|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
26.5.2015 21:29:00   
reddream
ja sma nova i cekamo i mi II crtice, citam sta pisete i pozdrav za sve

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 8:25:06   
Lisa Simpson
Nisam našla onu temu sa pozitivnim testovima pa ću ga po obećanju od pre dva dana okačiti ovde

Ovo je testić oset_ljivosti 10mIU/ml, rađen iz prvog jutarnjeg urina. 14dpo (ako je za verovati ff, nisam radila tračice ovaj mesec), tj cd29 u to sam sigurnauser posted image

user posted image


Dva sata kasnije radila betu i mislila da neće biti ni 50 a bila 225.
Samo da druge čekalice imaju predstavu šta, kada i kako da očekuju od ovih testića sa interneta. Iskustvo iz prošlosti sa onima iz apoteke mi je potpuno drugačije.

Neću da pišem imena brendova jer mi nije ideja nikoga da reklamiram, već samo da podelim iskustvo možda nekom bude korisno.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 27.5.2015 8:29:21 >

(odgovor članu reddream)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 8:31:04   
Masa88
Hvala svima :-)
Maraj, osim mojih redovnih kontrola kod ginekologa (mislim na briseve, papa test i slicno - a to je sve u najboljem redu), nismo radili nikakve pretrage.
Reddream - pozdrav za tebe user posted image

(odgovor članu reddream)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 8:36:26   
Masa88
I da - Lisa - cestitam od srca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Masa88)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 21:03:22   
Lisa Simpson
Drage ženice nakon lepih verti evo i ružnih danas sam saznala nakon tri godine da su uzrok mojih spontanih trombofilije. Ujutru u cik zore idem u KCS i nadam se da nije kasno da ga spesem i da će sve ipak biti u redu.

(odgovor članu Masa88)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 21:35:01   
Didy
Lisa, ja ću da ti čestitam na pozitivnom testu i na lepoj beti. Zelim ti od sveg srca da trudnoca prodje u savrsenom redu i da ya 9 meseci drzis svoju bebu u rukama.
Kako su utvrdili da imaš trombofiliju? Gledaj sve sa vedrije strane - Makar znaš šta je i može pravovremeno da se reaguje. Šaljem ti jedan veliki zagrlja, ostani pozitivna. user posted image
Dobrodošlicu želim novim čekalicama, veliki pozdrav starim.
Kod nas se čeka, sledećeg petka ne treba da dobijem, imamo još desetak dana.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 21:43:53   
Lisa Simpson
Didy draga hvala punauser posted image user posted image , moram da ti priznam da sam zabrinuta mada me nada nije napustila Iako sam malo šokirana. Ja sam trombofilije ispitivala 2013.te ali su mi MORONI iz zavoda za transfuziju rekli da uradim samo mutaciju na jedan gen a ja sam imala mutacije na druga dva. Njih mi je rekla da uradim doktorka iz KCS Spremović kod koje sam išla privatno ali sam ih uradila malo prekasno tek sad kad sam već trudna.

nije mi samo jasno kako je hematolog iz zavoda za transfuziju došao do zaključka da trebam da radim samo tu jednu mutaciju a ne i druge tri. tu sam lepo izgubila dve godine i nadam se iskreno da je tu kraj.

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 27.5.2015 21:46:11 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 21:45:53   
Anoniman
Lisa drzim fige, i zelim ti sve naajlepse, da se druzimo ovaj put u user posted image temama! Javi se sutra posle pregleda obaveznouser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 21:52:38   
Lisa Simpson
Hvala draga puno, sigurno ću se javitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 21:55:01   
Maraj
Lisa nemoj brinuti sve ce to biti uredu. I ja imam trombofiliju pai1 4g/4g. Koristim fragmin. Dace i tebi odmah terapiju i bice sve ok. user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 21:56:16   
Maraj
E a to jeste bezobrazno od dr da daju samo urođene ili samo stecene da se ispitaju umesto odmah sve.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 22:13:44   
Lisa Simpson
Žene hvala vam od srca na podršci ne znam šta bih da mi nije ringerajeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
27.5.2015 23:14:25   
marinchica
Lisa divne vesti, drzim fige da sve bude ok!user posted image
Ja nisam nikada radila testove na trombofiiju, zasad sam opet uhvatila da proverim hormone. nakon pobacaja 2013, imala sam 14dc estradiol 220, sad je 14dc 1206 po eclia metodi, u granicama je normale...ali gornjim granicama user posted image
cekam da 21dc uradim progesteron pa sa nalazima kod lekara, da rastumaci sto je toliko visok estradiol i ostale da proveri rezultate.
Da ne idem u off sad sa hormonima...ali poenta je u cekanju dve crtice, svakako.

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
28.5.2015 4:48:09   
Lisa Simpson
Marinchice draga ja sam jurila hormone i tako zakasala kod te doktorke koja me je uputila na te PCRanalize. Samo čitati i burgijati sam. Ja ti drzim jako fige da i ti uskoro ugledaš svoje crtice. user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
28.5.2015 13:53:35   
Maslacak15
Marinchice mozda su prvi put bili pg/ml a drugi put pmol/l. druge su jedinice. ako su pmol po litru 1200 je sasvim ok ukazuje da mozda imas dva zrela folikula u ovom ciklusu.... Pozz

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
28.5.2015 16:56:55   
marinchica
Jao Maslacak, ne znas koliko me obradovao tvoj odgovor, bas sam mozgala o tome, je li ok ili ne. Hvala!user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
28.5.2015 17:18:28   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: reddream

ja sma nova i cekamo i mi II crtice, citam sta pisete i pozdrav za sve

user posted image banovana nova...sjajnouser posted image
Lisa,cestitam! Samo pozitivno i bice sve superm.joj toliko stvari treba znati,koliko je organizam specifican,koliko stvari mora da funkcionise da bi doslo do trudnoce,nismo ni svesni!

(odgovor članu reddream)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
31.5.2015 11:38:27   
Lejjan
Neka ste se angažovale :D Ja čekam user posted image da se selim u Juni :)

bila kod doc na 15 dc , prvi mj sa klomifenima..

Levi jajnik 26 mm (prerastao folikul) a desni 13 mm (premalen folikul) . i Rekla sumnja da ce ista biti od ovog mj. tako da sad opet s klomifenima ali sad od 5 dc dok ne istrosim, prvi mj s klomifenima bio je od 3 dc. :)


user posted image bi trebala biti sutra ili prekosutra, :) .. svi PMS simptomi UKLJUČENI :)


Čestitam uspjelim beba makerima :) Da imate laku i bezbriznu trudnocu ^_^

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
31.5.2015 11:50:51   
Maraj
Lejjan jer ti dala dr stop injekciju kad vec uzimas klomifen? Totalno je bezvezno prepisivati klomifen bez dtop injekcije

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
31.5.2015 20:51:04   
Lejjan
Nije.. user posted image

Kakva je to inekcija??? :O Čemu služi?

Nije mi to ni spominjala ništa :)

KAd je nekakva cudna ne smem je nista ni pitat odma kaze : JESI TI ILI SAM JA DOKTORICA?

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
31.5.2015 20:56:17   
Maraj
Pa znas sta ta stop injekcijs npr pregnil osigurava sazrevanje i pucanje folikula. Ona ti dala klomifen za folikule a nije osigurala sazrevanje i pucanje istih
Da si to primila ne bi prerasli ti folikuli u cistu. Pogledaj imas i temu pregnil

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
31.5.2015 23:28:57   
Lejjan
Svašta, moda htjela da proba samo sa klomifenima mozda mi sad da tu inekciju..Ma joj BiH je cudna drzava po pitanju doktorica i osoblja -_- još da nije privatno pa hajd..

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
1.6.2015 8:39:01   
Modessty
Otvaram novu temu za crtice

Čekamo II crtice 06/15

< Poruku je uredio Modessty RR -- 1.6.2015 9:00:15 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here