|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 14:44:46   
Morence
Ja isto prosli mesec uzela bolovanje jer su me zaplasili, sad sam na odmoru, ali vise psihicki da se iskuliram malo.Kad najranije moze da se uradi beta? Prosli put sam radila nakon 14  dana tacno, sad mi Dr kaze sta imas da radis, cekaj da dobijes i opusti se😬

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 15:06:41   
Tikvica1
Ako pitas nas dve nestrpljive 🤣 pa u sustini bi trebalo 14 dana od IUI jer do tad ako se desilo nesto desilo se.A ti mozes da racunas kad je implantacija ako si imala ovulaciju na dan IUI implantacije moze da bude najranije moguce sestog dana od oplodnje, ali realnije je tamo neki 7,8 dan i tek tad krece da se luci hcg.Ja piskila na test i nema nista, ali to uopste nije merodavno.Najbolje i jeste da secakes da NE dobijes.Meni je kontrola 16. Dan od inseminacije sa nalazom bete, ako ne dobijem do tad.Planiram da radim betu u ponedeljak, to bi mi bio 11 dan od inseminacije... nekako racunam ako ima nesto videce se tad

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 15:18:23   
Morence
Pa to, a verujem da i beta mora bar malo mrdnuti ako ima neceg, prosli mesec manja od 1 nakon 14 dana, tako da nisam vise ni razmisljala , znala sam da nema nicega,  a gde ste radile ako sme da se zna , ne znam jel ovde dozvoljeno pisati o tome?😬😁

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 15:34:59   
Ninaaa87
Ne znam ni ja da li je dozvoljeno,ali sam vec gore napisala..front

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 16:47:12   
Tikvica1
Isto front.

A beta da, posle 14 dana mora mrdnuti, ali ja ne mogu da izdrzim da cekam do 14. Radicu ranije bar da vidim na cemu sam... sto je vera pisala ona je uhvatila jako rano kada je bila 4...

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 17:04:36   
Morence
Ja sam prosli mesec radila u Visegradskoj, sad sam Isla privatno, isto cu uraditi ranije, cisto da znam na cemu sam, a uzimate li nesto od lekova nakon inseminacije, utrogestan ?

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 17:19:44   
Ninaaa87
Utrogestan ujutro i uvece vaginalno..

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 18:52:39   
VeRa91
Jaooo žene i ja sam nestrpljiva da napišete sta se desava 😁😁😁 ko da Opet prolazim kroz to 😊 ma kakvo mirovanje, ponašajte se normalno, naravno ne dizati ništa teško, ne preterivati, meni su rekli da se krećem, da je to bitno, da jacam matericu, da se to bolje "zadrži unutra"  😁... Ja nisam u opšte mirovala, čak sam i radila... Dobro, na poslu sam se malo pretvarala da me boli stomak I sl, da se izvučem od fizikalisanja. A stop injekciju.. Hmmm dala sebi u kolima hahahaha putovali, sa sve ručnim frizom preko granice, a u frizu injekcija hahaha ja reko ako nas neko zaustavi i kaže otvaraj da vidim sta je tu, nadrljali smo 😂 držim vam fige da uspe ❤️❤️❤️❤️ 


(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 18:56:01   
Morence
I kakav je bio ishod? 🤣

(odgovor članu VeRa91)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 19:53:28   
lesli
Mirovanje je budalastina. Ponasajte se normalno.Ni posle VTO se ne miruje. Ja bih malo prikocila taj dan transfera, a posle sto normalnije. Mozda uz izbegavanje podizanja teskog. Imala sam 3 transfera, 2 uspesna.Nije mi bio uspesan onaj kada sam najvise “mirovala” nakon tj. najmanje pesacila.

Testovi bili pozitivni najranije 5/6. dana transfera. Znaci negde 10/11. dan od “ovulacije”. Sve pre toga je nerealno.

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Inseminacija IV deo
16.10.2021 20:07:02   
Morence
Tek sam sad skontala za Veru da je uspela inseminacija♥️ kad sam vratila objave unazad, uliva nadu za nas ostale🤗Ja sam uzela odmor da bih se malo psihicki iskulirala, radim jednim delom i fizicki tezak posao koji zahteva naprezanje pa to cu se truditi da izbegavam narednih par dana.Odmah nakon inseminacije sam otisla na palacinke, jer sam umirala od gladi 🤣 Svakako je opustenije drugi put, a i ja se osecam bolje.Nakon prve me je konstantno boleo stomak ,jos sam pila i neke tablete cicloprogenova od kojih sam imala grceve, da bih tek posle saznala da je to bilo suvisno,sad samo utrogestan.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 11:51:44   
Tikvica1
Uradila sam betu 3 dana ranije rezultat je 3.4.

Pretpostavljam da je ostatak od stop injekcije 😕

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 12:04:15   
Morence
Mislis na Ovitrell? Moze da da lazni rezultat?

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 12:25:30   
Tikvica1
Da da,... sad sam negde procitala da moze i do 14 dana kasnije da se pojavi u krvi.

Svakako rezultat bete do 5 se racuna negativnim.

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 12:28:37   
Morence
Meni je prosli mesec biila beta manja od 1, posle 14 dana, jedino da ponovis nakon dva dana, ako se udupla, znaci da nije injekcija😬

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 12:35:55   
Tikvica1
Pa svakako cu morati 14. dana da uradim zbog kontrole... zato i kazu ne raditi ranije ali ko je nestrpljiv moze ovako da se zezne i da se lazno nada kao ja


(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 12:38:17   
Morence
Ne zna se sta je gore, da li da cekas ili da radis, ali ja cu verovatno isto raditi pre vremena🙄

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 13:41:04   
Tikvica1
Ja ne znam ko moze da izdrzi da ceka 14 dana, ovo je tortura mozga, osedela sam cekajuci. Jos prvi put kad nesto radis pa si sva puna ocekivanja.


(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 15:42:00   
Morence
A kada tebi pada 14-ti dan?, ja cu verovatno uraditi za vikend ,da znam otprilike sta i kako, iako je inseminacija radjena u cetvrtak

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 15:57:06   
Tikvica1
Ako racunamo dan inseminacije kao prvi dan onda mi je 14. dan u cetvrtak. Ja  cu uraditi ponovo u petak.

Preporucila bih ti da sacekas i ti 14. Dan da se ne zeznes ovako kao ja, ni tamo ni vamo 🤣

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 16:08:34   
Morence
Uf😔 muke sa cekanjem, ja sam prosli put cekala tacno u dan, a pre toga radila uz  posto me boleo stomak, I Dr mi kaze da ima nesto ali da moze biti i ciklus, i tako je bilo

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 16:09:14   
Morence
A jel ti ovo prva inseminacija, jel imas neke simptome?

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 16:28:17   
Tikvica1
Prva da zato sam i zapalila ovoliko, a realno kad pogledas statistiku jako mala uspesnost.

Sad vise nista ne osecam, osecala sam ono kao menstrualne bolove, boluckanje,nadutost, nista specijalno

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 16:50:24   
Ninaaa87
Mislim da kad odradimo inseminaciju umislimo i simptome,tako da ti je i moja preporuka da sacekas taj 14 dan i da radis betu..

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Inseminacija IV deo
18.10.2021 16:51:22   
Breskvica997
Zdravo zene , ja sam radila tri inseminacije prva u junu druga u avgustu i treca u septembru. Sve tri neuspesne. U avgustu i septembru sam primala pregnyl injekciju ali je doktor daje samo pola sata pre inseminacije i uz to daje i UTI (ubrizgavanje antibiotika kroz kanale) pa me zanimaju vasa iskustva sa tim , da li mozda treba bar dan pre inseminacije pregnyl? 

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here