|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
7.9.2018 12:23:25   
Tina92
Imam pitanje ako neko od vas zna. Pila sam femaru 5 meseci. Doktorka koja mi je radila inseminaciju je rekla da nisam smela toliko dugo. Ali doktor koji me vodi mi nije rekao vec da pijem. Ne znam sta je pametno

(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Inseminacija IV deo
7.9.2018 14:34:29   
jess021
A zasto 5 meseci? Zar se ona ne pije kao stimulacija pred IUI?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Inseminacija IV deo
7.9.2018 18:40:03   
nata11
I ja se zbunih ali nisam isti pila pa rekoh da ne komentarisem 😑

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Inseminacija IV deo
7.9.2018 21:14:21   
jess021
Ako se dobro secam kad sam radila Iui, znam da se neke zene pile Klomifen a neke Femaru.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Inseminacija IV deo
8.9.2018 16:02:44   
Tina92
Izvinjavam se, nisam se lepo izrazila. Pila sam za stimulaciju femaru. Po 5 dana ali 5 meseci. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Inseminacija IV deo
9.9.2018 8:22:30   
Tina92
Pila sam klomifen ali nije imao uticaj pa sam presla na femaru. Ali doktorka je rekla da nisam smela toliko da je pijem zato sto ako mi ne uspe inseminacija nece smeti nista da mi daju za vantelesnu. 

(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Inseminacija IV deo
9.9.2018 12:24:17   
nata11
Znaci imala si 5 insem do sada? Ili si pila 5 meseci da bi imala 1 iui?

_____________________________





(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Inseminacija IV deo
9.9.2018 13:38:16   
Tina92
Ne. 2 inseminacije do sada. Femaru sam pila za stimulaciju. Jer je doktor prvo pokusavao da li mogu prirodno. Jer rekli su da moram da imam 6 puta prirodno pokusaj onda tri inseminacije i zatim vantelesnu ako ne uspu inseminacije.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Inseminacija IV deo
9.9.2018 14:31:31   
nata11
Pa OK onda. Pila si ga kao lek za stim.Ne znam odakle si ali kod moje dr ne vaze ta pravila. Probaj ako mozes predati za vto. Srecno.

_____________________________





(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Inseminacija IV deo
9.9.2018 14:49:33   
Tina92
Ne znam vise sta da mislim. Svaki doktor kaze drugacije. Hvala😚 neka nam je svima sa srecom

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Inseminacija IV deo
9.9.2018 22:15:32   
jess021
I ja prvi put cujem za tih 6 puta prirodno? ??
Za 3 IUI da, ako to spremogram dozvoljava.
Molim te samo mi reci da li ti je to neko privatno rekao da mora 6 puta prirodno?
Cudom se cudim

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Inseminacija IV deo
10.9.2018 7:32:03   
Tina92
Da, privatno. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Inseminacija IV deo
10.9.2018 8:13:35   
jess021
Tina, odakle si? Molim te menjaj doktora.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Inseminacija IV deo
10.9.2018 8:22:55   
Tina92
Iz Krusevca. Ali on je jedini za sterilitet. 😑

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Inseminacija IV deo
10.9.2018 9:16:46   
nata11
Ma daj. Odi u DZ i trazi uput za sterilitet ( mislim da vi spadate pod Nis).
Sa tim sto si do sada radila verujem prihvatice da ides na vto.

_____________________________





(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Inseminacija IV deo
10.9.2018 10:06:21   
Tina92
Sve sam isla privatno verujte mi. Kod nas je bas zeznuto. Sad sam vec na korak od vto. Cekam da li je uspela ova druga inseminacija ako ne doktorla u Bg mi je rekla da ce da mi da oredlog za vto. Tako da sad mi je lakse. Samo sam se bila uplasila zbog te femare. Hvala vam puno

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Inseminacija IV deo
25.4.2020 18:26:42   
LadyN
Da li je neka isla na inseminaciju kod doktorke koja se preziva kao nasa poznata teniserka? Ako jeste, zamolila bih da mi napise iskustvo, jer ja sam cula i dobre i lose komentare pa sad vise ne znam sta da mislim.


(odgovor članu Tina92)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Inseminacija IV deo
25.4.2020 21:33:27   
lesli


IZVORNA PORUKA: LadyN

Da li je neka isla na inseminaciju kod doktorke koja se preziva kao nasa poznata teniserka? Ako jeste, zamolila bih da mi napise iskustvo, jer ja sam cula i dobre i lose komentare pa sad vise ne znam sta da mislim.





Ako mislis na Gocu Ivanovic, dosta nas sa foruma je radilo vantelesnu kod nje. Za inseminaciju ne znam. Komentara ima svakakvih, ali je zena surovi profesionalac. Direktna i nekad ne bas takticna, ali je medju najboljima kod nas (ako ne i najbolja). Ako odaberes kliniku Ivanovic, mislim da se neces pokajati.

(odgovor članu LadyN)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Inseminacija IV deo
25.4.2020 21:34:26   
lesli
Reci mi samo, kakvo je stanje na klinici? Da li pocinju da rade postupke  i kada (pretpostavljam da su pauzirali zbog cele situacije)?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Inseminacija IV deo
26.4.2020 2:16:09   
LadyN
Da da prelistala sam malo forum, vidim da se dosta pisalo o njoj, uglavnom o vto ali mislila sam ako ima neka koja je radila inseminaciju...Na to pitanje, kada pocinju da rade nemam odgovor, jer jos ih nisam zvala planiram u toku sledece nedelje pa ako ti  znaci i ne bude kasno, mogu ti napisati sta budu meni rekli, kakvi su im planovi i kada krecu sa postupcima. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Inseminacija IV deo
26.4.2020 10:27:45   
lesli
Da molim te, kada ih pozoves napisi sta su ti rekli.Mislila sam i ja da ih zovem ovih dana, ali ne znam da li cu stici.

(odgovor članu LadyN)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Inseminacija IV deo
30.4.2020 13:40:37   
LadyN
Samo da javim, zvala sam ih, malo su mi zbrzali odgovor ali u sustini rekli da rade. Sad ja sam konkretno pitala za inseminaciju i konsultacije, ali pretpostavljam da se na sve odnosi da su poceli ponovo da rade.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Inseminacija IV deo
30.4.2020 17:45:18   
lesli


IZVORNA PORUKA: LadyN

Samo da javim, zvala sam ih, malo su mi zbrzali odgovor ali u sustini rekli da rade. Sad ja sam konkretno pitala za inseminaciju i konsultacije, ali pretpostavljam da se na sve odnosi da su poceli ponovo da rade.





Hvala ti puno! Mene ne ceka ceo postupak, vec samo vracanje smrznutih embriona. Ako rade vantelesne ne vidim sto ne bi radili i krio transfere.Tebi zelimo puno srece i da nam uskoro javis lepe vesti.

(odgovor članu LadyN)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Inseminacija IV deo
30.4.2020 18:31:33   
Tiziana
Ja znam za slucaj, relativno skoro, pre par meseci, ta ista dr je rekla da osim vantelesne nista nije opcija. Posto ih je sacekala tako da je sve uzas itd i poslala ih odmah da kupe terapiju i udju u program, oni malo ustuknuli, bila im malo prenapadna u nastupu. Raspitali se malo i na kraju im savetuju inseminacija na drugoj strani, privatno, uspela iz prve. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Inseminacija IV deo
30.4.2020 18:58:28   
LadyN


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja znam za slucaj, relativno skoro, pre par meseci, ta ista dr je rekla da osim vantelesne nista nije opcija. Posto ih je sacekala tako da je sve uzas itd i poslala ih odmah da kupe terapiju i udju u program, oni malo ustuknuli, bila im malo prenapadna u nastupu. Raspitali se malo i na kraju im savetuju inseminacija na drugoj strani, privatno, uspela iz prve. 





Da li mozea molim te da mi kazes koja je to druga  klinika ili doktor? Svaki informacija mi je jako bitna. 😘

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here