RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Od cvetića do salatice



Poruka


Azra_ -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (25.3.2015 23:49:35)

To Šerpice!!! Čekamo onda povrćke neprskane, to mi je najpotrebnije. Komotno možemo da napravimo online prodavnicu ovde na RR. :-)




Trcosava -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 6:10:06)

Jel vrši neko isporuku van Srbije[sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 6:38:04)

Jao ovo je divno! Bravo za temu! [sm=bravo.gif]
MiLj bas sam citala pre neki dan tvoja iskustva sa sadjenjem mislim u onoj temi gde ogovaramo muzeve [sm=smiley2.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 6:57:28)


IZVORNA PORUKA: Maraj
MiLj bas sam citala pre neki dan tvoja iskustva sa sadjenjem mislim u onoj temi gde ogovaramo muzeve [sm=smiley2.gif]

[sm=smiley36.gif] da eto znate da je sadjeno uz ljubav jednog deteta ahahahah specijalna ponuda [sm=jezicek.gif] redovi krivudaju u basti negde je gusce negde redje al to je sve Duca isplanirala ehehheh




cockic -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 8:54:28)

Sanjice javljaj za med,dajem ga deci verujem da smeju bilo da je livadski ili bagremov,meni treba sto pre.kriziramo bez meda [sm=smiley36.gif]




cockic -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 8:58:16)

bubulence i mene zanimaju pilici [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 9:04:11)

Rece mm da je mesani tako da vam to ne pase. Mi ga koristimo i nama je super. Kosnice su pored neke recice gde ima punovraznog drveca. Zbog tiga je mesani.




Brand new mama -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 10:09:56)

Curice,super vam je ideja;) sanjice,ako je mesani zar to onda nije livadski(zavisi i da li je rano ili kasno vrcanje-cedjenje meda,raniji je blazi,a kasniji je jaci ukusom-vise drveca cveta,a rani je vise pomesan sa bagremom i livadskim cvecem).Zelim vam svima dobru godinu,da svega bude u izobilju[sm=bravo.gif]




cockic -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 10:25:44)

sanjice koliko je med i da li ga imate jos?




mama krava -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 11:07:20)

Ljišo, a rukola? Da li je seješ?

Da li bih ja to mogla na terasi? Mi obožavamo rukolu....svi i deca!




nata11 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 11:32:33)

MK mozes. Uzmes one velike balone za vodu od 5-6 l pa ih sa jedne duze strane izrezes, napunis zemljom i posejes. Ja cu tako jagode za vikend.




nina26 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 11:37:17)

Nato, za mene odmah da rezervises ajvar :)

Otkud ces imati u junu vec ?




nata11 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 11:44:20)

Pa Nina tada ce vec u najvecu imati paprika. Pa vec sada ih imamo, u mom selu je 80% pod ogromnim plastenicima sa grejanjem, proizvodnja im radi non stop. Imaju neke posebne lampe, grejanje zemlje, sta ti vec znam.. nerazumem se bas u tu tehniku.




adulence -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 11:45:56)

I ja hocz sveeee...
A nina ti ni mogla neko maslinovo ulje...
IZVORNA PORUKA: nina26

Nato, za mene odmah da rezervises ajvar :)

Otkud ces imati u junu vec ?





Misha i Ljisha -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 12:00:29)


IZVORNA PORUKA: mama krava

Ljišo, a rukola? Da li je seješ?

Da li bih ja to mogla na terasi? Mi obožavamo rukolu....svi i deca!

dan imacu i rukolu. Ma mozes i na terasi bre to ti ko korov[sm=smiley36.gif] samo pospes sto se kaze




Olga75 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 12:05:07)

kad se svi hvalite i ja cu i kodmoje mame ce biti pilica za tri nedelje
ono to su tovno ali ona poslednju nedelju hrani prekrupom i tako
pa eto [sm=smiley36.gif]
super je tema [sm=bravo.gif]




adulence -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 12:09:52)

Meni je ovo super zene nekako imam poverenja u vas,samo me zanima kako ce isporuka da se vrsi...




jess021 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 14:01:33)

Bubi i ja `ocem pilice[sm=smiley1.gif]




Štetica -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 14:10:39)

MiLj postoji li ko na tim vasim salasima da gaji guske? Treba mi guscije salo




veselicaa -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 17:00:58)

Super ideja,i ja zivim u malom mestu imamo sve domace,nista ne prodajemo sve je za nas ali da sam blize rado bih dala nekoj zeni sa rr koja zivi u gradu i nije u mogucnosti da sadi povrce i voce.




dunja RR -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 17:06:38)


IZVORNA PORUKA: adulence

Meni je ovo super zene nekako imam poverenja u vas,samo me zanima kako ce isporuka da se vrsi...

I mene zanima isporuka, pilića naravno (za početak) [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 17:11:30)


IZVORNA PORUKA: nata11

MK mozes. Uzmes one velike balone za vodu od 5-6 l pa ih sa jedne duze strane izrezes, napunis zemljom i posejes. Ja cu tako jagode za vikend.


O nato super ti je ideja. A odozdo ces probusiti balon jer da? Kako se zalivaju jagodice? Jer u poljoprivrednoj apoteci kupis rasad?




nata11 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 17:46:17)

Malo ce teze da ide to slanje mrtvic pilica post expressom [sm=smiley36.gif] U redu je za nesto tipa seme, cvrst stanja, nesto u kutijicama za vec krastavac, kupus je malo glupo jer ce da vam stigne u raspadu.

da, jednu stranu celu, zalivas normalno, a rasada imas kod prodavca cvece. Ja imam rasad, mi imamo jagode na 6 hektara, ako ti treba za terasu samo mi reci koliko komada bi posadila, daj adresu i poslacu ti AKS-om.

a evo i za lukac na terasi klik




superm -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 18:20:55)

Da li mogu da gajim rukolu u stanu, nemam terasu[sm=zmeden.gif]




nata11 -> RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće, zimnica...) (26.3.2015 18:33:18)

Jel imas sire okapnice ?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>