|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sterilizator DA ili NE?
7.6.2010 16:06:12   
*Alexx*
Sad sam malo googlala, jedni su apsolutno ZA, drugi su apsolutno PROTIV zbog hemije koju sadrže te tablete... Videla sam da pominju i neku tečnost za sterilizaciju koja valjda funkcioniše po sličnom principu kao tablete. Ionako sutra idem u Aksu pa ću pitati (ako ne zaboravim, što uopšte nije isključeno).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 2:47:14   
majka mara
ja kupila bila te tablete,rekao mi moj brat da na malti,gde inace zivi sa malim da tamo svi koriste tablete,ali u apoteci kostaju 30 din kom,jedna je za jedan dan,pa sam izracunala da cu za te tablete dati novca ko za dva sterilizatora,tako da mi je muz kupio chiccov (a posto ga vise ne koristimo ako neko hoce da kupi nek posalje pp) i milina,a i brzi je i nekako mi nije islo u glavu kako da neisperem flasicu posle,inace ja cula da su bezopasne skroz.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 10:36:53   
mejvis
I ja imam chiccov, običan, na paru. Super je stvar, štedi vreme i jako je praktično!user posted image

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 11:03:07   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: majka mara

ja kupila bila te tablete,rekao mi moj brat da na malti,gde inace zivi sa malim da tamo svi koriste tablete,ali u apoteci kostaju 30 din kom,jedna je za jedan dan,pa sam izracunala da cu za te tablete dati novca ko za dva sterilizatora,tako da mi je muz kupio chiccov (a posto ga vise ne koristimo ako neko hoce da kupi nek posalje pp) i milina,a i brzi je i nekako mi nije islo u glavu kako da neisperem flasicu posle,inace ja cula da su bezopasne skroz.


Ja bih to za odmor, 7 dana, da ne vučem ceo sterilizator. Ogroman mi je, a ionako gužva u autu. U Aksi su 25 din, Thermobaby. I sve mi se čini da ću kupiti 7 komada user posted image .


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 11:56:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Sad sam malo googlala, jedni su apsolutno ZA, drugi su apsolutno PROTIV zbog hemije koju sadrže te tablete... Videla sam da pominju i neku tečnost za sterilizaciju koja valjda funkcioniše po sličnom principu kao tablete. Ionako sutra idem u Aksu pa ću pitati (ako ne zaboravim, što uopšte nije isključeno).



Ja sam koristila tečnost nešto kratko, mama mi donela iz mađarske, i eto, koristila sam dok se nije potrošila. Meni je to oduzimalo mnogo više vremena i živaca nego otkuvavnje flašica, jer otkuvavanje traje 5min, a u tečnosti flašice stoje 30min, pa još ja zboravim da ih izvadim, pa se tripujem šta je sad sa flašicama...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 11:58:52   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: majka mara

ja kupila bila te tablete,rekao mi moj brat da na malti,gde inace zivi sa malim da tamo svi koriste tablete,ali u apoteci kostaju 30 din kom,jedna je za jedan dan,pa sam izracunala da cu za te tablete dati novca ko za dva sterilizatora,tako da mi je muz kupio chiccov (a posto ga vise ne koristimo ako neko hoce da kupi nek posalje pp) i milina,a i brzi je i nekako mi nije islo u glavu kako da neisperem flasicu posle,inace ja cula da su bezopasne skroz.


Ja bih to za odmor, 7 dana, da ne vučem ceo sterilizator. Ogroman mi je, a ionako gužva u autu. U Aksi su 25 din, Thermobaby. I sve mi se čini da ću kupiti 7 komada user posted image .



da ali ti treba i sporet i serpa i voda...
a sterilizator kupis za sva vremena. U njega kod kuce potrpas sve flasice, cucle...znaci sluzi ti i kao kutija u kojoj sve to nosis a tamo ga samo ukljucis u struju i kraj. Znaci savrsenstvo za hotele i sl

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 12:27:06   
Anck Su Nmaun
Bespotrebno bacanje para kao i mnoooge stvarcice koje su izmislili u skorije vreme, nemam nista protiv ali  postoji i prosta varijanta prokuvavanja, a te bare bih radije pametnije potrosila!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 12:42:38   
Anoniman
Ne treba joj šporet, ili bar za tečnost ne treba. Sipa se hladna (ako se dobro sećam) voda, čep tečnosti i potope flašice. Ne znam dal je tako sa tabletama. 

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 12:46:54   
Mimče
ja ne znam koliko mi je neophodan, gledala sam neki avent oko 6000/7000 ili motda preporucujete neki drugi.........

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 12:48:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mimče

ja ne znam koliko mi je neophodan


Ne da ne mislim da je neophodan, nego mislim da je nepotreban. user posted image

(odgovor članu Mimče)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 13:03:24   
LillyT
Ne treba sporet, nego samo neka serpica i to je to. Tabletice i ta tecnos se koriste samo ponekada, tipa odmor ili sl. Moja bebica samo sisa, pa flasicu koristim kada nosim vodu i nije mi tesko da je iskuvam s vremena na vreme (jer ne nosimo uvek vodu i ne pije je svaki dan)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 13:12:52   
lanajelena
ja sam protiv ovih spravica...i ovako mi je cerka kao pod staklenim zvonom jos da sam joj i ovo nabavila bila bi bolesna svaki cas...trosenje para,serpa i voda isto sterilisu a imaju i te tabletice mada ni to nisam koristila

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 13:15:31   
Anoniman
I po meni je ovo čisto bacanje para. Flašice se na šporetu iskuvaju za 15 minuta, nema tu nikakvog posla..

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 13:23:46   
marija32
Meni je super posluzio sa prvim detetom i ne smatram da je bacanje parauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Sterilizator DA ili NE?
8.6.2010 14:10:12   
maslinica
ja sam ga porucila i dobila, sva vazna..jos ni jednom nije upaljen...dobro ja dojim i srecom nije samo za flasice, nego je neki na 3 sprata, mozes da sterilises i igracke i svasta. kontam kad bude veci ponekad ubacim igrackice, ovako j mi ne treba, cuclu prokuvam i bacim pod vrucu vodu, ako padne, i to je to, kasikice za vigantol, s vremen na vreme prokuvam, inace pod kipucu vodu.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Sterilizator DA ili NE?
24.6.2010 21:12:07   
Nena81
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Mimče

ja ne znam koliko mi je neophodan


Ne da ne mislim da je neophodan, nego mislim da je nepotrebanuser posted image


Sa ovim se slazem u potpunosti, vazi za majke koje doje bebu do 6mes.
Ja sam dobila na poklon nisam ga ni otpakovala niti znam kako radi, evo stoji 9mes pa ako nekom treba dajem ga za cokoladu user posted image .
Moja deca nisu pila nista sem mog mleka do 6 mes, posle su nam trebale2-3 flasice a njih je lako iskuvati u malo sode, kao sto su nas ucili u skolici.


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Sterilizator DA ili NE?
24.6.2010 21:19:47   
Anoniman
slazem se.
ja dojim, koristila sam flasice za moje mleko na pocetku i za vodu sada i ne treba mi sterilizator
samo bi mi uzimao prostor uzalud...

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 7:59:04   
minavb
 
ame koje su imale AVENT sterilizator, treba mi mala pomoc. Kad sterilisem flasice, otvorim sterilizator da uzmem jednu kad mi treba, da li posle toga moram ponovo da sterilisem, ili mogu da ih ostavim 6 sati? Kako ste vi radile?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:01:31   
Jeca*
u smislu, kad si ga otvorila narušila si sterilnu sredinu ili ima neka druga fora? pitam jer ja imam chicco ster. pa ne znam u cemu je razlika.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:02:18   
minavb
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

u smislu, kad si ga otvorila narušila si sterilnu sredinu
Na ovo mislim. Kako ti radis sa svojim sterilizatorom?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:03:18   
Trcosava
Mina ja nemam Aventov, ali čim se otvori sterilizator - flašice nisu više sterilne. Samo ja ne bih toliko brinula. Od rođenja sam ja mislim Ani sterilisala jednom dnevno. Ostalo sam prala deterdžentom, i uveče ih sterilišem. 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:06:40   
Jeca*
Da. Ja sam imala tri flašice. Posle korišćenja ih operem i kad iskoristimo sve 3 ja stavim u sterilizator, sterilisem i vadim jednu po jednu. Svakako naruše sterilnost i dok pridjes bebinim ustima, pa nek te to ne brine. Drzi ih u sterilizatoru i sterilisi samo jednom ili 2x dnevno, zavisi od potreba i toga koliko flasica imas na raspologanju

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:22:06   
minavb
Tako i radim, ali sam mislila da nesto gresim.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:23:43   
Jeca*
ma jok...pazi kad smo mi u početku bili toliko pogubljeni da smo sterilisali flašicu pa je properemo vodom...hahahaha...ne mogu da verujem da smo to radili prvih par dana dok je beba bila najosetljivija....ali skroz smo se pogubili user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:25:13   
minavb
user posted image  Ja cak vrtim 6 flasica u opticaju, bolid!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here