RE: Roleri (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Roleri (3.7.2018 15:50:59)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Gde uzimate rolere? T mi ima,uzela sam ih u djaku,70% na akciji.sad bi mozda i polovne za J..cvili sto ona nema.a sad bi vec mogla i da nauci



Deci preko oglasa, polovne al ocuvane. Meni je bacanje para kupovati nove kad brzo prerastu. Vec su jedne promenili. Imaju i klizaljke na njima. Cim prerastu sledece... tek kad nogica naraste vredi uzeti nesto posteno i to i platiti.




IvanaSK RR -> RE: Roleri (3.7.2018 15:55:36)

Mi smo uzeli pre par godina na Kupindu.




flamingos -> RE: Roleri (11.7.2019 8:41:53)

Divim se deci koja voze rolere,premrla bih kada bi naše dete stalo na njoji.Nekako me je strah da ne polomi nogu,joj mame-uvek brinu





MimaKos -> RE: Roleri (11.7.2019 8:43:00)

To nam je sledece na listi, ja sam ih vozila kao mala :) super su i kad poraste, svi misici su aktivirani





flamingos -> RE: Roleri (11.7.2019 9:03:06)

Joj,možda i naše detence to poželi,ali...





MimaKos -> RE: Roleri (11.7.2019 9:04:16)

Ja sam razmisljala i o onim skolicama voznje, mozda tako bolje savlada





doramar11 -> RE: Roleri (11.7.2019 9:50:52)

Nisam znala da postoje skolice voznje za rolere.




MimaKos -> RE: Roleri (11.7.2019 11:21:35)

Kod nas ima u parkicu, i takmicenja imaju, super je





doramar11 -> RE: Roleri (11.7.2019 11:35:53)

Znam za takmicenje skejtera, prvi put cujem za rolerase :)




mama Jo -> RE: Roleri (16.5.2020 14:52:37)

Kad su vasa deca naucila da voze rolere? I imate li da mi prodate neku,, foru'' kako da je najlakse naucim?
Cujem da i ovde po NS ima zena koje daju casove voznje rolera 🤔




vonavoj -> RE: Roleri (16.5.2020 14:55:42)

Pazi,moje su naucile sa 5godina,vozikale su i ranije,ali nije to.to,znas kako sad J sa 5.5 vozi. 

Ja npr ne znam da vozim,ali su one u ulici naucile same.




Misha i Ljisha -> RE: Roleri (16.5.2020 15:03:07)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Kad su vasa deca naucila da voze rolere? I imate li da mi prodate neku,, foru'''' kako da je najlakse naucim?
Cujem da i ovde po NS ima zena koje daju casove voznje rolera 🤔
[/quote


Imas skoly rolera pri hokejaskom klubu Vojvodina. D je naucila sa 4 rolere sa nepune 4 klizaljke.  Ja nem pojma da vozim rolere 😬 i nemam savet osim plati nekomcasove haha ko sto sam ja. Jer nema sanse da bih dete to ikad ja solo naucila




emicaa -> RE: Roleri (16.5.2020 15:19:43)

Dora je naucila ovih dana,sama.Vozila po stanu prvo,sad izlazi i napolje.

Mene zanima kako odrasli magarac da se nauci,ja ne znam.Narucila sebi i ovih dana ce stici 😂 




mama Jo -> RE: Roleri (16.5.2020 15:27:40)

Von, videh tvoje devojke kako voze, profi covece. Suoer 😊
Ljusho, bas cu pogledati to pri hikejaskom timu.
Krenuli smo, ne plasi se, hoce, po travi hoda sama u njima... Na betonu je drzim za ruke. Ali bas to - ne znam kad cu i da li cu skupiti ikad hrabrosti da je pustim 😂

Emice, ne znam sta bih ti rekla. Probaj kad stignu, pa javi, zato sto i ja planiram da savladam a nisam nikada vozila😊




emicaa -> RE: Roleri (16.5.2020 22:11:05)

Planiram uciti u podrumu zgrade da me niko ne vidi.Pa tek kad malo naucim onda cu napolke sa njima 😂 Vidjecemo na sta ce to liciti ne izgleda mi jednostavno





Filadendronka -> RE: Roleri (16.5.2020 23:55:27)


Emice, pa ti si kraljica. 😁 Ja sam skoro stala i frapirala se koliko mi je tesko da vozim. Ostarilo se. 😂 Inace, ako ides na klizanje lako ces savladati. 
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Dora je naucila ovih dana,sama.Vozila po stanu prvo,sad izlazi i napolje.

Mene zanima kako odrasli magarac da se nauci,ja ne znam.Narucila sebi i ovih dana ce stici 😂 






emicaa -> RE: Roleri (17.5.2020 10:13:51)

Ne idem ni na klizanje 😂 stala jednom i iznervirala se najstrasnije.Nisam nikad vise 😂





gagana83 -> RE: Roleri (17.5.2020 16:35:54)



IZVORNA PORUKA: flamingos

Divim se deci koja voze rolere,premrla bih kada bi naše dete stalo na njoji.Nekako me je strah da ne polomi nogu,joj mame-uvek brinu




Kod dece to ide mnogo lakše nego što se nama čini. Moja vozi i bicikl i rolere i trotinet i skejt. I skija. Sad traži rošule 😂 Vozila je i motor, pravi mali dečiji motor.

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1993162-8280.jpg[/img]




Filadendronka -> RE: Roleri (17.5.2020 17:49:32)


Onda se pripazi rolera. 😂😂😂
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ne idem ni na klizanje 😂 stala jednom i iznervirala se najstrasnije.Nisam nikad vise 😂








emicaa -> RE: Roleri (17.5.2020 18:17:52)

Ja sam za to dok su mali da pokusaju sve.Moji su mene u svemu sputavali.Sta god sam htjela isprobati nisu dali uz ono "slomices ruku"





vonavoj -> RE: Roleri (17.5.2020 19:54:42)



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam za to dok su mali da pokusaju sve.Moji su mene u svemu sputavali.Sta god sam htjela isprobati nisu dali uz ono "slomices ruku"




Isto,isto..nas su baba i deda non stop plasili. Ja moje ne,M se sam penje na tobogan,stepenice,vozi trotinet. Njih dve isto bajs,bez pomocnih od 5te godine,rolete,sad im je i skejt zanimljiv.




physio70 -> RE: Roleri (17.5.2020 20:25:14)

Treba pustiti decu da nauce dok su mali da voze rolere. 




emicaa -> RE: Roleri (18.5.2020 8:21:32)

Dora jos ne vozi biciklo,nesto ima strah od ucenja njega.Na trotiju leti.

Zato cu ja sad da ucim,mami kad sam rekla oci joj stale 😂




Misha i Ljisha -> RE: Roleri (18.5.2020 8:58:50)

Emice ni moja D nece bajs. A kupili joj sad kao i veliki ali jaaaakooo se boji. Mada pre neki dan je vozila sama i naravno pala kocenje treba da usavrsi heheh...i sad jovo nanovo




Sanjica26 RR -> RE: Roleri (18.5.2020 9:02:01)

S isto nece bajs da vozi, a zato rolere vozi. Rekla je da ce ovo leto da nauci i bajs.

Ja obozavam da vozim rolere. Moracu sebi da narucim. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>