|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 17:29:02   
pari
Ja isto sve kuvam na maslinovom odavno...Imam drugaricu portugalku koja je sve oduvek kuvala tako, jos sa 20 god sam to naucila od nje



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 17:33:11   
gocic
Maslinovo samo za salate. Skupi mi je da spremam , dosta ulja trosim .

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 18:54:26   
jess021
Slazem se da sigurno nije stetno, ali sto kaze goci skupo mi je, vise koristim mast



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 18:59:05   
dunja RR
Pametno! Ja je imam povremeno, ali ne znam zašto je ne koristim, mislim na mast, nemam naviku. Nažalost sada je više nećemo ni imati, našu, to nam je svekrva slala :( Bože koliko mi žena nedostaje, sve me podseća na nju user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 19:09:21   
jess021
Dunja😟


Taman sam htela da te pitam sta si sve porucivala i od koga, ako je to ok, iz one grupe. Videla sam med ciji je, a mene jos zanimaju sirevi, ajvar, pa i kobasice

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 20:03:05   
dunja RR
Sireve sam u toj grupi za sada naručivala iz Manastira Sukovo, nisam nešto puno,
M živimo pored pijace pa uvek imamo sira u kući, mm samo dovlači. Kajmak smo sada doneli iz Bosne, hercegovački iz Bileće- Pađeni, mnogo mi je bolji od ovog u Srbiji, ja inače volim mlađi, a ovaj hercegovačji jeste zreliji, ali vidi se razlika, ipak je to kajmak sa planine. a u grupi sam juče naručila isto hercegovački kajmak ali iz mjeha, speciajlitet, stiže tek krajem oktobra jer mora dugo da stoji, i kod njih sam naručila i sir iz mjeha.

Ono što sam ispratila dobre sireve i kačkavalje u grupi imaju Manastir Sukovo, zatim Ukusi Kopaonika, Sirevi stručna pomoć i ti Hercegovci.. za sada sam od njih probala samo iz Manastira Sukovo.

Hočeš da te tagujem u grupi za kobasice? Ne znam da li šalju poštom, meni su lično doneli preksinoć, divan mladi bračni par, vidim da su svi oduševljeni u grupi kobasicama. Ja sam uzeka 2kg, skoro sve smo pojeli, odlične su , čisto meso.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.9.2020 20:06:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 20:12:26   
dunja RR
Ajvar sam iz Radanske ruže, ali sam tražila da mi akasnije dostave, jer nisam znala kada ćemo se vratiti iz BIh, platila sam im unapred, tako da ajvar još isam probala, a fenomenalne domaće sirupe sam uzela od fine Maje Štrbac iz grupe, donela mi je pre jedno 2 meseca, pa sam naručila još raznih ukusa. jer su toooliko dobri. Pošteno i fino neko dete, radi sa roditeljima sokove i sirupe, ambalaža lepa, vidi se da brinu o svakom detalju. ne mogu da se set____im odakle su, ona mislim studira u bg pa je logistika na njoj kao i marketing.
Mene oduševljava koliko tu ima vrednih ljudi, malih proizvođača koji proizvode sve kvalitetno, kao za sebe. Cene su ok, što je i logično jer ovde nema poreza.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.9.2020 20:16:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 20:16:55   
jess021
Hvala Dunja, gledala sam te sireve i kajmak iz mjeha, iako to nisam nikad probala, a htela sam da porucim maslac od Sirevi strucna pomoc.


Koliko koštaju kobasice? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 20:28:26   
Sanjica26 RR
Sto se tice sireva narucujem iz manastira Sukova. Meni su super, osim sto su za nijansu slaniji.

Za kobasice sam im odmah pisala cim si me Suzi tagovala. Odmah mi se javila zenica. Rekla mi je da sacekamo malo hladnije vreme. Tad ce poslati. Ne bi sad da rizikuje. Probacu kad budem isla kod mame da narucim i da se nadjemo u Bg-u

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 20:28:48   
dunja RR
Kobasice 600 din/kg.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.9.2020 20:29:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 20:30:01   
jess021
Sanjice, jel salju brzom postom?


Dunja, taguj me, hvala ti😘😘😘

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 20:34:57   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Sanjice, jel salju brzom postom?


Dunja, taguj me, hvala ti😘😘😘



Pa, nisu do sada slali. Ali rekla je kad sam pitala, da sacekamo malo hladnije vreme. user posted image Pravo vreme za kobasiceuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 21:08:16   
Ana RR
Dunjči i ja sam poručila sir iz mjeha i sir u ulju i med 😊


Taman pred slavu stiže. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 21:15:58   
jess021
Ja nisam nikad jela sir iz mjeha. Kakav je? Cekam da mi Bebilule odgovori 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 21:20:23   
dunja RR
Med im je ooodlican! To je bas taj med Skocajic koji mi je stigao iz Hercegovine dok smo bili u Bosni.
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunjči i ja sam poručila sir iz mjeha i sir u ulju i med 😊


Taman pred slavu stiže. 




< Poruku je uredio dunja RR -- 30.9.2020 10:47:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
29.9.2020 21:23:18   
dunja RR

Meni su svi ti sirevi iz Gacka, Bilece, kao i njihove sunke i pancete mnogo ukusnije u odnosu na ovde.
IZVORNA PORUKA: jess021

Ja nisam nikad jela sir iz mjeha. Kakav je? Cekam da mi Bebilule odgovori 






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 8:44:35   
jess021
Ja od jutros u grupi, samo gledam sta bih mogla da porucim🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 8:46:12   
mikica88
Dunja , hvala na prepofukama. Vredi pogledati i kupiti.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 8:52:05   
bebilule
Ovdje gdje živimo jede se isto stariji kajmak, čuva se u drvenim malim kacama. To je romanijski kajmak, odličan je. U Hercegovini čuvaju u mjehu - koži (najčešće ovce). Još je jači ukus nego kod ovog. Ali ja volim i jake sireve i kajmak. Ja inače pavlaku kupim jednom u sto godina. Sedmično kupimo od jedne žene kilo mladoh sira i pola kg pavlake. Ja to pomiješam i jedemo uz sve. Dunja možda zna da se to zove "zajednica" user posted image
Dunja, Pađeni je lijep kajmak, imate li ga u Srb u marketima?

Ja pravim zimnicu, ne kupujemo ajvar, kupus, džemove, paradajz sos, kisele paprike i sl. Meso kupimo na Romaniji. Tatin prijatelj svake godine ima teletine, pa planiramo. Od njega kupimo i po 5-6 kg pasulja. Medom se opskrbim na jesen i to bude najmanje 10 tegli. Uglavnom, volimo pojesti user posted image
I da, skoro sve od hrane pravim na masti. Msm, selo progovara iz mene. user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 30.9.2020 8:57:37 >

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 9:30:27   
Ana RR
Ja volim i sir i kajmak koji je star, zreo. Ne volim mladi. Nisam nikad probala ovaj sir iz mjeha, nadam se da će mi se dopasti. Bebi, rado bih probala taj romanijski kajmak. Ma ja gde god odem moram da probam sireve i vino, to mi je gušt.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 10:15:35   
dunja RR
Bebi nisam viđala ovde, a u BIH ga uzimamo svaki dan, pod obavezno.

Što se tiće pasulja, sada smo doneli domaći, iz naše bašte, par kg. Svekar ga je komio danima, posle svekrvine sahrane, to mu je bila terapija :(

IZVORNA PORUKA: bebilule
Dunja, Pađeni je lijep kajmak, imate li ga u Srb u marketima?
]



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 10:41:24   
jess021
 Bebilule, ja bih te zamolila da vise ne pises ovakve postove, prosto nisi merodavna🤣🤣


Salim se naravno, ali to je atak na nas koji zivimo u gradu. 
Ja porucila med, sir i kajmak. Dostava danas. Lik je iz Ns i vidim da radi u istoj firmi gde i Mm. 
Utiske javljam veceras 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 10:54:13   
dunja RR
Mi smo pre mesec dana kada smo bili u BIH kupili teletinu, dovezao nam čovek živo tele sa planine iznad Gacka, ispred kuće da ga pogledamo, posle nam istranžirao pa smo većinu poneli za Bg (svekrva sve lepo spakovala, tada je još bila živa i dobro), a jedan deo sam ja spremala dok smo bili u karantinu, mada sam imala i dosta jagnjetine tamo, pa sma i to spremala.

Ranije nam je uvek svekrva kupovala teletinu od svog rođaka sa planine, jedno tele na jesen, pa nam je slala paket, ali eto ove godine je imao žensko tele, pa ga je čuvao, zato smo kupili od drugog. Pojma nemam šta ćemo za dalje, svekrva je uvek na to mislila, uvek nam je bio pun zamrzivač odlične domaće teletine.

< Poruku je uredio dunja RR -- 30.9.2020 10:56:47 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 10:59:29   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja volim i sir i kajmak koji je star, zreo. Ne volim mladi. Nisam nikad probala ovaj sir iz mjeha, nadam se da će mi se dopasti. Bebi, rado bih probala taj romanijski kajmak. Ma ja gde god odem moram da probam sireve i vino, to mi je gušt.


Истоuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Berzica domaćih proizvoda ( voće, povrće,...
30.9.2020 11:06:41   
mikica88
Meni je mlad kajmak najlepsi, kremast. Sad bih mogla jesti za dorucak, rucak i veceru, hleb, mlad kajmak, ajvar preko.
Kupujem mlad kajmak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here