|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 13:39:44   
Ana RR
Milena, apsolutno se slažem sa tobom. Isto bih učinila jer je potpuno neodgovorno tek tako predati dete nekome, bez najave roditelja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 14:10:10   
flamingos
Milena,apsolutno si u pravu.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 16:49:10   
mati
Milena, mislim da tm nije kriv ništa što se tiče dela gde je dete uzeo njegov brat, jer nije ni znao ako sam dobro razumela. Ali mislim da treba ozbiljno o tome da popricaj sa njim. I ovaj je možda dete uzeo iz najbolje namere, ali bez da javi, najavi... Nikako.
E sada, slažem se što si pisala u grupi, i treba, možda su se i ranije dešavale slične situacije a roditelji ćutali. I nikako ne praviš problem, njemu je jedino bitno što će sramotiti kad ode po dete, a nema zbog čega.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 17:03:05   
Milena18
Ma ne ljutim se ja na njega zbog toga, ne smatram ga odgovornim za tuđe ponašanje. Nego me je naljutilo to što je hteo da prećutimo. On ide po nju u vrtić i rekla sam mu da skrene pažnju njenoj vaspitačici, ni ne znajući da je ona juče bila dežurna. A onda kad sam napisala u grupi (ni tamo ja nisam pitala ko je od vaspitača bio dežuran, nije me ni briga jer ko god da je, pogrešio je) mu nije bilo pravo jer ga kao stavljam u nezgodnu situaciju. I dalje ne znam zašto je to nezgodna situacija za njega, ali dobro, sad sam se već smirila. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 17:10:21   
dunja RR
Milena, i ja se slažem sa tobom.

Nego, mi na početku svake godine popunjavamo upitnik ko sme da uzme decu iz vrtića, imenom i prezimenom, i to se striktno poštuje. Jel svuda tako?

A jutros mi iskoči neki tekst da je pre neki dan, da li u Novom Sadu, neka baka pokupila pogrešno dete, nije ponela naočare, i tek u prodavnici je skontala da to nije njen unuk.
U međuvremenu došao otac tog deteta u vrtić, a deteta u vrtiću nema :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 17:17:44   
Milena18
I mi popunjavamo taj upitnik, Dunja, ali očigledno da se ne poštuje (nama su na spisku samo baba i deda), čak se daje dete nekom trećem i kad roditelj nije najavio nikoga. 
Videla sam i ja to što se desilo u NS-u. Baš sam pomislila ko li su i ti roditelji koji su poslali ženu koja toliko ne vidi po dete. 
Nego, mašimo temu 🙂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 17:22:17   
mati
Milena potpuno si u pravu, njemu je od svega ispalo najviše glupo zbog vaspitačica i da će (po njemu) biti neprijatna situacija.
Suzi mi smo popunjavali taj obrazac, ali samo forme radi. Niko to nikada nije proveravao. Po tome je trebalo da mene stave na 50%papira. Pisala već.
A to nisam čitala što se desilo, svakako je strasno. Ne znam koliko je dete, ali eto, jadno ništa nije reklo i otišlo sa neznancem, a mogao je biti bilo ko. Opet kažem, ne znam o čemu se radi, a verovatno i malo detalja ima.

< Poruku je uredio mati -- 6.4.2021 17:23:47 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 17:24:24   
jess021
Milena, verovatno su reagovale prema reakciji od M kad je videla strica, ali slazem se za tvoju ljutnju. Ne znam u kakvim ste odnosima sa njim ali je stvarno neodgovorno da vam nista nije rekao.

I mi popunjavamo spisak 5 osoba koje mogu preuzeti dete. A za taj propust sto je juce bio u Ns nemam reci, da nije bilo strasno za oca tog deteta bilo bi komicno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 18:14:04   
smeško
Исто сам помислила, Jess. Ми не попуњавамо упитнике, али пишемо псану сагласност и док не упознају и зе људе, зову да нас питају. Додуше, за мм ме прошле недеље звала васпитачица да провери да ли је то заиста он. Ишао је по Ј. А са М је била слична прича, алије он био већи. Позвала га је васпитачица и питала:,,Је л'' то стварно тата"?😂


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
6.4.2021 23:05:37   
Ivanka 75
Nismo se ni videli danas kako treba... 😔 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 11:30:38   
lesli
Milena ja te skroz razumem i neka si rekla.Sta je vaspitacica rekla? 
Kako je tm reagovao kad je dosao po nju, a one mu rekle da je dete odveo stric? Sta bilo mu sve super dok ga nije pozvao i ovaj mu potvrdio da je zaista on uzeo M iz vrtica?


Smesko 😂😂😂

< Poruku je uredio lesli -- 7.4.2021 11:31:18 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 11:37:55   
Milena18
Pozvao ga je on nakon što je uzeo da kaže da su na putu ka nama. Mm je već bio krenuo. Ma on sve svaljuje na brata (iako se i on poneo stvarno idiotski), a ne uviđa užasnu grešku vaspitačica, tj. uviđa nego je minimalizuje. Ona ne zna ni kome je dala dete, nije ni gledala, juče mi kaže mislila je da joj je to deda (a on 25 godina mlađi od dede). I na sve to meni muž kaže neće da pravi njima (vaspitačicama) probleme. Zato sam se u stvari iznervirala, pored svega ostalog. Da ne pričam kako me je jedna mama u grupi napala, nije ovo tema za to.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 13:06:04   
mati
Smeško vala, dobro nije tražila otisak prsta. Šta je očekivala da joj pošalješ sliku tm na viber, da ustanovi da li je to zaista on.
Milena nisu te valjda napale zbog ovoga? Tj što si u grupi pisala da su dale dete bez da provere...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 13:06:45   
lesli
Aha, znao je da je uzeo dete. Ok, zato se i nije potresao.A da proba da se stavi u poziciju da je dosao tamo, da ga brat nije pozvao, deteta nema u vrticu, a ove mu kazu da ju je uzeo stric. Bas me zanima sta bi radio u narednih nekoliko minuta dok ne pozove brata i ne dobije potvrdu price. 🙄
A za propust strasno. Vaspitacica nije normalna. Meni je to za disciplinsku odgovornost, ali ozbiljno...
Sto se tice te mame, ne znam sta je pisala, ali zena izgleda nema sve daske na broju. Ne nerviraj se oko toga. 😉

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 13:12:35   
Ivanka 75
To sto se vama desilo je samo dokaz koiko rpopusta ima u radu vrtica. I manjak odgovornosti, organizacije i rada.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 13:37:56   
Milena18
Lesli, ma bilo bi još gore, jer bi ona rekla da je uzeo deda zato što je žena za nekog ko ima 42 godine mislila da je detetov deda (u prevodu, nije ni gledala), a kod dede je ne bismo našli. Evo i sad kad pišem iznerviram se jer je mm ostao tako hladan na sve to, tj. on se u tom trenutku nasekirao i posle ga brzo prošlo. Možda i ja grešim što očekujem da se oseća isto kao ja. A ta mama me je napala jer kao vaspitačica nije odgovorna za to što meni neko nije javio da će uzeti dete. Kuc kuc, ima li ovde mozga? user posted image Posle se izvinila kad je konačno ukapirala.
Izvinjavam se ja sad što sam otišla u off. Ovo je definitivno više za temu o vrtiću, iako me mm jeste jako iznervirao.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 13:46:46   
Ivanka 75
Milena, pa vaspitacica je odgovorna sve dok dete ne izadje iz vrtica.
Ispravka, iz dvorista vrtica.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 7.4.2021 13:51:37 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 14:35:33   
mati
Da, da reče ti da je mislila da je deda. Znaci nije ni gledala, jer teško da bas za toliko može da pogreši...
Razumem te, tebe je najviše povredilo što njega pored svega brine kako će vaspitačicama na oči kad uzima dete.
A imaš roditelja različitih. Videćeš kako rastu kakvih profila će sve isplivati na površinu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 19:43:56   
smeško
Мати, нема са чиме да упореди отисак прста.😂

Иначе, први пут су га васпитачице виделе, отуд и несигурност. Не знам, мени се свидело. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 20:18:23   
dddaca

IZVORNA PORUKA: smeško

Позвала га је васпитачица и питала:,,Је л'' то стварно тата"?😂




Koliko god smesno zvucalo, meni je ovo ok ako nije sigurna

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 21:56:46   
lesli


IZVORNA PORUKA: Milena18

Lesli, ma bilo bi još gore, jer bi ona rekla da je uzeo deda zato što je žena za nekog ko ima 42 godine mislila da je detetov deda (u prevodu, nije ni gledala), a kod dede je ne bismo našli. Evo i sad kad pišem iznerviram se jer je mm ostao tako hladan na sve to, tj. on se u tom trenutku nasekirao i posle ga brzo prošlo. Možda i ja grešim što očekujem da se oseća isto kao ja.




Jasno Milena. Da bio bi jos veci haos, jer sto kazes ne bi zvao strica vec dedu, jer bi vaspitacica rekla da je uzeo “deda”.Uhhh, mene bi zapamtila. Budala.

Smesko, situacija je smesna, ali postupak je skroooz ispravan! 👍

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 22:25:03   
Didy
Zato što je tvrdoglav i neće ništa od vitamina ni lekova da uzme (vitamin C, propolis, med, ulje origana, neki kompleks vitamina...). Ništa živo. Sinoć nije hteo da uzme ni brufen ni paracetamol, a imao je skoro 39 T. Danas nije hteo ništa da jede. Nije hteo da doručkuje, odnela sam mu čaj i bananu, vidim posle da je pojeo. Za ručak prvo nije hteo ništa, onda je uzeo pola tanjira domaće ćureće supe bez rezanaca i to je to. Napravila sam limunadu s medom, pa sam mu odnela, sad kad sam došla s posla vidim da je popio. Užasno je težak i tvrdoglav! 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
7.4.2021 22:42:46   
mati
Didy za vitamine ne znam... Ali što se hrane tiče uglavnom ljudi izgube apetit(ja nisam bila jedna od njih ☺️), tako da možda se tm zaista nista ne jede. Ljudi bas puno smrsaju, kasnije kad se izgube čula još je gore...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.4.2021 8:18:59   
Milena18
Didy, potpuno te razumem. I moj je sličan. Ja njemu zakazujem preglede kod lekara kao detetu, bez njegovog znanja, jer on odbija da ide. Kad je imao koronu, tri dana mi je trebalo da ga ubedim da ode u ambulantu. Nerviramo se, a mislim da bi u stvari trebalo da dignemo ruke, nisu deca, sasvim su u stanju da sagledaju moguće posledice svojih postupaka, tj. u ovom slučaju nemara prema sopstvenom zdravlju. Ali teško je to uraditi kad je član porodice u pitanju i osoba do koje ti je toliko stalo. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
8.4.2021 8:40:59   
dddaca
Didy, mozda stvarno nije mogao, izgubio apetit. Nek jede koliko moze. A sto se vitamina tice, tu nema hocu necu user posted image Valjda ce sad da promeni misljenje kad su mu stigli rezultati

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here