RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


branki* -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 17:43:34)

veselice u plavu.jos od cetvtrte godine gimnazije.
veceras cu se ofarbati ako stignem.i ima da se tusiram pola sata,bas sam se uzelela da se tusiram natenane,sve u nekoj jurnjavi.




veselicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 17:46:04)

E bas lepo,nego i ja sam isla u gimnaziju,opstu.
Joj verujem ti za dugo tusiranje,meni kada su A.i S.bile male muz lupao na vrata kupatila posle deset minuta,kaze ajde izlazi,place dete ne znam sta da radim.Kako me je to nerviralo,ja volim dugo da se tusiram,pa posle da se mackam,bas uzivam u tome.




branki* -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 17:47:49)

isto i ja[sm=smiley1.gif]to mi je bas opustanje...




veselicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 20:38:16)

Gde ste zene,prazna nam terasa[sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:10:07)

Ja sam tu,bili na rodjendanu,došli prije pola sata.Tuširala sam se skoro pa hladnom vodom i baš mi je prijalo.




veselicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:12:07)

Ako Emice zdravo je to,ja noge obavezno tusiram naizmenicno toplom pa hladnom vodom,dobro je za kozu i protiv celulita.




emicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:17:01)

Ma ja se inače tuširam vrućom vodom ali danas sam prokuvala više puta [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:24:33)

OOO devojke ,evo i mene...bila u komšiluku tražila sveže nane za onu detoks. vodu...pa me žene uhvatile da sednem malo na šor.Starije žene pa mi objasnile,kako je to nekad bilo tradicija ovde u Sremu,da se uveče sedi na klupama tj.ispred kapije na šoru...ali me komarci pojeli[sm=smiley36.gif] ali dobila sam sveže nane[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:26:58)

I kod nas bilo bas sparno,tek oko sedam je bilo prijatno za setnju.




Ivanka 75 -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:29:11)

Mm malopre ošišao našu nanu u saksiji i stavio da se suši. Već drugi put je šišamo,, baš lepo miriše u dvorištu. Na sunčanom mestu je pabuja, a i ja je prihranjujem, možda i to voli pa nas časti obilnim rodom [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:31:01)

Jao ja moram pothitno da zasadim nanu,sada sam kao poludela...koga god znam pitam i tražim nanu,meni treba baš sveža a ne sušena




emicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:31:31)

Ovde bi se tek moglo oko 8 u šetnju ali T u 9 ide na spavanje.Za sad je samo izvedem ispred zgrade u pijesak i da se istrče tu po travi.
Joj kad za dvije sedmice sve budemo kao manekenke zbog ove vode [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:35:49)

Veki pa uzmi kod komsika koren,nana se bas lako rasadjuje i brzo se zapati.
Emice jel ta voda stvarno pomaze,jel si ti probala?




emicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:45:26)

Veselice nisam još,tek sam večeras pripremila i od sutra počinjem pa ćemo vidjeti [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:47:44)

Koju varijantu planiras da pravis?




vikiveki -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:49:25)

Veselice ja sam je sinoć pravila i danas ceo dan je pijem,osvežava a čini mi se da i deluje jer danas nisam imala problema sa probavom...videćemo sutra.inače Nata nam je otkrila to za detoksikovanu vodu,ona je ekspert[sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 21:57:42)


IZVORNA PORUKA: veselica

Koju varijantu planiras da pravis?

ja sam pravila ovo

[img]http://www.dodaj.rs/f/P/4G/3M2oyuCq/detoksikovana-voda.jpg[/img]




emicaa -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:11:02)

Ja sam uzela litar i po vode,pola limuna i tri deblje kriške krastavca.Sutra ću potražit i nanu.




bubulence -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:12:57)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jutro [sm=kava.gif]


da li mi verujes da se nekad ukljucim na rr samo da bih videla kada si se ti prijavila [sm=smiley36.gif]. i sto te nema preko dana, samo ujutro se oglasis :( .
viki, to je moj lepi, najlespi Srem! obozavam to sedenje na soru sa bakama, svasta cujes, i korisno ali i traceva svakavih :P ... iskreno se nadam da cemo se u narednih par meseci doseliti u SM




Ivanka 75 -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:13:10)

ja ću to odmah sutra, imam sve sastojke. Baš ću da probam




branki* -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:16:37)

dobro vece na terasi!
deca polegala,mada ce se ova mala buditi...mrzi me sad da se farbam..




vikiveki -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:18:09)

Bubi [sm=bravo.gif] to bi bilo super ,da kafenišemo i otvorimo temu RR kafa u Sremskoj Mitrovici[sm=smiley36.gif] ma večeras bi ostala duže na šoru,nego danas su prskali komarce sa onim prastarim avionom,koji budi sve sa svojim motorom koji se čuje kroz ceo Srem[sm=smiley36.gif]ee oni ih prskali a komarci na izdisaju spopali mene da ujedaju,i to kada sam prvi put i ja sela malo na taj čuveni šor...a taman krenule komšinice da ogovaraju[sm=jezicek.gif] sutra se moram namazati nečim protiv komaraca,da ostanem duže[sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:24:13)

daaaa, tema 'ispijanje kafe u Sr. Mitrovici' i ti i ja stalno aktivni clanovi [sm=bravo.gif]. mozda bi nam se i Mika pridruzila...
jeste li probale Sasi vodu? kazu da savrseno topi kg, ja se ne bih slozila da je bas savrseno ali svakako da se skidaju kg, samo lagano. ali je iuzetno zdrava, takodje dobra za detoksikaciju i za energiju. procitajte na gugliju




vikiveki -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:26:17)

Bubi nisam čula za tu vodu ,kako se tačno piše ?,da potražim na googlu




bubulence -> RE: Julsko druzenje na terasi (chat) (2.7.2015 22:31:45)

ukucaj bas tako Sasi voda i izacice ti. pila sam je prosle god, bas sam se divno osecala a da ne kazem da je pravo osvezenje kada je toplo.
P.S. djumbir se ne oseti




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>