RE: Bicikl (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


Dora89 -> RE: Bicikl (5.3.2018 7:34:10)

Tricikl sa godinu dana, trotinet sa godinu i po, i bicikl sa dve godine. Sa pomoćnim točkićima, ali vežbamo.




Anck Su Nmaun -> RE: Bicikl (5.3.2018 7:41:07)

Moji ne mogu da docekaju prolece da voze bicikl




Mala Elena -> RE: Bicikl (5.3.2018 8:05:07)

Dora,svaka cast. Moja sa dve god ne moze da dohvati pedale na triciklu a velika moze, mada sada voza po kuci.[sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Bicikl (14.3.2018 16:23:54)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moji ne mogu da docekaju prolece da voze bicikl


kod nas se vec uveliko vozi[sm=smiley36.gif] i roleri i trotineti...
razgledam ovih dana bicikle, uglavnom po netu, za B nam treba veci, tockovi 24, znaci one ozbiljnije junior varijate, brzinke... ima lepih, ali ne znam na sta da obratim paznju. uglavnom se svelo na plorer i capriolo. sta vasa deca voze?




Sanjica26 RR -> RE: Bicikl (14.3.2018 16:32:41)

I nama treba veca bicikla. Ovo leto cemo morati da joj uzmemo. Rolere ima i bas ih vozi. Sofi je trenutno na trotinetu.




vocicana -> RE: Bicikl (14.3.2018 16:35:20)

Mi smo bicikl dobili za prvi rodjendan, naravno veci nego sto mu treba, ali vidim da sve vise pokazuje interesovanje za trotinet.
Ne znam sta cemo prvo, ali s obzirom da nam je tata bicikljista, onda mogu da zamislim.




Anck Su Nmaun -> RE: Bicikl (14.3.2018 19:36:47)

Mi juce uzeli Taci novi bajs i to 26 inca, a planirali 24 al kad nam je velika devojka [sm=smiley1.gif]
A prethodni dan ja prodam njeno biciklo od prosle godine za iste pare [sm=jezicek.gif]

Madre, jel uzimate novo il polovno? Ako je novo ma svako je super [sm=jezicek.gif] to je to.Da je udoban sic, da lepo dohvata nogama .




madre -> RE: Bicikl (14.3.2018 20:29:26)

novi, novi, ipak ce ga voziti tri momka[sm=smiley36.gif] mi cemo uzeti 24ku, dvoumim se izmedju dva modela, jedan je explorer a drugi capriolo, cene su priblizno iste...




vonavoj -> RE: Bicikl (14.3.2018 20:30:09)

Anck.koliko je visoka? Koji ste uzeli? I koliko je..i ja planiram T da uzmem..ona ima 131cm..[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Bicikl (14.3.2018 20:32:09)

Mm i ja imamo dobre bajseve i imamo 2 korpe..ali cemo imati jos jednog putnika..a T ce morati sama svoj novi bajs kad joj kupimo..svi cemo moci da vozimo sledece godine[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Bicikl (15.3.2018 11:06:53)

Sin ima Capriolo vec tri, četiri godine.




emicaa -> RE: Bicikl (15.3.2018 11:20:28)

i ja planiram uzeti,ai hocu polovno jer ce brzo prerasti a nikako da nadjem nesto da je blizu nas.Ona hoce da je pink boje [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Bicikl (15.3.2018 19:49:40)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Anck.koliko je visoka? Koji ste uzeli? I koliko je..i ja planiram T da uzmem..ona ima 131cm..[sm=smiley36.gif]


T je 134cm , uzela sam polovno jer za duplo manju cenu mozes naci extra bajs ako nov. Kazem hteli smo 24 ali dete i mene iznenadilo kad je sela na 26 koja inace za decu od 10 god. Mada ona nikad nije bila u rangu njenih godina sto se tice i visine, i po garderobi [sm=jezicek.gif] Najvisocija u vrticu bila i sad u skoli deli prvo mesto sa jos jednom curicom .

Mi smo svi opermljeni bajkovima, pa vikendom uzivancija od voznje. Vuki uziiiva da se voza. Odmah me vodi u biciklanu kad izadjemo napolje da se voza. Da vidite tu radost [sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Bicikl (15.3.2018 19:58:42)

Anck.gde da gledam polovne😅😅




Anck Su Nmaun -> RE: Bicikl (15.3.2018 20:14:22)

Joj ja prevrnem sve zive oglase na FB a pogledaj i Kupujem Prodajem stvarno svega ima. Mada imas likove da donose pa prodavaju raspitaj se mozda imas negde u blizini.Znam neke koje imaju vise bajkova nego u prodavnici [sm=jezicek.gif]




milicicak -> RE: Bicikl (9.4.2018 20:04:16)

Mi smo danas uzeli bicikl mini bubi, 18-icu, 20-ica joj je ipak prevelika. Zbog balans bajka smo odmah skinuli pomocne tockice i super joj ide, samo jos malo da se usemi sa pedalama i bice super




Misha i Ljisha -> RE: Bicikl (9.4.2018 20:16:12)

Uuu super. Moja D nece bez pomocnih nikako. A vozi rolere sto je po meni mnogo teze sto se tice ravnoteze. Ali nece pa nece. Mi doduse nismo imali balans bajk ali smo imali jedan super mali bajs koji su ovi divljaci pokvarili (ovi sa kojima.delimo dvoriste). Koristili ga i bacakali pa orvo slomili na njemu pomocne pa onda kaf ga ostavljaju ga bace ne naslone i sad se pedale jako cudno mrdaju tako da stalno spada lanac. A D smo nabavili drugi ali taj joj je velik. No idemo u tu akciju uskoro nadam se. Bez pomocnih. Mozda ja ovako trudna da pokusam heheh a mozda i poceram derana time da izadje ranije




vonavoj -> RE: Bicikl (9.4.2018 20:27:57)

Ljisha.znas kakp sam je ja ucila..pustila sam je prvi dan da samo kotrlja bajs..bas zbog ravnoteze..da sedi i nogama se odguruje i okrece...
Sutradan sam je drzala i naucila..




vonavoj -> RE: Bicikl (11.4.2018 20:04:29)

Kupili smo T bicikl..presrecna je!
[img]https://s18.postimg.cc/n12t29og9/20180411_193832.jpg[/img]
Uzeli smo capriolo 24ka..




Ana RR -> RE: Bicikl (11.4.2018 23:43:26)

Super Von [sm=bravo.gif] i mi gledamo, treba da kupimo ovih dana.




Misha i Ljisha -> RE: Bicikl (12.4.2018 7:00:14)

von pa ona je bas visoka. Il mi se cini. A moja D nije mala. Ma mi se uskoro bacamo u tu avanturu iako realno ima vremena moja ima tek 5 godina. Mozemo mi do i dogodine nego ja verujem eto da ona to moze iz razloga ako moze klizaljke i rolere moze i ovo. PA sam ustvari ja zapela da ona nauci ove godine da vozi bicikl




vonavoj -> RE: Bicikl (12.4.2018 7:07:24)

Moja je sa 5.5 naucila da vozi..prosle godine.
Visoka je bas..veci bicikl joj je taman da dohvati dole,ali joj je korman daleko..ovaj je super.
Anci,ima od 12.000 do 17.000..ali kontam ne treba bacati velike pare..prerasce ga.
A sad su svi unisex..istu precku izmedju imaju.




Misha i Ljisha -> RE: Bicikl (12.4.2018 7:17:00)

Ma da i ja se slazem mi smo uzeli polovan. Samo mi nije jasno zasto je moj tata bacio moj zeleni biciklic sa belim gumama, ma bas je bio fensi. I to ga je bacio pre par godina. A mi ludaci nismo "apelovali" na njega ahahah No dobro imamo bajs. Jos samo da se dama oslobodi.




Ana RR -> RE: Bicikl (12.4.2018 10:08:59)

Tnx Von, gleda mm pa ćemo videti koji ćemo. Mare je dosta visok ali nešto me bune dimenzije koje stoje uz bicikle pa ćemo ići da isprobamo.

Ljišo, Mare je naučio da vozi pre 2,5 godine. Kukao je da neće da vozi bez pomoćnih točkića, plakao od straha. Ludo dete. I mm ga uceni [sm=smiley36.gif] kao ajde da proba bez točkića da vozi do prodavnice i ako uspe kupiće mu neku igračku u toj prodavnici. I ovaj pristane. Skinu točkiće i mm mu je malo pridržavao biciklu ali ovaj je vozio. Posle nekih sat vremena mm me zove da izađem ispred kuće da vidim nešto. Ja dođem kad tamo moje dete vozi po ulici sve u 16 [sm=smiley36.gif] sa vremena mu je trebalo a kukao je kao najgora kukavica.




milicicak -> RE: Bicikl (12.4.2018 10:50:45)

Von, tvoja T je tri meseca starija od mini bube i vec moze 24? Wow, bas je visoka. Napisah da moja T na 20-ici nije mogla da dohvati prstima tlo.
Mini bubi ide voznja, samo sad ne zna sta ce pre rolere ili bicikl [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>