|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 17:16:06   
Tahini
Cao Moveit, Ovo sta mi se desava je zaista prvi put u zivotu, zato kazem kao da nikad nisam imala menstruaciju... Nikad do sada nisam imala ovakvu situaciju, sve mi je novo.. Uklapa mi se Dan za  usadjivanje jajne celije, ali citala sam da nekih 20 posto zena dozivi krvarenje tokom usadjivanje jajne celije.... Sad kako to izgleda I koliko to traje ja ne znam... Cisto sumnjam da Sam trudna da budem iskrena.. Ovaj ulozak bih mogla do sutra da ga imam I ne bi bio pun... Meni kad fodje meca nema ovoga da  oskudno curka , za par sati to je crveno. I nemam bas nikakve pms. A Ovo sad od 8 dana I Danas je cudno, bas cudno,... Izgleda da cu se Jos malo pomuciti za bebca:) Mozda je tebi usadjivanje? Koliko dana si imala taj Sekret obojen? Daj Boze Mov it da sve bude OK pa da se radujemo:) 


(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 17:48:22   
Nora332


IZVORNA PORUKA: MOVEIT

Vantelesna jeste mnogo skuplja od inseminacije.. Ja sam inseminaciju uradila tek posle tri i po godine, pa mi sad zao sto nisam ranije. Uvek sam imala sve idealne nalaze, i pocne da mi se pojavljuje kao ovulacijsko krvarenje, blago, braonkasto... Pocnem da menjam ginekologe i kao svi to su hormoni, normalno je, meni svi hormoni idealni. I na kraju mi sadasnja doktorka pre godinu i nesto histeroskopijom nadje polipe u materici i skine. Pa je opet preporuka bila da sam za prirodnu trudnocu, ali nista od toga..  Za eserihiju urinarno sam vec pisala.. Uvek sve savrseno i kad resis da radis na bebi svori se problem, baksuz.. Mislim da ne treba bas cekati da su crte identicne, cim krene da se boji druga znaci da je blizu, a kad bude slicna kontrolnoj da je taj dan.. Ja sam ih cak i za inseminaciju koristila, saljem ti sliku kako su izgledali poslednji sam uradila u 5 popodne a u 1 sutradan mi pukao folikul..user posted image





Da li se su za inseminaciju potrebni isti papiri i privatno i drzavno?  Privatno pretpostavljam ne moras da ispunjavas neke uslove nego moze ko zeli, posto im se vec placa, ako ne gresim. Koliko traje postupak od same prijave privatno do dana kada se radi postupak?  Hvala ti puno na odgovorima 😊 Zelim ti da ti je to vec uspelo, drzim palceve! 😊
Hvala puno za sliku! Radila sam test malopre i druga crta je za nijansu,dve slabija od kontrolne. Danas mi je 11.dan ciklusa a pise mi u kalendaru da je ovulacija preksutra, po ovome se uklapa. 😊

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 20:13:38   
lesli
Nora, samo prva je bila prirodna. I nikad vise ne ostadoh trudna, a pokusavali smo za prvo dete 3 godine i za ovo drugo jos skoro godinu (od tog perioda skoro 1.5 godinu sa metforminom i inofolicom kao terapijom za IR i opet nista). Ja sam trombofiliju imala i pre 7 godina.IR takodje. I to mi je rezistencija takva da mi je insulin tek-tek malo iznad granice nakon 2h pod opterecenjem. Ja inace ne unesem za jedan obrok 75g cistog secera 🙄Pa sam zatrudnela odmah. Endokrinolozi, oboje, su sokirani zasto ginekolozi krecu sa pretpostavkom da su jajovodi jos uvek prohodni. Evidentno je da su bili tj. bar jedan, ali to ne znaci da su i dalje. Oni u svim analizama koje su odradili ne vide ni jedan jedini problem. Jedino sto kazu da jos ima smisla probati sa indukcijom ovulacije. Ako ni to ne upali, oni nemaju drugo resenje do VTO.

Moveit, kad citam tvoje postove kao da citam svoje misli dok sam cekala betu 😁Ni ja hronicno nisam imala strpljenja da cekam betu, vec sam redovno pre vadjenja radila testove.Ali rano ti je jos. Tebi je danas dan 7 od inseminacije? Strpi se bar jos 3-4 dana, jer je za test evidentno prerano.A simptomi koje imas mogu i ne moraju da budu pms. 😊

< Poruku je uredio lesli -- 24.3.2021 20:23:48 >

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Inseminacija IV deo
24.3.2021 20:22:01   
lesli
Tahini, meni se implantacijsko krvarenje sad pojavilo prvi put. Trajalo je samo taj dan u vidu tog traga na papiru i to je bilo to. Test 48h kasnije, pozitivan.

Sto se papirologije, ako radis privatno tice, Nora to je najbolje da ti na klinici kazu sta traze. Meni je klinika svakako manje trazila nego preko fonda. Kao sto rekoh, cak su prihvatili spermogram star 2 godine! Drzavno traze da je ne stariji od 3m, cini mi se.Procedura je da odes kod njih na prvi pregled, poneses dokumentaciju koju imas, oni odrade uz (na mojoj klinici je to 3. dc, obavezno) i od toga sta imas i od uz zavisi terapija i koji pristup lecenju ide. Kao i da li ce da te salju na jos neke analize.Svakako ja bih na kliniku otisla tek nakon prikupljenog tog osnovnog - spermogram i spermokultura za tm; za tebe bazalni hormonski status, hormoni i antitela stitne, po potrebi ogtt (to je na endokrinologu da proceni da li ti treba ili ne).


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 6:02:32   
Tahini
Dobro jutro drage, posle tog curkanja, ja dobih... Ovo sad mi lici na menstruaciju, ima I komadice I boju je koju prepoznsjem Izmeseca u mesec. I stomak je ptestao da me boli.... Tako od ovog puta nista..... Mislim da je uzaludno I raditi test, 26 Dan ciklusa, standard za moju mesecnicu.... MOVEIT cekam da mi javis Lepe vesti:) :*. LESLI uzivaj u trudnoci:) :*. NORA332 srecno.:* Srecno zene:) :* pisem kad krenem opet u Pokusaj br 2 :) Ma koliko da nisam imala nade, smorila sam se jutros kad Sam videla da Sam dobila. Ljubim vas sve I pisite novosti. Hvala na podrsci:) :*

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 13:12:18   
lesli
Tahini 😔Bas mi je zao. Mogla bih se kladaiti da je to do implantacije jer inace nemas ta curkanja i bolove, nego odmah krene.To znaci da je lutealna faza prekratka ako ti dobijas posle samo 9-10 dana od ovulacije. Za svaki slucaj pre nego sto prekines terapiju, kontaktiraj kliniku da cujes i njihova uputstva.

(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 13:20:12   
Nora332
Tahini, jako mi je zao! 😔 Kako dobro poznajem taj osecaj... Uzasan je!  Tako i kod mene, 26. ili 27.dan, ponekad ali retko i 28. I uvek se smorim kada dodje taj period jer znam sta sledi a nerealno mi je da ciklus moze da izostane, bas zato sto je toliko tacan. Znam da se osecas razocarano sada, saljem ti zagrljaj!  Bice, cvrsto veruj! 😘 Ja ti drzim palceve da ovo bude posl put da se osecas razocarano, sl put da se obradujes! 




Lesli, hvala jos jednom na detaljnom odgovoru. Raspitacu se detaljnije bas u klinikama tek kada bude doslo vreme da zatreba, ako zatreba. Videcemo uskoro. Ali mnogo ste mi pomogle cure, i ti i ostale, sad bar znam otprilike sta je potrebno i kako ide postupak

(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 14:07:19   
lesli
Nora, u sustini prvi korak ako je spermogram ok, je da tebe pretrese dobar endokrinolog. Ako nemas u svom gradu, da li si u mogucnosti da dodjes na pregled u BG?
Ako se nadje nesto endokrinoloski vredi probati par meseci uz neku terapiju prirodno.Ako ne, sledeci korak klinike koje se bave sterilitetom.Vreme cekanja doduse zavisi i od toga koliko dugo pokusavate i koliko godina imas...



Tahini, bas kao sto Nora rece... mnogo je ovde zena bilo koje su se lecile i koje se trenutno lece od steriliteta i znamo dobro taj osecaj razocarenja kad dobijes. Drzi se. Mora da uspe! A ja ti od srca zelim da bude uskoro user posted image ! 🍀


Moveit, kako si ti?

< Poruku je uredio lesli -- 25.3.2021 14:11:41 >

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 14:14:42   
Tahini
Lesli draga, hvala :) zaustavili smo utrogestan, ovaj mesec radim neke hormonski analize I pripreme za adekvatnu stimulaciju....klasika mi je da mi nikad ne kasni, 25,26 Dan mi je uobicajno da dobijam. Ruku na srce, cudna mi je ova menstruacija krenula krv ali ne u normalnoj meri za 2.dan menstruacije...mislim da tek sada pocinje zurka kid mene(malo ispitivanja Jos malo) .Hvala Lesli, idem dalje sta cu:) :*


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 14:17:22   
Nora332
Raspitivala sam se i endokrinologa dobrog imam, tj mogu da odem, ali endokrinolog-ginekolog, e to ce vec biti zeznuto. Videcu, trazim uveliko. Imam neki osecaj da ce spermogram biti ok, ali videcemo. Imam pitanje, da li se INR, vreme koagulacije trazi trudnicama i da li je to neohodno?  Pretpostavljam da jeste. Mene to plasi, moram da idem da proverim. Pre par godina nije bio ok rezultat, sklona krvarenju, posle sam povezala da zato imam odlive, a i bilo gde da se posecem krvarim i dosta i dugo, makar to bila zanoktica. Pre par meseci sam se posekla na konzervu od tunjevine, ranica na prstu je bila minijaturna ali trebalo mi je sat i po da zaustavim krvarenje. Kad pomislim na porodjaj iskreno isprepadam se. Ovo je i razlog zasto mislim da nemam trombofilije, mada ne znam nista o tome pa moze biti da sam sad lupila glupost. Pokusavacu i dalje prirodno ,uz terapiju ako bude i za sta bude bila potrebna, ako ne ide onda pravac inseminacija. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 14:17:49   
Tahini
Cao Nora, poznati osecaj, bas tako..... Dobro sam, proslo je razocaranje Jos juce, ne znam kad dam videla sled desavanja, ocekivala sam da cu dobiti... Idemo dalje:) Hvala, obavestavaj me sta I kako, :) 


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 14:20:24   
Tahini
Moveit, kako si ti? Mislim na tebe da  znas. :) :*


(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 17:59:24   
MOVEIT
Tahini draga, bas mi je zao.. 😭 Jako sam razocarana, od pocetka dopisivanja je neobicno pozitna energija, i iskreno mnogo sam ocekivala.. Ostajem pri tome da hrabrimo same sebe i idemo napred, da ne trosimo zivce i energiju na neuspele pokusaje trebace nam za bebca nakon nekog uspesnog, a neki mora biti uspesan.. Kod mene nema nista, imam sve standardne simptome pms-a kao da cu dobiti svakog trenutka.. Tek mi je 23 dan, tako da pretpostavljam da ce me hormoni cimati jos bar 5 dana.. S obzirom na okolnosti, nemam nikakve nade, posebno me obezhrabruje sto me jajnici zigaju neizmenicno i povremeno, a to mi je dobro poznat osecaj.. 😕 Ali sta cemo, sta je tu je, idemo dalje...❤️ Ako dodje do neke promene javljaj..

(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 18:06:18   
MOVEIT
Lesli, ti si nam uteha, kad je prisutan neko kome je je uspelo vraca nam se nada..🤗 Kao sto sam napisala Tahini sve mi deluje kao da se sprema menstruacija, sve je identicno ali je jos rano da procurim.. 

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 18:07:57   
MOVEIT
Kako se ti osecas Lesli? Jel lepo teku trudnicki dani?😀

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Inseminacija IV deo
25.3.2021 18:11:41   
MOVEIT
Nora, meni niko do sada nije trazio analize INR, ali svi doktori pitaju da li imate vec postojece probleme, hronicne bolesti i sl., tako da to svakako treba da im kazes, sto vise znaju to bolje..


(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Inseminacija IV deo
26.3.2021 7:22:13   
Tahini

Draga MOVEIT Hvala na podrsci:) :*, pre 2 dana osim tog koncica nista, pa posle 15 h krenulo braonkasto po malo, jedan ulozak na njemu linija samo u tragu, a od juce tacno na 26 Dan, krenula je prava krv I komadici, klasican Mc. Idemo dalje :) :*.... Ti nemoj da se opterecujes sada nikako, ne mora da znaci da je menstruacija, Jos je rano, tebi dolaze do 30 dana, Jos je rano.. Tek ti je bio 23.dan...ne obracaj paznju na te simptome,misli pozitivno. Ja bas imam dobar osecaj za tebe, bice to ok. :) * Nema predaje, guramo dalje bez obzira na ishod, samo pozitivno.. Javljaj, ja drzim palceve da ti beta bude lepa:) :) 
IZVORNA PORUKA: MOVEIT

Tahini draga, bas mi je zao.. 😭 Jako sam razocarana, od pocetka dopisivanja je neobicno pozitna energija, i iskreno mnogo sam ocekivala.. Ostajem pri tome da hrabrimo same sebe i idemo napred, da ne trosimo zivce i energiju na neuspele pokusaje trebace nam za bebca nakon nekog uspesnog, a neki mora biti uspesan.. Kod mene nema nista, imam sve standardne simptome pms-a kao da cu dobiti svakog trenutka.. Tek mi je 23 dan, tako da pretpostavljam da ce me hormoni cimati jos bar 5 dana.. S obzirom na okolnosti, nemam nikakve nade, posebno me obezhrabruje sto me jajnici zigaju neizmenicno i povremeno, a to mi je dobro poznat osecaj.. 😕 Ali sta cemo, sta je tu je, idemo dalje...❤️ Ako dodje do neke promene javljaj..



(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Inseminacija IV deo
26.3.2021 13:56:08   
Nora332


IZVORNA PORUKA: MOVEIT

Nora, meni niko do sada nije trazio analize INR, ali svi doktori pitaju da li imate vec postojece probleme, hronicne bolesti i sl., tako da to svakako treba da im kazes, sto vise znaju to bolje..





Hvala puno. 😊 
Drzim palceve za lepe bete! 😊

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Inseminacija IV deo
28.3.2021 15:25:13   
Tearon
Cao devojke  ":)"
Potrebna mi je vasa pomoc i vase misljenje. Insemenaciju sam radila 22.2. koja je bila neuspesna i ciklus sam dobila 10.03 (09.03 je krenulo onako braonkasto ali sabo, dok je normalna krv krenula 10.03). Imala sam stimulaciju Letrozolom nakon cega sam dobila Ovitrelle, nakon inseminacije sam uzimala utrogestan 14 dana, folnu i aspirin. Kad sam dobila izbacila sam dosta “komadica” sto je i logicno jer se endometrijum jako zadebljao. Ovulacija mi je sad bila jako izrazena i osecala sam tezinu u jajnicima. Juce odem kod svoje doktorke na pregled jer mi se 2-3 dana nakon ovulacuje javio i jos uvek imam bol pri mokrenju, ali bez cestog odlaska u wc i peckanja, i ona mi kaze kako imam cistu 2,5 na desnom jajniku i da mi je endometrijum jako zadebljan i beo pa me ponovo pitala kad treba da dobijem i kad sam rekla za 10tak odgovorila je da je ovakav endometrijum vidjala samo kad je bilo rec o trudnoci. Dala mi je da 21. dan odradim progesteron (31.03), ali ja se sad ziva pojedoh sta je to znacilo jako debeo i beo, da li je moguce da mi je endometrijum opet debeo zbog utrogestana koji sam uzimala u proslom ciklusu? Da li je neka od vas imala neke promene nakon insemenacije narednih ciklusa u vidu cista i zadebljanog endometrijuma? Hvala 🌸


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Inseminacija IV deo
28.3.2021 18:39:51   
lesli
Nije me bilo par dana...nalete neka guzva sa detetom...

Moveit, nisam ja jedina. Ima ovde jako puno zena sa slicnim ili cak i tezim pricama...Pa imamo decu. Imacete i vi! Samo eto, nekad ne ide bas glatko i traje vise nego sto bismo zelele. 😏Na kraju, sve postane nevazno sta smo prosle usput, samo kada je cilj ispunjen. 😉Kako se ti osecas? Ima li nekih simptoma? Kada je beta, u utorak?

Nora, pitala si za faktore koagulacije... meni su odradjene te stvari - protrombinsko vreme, vreme krvarenja i sl. Kao i stecene trombofilije u sklopu ispitivanja (sekundarnog) steriliteta. Pred postupak su odradjene i urodjene trombofilije. Nije zgoreg da odradis i to.


< Poruku je uredio lesli -- 28.3.2021 18:42:54 >

(odgovor članu Tearon)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Inseminacija IV deo
28.3.2021 21:54:16   
MOVEIT
Lesli, znam, strasnih prica sam se naslusala, dobro je kad se dobro zavrsi i postigne cilj.. Kod mene sve isto, i dalje imam simptome pms ali blaze nego pre par dana, sinoc sam poludela i uradila test, negativan je, to je 10 dana nakon inseminacije.. Beta tek u sredu, otkad sam dobila te simptome i cula sta se desava sa Tahini bas sam izgubila nadu, sad jedva cekam da prodje i beta pa idemo dalje..

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Inseminacija IV deo
28.3.2021 21:55:34   
MOVEIT
Tearon, ja ne znam nista o tome, tek cekam prvi ciklus nakon inseminacije..

(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Inseminacija IV deo
29.3.2021 7:25:14   
Tahini
Coa Tearon.... Meni se upravo zavrsila menstruacija, I koja je bila malo cudni ja I slicno je krenula tacno 10  dan posle inseminacije, isto tako imala sam I komadice  u puje utrogestan. Imala sam pre par meseci funkcionalnu cistu tj folikule je naarastao do 4,5 cm I nije pukao, tako da taj mesec nisam ni imala ovulaciju... Kasnilo mi je 10 dana I dobila sam normalno.. E sad za endometrium, moguce da nisi dobro od reagovala na stimulaciju.. A moguce je da od stimulacije  da bude ili tank ili deblji endometrium... Sada posle prve inseminacije jesi li odradila betu da. Iskuljucite trudnoci sigurno pre nego si prestala da pijes utrogestan?  Nemoj se nervirati, I brinuti sve ce biti ok, verovatno su to hormoni malo podivljali.... Pisi,pomaze caskanje sa nama ovde, makar meni je pomoglo puno bez obzira na neuspesnost inseminacije:) 


(odgovor članu Tearon)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Inseminacija IV deo
29.3.2021 7:31:54   
Tahini
Cao Moveit, bas Sam mislila na tebe.... Mozda si prerano odradila test. Jos malo pa sreda, izdrzi ova dva dana, pa sta bude bice. Ima nas dosta koje prolazimo kroz racocaranja posle  neuspeha, ali poenta je. je ne postati ocajan, jer tada taj stres sve zivo pogorsava... Ja kao da je I nisam radila, sledeca ce biti opet za mene prvi Pokusaj, I opet cu biti pozitivna I puna entuzijazma. Stres je luksuz koji sebi nesmem dopustiti. Tako na to posmatram. Idemo dalje Moveit bez obzira  na sve. Javljaj se, saljem pozitinu energiju:) :*


(odgovor članu MOVEIT)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Inseminacija IV deo
29.3.2021 14:13:57   
Tearon


IZVORNA PORUKA: Tahini

Coa Tearon.... Meni se upravo zavrsila menstruacija, I koja je bila malo cudni ja I slicno je krenula tacno 10  dan posle inseminacije, isto tako imala sam I komadice  u puje utrogestan. Imala sam pre par meseci funkcionalnu cistu tj folikule je naarastao do 4,5 cm I nije pukao, tako da taj mesec nisam ni imala ovulaciju... Kasnilo mi je 10 dana I dobila sam normalno.. E sad za endometrium, moguce da nisi dobro od reagovala na stimulaciju.. A moguce je da od stimulacije  da bude ili tank ili deblji endometrium... Sada posle prve inseminacije jesi li odradila betu da. Iskuljucite trudnoci sigurno pre nego si prestala da pijes utrogestan?  Nemoj se nervirati, I brinuti sve ce biti ok, verovatno su to hormoni malo podivljali.... Pisi,pomaze caskanje sa nama ovde, makar meni je pomoglo puno bez obzira na neuspesnost inseminacije:) 





(odgovor članu Tahini)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here