|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
30.3.2015 13:14:49   
wivern
Pa covek se spakovao i otisao da kupi objektiv, ah da nemamo para za bacanje i moramo da se stisnemo ali je objektiv bitan i na rate je, a svi sudovi ostali po kuhinji. Dzbe sto se mi dogovorimo da mi pomogne barem oko stavljanja sudova u masinu i usisavanja. Bude tri dana pa opet moram da dizem tenziju user posted image

I dere se na psa zasto pije vodu za kornjace, a nije se ni udostojio da mu naspe u njegovu ciniju. Kaze- gledao sam sinoc, imao je vode.

Imam i ja jos samo jedan zivac... jedan i on mi danas skace i po njemu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.4.2015 10:52:43   
superm
Ova tema je sjajna, psihoterapeutska!
Elem, besna user posted image sam na muža!!! U nedelju smo bili kod prijatelja koji žive u dupleksu. Mladji sin je jurio na stepenice, ja sam ga vukla, nosala, budala! Još uvek me kičma boli, moram da ležim. On, moj dragi muž mi nije tada pomogao!
Znate šta, svi su muškarci sebični gadovi!
E, sada sve umesto mene mora da radi po kući, nema odmora kada dođe sa posla.user posted image

< Poruku je uredio superm -- 1.4.2015 10:54:50 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.4.2015 11:07:57   
Ivanka 75
Jao Superm, takav je i nas kum user posted image
Dok se kuma lomi oko dece on sedi i uziva, ni prstom da mrdne. Kad smo zadnji put bili kod njih, kuma u kuhinji, deca se igraju u sobi a ja drzim bebicu, dete me ne poznaje dovoljno i naravno place a kum i makac.
Samo sam mu prisla i dala dete u ruke "sad ti malo gledaj svoju cerku dok mi ovamo zavrsimo nesto"!
Mm se samo znacajno pogledao a kum u cudu narednih sat vremena.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.4.2015 21:31:14   
Mariya
Nije danas nego juče.
Krenula sam da kupam H, skinem je a zaboravila da napunim kadicu i zovem mm da je drži dok pripremim vodu. On ulazi u kupatilo, drži H i gunđa što sam ga zvala, zvaću ga opet za 7-8 minuta da isprazni i skloni kadicu i kad će on da jede?!
A ko mene pita kad ću ja da jedem kad sam cele dane sa njima sama?!?!user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
3.4.2015 22:05:02   
wivern
Ja malo-malo pa u ovoj temi user posted image
Ostavila sma ga na 3 sata sa M, da bih popila kafu sa koleginicama. Kad sam se vratila covek kuka kako ga je iscedio za ta tri sata, i onda se jos okrene prema meni i kaze pa posveti meni malo paznju i saslusaj me (jer sam za to vreme dok je on iscedjen pricao ja presvlacila m i pevala mu da se ne bi drao vise)
E pa sad cu svaki dan da mu ga ostavljam na 3 sata pa neka ga cedi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
3.4.2015 22:17:44   
Katarina20
Moj mm gde god da legne sedne kako god on zaspi, i naravno ni topovi ne mogu da ga probude user posted image i tako se mi dogovorimo da on okupa veceras bebca da bih ja mogla da odem da se istusiram , i izadjem ja lepo iz soobe odem istusiram se vratim se on zaspao user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 9:42:47   
emicaa
Kažem kretenu sinoć kad sam krenula na posao da mi pogledq kad idu autobusi i pošalju poruku da se mogu vratit kući,inače se vraćam pješke ali trčeći na poslu jedva se odvučem kući a malo me i strah tako kasno.Završavam sinoć sa poslom i da vidim jel pisao i naravno da nije.Jedva sam otišla kući a oni idu svako pola sata ali ne znam tačno kad.Kad sam došla kući pitam ga što mi nije javio a onkao zaboravio,naravno nije zaboravio igrati sony.Od sinoć pa do daljnjeg je na ignore,ponašam se kao da uopšte nije tu.Da dodam da nije rekao ni izvini user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Katarina20)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 9:45:19   
Maraj
Pa stvarno..... i ja ne volim kad padne mrak da se sama vracam kuci. Bas je bezobrazan. Ja bi pretrnula do kuce tako nocu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 9:53:32   
emicaa
Ako se vraćam oko pola 10 stvarno mi nije problem ali ovaj vikend je baš bilo posla,preksinoć sam u pola 12 a sinoć u 11 došla kući.U to doba mi uopšte nije svejedno.Ali boli njega dupe,taj nebi ni biciklom otišao na posao iako mu treba 15 minuta pješke.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 9:54:42   
Ivanka 75
Emice, mm je od 2008-2011 postavljao refllektor u dvoristu koji treba da ukljuci uvece jer je ulica mracna a ja dolazim s posla oko 23h. Strah me bre nocu da predjem tih 200m po mrklom mraku.
A onda mu je trebalo jos godinu dana da se navikne da ukljuci reflektor uvece da bi meni osvetljavao put.
Navikni se, ja jesam user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 10:27:18   
branki*
ah,taman tema aktivna!
danas me nervira uopste sto postojiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 10:27:48   
branki*
emiceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 10:30:38   
jess021
Emice, nemam nista pametno da kazem sem da su ponekad stvarno idioti!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 12:28:46   
emicaa
Ako mu je Bog već dao mozak neka ga nekad i iskoristi a ne sve što mu kažem aaa fak zaboravio sam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 12:31:58   
Misha i Ljisha
mene moj danas isto iznervirao. Ja perem sudove i pita me sta radis? Rekoh perem sudove. Zasto????user posted image Pa zato sto su prljavi. jel mora to sada? Mmislim se u sebi rintam od jutros od kad sam ustala i jos me zaje

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 26.4.2015 12:32:13 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 12:33:09   
wivern

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ako mu je Bog već dao mozak neka ga nekad i iskoristi a ne sve što mu kažem aaa fak zaboravio sam user posted image

Isto..
Juce ga pitam da li je presvukao malisica kaze nisam, zaboravio sam. Zaboravio da presvuse usrane i upisane pelene sopstvenog deteta i jos mi odgovori da bi trebalo da mu kazem kad treba to da uradi?!?

Mislim da ce jedan dan biti: "cime vas je muz danas iznervirao:"

"progovorio je"

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 12:37:02   
Anoniman
I mene moj nervira samo ide po kući i traži šta da čisti, umesto da idemo u setnjuuser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 13:14:05   
Ivanka 75
Moj mene nije danas iznervirao, ali odgovor na Ljisin post user posted image
Slazem ja jutros zimske salove i kape u korpu da ih sklonim a mm pita sta radim.
Ja: Pravim pitu.
Mm: gleda me upitno, Ozbiljno, sta radis?
Ja: Pa vidis da pravim pitu, slazem slojeve salova jedan na drugi pa cu sve u rernu posle (smejem se)
Mm odmahuje glavom i odlazi smejuci se user posted image
Slepom i da kazem sta radim, ali oni i kod ociju ne vide dobro user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 13:54:34   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Moj mene nije danas iznervirao, ali odgovor na Ljisin post user posted image
Slazem ja jutros zimske salove i kape u korpu da ih sklonim a mm pita sta radim.
Ja: Pravim pitu.
Mm: gleda me upitno, Ozbiljno, sta radis?
Ja: Pa vidis da pravim pitu, slazem slojeve salova jedan na drugi pa cu sve u rernu posle (smejem se)
Mm odmahuje glavom i odlazi smejuci se user posted image
Slepom i da kazem sta radim, ali oni i kod ociju ne vide dobro user posted image

user posted image e tako cu se i ja praviti blesava heheeh dobra ideja. Pa ja stvarno ne znam sta je njima. Jos sam u pms-u takne li me ko ima da uzmem dedinu lovacku pusku i da ih prosviram

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 14:17:14   
emicaa
Ljišo ajd posudi mi tu pušku,ja pravila buhtle i gospodin neće jede,boli me dupe ali što se pravi kreten,da ga hoću otrovati uradila bih to na ljepši način.Uh koliko ga inače volim tolilo ga danas mrzim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 14:30:28   
Figaro88
Mm nekako pogodi svaki put kada sam ja nervozna da me cacka.Otvori frizier,ispred njega stoji sirup on mene pita gde je,ne moze da ga nadjeuser posted image Tako za sve,gde mu je ona majica-kao da sam ja vidivita pa znam na koju misli,gde su mu cinije za posao-a on ih pere i spakuje,ili kad mi kaze da mu kupim nesto slatko,bilo sta,ja dodjem a on kaze da nije to hteouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.4.2015 14:54:52   
Ivanka 75
Ljiso ja se oduvek tako pravim luda, on je uvek pametan ja se pravim luda i odlicno funkcionisemo, sve kroz smesak user posted image

Emice, ja u takvim slucajevim kazem "mnogo te volim ali mi trenutno nisi drag" user posted image

Jao Figaro, i mm ima posebne cinije za posao, i posebnu torbu u koju pakuje hranu za posao.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.4.2015 15:59:31   
milicicak
Iiii opet nije stigao u PIO fond po potvrdu za vrtic!!! Sutra je poslednji dan upisa!!!! Sreca njegova pa me migrena tako spucala da nemam snage ni da vicem na njega!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.4.2015 16:09:00   
Maraj
Pa sta kaze sto nije stigao? Mozda je imao posla.... hoces moci sutra to da uzmes?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.4.2015 18:08:30   
mimi_buba

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

mene moj danas isto iznervirao. Ja perem sudove i pita me sta radis? Rekoh perem sudove. Zasto????user posted image Pa zato sto su prljavi. jel mora to sada? Mmislim se u sebi rintam od jutros od kad sam ustala i jos me zaje


Kod mene je ista situacija potpuno hahah. Uzasni su .

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here