|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
10.10.2021 22:53:14   
VeRa91
Žene, držim fige 😊 znam kakav je neizdrž 😀 ja sam rano uradila prvu betu, pa mi pokazala 4,nešto... Pa sam od 8.dana radila testove, nisam mogla da izdržim 😂 pa su slabe crtice svaki dan bile sve tamnije ❤️ dok zvanično nije potvrđeno nisam verovala... Do duše, nisam verovala ni posle na pregledu, nekako dugo sam se bojala da se radujem 😀 valjda kad čekaš nešto toliko dugo...

Šaljemo pozitivne vibracije 😊😍  

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Inseminacija IV deo
10.10.2021 22:58:27   
Tikvica1
Jaooo a pricaj mi, kakav je osecaj kada ugledas prvi put nesto vise od nula na beti ili drugu crticu na testu?

Ja ne mogu da zamislim kakav je to osecaj 🤗Znaci ti si od sedmog dana od IUI radila neki test, moze  i tad a?A jel si primala onu stop injekciju pregnyl ili ovetril?Kazu da to moze da da lazno poz test, jel ti nije bio trip od toga?

(odgovor članu VeRa91)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Inseminacija IV deo
11.10.2021 10:04:25   
VeRa91
Neverica 😂 zato i sad ponekad na pregledu kad radim ultrazvuk ne verujem 😂 da, davala sam sebi stop injekciju, znala sam da moze biti lažno pozitivan... Zato sam mužu tek 3. Test pokazala 😂 al džabe... Tesko je sedeti kući i kulirati, ja eto nisam mogla da čekam 2 nedelje... Uradim test, al ga uzimam sa rezervom. Pa onda krene to blago boluckanje u stomaku, pa se razočaram, kao to je to, dobicu (iako znam da je to normalno) al eto ja sam baksuz, dobicu... Mislim da cu tek na samom porođaju da se radujem 😋 tu je sad, al je tu i strah da može sreća da nestane, i onda se bojim radovati. Glupo zvuči verovatno većini al eto... Mesec dana sam imala brao iscedak, tek je nedavno prestalo, i to je uticalo da se ja bojim sve vreme. Mada sam išla kod 2 doktora, i oba su me smirivala da je to normalno, jbg kao dešava se... I onda dodju ljudi sa strane i kao moraš biti smiren, bez stresa  opušten.. Hmmm da 😉 tako da, moj savet ponasaj se do bete što normalnije, pokušaj da sebi skrenes misli kolko tolko, biće ti lakše, I veruj da će sve biti u redu ❤️


(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Inseminacija IV deo
12.10.2021 17:07:19   
Ninaaa87
Tikvice,ziva li si? 😁

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2021 12:29:16   
Tikvica1
Juu nije mi stigao mail da imam poruku 🤣 a taman sam usla da postavim isto pitanje, kako si i jel ste zivi?

A Vera ovaj tvoj sinopsis testiranja i piskenja na svakih pila sata sam poslala svim drugaricama da pokazem da nisam ja jedina luda koja ce jos malo da krene da piski jer ovo cekanje nema smisla🙈Cekam samo da po nekom proracunu dodje do implantacije pa vec mogu da proveravam

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2021 12:40:13   
Ninaaa87
Dobro smo hvala Bogu,samo sto su mi dani predugi,ubija ovo sedenje u kuci..ja sam na pola puta i mene grudi jako bole,ali to mi je standardno svaki mesec..Tii?

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2021 12:48:24   
Tikvica1
Meni su bradavice otekle ali to je pretpostavljam od utrogestana. Hoces da piskis na test ili ces izdrzati do 14og dana?


(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2021 13:04:47   
Ninaaa87
Rano mi je jos da piskim,a sa testom sam imala jedno jako ruzno iskustvo i tesko da cu ga raditi..Posle prosle inseminacije 15. dan sam odradila test i bile su dve linije (druga svetlija naravno),ubedjena sam bila da je to to,medjutim posle 3 sata dobijem,odradila sam i betu za svaki slucaj bila je negativna..objasnjenje dr je da beta zna da skoci neposredno pred pobijanje pa kao otud i pozitivan test..Tada nisam primala stop inekciju pa da kazes da je ona mogla biti uzrok..

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2021 13:23:24   
Tikvica1
Ajao pa to je da poludis 😔

Da iz tih razloga svi kazu ne raditi testove pre vremena, pa ni betu pre vremena. Jedino Vera kao sto vidis svi testovi bili pozitivni od ranih dana. Kad te hoce hoce te.

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2021 13:28:46   
Ninaaa87
Poludecemo svakako kako god da okrenes 😂

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2021 13:33:33   
Tikvica1
Da! Dok ne izrodim dete necu moci da se smirim... posle i kad je beta pozitivna strepis da li se duplira pravilno... pa sve do porodjaja boze samo da bude sve u redu. Ja ne znam kako zene uopste budu trudne, majke mi 🤣 kad gledam svoje poznanice koje su zatrudnele eto tako slucajno, ni ne znaju kada ovuliraju, nikad cule za folikulometriju, a ne nesto drugo, partneri njihovi isto nikad isli spermogram da urade... a ja kao fakultet da zavrsavam, svaki mesec neki rokovi i termini i cekanja


(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 18:39:52   
Tikvica1
Nina ziva li si, jel se desava nesto? 😄

Ja cu u ponedeljak da uradim betu ne mogu da izdrzim do sledeceg petka

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 18:43:22   
Ninaaa87
Ziva ziva..nista me ne pitaj,nisam ni ja izdrzala i odradila jutros test..Sad se samo pitam dal je druga crtica od inekcije ili neceg drugog 😀

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:07:04   
Tikvica1
Jaooooo

Pa idi sutra ujutru betu da uradis 😍😍😍Cekaj koji je tebi dan danas od inseminacije?

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:09:05   
Ninaaa87
Pa tek mi je 9. dan,a 11 od stop inekcije..Prekosutra sam mislila opet da uradim test,pa cu po njemu znati sta dalje..

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:12:50   
Tikvica1
Sad me teras da ustajem da idem do apoteke da piskim i ja 🤣🤦‍♀️

Pa ja nesto mislim da je dovoljno 10 dana da izvetri stop injekcija, ali opet... da ne sirimo laznu nadu, mozda je i od injekcije.Zbog ovih stvari treba cekati 14 dana jbg, ali ne znam da li postoji zena koja je docekala 14. Dan da nije uradila test pre toga

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:15:29   
Ninaaa87
Pa zato se ni ja nisam preterano ponadala,a i zbog svega kako je krenulo.Nemoj sad da radis,kasno je,bolje ujutro..jel postoje ovde neke privatne poruke?

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:20:34   
Tikvica1
Izgleda da ne postoje. Jao ja sad ne mogu da izdrzim ni do ponedeljka pojescu se jos vise. Tako nam zelim obema da smo trudne!


(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:25:27   
Ninaaa87
Ja tebi zelim jos vise nego sebi,jer ja sam jednom ostvarena kao majka..a mi smo vec prosli i na konkursu za vestacku pa mi to uliva novu nadu ako ovo ne uspe..

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:27:26   
Tikvica1
A ja tebi zelim zato sto si odustala i zato sto te zadesila korona, pa bas da bude uprkos svemu.

Mi imamo komisiju drugog novembra za vto.Ja racunam da cu proci to,ali naravno zelim da ne moram da prolazim kroz to

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:31:49   
Ninaaa87
Tako je..mnogo bi bolje obema bilo da ne moramo da prolazimo kroz to..A kazi mi gde si radila inseminaciju ti?Ne znam dal sam te to pitala..

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Inseminacija IV deo
15.10.2021 19:34:25   
Ninaaa87
nikolinavolarevic1101@gmail.com Pisi mi ovde da ne zatrpavamo ovde post 😀

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 13:30:37   
Morence
Zdravo, vidim da vas ima jos koje ste radile skoro inseminaciju, pa da se pridruzim😁 Ja sam u cetvrtak uradila drugu inseminaciju, sad cekam betu, da li mirujete nakon inseminacije par dana? Kad sam radila prviu ,Dr mi napisala mirovanje od 7-10dana, neke zene mi rekose da su mirovale svih 14dana, dok sada npr ,posto sam radila na drugoj klinici ,sad su mi rekli da nema potrebe za nekim mirovanjem, da je to obavezno kod vantelesne ,a ne kod inseminacije, pa da vidim kakva su vasa iskustva?🤔

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 13:42:24   
Ninaaa87
Ja sam bila prinudjena da mirujem zbog korone,inace bih odlezala taj prvi dan i vratila se na posao..i moj dr je u fazonu da nema potrebe za mirovanjem..

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 14:36:57   
Tikvica1
Nema potrebe za mirovanjem, ja sam uzela bolovanje cisto onako, da odmorim od posla, a inace ne treba 😄


(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here