|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2020 21:34:06   
smeško

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ne moramo ni da pricamo, dovoljno je da je tu.



Ех, да је тако и код мене. Ја волим да се распричам када дође с посла. То ми је цео један одрасли човек у току дана. user posted image Али, волим када ми прави друштво у свему што радимо.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 16:17:02   
branki*


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Blago vama sto vas muzevi ne nerviraju. 


Mi da smo non stop zajedno neko bi stradao. 



Identično. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 16:21:03   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ne moramo ni da pricamo, dovoljno je da je tu.



Ех, да је тако и код мене. Ја волим да се распричам када дође с посла. То ми је цео један одрасли човек у току дана. user posted image Али, волим када ми прави друштво у свему што радимо.


Да, испричамо се, тј. само ја држим монолог.
Свакако као Мили. Довољно ми је што је ту. Не морамо ништа да причамо.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 16:29:49   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image
Ja sam, takodje, jedna od onih koje muz ne nervira... Stavise, lakse mi je sad od kada radi od kuce, tu mi je za sve.


Ovo je kljucno,zasto vas ne nerviraju.Moj je tu,a kao da nije..kao da se oslonim,kad ono ćorak....I ja kao smesko,cekam da dodje,odrastao neko,da popricam...a on wc,mob,tv🤬🤬njemu je dosta price,jer ceo dan telefonira..Kazem sestri,da sam mogla i bolje da se udam😬😬

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 16:42:56   
Sanjica26 RR
Von, kako si se nadala dobro si se i udalauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 16:46:10   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Von, kako si se nadala dobro si se i udalauser posted image


🤣🤣 sorry von❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 16:54:11   
vonavoj
Hahhah,e neka ste mi rekli..sestra kaze sama si birala😂😂

Njima svekrve pomazu,vredne zene,pa i sinovi,a moji,necu da se ponavljam,haha...Suprotnosti se privlace🙄🙄

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 16:56:24   
Dragica Draga
Kod nas je slicno, ja drzim monolog on se retko kad ukljucuje. Ali meni to ne smeta, ja pricam sta mi na dusi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 17:03:03   
branki*


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hahhah,e neka ste mi rekli..sestra kaze sama si birala😂😂

Njima svekrve pomazu,vredne zene,pa i sinovi,a moji,necu da se ponavljam,haha...Suprotnosti se privlace🙄🙄


Meni ni svekrva ne pomaže, niti tražim, niti razmisjam o tome.A ne znam da li me vise nervira to što je lenjivac po kući ili taj njegov stav ja pa ja,ja znam najbolje i svi mene treba da slušaju i da ja po njemu moram da radim onako kako on kaže i smatra. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 17:18:38   
princezica1
A volimo ih nasi su user posted image Ne verujem u idilicne odnose tu uvek neko nesto precutkuje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 17:31:48   
vonavoj
Branki,vredne mame imaju vrednu decu..

Moj se ne mesa u kucu,porodicu,to ne mogy reci rec...sve je na menj i kako hocu,ali mene to nervira..ispada da je nezainteresovan.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 17:33:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki*



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hahhah,e neka ste mi rekli..sestra kaze sama si birala😂😂

Njima svekrve pomazu,vredne zene,pa i sinovi,a moji,necu da se ponavljam,haha...Suprotnosti se privlace🙄🙄


Meni ni svekrva ne pomaže, niti tražim, niti razmisjam o tome.A ne znam da li me vise nervira to što je lenjivac po kući ili taj njegov stav ja pa ja,ja znam najbolje i svi mene treba da slušaju i da ja po njemu moram da radim onako kako on kaže i smatra. 



Jao branki, kao moj dever... mada on nije lenj, naprotiv, ali je najpametniji i sve zna i svi treba njega da slušaju inače će propasti i tako dalje...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2020 17:37:22   
branki*
Hahaha,da,Anci.inače ćemo propasti.jeste. kraj.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 11:43:07   
Ivanka 75
Ako si isao na pijac, idiote jedan, zasto nisi kupio crni luk😠😠😠😠😠


Mislio sam da ima. 
Ama nisam ti rekla da mislis nego da kupis! 
Stavi mladi luk (odgovor svepametnog mog muza)! 
U ćufte? A cime sutra da napravim jelo? Koji sutra luk da stavim? 
E  nemoj da me nerviras! (kaze on) Sto mi nisi rekla da kupim kad sam isao na pijac? 
Nisam ti rekla? Svaki dan sam ti pominjala, svaki dan, a ti kazes ima u podrumu. Ja kazem nema, ti kazes ima! Nemaaaaaaa! 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 16:41:25   
flamingos
Joj Ivanka,ismejah se živa.Gde ne drami,kupiće neki drugi dan.😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 16:51:09   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Joj Ivanka,ismejah se živa.Gde ne drami,kupiće neki drugi dan.😂





U ponedeljak da. A do tada ti Bebo spremaj obroke bez luka. 
Ma nastavio da mi tapira zivce ceo dan. I on i njegovi. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 17:09:44   
flamingos
Samokontrola,Ivanka.❤Šalim se ja malo.Smisli nešto bez luka.Npr.ispeci piletinu,ili ispohuj šniclenapravi pire ili pomfrit i eto.U ponedeljak ranom zorom po luk.😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 17:11:14   
Sanjalicaaa
Ovo me potset_ilo na mm.Isao je u nabavku, i napisala sam mu da kupi marinirane sampinjone. Zove, pita sta ti je to 🤔 kao nikad covek cuo. Ok, objasnim. Pita, ko to jede? Reko jedes ti kad ih stavim na picu, u pica pitu.. kaze, ma one su bezveze, kupicu sveze pecurke. Ok, kupi sveze. Dodje kuci. Nema pecuraka, nije kupio, zaboravio. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 17:36:56   
nata11
Jaoo svi su isti u kupovini. Moj od kako pocelo ovo stanje kupuje cele prodavnice kao da smo dobili na lotou. 



_____________________________





(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 18:03:11   
Ivanka 75
ni krompire nemamo. Rekla sam mu da kupi dzak krompira kad vec ide tamo na teren, uvek donosi po jedan dzak. I lepo mu kazem donesi jedan veci ili dva manja, da ne moramo da brinemo oko krompira bar.

Kupio jednu kesu, oko 2kg. Kaze ne treba nam vise. user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 18:08:38   
flamingos
Joj Ivanka.Onda meso bez krompira😀Mm kupio džak krompira i doneo 2 kg u stan,a ostalo nam stoiji u garaži,pa donese po potrebi.I džak luka kupio-da ti dobacim i jedno i drugo.Smućkaj nešto.Ne sumnjam da ćeš da nađeš rešenje.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 18:22:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Jaoo svi su isti u kupovini. Moj od kako pocelo ovo stanje kupuje cele prodavnice kao da smo dobili na lotou. 




Moj svaki put kada se vrati iz prodavnice sa vrata viče Joj ubićeš me! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 19:54:29   
Misha i Ljisha
Hahah jao ja sam kao vasi muzevi 😂😂😂😂 ali ja kupujem samo po spisku i cesto ni sa spiska ne uzmem. A pogotovo ako dodjem kuci kupih sa spiska i pita mm a sta si mi kupila slatko??? Reko nista nije bilo na spisku😂😂 pa zar to moras da stavis na spisak kako se ne set_is sama? I td..a on

...posaljes ga po 4 stvari. Npr hleb mleko jaja sardine vraca se sa potrosenih 8000 din i tonom gluposti. Teoph pola praset_a da si kupio rec ne nih rekla. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 20:11:30   
Ana RR
Ljišo, moj se juče vratio sa dve stolice za terasu i košem za Marka user posted image a otišao je da kupi karticu za dron user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.4.2020 20:15:53   
flamingos
Mm prati uputstca sa spiska.Ako mu nešto nije jasno nazove me i pita,uglavnom se snađe.E Ljisho,a tek ja-napravim spisak i ladno preskočim nešto,vidim tek kad stignem kući.😀


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here