RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


nata11 -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (5.4.2015 18:31:05)

Ja mislim da moze u drzavnom u BiH ali zavisi u kom si delu. Raspitaj se ti bolje. A i polako mozes da krenes da stedis. Srecno




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (5.4.2015 21:36:53)

Evo Lejjan, cekam [sm=hudicek1.gif] da stigne...opet, na horizontu je.
Isla sam kos neog travara, dao mi je neku mesavinu....kaze nece nista da mi kaze...da mu se javim za mesec dana sta ima....ako me ne otruje ko pile[sm=smiley36.gif]
Rekla sam mu da mi ocajnica skracuje ciklus a i brate da je ocajna, pa je on smutio nesto....ja sam samo razaznala kamilicu i neven, ali neki maaali majusni neven...nesto crnkasto, nesto sto je licilo na brezinu koru... ali mirise za sve pare. Ocajnicu je kaze stavio samo 10% Za ostalo nece da kaze.
I da pijem od 7 dana ciklusa dok ne dobijem. E to prvi put cujem. Svi su pisali do ovulacije.
Ja pokusavam da ne mislim na sve to i da se opustim, ali ne vredi. jedino da me muz s oklagijom klepi po glavi pa spava sa mnom nesvesnom. Jedino tad necu da mislim na bebu. [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (6.4.2015 19:32:52)

Gde ste, crtice? [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image] Dugo me nije bilo, što ne znači da nismo bili vredni svo ovo vreme. Ovog meseca ne očekujem tačno za Uskrs. Bilo bi lepo da nas obraduje zeka iznenađenjem. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Pozdravljam vas sve i šaljem pozitivne energije. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Azra_ -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (7.4.2015 0:07:13)

Didy, ja navijam i u tvom odsustvu! ;-)




Linaaaa -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (7.4.2015 1:08:12)

Crticeeee ja samo da vas povucem odavde [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] svakog dana ocekujem da upoznam moju [sm=duda.gif]




Maraj -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (7.4.2015 11:30:29)

Drage crtice ima li kakvih desavanja kod vas? Neko zatisje ovde




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (7.4.2015 13:30:35)

marinchice,polako :) Sve u svoje vreme :) Pij to što je reko,i uzdaj se u Boga. :D Budel te otrovo onda nek ga tvoj M , po glavi oklagijom :D hehe..

A doduše nisam išla 1 možda državnoj ginek. , sve većinom idem privatno..Sad aBd trebam 22.04 na neke testove , pa ćemo vidit :)
Ma u nas je ovde katastrofa, veruj mi bilo mi be strah otić našima državno..Najbolje počet pribirat novac pa u Bahceci u Sarajevo, lepo te smeste ne osetiš ne znaš ništa,ljubazni i u 99,9 slučajeva uspije. :) A ako u toku vremena [sm=nosecka.gif] dobro i jest usteđevinu u nesto drugo ulozit ili baby stvari :)

Navijam za vas! :D




popkica bebic -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (7.4.2015 20:59:04)

Trudilice i mamice, dobro vece... Kod mene nista novo... Zapravo, imam utisak da su mi plodni dani, imam obilniju kolicinu sekreta, ili sam prehladjena. Ako su plodni dani, dosli su u pogresno vreme...Poslednja nedelja posta...Strogi post... No, sta je tu je. Vise srece u narednom izvlacenju. Kakvo je stanje kod vas??? [sm=zz_spin.gif]




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (7.4.2015 21:49:20)

Ja sam imala 08.03 zadnju, ali sma bila strasno bolesna s nekom gripcinom, gorela sam 5 dana s visokom temperaturom, antibiotici i...tako. Pretpostavljam da mi se zbog antibiotika pomerilo...kasni...obicno je na 28-29 dana...ajde onda da krstim da kasni 2(tj.3) dana. Testovi negativni. Jedino ako se ovulacioja pomerila malo zbog bolesti pa i sve ostalo. Grudi jos uvek bole(vec su trebale da prestanu).
Ehhh....pusti snovi[sm=smiley1.gif]

Jos uvek jurim nekog ginekologa kod kog cu da idem privatno....a i drzavno. Taman nadjem nekog drzavnog, izguglam ga...i nadjem da je neka zena pisala za njega da zamalo da odapne na porodjaju, druga ga hvali u nebesa ga dize. Nista....guglam dalje.....i stalno tako...




Maraj -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 7:53:15)

Marinchice navijam da ne dodje narednih 9 meseci [sm=bravo.gif]
a to za dr sto citas to sam i ja radila. Neces nista tako uraditi. Svakog dr jedna zena ce hvaliti a druga kuditi.




bebilule -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 8:14:59)

Lejjan, ja sam iz BiH. Nisam radila vantjelesnu ali sam se raspitivala prije nego što sam ugledala svoje crtice, a i moja je prijateljica radila - uspješno. Ovako ti ide kod nas, ne znam da li si iz Federacije ili RS. Ako si iz RS imaš pravo na dvije besplatne vantjelesne. Radi jedna privatna klinika u Banjoj Luci, oni imaju potpisan ugovor sa fondom. Prije toga naravno morate skupiti sve potrebne nalaze i probati sa inseminacijom. Koliko sam shvatila ta moja prijateljica je radila inseminaciju privatno kod Mehmedbašića jer ona ne ide na fond. Sve zajedno sa terapijom dođe oko 1000 KM. Nakon što je bila bezuspješna otišli su na uput u BL, uradili vantjelesnu i sad imaju djevojčurak od 2 godine.




Lota -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 10:48:09)

Marinchice, setih se drugarice koja je zatrudnela bas kad je bila pod antibioticima zbog jake prehlade i kad se najmanje nadala da ce ostati trudna. Sad ocekujemo lepe vesti od nje ovih dana [sm=smiley1.gif]. Nadavijam da i kod tebe bude isti slucaj [sm=bravo.gif].
Moja [sm=hudicek1.gif] ce stici u naredna dva dana. Ne nadam se puno, ali ipak postoji mala nada da ce biti drugaciji ishod.




Dača -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 12:55:42)

Pozdrav svima :)
Evo mene, sretna i presretna. Zadnja menstruacija 06.03. Juce i prekjuce pozitivan test. Blijede crtice, ali ipak pozitivan :)
Zakazala pregled za 17.04.2015.godine.




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 13:01:56)

Iz Federacije sam :)

Čula sam za to u BL , preko aljazire...za tog mehmbedbašića sam čula užasne stvari.. :/ neka mu je daleko ordinacija..

Čisto sumnjam da bih mogla u BL, ako sam iz federacije..videćemo..

nakon ovih sad pretraga ,valjda ću dobit neke lekove i ići ćemo prirodno uz lekove i čajeve , ako ne bude išlo dalje ću se raspitivat..nadam se da to imamo u Zenici ili daj Bože Sarajevu..





Ivanka 75 -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 13:12:26)

Ja mislim da smo mi promasili plodne dane ovaj mesec [sm=smiley13.gif]
Bili smo preumorni za akciju [sm=smiley1.gif]




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 13:34:44)

Ivankaa, tako mi je bilo prošli mesec. :D


Ugl. saznala sam da ima navodno u Zenici to sve, pa sad ne znam postavila sam par pitanja pa ću videt odgovore :)

^_^


Idemo u nove pobede, Ivankice :)




AnaAna1 -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 14:00:39)

Daca, cestitke za [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]

P.S. Meni stigla [sm=hudicek1.gif] jutros, ali idemo dalje... [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (8.4.2015 14:23:05)

Daco [sm=bravo.gif] cestitke. Dodji nam u trudnicke teme [sm=smiley1.gif]




Lota -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (9.4.2015 9:53:41)

Daco, cestitam [sm=bravo.gif]! Nek ti je laka trudnoca! [sm=smiley1.gif].
marinchice, ima li kod tebe nekih novina [sm=smiley1.gif]?
Maraj, kako se ti osecas? jel uzivas u trudnoci [sm=smiley1.gif]?




bumba -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (9.4.2015 16:59:53)

Cao svima...
Pratim vas koliko mogu...Crticu drugu jos ne planiramo ali ako se desti ok.Imamo djecaka od godinu dana.




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (9.4.2015 21:29:07)

Moja stigla.....ispisujem se iz aprila. Selim se u maj...
Uh...[sm=smiley19.gif]




megi85 -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (10.4.2015 9:58:16)

Dačo čestitam od srca želim ti školsku trudnoću a vidim da smo iz istog grada[sm=bravo.gif]




Tanjica81 -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (10.4.2015 23:08:04)

Drage crtice vucem vas.
Dosla sam da vidim sta je sa Didy..ne javlja se.

Daco cestitam...

Sosa jos posti, ali gde ste mi Pipi, madre, kiskum?!

Laku noc, pozdrav za sve.




Didy -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (10.4.2015 23:19:53)

Tanjice, hvala ti sto mislis na mene. Ja ne treba da dobijem u nedelju, tako da cu se krckati u neizvestosti jos koji dan. Sreca pa su praznci, dinamicno je i zabavno, pa me nisu zaokupile misli o testu i crticama. Javljam svakako sta se desava.
Daco, cestitam! Divna vest! [sm=bravo.gif]




Tanjica81 -> RE: Čekamo dve crtice 04/15 [chat] (11.4.2015 10:21:41)

Didy kako da ne mislim, kad smo mi iz Backe...imas lli kakvih simptoma? navijam jako. I vucem. I ostale crtice. Ivanka tebe sam zaboravila, izvini. Navijam.
Pozdrav crtice




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>