Roleri (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Anoniman -> Roleri (19.10.2009 14:01:16)

[Sadržaj poruke je obrisan]




cicko -> RE: Roleri (19.10.2009 14:06:42)

Gagi, moje misljenje je da oktobar mesec nije vreme za kupovinu rolera, zbog kise, hladnog vremena... Bice jako malo prilike da ih vozi. A dok dodje prolece i lepse vreme izrasce ih. Mislim da je bolje da sacekate mart- april pa onda.



IZVORNA PORUKA: gagi

Sta mislite kada djetetu treba kupiti rolere [sm=zmeden.gif] Ja sam mislila svojoj starijoj kupiti iduce sedmice ovakve ,sada da li je mala za to nemam pojma.Sta vi mislite[sm=zmeden.gif]
[image]http://www4.slikomat.com/09/1019/5w9-slika-.jpg[/image]






Delijagirl -> RE: Roleri (19.10.2009 14:07:30)

Pa gagi kada dete pokaze zanimanje za to. Treba naci neko bezbedno tipa neko igraliste da nauci i pod obavezno stitnike pogotovo za dlanove jer to najcesce strada kod rolara.




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (19.10.2009 14:08:12)

[Sadržaj poruke je obrisan]




viking -> RE: Roleri (19.10.2009 14:10:55)

Ja sam svom bratu koji ima 3 godine letos kupila rolere i mali skejt. Roleri mu nisi bili mnogo intresantni, ali skejt već vozi kao veliki [sm=smiley1.gif]
Mislim da nije rano za tvoje ćerke, ako ih to zanima, a što se tiče kupovineu oktobru i to mi je ok zato što:
a) sad su sigurno jeftiniji jem im nije sezona
b) mala deca uglavnom u početku voze po kući jer nemaju pojma
c) svi dečji roleri imaju bar tri veličine koje se menjaju prevlačenjem prečkica tako ih neće prerasti do maja...




buhla -> RE: Roleri (19.10.2009 14:11:04)

Moje drugarice su svojim cerkama kupovale rolere prvi put sa 5 - 6 godina. Cak jedna ide i na klizanje od svoje 5 godine (prvo je naucila dakliza pa tek onda rolere pocela da vozi). Tako da mislim sto se godina tice, mozes da joj kupis, ali eto bolje da sacekas prolece zbog vremena. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




cicko -> RE: Roleri (19.10.2009 14:11:07)

Sto se tice uzrasta mislim da nije rano, ako ona to zeli, ali u postu si napisala da kupovinu planiras mozda za iducu nedelju i zato sam napisala da mislim da nije vreme. Ok ako imas veliku kucu ili stan gde ces joj dopustiti da uci.


IZVORNA PORUKA: gagi

Sve to stoji mislila sam zbog uzrasta njezinog ima sedam godina[sm=smiley13.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (19.10.2009 14:12:49)

[Sadržaj poruke je obrisan]




cicko -> RE: Roleri (19.10.2009 14:16:12)

 
Onda zasto da ne.


IZVORNA PORUKA: gagi

Hvala vam cure .Mislila sam joj kupiti pa neeka vozi po stanu dok se ne nauci pa do proljeca taman ce nauciti .




Anoniman -> RE: Roleri (19.10.2009 14:17:35)

Ja sam letos videla puno dece koja su sigurno mladja od 7 godina kako vozaju rolere...tako da sigurno nije rano...ali shtitnici obavezno [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (19.10.2009 14:18:28)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Anoniman -> RE: Roleri (30.3.2012 17:39:11)

Nešto se nosim idejom da kupim NEši i meni rolere pa da ludujemo, mislim da nije rano, on ima 3,5 godine.
Ono što me zanima je kak se biraju roleri, na šta da obratim pažnju? Kako da znam koji broj da mu uzmem, da li može da se meri dužina stopala u cm pa da tako kupujem, jer neće on umeti da mi kaže da li mu odgovara broj, pogotovo što roleri treba da budu malo veći, ako se dobro sećam? I kako sebi da biram, to mi je poprilično važno pošto meni više ne raste noga[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Roleri (30.3.2012 17:42:48)

Nedjo, de prvo ili ti ili on da nauči, gde da se oboje skršite negde [sm=smiley36.gif]

Šalim se, dajte žene odgovarajte, pa iduće proleće da kupujem ovom mom malom zvrku [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Roleri (30.3.2012 17:45:43)

Aaa, ja znam jako dobro da ih vozim, samo ih više ne posedujem[sm=smiley36.gif] Davno sam, kao dete, naučila da kližem, i prvi put kad sam obula rolere kao da sam ih oduvek vozila. S tim što nisam ni prve kupovala nego sam vozala bratove, pa ne znam kako da kupim, a ako odem u prodavnicu uvaliće mi najskuplje, garant, i ubediti me da jedino ti valjaju[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Roleri (30.3.2012 17:53:35)

E ondaK je to drugi padež [sm=smiley1.gif]

Ja pojma nemam kako se kupuju, čekinjam da tebi odgovore, pa da vidim posle i za sebe [sm=smiley36.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (19.4.2012 19:32:56)

[Sadržaj poruke je obrisan]




vikiveki -> RE: [Obrisana poruka] (11.3.2013 9:00:08)

Ja sam mojoj ćerki kupila prošle godine, puno sam razmišljala dok ih nisdsam uzela jer sam se plašila da će puno padati dok ne nauči da vozi rolere...ali sve je prošlo relativno dobro[sm=smiley36.gif] pala je na d... samo dva tri puta[sm=smiley36.gif]




nela79 -> RE: Roleri (11.3.2013 9:22:16)

Cim bude nekog viska para ja cu sebi da kupim rolere. Zaljubila sam se u taj sport kad sam bila kod drugarice u Austriji prije nekog vremena.




Anck Su Nmaun -> RE: Roleri (19.7.2013 11:02:07)

Taca je jakooo zagrejana za Rolere, a sve mislim da je mala, ima 3 godine. Kad vidi decu sve vice kako oni voze, sva se uzbudi... u izlogu kad ih vidi joooj mama roleri...
Jedni kazu jeste a od nekih cujem i nije. Svakako ce biti tesko u pocetku ali dok se ne izvezba....razmisljamoo...razmisljamooo....

Mada i ako bi ih kupila odmah bi uzela one prave sto se podesavaju velicine i naravno silikonske tockice, jer kazu duze traju bar 3 godine, a i lakse ih je voziti.




Anck Su Nmaun -> RE: Roleri (21.7.2013 13:22:15)

Stigli roleriiii.. cak ih i H voli vozati [sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Roleri (21.2.2014 12:49:41)

Idem sledece nedelje Lani da kupim rolere,ima li neko ideju koja je "marka"dobra,ona ima jako malu nogu i problem mi je naci u njenoj velicini,zapravo jos nisam ni naisla [sm=smiley36.gif]




big mum -> RE: Roleri (21.2.2014 13:55:00)


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Idem sledece nedelje Lani da kupim rolere,ima li neko ideju koja je "marka"dobra,ona ima jako malu nogu i problem mi je naci u njenoj velicini,zapravo jos nisam ni naisla [sm=smiley36.gif]



Noja kćerka ima 6 god nosi br.28-29.Kupila sam joj ovakve KLIK.Mogu se štimati od br27-30.
U suštini marka nije ni bitna dok ne usavrši tehniku rolanja,jedino je bitno da točkići budu od gume.Mekši su i bolje prijanjaju.Plastika se brzo troši i klizava je.
Normalno kupiš kacigu i štitnike za koljena i laktove.Na tom ne štedi.





Snelle -> RE: Roleri (12.5.2014 13:22:00)

Planiramo L za rođendan da kupimo rolere. Ima li neko preporuku koje? Apsolutno pojma nemam šta trenutno postoji na tržištu i kakvog je kvaliteta [sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Roleri (12.5.2014 13:26:31)

IZVORNA PORUKA: big mum

U suštini marka nije ni bitna dok ne usavrši tehniku rolanja,jedino je bitno da točkići budu od gume.Mekši su i bolje prijanjaju.Plastika se brzo troši i klizava je.
Normalno kupiš kacigu i štitnike za koljena i laktove.Na tom ne štedi.




Snele bas ovo sto je BM napisala, kasnije kad ih preraste i usavrsi onda gledaj marku ako hoces ...mada gledam ove sto po keju jurcaju dosta njih vozi bezimene... najvazniji su tockici koliko sam upucena!




Anck Su Nmaun -> RE: Roleri (12.5.2014 13:30:23)

Nasi su Firefly i znam da je marka dobra, (jer su nam iskusniji rekli) ali mi smo nase svakako dobili




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>