|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 8:47:50   
alexis77
Drage moje forumašice, biće da je moja pozitivna lh trakica meni IPAK potvrdila trudnoću!!!
Juče sam radila betu i pozitivni su rezultati! Eto, to je moje iskustvo! Još nisam bila na pregledu, valjda će sve biti ok!
Volim vas i hvala na podršci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 8:48:38   
eugenija
Superrrrr user posted image  user posted image Jeeeeeeeeeeeah!!!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 52
   [Obrisana poruka]
28.10.2009 8:49:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 8:52:04   
Anoniman
alexis! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 8:53:24   
alexis77
Eugenija, Gagi user posted image
Kada sam u prvoj trudnoći saznala da sam trudna nisam spavala celu noć!
I sada mi je lud osećaj! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 8:54:29   
eugenija
Ha, verujem, ja nisam spavala celih 9 meseciuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 56
   [Obrisana poruka]
28.10.2009 8:54:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 8:58:08   
alexis77
Tasho user posted image !
Znam da imaš sinčića i želim ti da što pre budeš drugi put user posted image , zaista je lep osećaj reći svom detetu-mama će ti roditi batu ili seku! user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 11:23:29   
Nensi*
Kako je lepo krenuo i ovaj dan user posted image user posted image user posted image
Alexis,CESTITAM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 11:26:53   
gagana83
Cestitam user posted image
Bas je plodan ovaj oktobaruser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 11:36:10   
alexis77
Hvala, najlepše!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 16:28:24   
Anoniman
Alexis, draga čestitam ti od sveg srca user posted image Drago mi je što si uspela da i po drugi put nosiš jedno malo srce ispod svog user posted image Piši nam malo i po ostalim temama po ovom podforumu kako si uspela, znaš da nas sve zanima - kako si pogodila pravi dan, koliko često si imala odnose, koji su ti simptomi itd. user posted image

Cure, izgleda da imamo još jedan primer iz prakse koji govori da pozitivna lh trakica u vreme kada joj nije vreme govori o mogućoj trudnoći, naravno to važi samo za devojke koje nemoaju problema sa policističnim jajnicima ili povišenim progesteronom.

(odgovor članu alexis77)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.10.2009 17:16:49   
indy_25
Alexis cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
29.10.2009 8:46:53   
alexis77
Katjice ljubavi, Indi 25, hvala Vam najlepše!

Katjice, moji predugi ciklusi od 40 i koji dan su mi zadavali uvek brigu, ali vremenom sam naučila da osluškujem simptome ovulacije (nikad nisam merila T)...
Ovaj mesec sam O tačno osetila kao boluckanje jajnika, a pritom mi se to vreme prislonilo uz dane po čika Jonasu! U dane po čika Jonasu nisam mućkala, ali jesam u dane neposredno pred čika Jonasa! Boluckanje jajnika sam osetila 12. i 13. oktobra, a O po čika Jonasu mi je bila od 13.-17. oktobra! Ko će  ga znati...možda ima tajna veza...
Bila sam juče na pregledu, ali osim zadebljanog endometrijuma ništa drugo nije moglo da se vidi! Nadam se da će sve biti dobro i želim da verujem u to!
Hvala na podršci i želim vam što pre zaobljene stomake! Kuckamo se, naravno!user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
29.10.2009 14:37:37   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: alexis77

Drage moje forumašice, biće da je moja pozitivna lh trakica meni IPAK potvrdila trudnoću!!!
Juče sam radila betu i pozitivni su rezultati! Eto, to je moje iskustvo! Još nisam bila na pregledu, valjda će sve biti ok!
Volim vas i hvala na podršci!


Alexis cestitam user posted image user posted image ! Kazi mi gde si kupila trakice, jer ja u celom Bg ne mogu da ih nadjem!!! I posle koliko od osnosa si ih koristila?

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
29.10.2009 15:47:09   
alexis77
Apoteka se nalazi na uglu Maksima Gorkog i Bulevara Oslobodjenja, ima ih dve , nisam sigurna kako se zove...
Ako ti to nešto znači! :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
29.10.2009 16:34:42   
Suncicabg
A koji dc si ih koristila! Idem pravo u tu apoteku!

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
3.11.2009 11:36:03   
NinaMandarina
IZVORNA PORUKA: alexis77

Drage moje forumašice, biće da je moja pozitivna lh trakica meni IPAK potvrdila trudnoću!!!
Juče sam radila betu i pozitivni su rezultati! Eto, to je moje iskustvo! Još nisam bila na pregledu, valjda će sve biti ok!
Volim vas i hvala na podršci!


Alexis, zanima me koliko dana posle ovulacije si koristila lh tracicu i u koje vreme, ujutru ili popodne? Da li si pila tecnost dva sata pre koriscenja trakice ili to nema veze u ovom slucaju?

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
3.11.2009 12:57:37   
alexis77
Nina, test sam radila 10 dana posle O, piše da se ne treba baš nalivati vodom neposredno pred testiranje, radila sam ga posle podne i bile su jednako crvene linije!!!
Srećno!

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
3.11.2009 14:28:24   
NinaMandarina
IZVORNA PORUKA: alexis77

Nina, test sam radila 10 dana posle O, piše da se ne treba baš nalivati vodom neposredno pred testiranje, radila sam ga posle podne i bile su jednako crvene linije!!!
Srećno!


Hvala Alexis, meni je danas 11 dan od ovulacije, tako da bih mogla da isprobam, jer imam kuci trakice

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
6.11.2009 9:49:19   
NinaMandarina
Alexis, ja sam juce radila test sa lh tracicim, pojavila se bleda druga linija user posted image , a vidim da su kod tebe bile obe iste boje. Sta mislis?

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
6.11.2009 10:23:09   
alexis77
Nina, čitala sam na nekim forumima da su neke žene radile lh test radi provere trudnoće i da im se pojavila ta druga crtica, ali da ipak nisu bile trudne!
Kapiram da danas ponoviš test i ako ti bude test crtica jače boje u odnosu na jučerašnju mislim da imaš dobre šanse da si user posted image ! Meni je bila baš crvena! 

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
6.11.2009 13:22:17   
NinaMandarina
IZVORNA PORUKA: alexis77

Nina, čitala sam na nekim forumima da su neke žene radile lh test radi provere trudnoće i da im se pojavila ta druga crtica, ali da ipak nisu bile trudne!
Kapiram da danas ponoviš test i ako ti bude test crtica jače boje u odnosu na jučerašnju mislim da imaš dobre šanse da si user posted image ! Meni je bila baš crvena! 



Alexis, hvala. A da nisi citala i za obrnut slucaj, da im se nije pojavila crtica, a bile su trudne user posted image ? Ma nema veze,a ko ne bude sad, bice drugi put user posted image

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:07:38   
NinaMandarina
Devojke, pomagajte. Juce mi je bio 16 dpo, uvece sam, cisto iz radoznalosti opet uradila lh tracicu (mada mi je pala t i nema sanse da sam trudna) i bile su mi obe crte jednako crvene. Bas sam se zabrinula user posted image . Sigurno mi nesto nije u redu. Sta mislite?

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:12:08   
Nensi*
Jel si postavila graf u bazalnoj? Ajde postavi da vidim ako nisi,odoh tamo...

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here