Branki,vredne mame imaju vrednu decu..

Moj se ne mesa u kucu,porodicu,to ne mogy reci rec...sve je na menj i kako hocu,ali mene to nervira..ispada da je nezainteresovan.




Ana RR -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 17:33:49)


IZVORNA PORUKA: branki*



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hahhah,e neka ste mi rekli..sestra kaze sama si birala😂😂

Njima svekrve pomazu,vredne zene,pa i sinovi,a moji,necu da se ponavljam,haha...Suprotnosti se privlace🙄🙄


Meni ni svekrva ne pomaže, niti tražim, niti razmisjam o tome.A ne znam da li me vise nervira to što je lenjivac po kući ili taj njegov stav ja pa ja,ja znam najbolje i svi mene treba da slušaju i da ja po njemu moram da radim onako kako on kaže i smatra. 



Jao branki, kao moj dever... mada on nije lenj, naprotiv, ali je najpametniji i sve zna i svi treba njega da slušaju inače će propasti i tako dalje...




branki* -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (7.4.2020 17:37:22)

Hahaha,da,Anci.inače ćemo propasti.jeste. kraj.





Ivanka 75 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 11:43:07)

Ako si isao na pijac, idiote jedan, zasto nisi kupio crni luk😠😠😠😠😠


Mislio sam da ima. 
Ama nisam ti rekla da mislis nego da kupis! 
Stavi mladi luk (odgovor svepametnog mog muza)! 
U ćufte? A cime sutra da napravim jelo? Koji sutra luk da stavim? 
E  nemoj da me nerviras! (kaze on) Sto mi nisi rekla da kupim kad sam isao na pijac? 
Nisam ti rekla? Svaki dan sam ti pominjala, svaki dan, a ti kazes ima u podrumu. Ja kazem nema, ti kazes ima! Nemaaaaaaa! 




flamingos -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 16:41:25)

Joj Ivanka,ismejah se živa.Gde ne drami,kupiće neki drugi dan.😂





Ivanka 75 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 16:51:09)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Joj Ivanka,ismejah se živa.Gde ne drami,kupiće neki drugi dan.😂





U ponedeljak da. A do tada ti Bebo spremaj obroke bez luka. 
Ma nastavio da mi tapira zivce ceo dan. I on i njegovi. 




flamingos -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 17:09:44)

Samokontrola,Ivanka.❤Šalim se ja malo.Smisli nešto bez luka.Npr.ispeci piletinu,ili ispohuj šniclenapravi pire ili pomfrit i eto.U ponedeljak ranom zorom po luk.😂





Sanjalicaaa -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 17:11:14)

Ovo me potset_ilo na mm.Isao je u nabavku, i napisala sam mu da kupi marinirane sampinjone. Zove, pita sta ti je to 🤔 kao nikad covek cuo. Ok, objasnim. Pita, ko to jede? Reko jedes ti kad ih stavim na picu, u pica pitu.. kaze, ma one su bezveze, kupicu sveze pecurke. Ok, kupi sveze. Dodje kuci. Nema pecuraka, nije kupio, zaboravio. 





nata11 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 17:36:56)

Jaoo svi su isti u kupovini. Moj od kako pocelo ovo stanje kupuje cele prodavnice kao da smo dobili na lotou. 





Ivanka 75 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 18:03:11)

ni krompire nemamo. Rekla sam mu da kupi dzak krompira kad vec ide tamo na teren, uvek donosi po jedan dzak. I lepo mu kazem donesi jedan veci ili dva manja, da ne moramo da brinemo oko krompira bar.

Kupio jednu kesu, oko 2kg. Kaze ne treba nam vise. [sm=hudicek1.gif]




flamingos -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 18:08:38)

Joj Ivanka.Onda meso bez krompira😀Mm kupio džak krompira i doneo 2 kg u stan,a ostalo nam stoiji u garaži,pa donese po potrebi.I džak luka kupio-da ti dobacim i jedno i drugo.Smućkaj nešto.Ne sumnjam da ćeš da nađeš rešenje.❤





Ana RR -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 18:22:03)


IZVORNA PORUKA: nata11

Jaoo svi su isti u kupovini. Moj od kako pocelo ovo stanje kupuje cele prodavnice kao da smo dobili na lotou. 




Moj svaki put kada se vrati iz prodavnice sa vrata viče Joj ubićeš me! [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 19:54:29)

Hahah jao ja sam kao vasi muzevi 😂😂😂😂 ali ja kupujem samo po spisku i cesto ni sa spiska ne uzmem. A pogotovo ako dodjem kuci kupih sa spiska i pita mm a sta si mi kupila slatko??? Reko nista nije bilo na spisku😂😂 pa zar to moras da stavis na spisak kako se ne set_is sama? I td..a on

...posaljes ga po 4 stvari. Npr hleb mleko jaja sardine vraca se sa potrosenih 8000 din i tonom gluposti. Teoph pola praset_a da si kupio rec ne nih rekla. 




Ana RR -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 20:11:30)

Ljišo, moj se juče vratio sa dve stolice za terasu i košem za Marka [sm=smiley36.gif] a otišao je da kupi karticu za dron [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (25.4.2020 20:15:53)

Mm prati uputstca sa spiska.Ako mu nešto nije jasno nazove me i pita,uglavnom se snađe.E Ljisho,a tek ja-napravim spisak i ladno preskočim nešto,vidim tek kad stignem kući.😀





Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>