|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 12:14:03   
lesli
Tahini, ako krvarenje nije jako i ako se ne pojacava, bez obzira sto je sveza krv, mislim da ima mesta za optimizam. Primiri se malo ova 2-3 dana. Rano mi je za ciklus nakon 9 dana od ovulacije! Ali za implantaciju nije. To je taman taj tajming 😉

Nora, nemaju pojma sta je problem.Stitna ok. Imam urodjenu trombofiliju, ali hematolog kaze da ona ne pravi problem kod zaceca, vec kada do trudnoce dodje. Misle da je moguce cak i da je bila uzrok tog misseda prvi put. Sto moze, a i ne mora da bude. Drugi scenario je da je embrion imao neku genetsku anomaliju. Prirodna selekcija, prosto receno.Izmedju 2. i 3. transfera pretreseni su i neki imunoloski faktori. I to je ok.Ono sto imam je pcos sa redovnim ovulacijama i blagu IR.Nemam prekomernu kilazu, hranim se pretezno zdravo, dali su mi i metformin i inofolic tako da je IR pod kontrolom. I od trudnoce opet nista. Hormonski status i androgeni - ok.

Upitni su jajovodi jer polaze od pretpostavke da su jos uvek prohodni. Mada endokrinolozi se pitaju sto me ginekolozi nisu poslali na neki HSG/HyCoSy.Pored toga, sumnjaju da eventualno ovulacija nije ok, iako je prisutna. Mada, 2016. su radjene folikulometrije u nekoliko ciklusa, sa tempiranim odnosima i vadjen progesteron 7 dana nakon pucanja folikula koji je bio i vise nego dobar, pa do trudnoce nije doslo.

Ono sto je na kraju zakljucak 2oje endokrinologa koji se bave reproduktivom - mozda bi bilo svrsishodno probati indukciju ovulacije u 2-3 uzastopna ciklusa femarom/klomifenom sa tempiranim odnosima. Ako ne ide, onda jedino sto ostaje je VTO i u tom slucaju moguce da problem jesu jajovodi. Iako misle da nije realan scenario da ih je revizija nakon tog misseda zacepila. Kazu da je potrebna jaka i vrlo ocigledna infekcija da dodje do zacepljenja, sto ja nisam nikad imala.Maslacak, znas sigurno ko je...se slaze sa pristupom klomifen/femara i misli da je kljuc u ovulaciji koja je tu, ali da nije adekvatna. Ako se odlucim za 3. dete, probala bih tako. Samo sto ako ne uspe, probala bih i sa tim HSGom, jer me kopka da li su jajovodi ipak problem. Ocigledno mogu da zatrudnim kada se embrion vrati u matericu...

Inseminacije nisu ni pominjali. Niko. Ono sto sam ja nasla kao podatak je da kod parova koji su ostvarivali trudnocu prirodno, nema svrhe pokusavati sa inseminacijom.Manja je stopa uspeha nego VTO, a oni ionako ne znaju gde je problem...

I da, kod mm-a je sve ok. On je spermogram radio samo jednom, nakon sto smo godinu dana nakon tog pobacaja radili bez uspeha na trudnoci. Spermogram dobar. Njega su tada iskljucili kao faktor steriliteta i nikada ga posle nisu uzimali u razmatranje. I klinika je uzela u obzir spermogram star 2 godine kada smo ulazili u postupak.


(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 12:25:40   
lesli
Tahini, jedino ako su ti dali neki aspirin ili nesto tog tipa, da pozoves kliniku da im kazes da krvaruckas i da pitas da li da se to izbaci

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 12:57:29   
Nora332
Lesli, hvala na detaljnom objasnjenju. Znam jednu osobu samo koja je imala skoro pa identicnu situaciju kao ti, identicne probleme (samo ne blaga IR nego bas jak oblik ali bez trombofilija), uspeli su bas inseminacijom, ali valjda iz drugog puta. Kada dodje vreme razgovaracu i sa njima. Citala sam da su trombofilije zasluzne za pobacaje tako da i ja mislim da je kod tebe bio to razlog za missed, ali ko ce ga znati. Svakako se sve lepo zavrsilo jer jedno imas, drugo dolazi uskoro ako se dobro secam 😊 Izborila si se, to je najbitnije. Citam svuda kako je IR ometala zene bas puno, moracu da procesljam temu ako postoji uopste, ne znam ni da li neki simptomi postoje za to ali planiram to obavezno da proverim u naredne 2 nedelje. Mada sam sigurna da ce me ovaj doktor uputiti u sve, jako je dobar i vrlo trazen, imam veru da ce mi pomoci. 
Tahini, posto sam vec ovde - drzim ti palceve da ne dobijes, i slazem se sa Lesli da je rano imati ciklus 9 dana od ovulacije, i meni tvoji simptomi deluju pozitivno 😊

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 12:59:25   
Tahini
Lasli draga,hvala ti sto me ohrabrujesuser posted image Sad sam procitala tvoje iskustvo i probleme, svaka ti cast i specijalno mi je drago sto si mama i sto ces postati po drugi put user posted image
Onaj ulozak od jutros je jos uvek tu i kolicina se nije promenila, kad se obrisem posle piskenja opet nista....ne, nisam pila aspirin.Osecam neki pritosak u materici...jos uvek isto sve...Eh , u mom slucaju mesntruacije na 24 i 25 su normalna pojava,zato i pijem ovaj utrogestan, kao podrska u poslednjoj fazi ciklusa , iako mi je progesteron bio ok....Znaci mi podrska, hvala ti do neba:) ti si nekako pozitivnija od mene sada user posted image Uradicu test petak ili mozda subota ujutru, nadam se da ovo nije menstryacija , ali ne ocekujem previse od ove inseminacije... nisam nefrvozna, potistena...sta bude bice:):)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 12:59:52   
Nora332
A da, moje licno misljenje je da nemas problem sa jajovodima, citala sam bas dosta o tome jer i mene to kopka isto, medjutim ostajala si trudna - ovako ili onako. Da imas probleme sa jajovodima to bi bilo nemoguce, jos manje bi bila trudna ovog momenta. To je moje misljenje 


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 13:03:53   
Nora332


IZVORNA PORUKA: Tahini

Lasli draga,hvala ti sto me ohrabrujesuser posted image Sad sam procitala tvoje iskustvo i probleme, svaka ti cas_t i specijalno mi je drago sto si mama i sto ces postati po drugi put user posted image
Onaj ulozak od jutros je jos uvek tu i kolicina se nije promenila, kad se obrisem posle piskenja opet nista....ne, nisam pila aspirin.Osecam neki pritosak u materici...jos uvek isto sve...Eh , u mom slucaju mesntruacije na 24 i 25 su normalna pojava,zato i pijem ovaj utrogestan, kao podrska u poslednjoj fazi ciklusa , iako mi je progesteron bio ok....Znaci mi podrska, hvala ti do neba:) ti si nekako pozitivnija od mene sada user posted image Uradicu test petak ili mozda subota ujutru, nadam se da ovo nije menstryacija , ali ne ocekujem previse od ove inseminacije... nisam nefrvozna, potistena...sta bude bice:):)



Tahini, Lesli uvek daje podrsku, meni je dosta pomogla januara kada sam mislila da je trudnoca pa na kraju do toga nije doslo. Zene ovde su svasta prosle i ja zato volim prvo ovde da se iskonsultujem pa tek onda sa svojom okolinom, ima par clanica koje bas znaju dosta i jako su velika podrska, Lesli je jedna od njih 🙂
Moj savet ti je da uradis betu subota pa ponedeljak a test da uradis u nedelju. Ja bih tako 😁

(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 13:25:41   
Tahini
Nora332 sad videh da si pisala, hvala I tebi sto si I ti uz mene:) :*... Ne znam vise sta da mislim, nije mi jasno samo zar nas utrogestan ne stiti od krvarenja?? Ne znam :) Kupicu test I odraditi ga petak ili subota u zavisnosti od situacija (krvarim, ne krvarim) ovde  vikendom niko ne radi jer je strong karantin, osim drzavne bolnice gde mi nece odraditi nista zbog kovida, jer nisam hitan slucaj(mislim beta nije hitan slucaj). 


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 13:32:13   
Nora332
Nema na cemu, ja navijam zaista za svaku curu ovde da ostane trudna sto pre, raduju me pozitivni testovi, obradujem se uvek kao za sebe 😁


Sto se tebe tice... Prvo, Lesli ima iskustva sa tim ranim krvarenjem, kod nje je to islo danima ako pamtim i sve ispalo ok, to ce ti ona ispricati. A za betu... Uf. Bas mi je zao sto nista ne radi subotom. Ovde kod nas privatne poliklinike rade i subotom i nedeljom (valjda, doduse do 12h samo). Posto ti je vec takva situacija a za betu je bitno 48h da prodje izmedju dva uzorka onda mozes npr da kupis dva testa pa da se testiras i subotu i nedelju ujutru :) a betu da radis ponedeljak i sreda. Znam da je to bas dug period, mozes i u temi za betu da pitas ali znam da sam citala o ovakvim slucajevima kada se padne vikend pa cure daju u petak i ponedeljak pa se to izracuna onda da li je pravilno. Ali ako odlucis da preskocis petak za betu onda obavezno nekoliko testova uradi. Bar bih ja tako, ne bih mogla da cekam ponedeljak 😁

(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 13:37:05   
Tahini
Ne znam, mozda je bolje da uradim betu u petak a ne pis pis test.... Jel moze da po kaze beta nesto 11 Dan od inseminacije, zene jel neko zna ovaj podatak? :) :*


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 13:47:16   
Nora332
Ja sam 99% sigurna da moze. Ja bih ti preporucila odradis oba, posto ti se pada vikend. Sve i da uradis vetu u petak razmisljaces o tome do ponedeljka, kupi dva testa bolje 😁


(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 13:53:24   
lesli
Tahini, meni to deluje kao dobar znak.Samo se primiri i opusti. Ako krvaruckanje jeste povezano sa implantacijom ja potpisujem da bi u roku od 48 h trebala da imas pozitivan test. Samo da ne bude previse razredjen urin. Ne mora ni prvi jutarnji.Samo se na par sati uzdrzis od unosa tecnosti, tako da ne piskis jedno 4h i to bi trebalo da bude dovoljno.Meni je baby rapid (kartica) koja je osteljivosti 25 jedinica, u ovoj trudnoci 48h nakon krvarenja, u vecernjim satima pokazao drugu bledu, bledu crtu.
Samo utrogestan, bar moje iskustvo kaze, da ako nema trudnoce ne odlaze ciklus. I sa time smo probali uz tempirane odnose i nije dalo rezultata - dobila bih kao i da nisam uzimala utrogestan. Eventualno dan kasnije nego sto sam ocekivala.

IZVORNA PORUKA: Nora332

A da, moje licno misljenje je da nemas problem sa jajovodima, citala sam bas dosta o tome jer i mene to kopka isto, medjutim ostajala si trudna - ovako ili onako. Da imas probleme sa jajovodima to bi bilo nemoguce, jos manje bi bila trudna ovog momenta. To je moje misljenje  



Nora, meni je samo prva od 3 trudnoce bila prirodna. Sada je ponovo radjena VTO tj. transfer zamrznutih embriona iz prvog postupka. Za VTO nisu prepreka neprohodni jajovodi ili njihovo nepostojanje. Stavise, zene koje imaju problema sa jajovodima se i lece jedino uz pomoc VTO, koliko ja znam.
Pokusavali smo mi i nekih 8-9 meseci posle porodjaja. Nadala sam se da se mozda sve samo dovelo u red nakon trudnoce. Ima ovde zena (sigurno 3-4 mogu odmah da se set_im) koje nikada nisu zatrudnele do VTO, pa prirodnim putem posle porodjaja dobile jos dece.
Ono sto jeste cinjenica je da su mi ovaj poslednji transfer radili sa indukcijom ovulacije (prethodna 2 sa supresijom) pa se ne zna sta je tacno dovelo do sadasnje trudnoce. Tako da bez uradjenog hsg-a niko ne moze sa 100% sigurnosti da tvrdi da su prohodni ili ne. Bar ne, dok ne zatrudnim recimo samo uz pomoc indukcije ovulacije i tempiranih odnosa.
Inace imas negde temu o IR. Mislim da ima i tema o analizama za ispitivanje steriliteta. Svakako, za pocetak treba iskljuciti muski faktor. Nakon toga ti treba dobar endokrinolog koji se bavi reproduktivom, a onda i ginekolog koji se bas bavi sterilitetom.


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 13:57:43   
lesli
Tahini, inseminacija je bila 15.3?Da li znas kada je pukao folikul tj. da li si oset__ila pucanje? Rekla si da je stop bio u subotu, znaci ovulacija je bila verovatno nedelja na ponedeljak?



Beta iz krvi je svakako preciznija. I ako si trudna, mislim da bi i u petak vec trebala biti pozitivna.

< Poruku je uredio lesli -- 24.3.2021 13:59:14 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 14:52:13   
Tahini
Lesli, jesam oset_ila sam u subotu ujutru I nedelju popodne bol u jajniku desnom, u subotu je bilo blaze, a nedelju jace... Nije mi radio uz pre inseminacije... Jos uvek vucem onaj ulozak od jutros, uglavnom na papiri mi ostane braonkasto crvrnkasta krv.. Imam taj neko bol u sredini donjeg stomaka prema desno vise.. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 14:55:32   
Tahini
Mislim da cu odraditi betu u petak, pa sta bude. Makar cu pouzdano znati jesam ili nisam.Hvala:) 


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 15:02:10   
Tahini
Znas, kao da ne poznajem svoje telo, tako se osecam sada a bogami imam godina I iskustva:) :) :)  ne mogu da definisem da li mi je menstruacija, jer mi je sve drugacije  od ovoga.. Kad mi dodje, ne mrcvari ovoliko da mi krene krvarenje, a pri tom nikad me ne boli materici... Ali prvi out pijem utrogestan, mozda nisam trudna, a pijem ga pa se Ovo desava... :) :) :) to mi sad pade napamet:))) uvalila sam se u krevetu, I kuliram uz knjigu I dopisivnje sa vama,dragim zenicama:) :) 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 15:19:31   
MOVEIT
Uhhh, sta sam sve propustila...Tahini, prepala si me..😐 Kakva je situacija? Svi govore da je braonkasto i malo dobar znak, posebno u periodu kad bi trebalo da se dobije.. Drzi se, cvrsto verujem da je sve ok... Ja sam juce imala tezak dan, dobila sam svoje standarde simptome pms-a, grudi i stomak. Mislila sam o tebi, za mene to los znak pa sve pomislim Tahini nije nista kao pred menstruaciju kod nje ce bar biti uspesno. Vise ne znam sta da mislim,  gubim zdrav razum od tolike zelje za trudnocom...🤦‍♀️ Ja test moram raditi, vec kriziram, a tek mi je sedmi dan od inseminacije..  Javljaj sta se desava, mislim o tebi..


(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 15:24:56   
MOVEIT
Lesli, hvala na savetima. D-manozin koristim vec nekoliko meseci, cak mi jedan ginekolog preporucio preventivno dva meseca po jednu kesicu posto radimo na trudnoci.. Imas ogromno iskustvo, trud je za postovanje.. Uzivaj u svojoj decici..❤️ Posle toliko muke verovatno je osecaj neverovatan...

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 15:34:56   
MOVEIT
Nora, Ne cekaj predugo, vreme leti neverovatno.. Doktori kazu da se posle godinu dana nesto preduzme.. Ti naravno uradi kako mislis da je najbolje u tvom slucaju, svi se mi nadamo pa odlazemo.. Kao sto su ti ove nase zene pisale, svi brisevi, spermokultura i prohodnost jajovoda su potrebni. Meni procedura inseminacije nije bila uopste komplikovana kako sam ocekivala. Ove cekanje je uzasno.. Radila sam u poznatoj klinici u N.S. platila 30.000,00 plus terapija blizu 5.000,00, za fond ne znam kako funkcionise. Znam samo da se ceka, ja vise nemam strpljenja za cekanje.. Pokusaj prirodno, samo se trudi da se ne opterecujes mnogo. Ja imam ok iskustvo za testovima za ovulaciju, ako ciljas mozda bi ti moglo biti od koristiti..


(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 15:54:42   
Nora332
Lesli, ali bila je prva prirodna... Sama kazes. Ja volim da mislim da do toga ne bi ni doslo da imas problema sa jajovodima. Bice da je neuspeh dolazio zbog svega ostalog, kombinacija ko zna cega, ima tu par problema. Ono sto je jedino bitno je da si uspela. 😊 Jedno dete i drugo na putu. Tri puta ukupno trudna, neko nije nijednom. Meni je to uspeh veliki i iskreno mi je drago sto se sve zavrsilo lepo, iako je put bio dug i neprijatan. Beba uskoro stize, toliko razloga za srecu 😊 Ovaj doktor kod koga idem sl ned je specijalista za sterilitet, verujem mu zaista, iskreno jedva cekam da cujem gde ce da me salje. Endokrinolog,da, trebalo bi naci nekog medjutim koliko sam razumela Maslacak pre par meseci bitno je da bude strucnjak za plodnost. Bice malo teze naci takvog ovde kod mene ali dacu sve od sebe.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 15:59:07   
Nora332


IZVORNA PORUKA: MOVEIT

Nora, Ne cekaj predugo, vreme leti neverovatno.. Doktori kazu da se posle godinu dana nesto preduzme.. Ti naravno uradi kako mislis da je najbolje u tvom slucaju, svi se mi nadamo pa odlazemo.. Kao sto su ti ove nase zene pisale, svi brisevi, spermokultura i prohodnost jajovoda su potrebni. Meni procedura inseminacije nije bila uopste komplikovana kako sam ocekivala. Ove cekanje je uzasno.. Radila sam u poznatoj klinici u N.S. platila 30.000,00 plus terapija blizu 5.000,00, za fond ne znam kako funkcionise. Znam samo da se ceka, ja vise nemam strpljenja za cekanje.. Pokusaj prirodno, samo se trudi da se ne opterecujes mnogo. Ja imam ok iskustvo za testovima za ovulaciju, ako ciljas mozda bi ti moglo biti od koristiti..





Hvala ti puno na informacijama!  Ja sam mislila da je cena mnogo visa. Citala sam za VTO da ide do 2-3000e.  Pokusavamo prirodno vec neko vreme i nema uspeha, nerviram se dosta, mm je dosta pozitivniji tu od mene. Radimo sl nedelje spermogram i spermokukturu i plus moje analize kod gin koji je specijalista za sterilitet, pa cemo videti sta dalje. Testove za ovulaciju imam i koristim ih par meseci vec, medjutim nikada do sada nisam ubola bas bas pozitivan, a radila progesteron januara koji je super bio i potvrdjeno mi je da je do ovulacije i to dobre doslo, a crtice na testu za ovulaciju su bile slicne, ali nije delovalo pozitivno, pa ne znam vise koliko je i tome verovati. Nakon koliko vremena si se odlucila za inseminaciju? 

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 16:24:23   
Tahini
Draga Moveit ja curkam oskudno... Juce Sam OKo 17 h imala neki brain koncic na PAPIRU posle piskenja, jutros ustala bas rano, sve bilo OK do jedno 10 h kada je krenulo r braonkasto crvrnkasta krv... Imam bol u materici u jednoj tackici, od jutros imam ulozak (namerno da vidim koliko cu da ga bapunim u toku dana, ne ide puno, ali curka) zovem svog lekara, kaze mi radi test u petak. Eto  to je moja prica od juce:) sta reci, nema pravila :) I ja sam mislila na tebe, Moveit ce biti dobro, obradovace me lepom betom. :) :*. Ja kao da u zivotu nisam imala menstruaciju, :) :) Ovo sto mi se desava je bas novo a mene..  Ne nerviram se, sta je tu je, znacu u  petak kada radim betu. PISI MOVEIT:)  :*  ne  opterecuj se  pms, moze da bude a I ne mora... Ja ti zelim da sve bude dobro I da me obradujes lepom betom:) :) :) 


(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 16:36:21   
MOVEIT
Vantelesna jeste mnogo skuplja od inseminacije.. Ja sam inseminaciju uradila tek posle tri i po godine, pa mi sad zao sto nisam ranije. Uvek sam imala sve idealne nalaze, i pocne da mi se pojavljuje kao ovulacijsko krvarenje, blago, braonkasto... Pocnem da menjam ginekologe i kao svi to su hormoni, normalno je, meni svi hormoni idealni. I na kraju mi sadasnja doktorka pre godinu i nesto histeroskopijom nadje polipe u materici i skine. Pa je opet preporuka bila da sam za prirodnu trudnocu, ali nista od toga..  Za eserihiju urinarno sam vec pisala.. Uvek sve savrseno i kad resis da radis na bebi svori se problem, baksuz.. Mislim da ne treba bas cekati da su crte identicne, cim krene da se boji druga znaci da je blizu, a kad bude slicna kontrolnoj da je taj dan.. Ja sam ih cak i za inseminaciju koristila, saljem ti sliku kako su izgledali poslednji sam uradila u 5 popodne a u 1 sutradan mi pukao folikul..user posted image


(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 16:47:16   
MOVEIT
Tahini, isti sliucaj kod mene, sinoc bukvalno kao koncic i to tamno braon. A onaj sekret je bio samo malo na brankasto ili rozikasto. I dalje imam sekret ali nije u boji. Ja sve mislim da je to negde ostala po neka kap sukrvice od same inseminacije pa da izbacujemo.. Razmisljam sta moze biti tvoje krvarenje, ne bi trebalo da je menstruacija zbog utrogestana, pa mi sve veca verovatnoca da je implatacija.. I ja sam totalno izgubljena, cas me bole i grudu i stomak, cas nista.. Jedva cekam da se javis sta se desava.. Hajde budi mi dobro pa da nas obradujes..❤️

(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 16:53:31   
MOVEIT
Tahini, kazes kao da nikad nisi imala menstruaciju, to je kao sto ja nikad nisam imala PMS dok nismo poceli da radimo na bebi, od tada svaki mesec razliciti simptomi i svi isti kao simptomi trudnoce..🤦‍♀️ 

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 16:55:10   
MOVEIT
Tahini, kazes kao da nikad nisi imala menstruaciju, to je kao sto ja nikad nisam imala PMS dok nismo poceli da radimo na bebi, od tada svaki mesec razliciti simptomi i svi isti kao simptomi trudnoce..🤦‍♀️ 

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here