|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 11:02:40   
Modessty
ja mog muža najviše mrzim kad mirno spava ine čuje decu kako zovu ili plaču u snu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 12:01:53   
Brand new mama
Mene moj ovih dana nesto ne nervira,ja histerisem bez razloga ovih dana(nervozna sam pa stalno nesto dilkanim).Ne mogu da stignem da obrisem pod,pa se nerviram i tako neke gluposti.Anyway, Iva, tvoja situacija je zeznuta,ali nije nepoznata;) Ja sam mog na kraju skoro gadjala pred kraj druge trudnoce,nije dobio otkaz,ali je bio na necem kao prinudni odmor.Tri mjeseca.Mi ustanemo,on ode na spavanje...i samo gleda svojim Bambi okicama,kao-sta on moze.Klasicna depresija.Dan-danas mi nije oprostio sto sam mu dreknula da izlazi iz stana i da radi bilo sta.Npr.da okopava po parku.Naravno,on je bio nervozan,dolazi druga beba,on ne zna sta ce,bla,bla,bla...ali sjediti kuci i blejati u komp nije rijesenje.On je nezadovoljan(ja bar mislim da covjek kada je nezadovoljan siri tu svoju negativnu energiju i raspolozenje okolo),ali morate sjesti i razgovarati,mirno,kad klinci spavaju,ukljuci ga u vas zivot,ma koliko na pocetku bilo tesko i tebi i njemu.Znas,lako je dici ruke,a boriti se je tesko.Ne vrijedaj ga,vec razgovaraj,ne uljuljkavaj se vec se bori...Shvati,ti si u ovom trenutku laka meta za njegovo nezadovoljstvo,i on zna da te sa svojim ponasanjem prema djeci jos vise povrijedjuje.Ponasa se kao deriste,a ti ga stavljas po strani.Znam,bila sam na istom putu. Skupi svu snagu i mir i pricaj,pricaj,pricaj...kao sa djecom.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 12:06:16   
Trcosava
Da se mm ponašao sad kao i sa Anom mislim da bi ga zadavila s jedne strane, s druge - ja sam bila ta koja je navaljivala za drugo dete.

Od kako se Luka rodio, ja što se tiče dece ne mogu uopšte da se požalim na mm. Kad sam došla iz bolnice je on kuvao, ja sam samo ležala. Jedino oko bebe šta je trebalo. Anu sad uglavnom on sprema za spavanje jer ja malog obično tad dojim.
Sprema i ručak skoro svakog vikenda, ako ne stignem ja da spremim za neki dan - ne gunđa.

Kad dođe sa posla, ispuši cigaru, malo odigra igrice i onda ionako kreće večera i sl. Uveče, kad Ana legne, on je taj koji uspavljuje Luku.

Mada, ima faza (kao jutros recimo) kad mu se spava, a ovaj mali se dere u 6 ujutru, Ana naravno sto i jedno pitanje i onda odvali ''je*em ti decu'' (u fazonu koji moj sam ih praviouser posted image ne mogu da se naspavam) no to će proći za jedno godinu dana user posted image

Da mi ič ne pomaže i sada - pa mislim da bi i ja ne samo pretila, već i ostvarila pretnje razvodom.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 13:03:30   
emicaa
Kad T nije mjesecima spavala ja sam imala želju da mm na mars lansiram,nerviralo me što on spava kao klada a ja većinu noči presjedim,odspavam dva-tri sata pa opet izdrži cjeli danMilion pura mi prošlo kroz glavu ma ko ti jebe mamu spakujem se sa djetetom i vraćam se u bosnu kod mojih gdje mi ima ko pomoći.
Sad kad je taj period prošao vidim koliko mi mozak od stresa i umira nije radio,koliko puta mi je ponudio da on ustane sa njom a ja nadrndana ne dam,nije ni njemu bilo lako samnom kao ni meni sa Teodorom.Ivo nedaj se,popričaj sa njim pa ako ide ide,ali vrijedi pokušati riješiti problem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 13:15:17   
ivaMark
BNM, svaka cast...pogodila si srz.
Sada se vise i ne raspravljam, cutim (koliko mogu) i to je to a on ne zatvara...eto, Jovana bi bolje spakovala sudove u masinu, vidi, kuhinja je prljava, jel mozes nekada nesto drugo da spremis za rucak sem toga i toga..... vidi, rerna ti radi na prazno..aaaaaaaaaaaa.... razmazices dete, bice ista kao ti...uzas.

Videcu kako ce dalje biti, sada se kao malo ukljucio da trazi posao, trebalo mu je dugo da se pokrene...cak je i meni govorio: pa idi ti radi ako mislis da ces naci nesto a ja trudna. Kad kukam da odemo odavde i da on ne radi nista po tom pitanju, dobijem odgovor: pa uradi ti nesto i tako...



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 13:19:25   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ja mog muža najviše mrzim kad mirno spava ine čuje decu kako zovu ili plaču u snu! user posted image


Mi smo već izvjesno vrijeme zamjenili uloge.
Ja spavam kao top, on ustaje user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 13:25:17   
Klarita

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ja mog muža najviše mrzim kad mirno spava ine čuje decu kako zovu ili plaču u snu! user posted image


Mi smo već izvjesno vrijeme zamjenili uloge.
Ja spavam kao top, on ustaje user posted image

Taman sam htela i ja da se prijavimuser posted image

IM, drzi se, verovatno ce sve da prodje...cim deca malko priporastu a, on nadje posao user posted image Ma sve su to goveda muskauser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 13:42:40   
Modessty
Iva ne popuštaj! I nemoj dozvoliti da se ponaša kao da si mu ti mama! Ti si mu žena, životni saputnik i mora da te poštuje. I tu je tačka! Uvali mu decu neki dan i idi i prošetaj. Nek bude sam sa njima jedno sat dva. I tako svaki put kad krene da nešto prigovara.
Svaki brak ima uspone i padove. To je normalno, živa smo bića, menjamo se i rastemo. Samo Iva ti pametno i polako. Iz njega govori nezadovoljstvo samim sobom, a iz tebe govori umor i stres.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 13:55:27   
Klarita
user posted image Mod!

Ivo, dobar savet si dobila...i uzmi jos i zamoli gospodina da opere sudje, oljusti krompir, ako bas nece nista da spremi...ahhhhhhhhhhhhhhhh grkljan bih mu izvadila. Sto bi rekao jedan moj drug, grickalicom bih] ga sekla do smrtiuser posted image Samo ti mirno i stalozeno...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 13:58:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ja mog muža najviše mrzim kad mirno spava ine čuje decu kako zovu ili plaču u snu! user posted image




Kad se ovo mm desi ja ga udarim sto jace mogu i prokomentarisem nesto sto ne mogu da napisemuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 15:59:48   
branki*
znaci,ladno je zaboravio da ode po dete u obdaniste,nemam reci vise, ...ebao ga i posao i sve,bnesna sam kao pasuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 16:02:45   
emicaa
Branki za to bih i ja bila bijesna,pa gdje to za da zaboravi pobogu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 16:04:12   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ja mog muža najviše mrzim kad mirno spava ine čuje decu kako zovu ili plaču u snu! user posted image


Mi smo već izvjesno vrijeme zamjenili uloge.
Ja spavam kao top, on ustaje user posted image


men i sammo zao sto mm nema sise da doji...
a nervira me svaku noc sto decu dok spavaju premesta kod nas u krevet. da moze da ih mirise user posted image user posted image . videce kada se naviknu

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 16:09:19   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ja mog muža najviše mrzim kad mirno spava ine čuje decu kako zovu ili plaču u snu! user posted image


Mi smo već izvjesno vrijeme zamjenili uloge.
Ja spavam kao top, on ustaje user posted image


men i sammo zao sto mm nema sise da doji...
a nervira me svaku noc sto decu dok spavaju premesta kod nas u krevet. da moze da ih mirise user posted image user posted image . videce kada se naviknu



Bubi, ja bih se na tvom mjestu preselila u krevetac user posted image
A predloži prijatelju da mu nabaviš one silikonske, samo sipaš mlijeko i Bog ga veselio user posted image

Branki, šta ćeš, nevjerovatno, ali čovjek je nekada prebukiran obavezama user posted image
Evo ako ti je lakše, ja sam majka, a par puta mi se desilo da ih zaboravim, tj. zadržim se na poslu, pa se polomim i stignem kad im već vaspitačice kupe lizalice i sjede na klupi ispred user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 19:23:45   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Klarita

user posted image Mod!

Ivo, dobar savet si dobila...i uzmi jos i zamoli gospodina da opere sudje, oljusti krompir, ako bas nece nista da spremi...ahhhhhhhhhhhhhhhh grkljan bih mu izvadila. Sto bi rekao jedan moj drug, grickalicom bih] ga sekla do smrtiuser posted image Samo ti mirno i stalozeno...



Ja krompir stavim u činiju, nož, kesa za koru, sve mu donesem i bez reči stavim u krilo. Zna šta mu je raditi user posted image
Sudove redovno pere, ne žalim se.
Zavesu ispeglam pa ga zovem da je okači, kome je lakše, meni sa 173 ili njemu sa 200cm user posted image
Pođem na časove uveče, naručim šta želim za večeru, i uvek je spremljeno user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 22:29:50   
vonavoj
Tika jos ne spava,dok mladic odgleda kosarku,pa da se smiluje..onda se njoj kaki..namerno da se ne bi kupala i spavala,a pola 11!! A ujutru ide u vrtic!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 23:00:49   
bubulence
Jabude samo da prijavim da sam se instalirala u Emin krevet! Samo neka me neko pipne, gurne, ili mlatne nogom u rebro. Ima da napravim haos. Ali valjda nece, meni se niko ne uvlaci u krevet...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.3.2015 23:17:03   
jabudic
Bubi, nikad se ne zna gdje ko može da ti se zavuče user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
27.3.2015 10:25:45   
wivern
Sad se setih da sam se juce iznervirala jer me doticna persona uopste ne slusa user posted image
5 puta moram istu pricu da ponavljam, na kraju sam mu rekla da ode i proveri sluh jer je poceo da gluvi. Uvredio se user posted image ali me napokon saslusao

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.3.2015 10:13:01   
Mariya
Već treći dan drži bokserice na kuhinjskom stolu....
Jao, zadavila bih ga saduser posted image Čiste su, trebalo je ušiti dugme. Ja sam to uradila (a on ne zna da su ušivene) i vratila bokserice na sto i sad čekam kada će se gospodin setiti da ih skloni.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.3.2015 20:47:31   
mama krava
Svojim postojanjem😠

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.3.2015 21:20:04   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Mariya

Već treći dan drži bokserice na kuhinjskom stolu....
Jao, zadavila bih ga saduser posted image Čiste su, trebalo je ušiti dugme. Ja sam to uradila (a on ne zna da su ušivene) i vratila bokserice na sto i sad čekam kada će se gospodin setiti da ih skloni.


Molim te uradi isto sto i ja, spakuj mu ih u torbu za posao, ja sam tako mm pakovala carape redovno na pocetku braka kad ih je ostavljao svuda po kuci.
Ako se ne naljuti i uvredi shvatice poruku (mm se nije naljutio, mi imamo takav odnos, salimo se i peckamo stalno pa mu je i to bilo smesno, cak je pokazao carape kolegama user posted image )

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.3.2015 21:26:25   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Mariya

Već treći dan drži bokserice na kuhinjskom stolu....
Jao, zadavila bih ga saduser posted image Čiste su, trebalo je ušiti dugme. Ja sam to uradila (a on ne zna da su ušivene) i vratila bokserice na sto i sad čekam kada će se gospodin setiti da ih skloni.


Molim te uradi isto sto i ja, spakuj mu ih u torbu za posao, ja sam tako mm pakovala carape redovno na pocetku braka kad ih je ostavljao svuda po kuci.
Ako se ne naljuti i uvredi shvatice poruku (mm se nije naljutio, mi imamo takav odnos, salimo se i peckamo stalno pa mu je i to bilo smesno, cak je pokazao carape kolegama user posted image )




user posted image moj je u stanju da dzak sa djubretom stoji pun po dva dana a on ga ne izbaci,ja u tom slucaju stavim dzak pored kreveta gde spava ili ga iznesem ispred vrata ali tako da se saplete od njega kad izadje ujutru na posao.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
30.3.2015 8:35:54   
emicaa
Jutros krenuo bacit kartone i dva puta se vraća u stan i oba puta se T rasplače kad opet krene,zadnji put sam mu rekla da se više ne vraća taman da glavu Zaboravi.
inače ako neće baci smeće krenem ja i samo prokomentarišem bem ti muško kad se zove tako samo zbog onog medju nogama a vreću sa smećem ne zna bacit,odma ustaje i mirna sam po dva tri mjeseca user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
30.3.2015 9:10:42   
vonavoj
ah,smece! Kazem idi baci,evo sad cu,idi,sad cu,idi sad cuuser posted image
Ovo je dobra fora za bem ti muskouser posted image
A jutros sam ja izbacila,jer je on zaboravio...danas idu djubretari!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here