|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:16:39   
Suncicabg
Ne razumem! Valjda kad pokaze user posted image znaci da je tad ovulacijauser posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:24:06   
NinaMandarina
Nensi, nisam postavila graf. Krenulo mi je par kapi user posted image malopre, ali me ni malo nije boleo stomak pre toga, i to mi jako cudno user posted image , tacnije, nije mi se do sad desilo, uvek me boli pa mi onda krene user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:26:02   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ne razumem! Valjda kad pokaze user posted image znaci da je tad ovulacijauser posted image user posted image


Pa nekima taj test za ovulaciju pokaze i kad je user posted image u pitanju...Vidis kako se zove tema user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:27:08   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: NinaMandarina

Nensi, nisam postavila graf. Krenulo mi je par kapi user posted image malopre, ali me ni malo nije boleo stomak pre toga, i to mi jako cudno user posted image , tacnije, nije mi se do sad desilo, uvek me boli pa mi onda krene user posted image


Pa sacekaj onda da vidis da li ce krenuti jace...A ima mnogo zena kojima je ovulacija u toku ciklusa...Ako ti ne ide mnogo,mozda da danas muckate?

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:31:49   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ne razumem! Valjda kad pokaze user posted image znaci da je tad ovulacijauser posted image user posted image


Pa nekima taj test za ovulaciju pokaze i kad je user posted image u pitanju...Vidis kako se zove tema user posted image


Bas zato i kazem, kako u oba slucaja pokazuje isto, tj. kako da znas da li pokazuje jedno ili drugo user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
9.11.2009 14:33:12   
Nensi*
Pa ne znam,ali kad pokazuje pred user posted image mislim da bi trebalo ipak proveriti sa testom za trudnocu...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
30.11.2014 21:59:24   
Sosa Mena
Evo mog iskustva. 09.08 je krenula user posted image i trajala tri dana. Bila je oskudnija nego inace ali ipak je bilo krvarenja. U tom ciklusu resim da radim lh trakice. 9dc prisutne obe crtice ali nisu iste jacine. 10dc prisutne obe crtice iste jacine ali ja pocinjem da krvarim. Uradim test na trudnocu i on pozitivan. Tako da moguce je da lh trakice detektuju trudnocu ali ne bi bih koristila u te svrhe.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
15.6.2017 18:23:21   
nata11
Naleteh slucajno na ovu temu. Meni 36 dc po 2 put pokazuje poz. Jedna O je bila 100% to je sigurno a izgleda da je i druga u toku koju ne osecam. Ja se ne nadam T jer su hormoni jos uvek u ludilu posle vto ali sam prelistala americke forume i grupe i ovo je i te kako moguce.

_____________________________





(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
15.6.2017 18:39:41   
IvanaSK RR
Nato, jeste moguce da budu dve ovulacije u toku meseca.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 14:49:02   
princezicaaa
Da li ima nekoga na ovom forumu? Meni je prošla ovulacija 24-25 dc. Danas sam odradila test za ovulaciju, pošto mi je malo naduvena stomak i bolucka me, da vidim da slučajno nije pomerena ovulacija. Medjutim mi je test za ovulaciju pokazao T-svetlo crveno, a C- tamno, ne jako tamno crvenu boju? Šta mislite sta je? Hvala na odgovoru 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 14:55:12   
Bossy
Koji ti je dan ciklusa tačno?

Znači, test je pokazao da je pozitivan, tj da su ti u toku plodni dani?

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 15:05:44   
princezicaaa
11-og sam imala menstruaciju, 24-og mi je bila ovulacija. Danas sam oko pola jedan uradila i pokazalo mi je pozitivno. Mogu da slikam da pošaljem sliku, ali ne znam kako. Ako moze objasnjenje


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 15:10:30   
princezicaaa


IZVORNA PORUKA: princezicaaa

user posted image

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 15:39:46   
Aleks92
Pozdrav svima! Imam pitanjce. :) Ciklus mi je poceo 1.04.,O je bila oko 17-18(u teoriji). Vec nekoliko dana nakon O su mi počeli bolovi i oset_ljivost u grudima i bradavicama, nesto kao pred M ali jace i mnoogo ranije nego obicno. Juce sam radila test, bio je neg. Pored bolnih grudi imam blagu mucninu, juce sam povracala. Danas sam bila na pregledu i doktorica je mogla da vidi samo zadebljao zid materice i zuto telo. Trudnocu je iskljucila cim sam joj rekla za negativan test od juce. Ciklus mi obicno traje 31-32 dana. Da li sam mozda prerano radila test? 


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 15:44:00   
princezicaaa
Rano si uradila test, sačekaj bar jedan dan da ti zakasni menstruacija. Pa onda tek uradi, a i doktorka ne može sada nista da vidi bar do pete nedelje. Ja nisam ni planirala da radim nikakav test, ali pošto mi je malo naduvena stomak,gasovi me muče i malo me desni jajnik žiga, htela sam samo da proverim da mi se nije pomerila ovulacija, ali ja sam nju oset_ila kao i svaki mesec što je oset_im tačno na vreme. Zato me ovo i zbunilo. Postavila sam sliku, pa neko ko je iskusniji i prošao kroz to, čekam odgovor da vidim sta moze da bude da test za ovulaciju szda pokaže onakav rezultat. 


(odgovor članu Aleks92)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 16:50:50   
Aleks92
Hvala za odgovor. :) Ja nazalost nemam slicno iskustvo, ne mogu ti pomoci. Ali sudeci po prethodim porukama moze da pokaze trudnocu (ali ne mora da znaci).. 

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 16:54:43   
princezicaaa
Hvala Aleks92 na odgovoru. Nadam se da će pomoći neko i tebi i meni. 😊 Uživaj i ne razmišljaj, ako ti kasni menstruacija, uradi test, ali bolje je da odradis test iz krvi, zvani BHCG


(odgovor članu Aleks92)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 18:35:09   
branki*
Ja nisam nikad radila te lh trakice. Ali,kapiram da one pokazuju ovulaciju, tj plodne dane.a ne trudnoću. 


Gde kupujete te trakice?i kako onda?svaki dan koristite posle menstruacije? 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 18:39:36   
princezicaaa
Te trake sam kupila ima vec dva, tri meseca i stoje mi. Ja njih ne radim,ali danas sam odradila nešto mi je bilo sumnjivo, a čitala sam posle odradjenog testa, da one mogu da pokažu i trudnoću. Bas sam poslala i sliku da vidim da li je nekome još pokazala LH traka trudnoću. A ovulacija mi je prošla 24-og. Eto već pet dana od tada. Imali smo odnos tačno 24-og koju sam naravno oset_ila, kao i svaki mesec isto,ali mi je danima već naduven stomak i gasovi me muče i malo me žiga desni jajnik, pa sam pomislila da mi nije pomerena ovulacija, zato sam odradila i imala sam sta da vidim. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 18:43:10   
branki*
Vide se dve crte.Možda to znači da su još uvek plodni dani.Ne znam .

Ako je o bila 24 i da je tad došlo do oplođenja, rano je da test pokaže trudnoću. Opet,ja pričam napamet.nisam ekspert.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 19:03:04   
princezicaaa
Ma kakav test, to tek kada izostane menstruacija. Ovo je samo za ovulaciju. Nisu mi vise plodni dani, prošlo je prekljuce. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 19:06:30   
branki*
A,jesi prekjuče radila te lh trakice? Tad kada mislis da je bila ovulacija?


Mnogo je bitan i psihološki momenat.Ali,mnogo.Pod uslovom da su svi ostali faktori ispitani,naravno. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 19:09:00   
princezicaaa
Ne, ja njih nikada ne radim, znam tačno kada mi je ovulacija, redovni ciklusi. Čak mi je i ginekolog potvrdio. Ma ne razmišljam o tome, nego posle kada sam pročitala, iznenadila sam se da i te trake za ovulaciju mogu da pokažu trudnoću. Mislim da sam čak i na ovom forumu pročitala, da je jednom pokazalo trudnoću.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 19:11:03   
princezicaaa
Zato sam i pisala, da vidim da li se još nekome to desilo. 🤣


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: LH trakice kao test za trudnoću? - ZA NES...
28.4.2020 19:48:23   
lesli
Ovo nije pozitivna lh trakica. Pozitivna je kada je test linija jednaka ili tamnija od kontolne.Nema nikakav znacaj jer je lh prisutan u toku celog ciklusa. Bitan je samo taj pik koji hvata lh traka kada su linije jednake ili tamnija. Nakon tog skoka sledi ovulacija za 24-48h

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here