|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
26.10.2021 12:08:37   
Morence
A koje su vam to inseminacije po redu? Meni ce sledeca biti treca😏

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Inseminacija IV deo
26.10.2021 12:10:37   
Ninaaa87
I meni treca..al prvu sam radila prosle god..

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Inseminacija IV deo
26.10.2021 12:40:46   
Morence
A ja zaredjela za redom sve, ne znam da li moze nesto da skodi, zbog hormona i svega toga?

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Inseminacija IV deo
26.10.2021 12:46:37   
Tikvica1
Meni ce biti druga, ja mislim da je i bolje da se rade jedna za drugom, pogotovo sto ja nemam normalan ciklus, a kada je ovako stimulisan onda je stabilniji i dolazi u dan, taman se to malo sve dovede u red


(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Inseminacija IV deo
26.10.2021 12:47:33   
Breskvica997
Cula sam da je bolje kad se rade za redom a ne sa pauzama. Veci procenat uspesnosti bi trebao biti tako. 


(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Inseminacija IV deo
3.11.2021 21:31:54   
Ninaaa87
Zene nema vas..sta se desava?Ima li neka da ce uskoro da ponovi inseminaciju?

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Inseminacija IV deo
3.11.2021 22:08:08   
Tikvica1
Ja idem sutra na folikulometrije. Sudeci po danu ciklusa, ako gledam kog dana sam proslog meseca radila IUI , sigurna sam da ce me uhvatiti vikend, bas me zanima kako ce front da postupi u tom slucaju.


(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Inseminacija IV deo
3.11.2021 22:34:43   
Ninaaa87
Moguce da ce mi i samoj biti tako..kazu ako pada vikend nista do sledeceg meseca..Ja sam bila vec dva puta,u petak idem opet pa cemo videti dal ce moci za ponedeljak..

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Inseminacija IV deo
4.11.2021 0:01:05   
Tikvica1
Boze svasta, pa kako rade vto onda uopste? Kao izmaltretiraju ti jajnike naprave 20 folikula i onda ups vikend je ajde sledeceg meseca cemo...

Ne znam, bas se nerviram sad 😡

(odgovor članu Ninaaa87)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Inseminacija IV deo
4.11.2021 8:13:21   
nata11

IZVORNA PORUKA: Tikvica1

Boze svasta, pa kako rade vto onda uopste? Kao izmaltretiraju ti jajnike naprave 20 folikula i onda ups vikend je ajde sledeceg meseca cemo...

Ne znam, bas se nerviram sad 😡



Vto se radi i vikendom, a pregledi i insemenacija ne.

_____________________________





(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Inseminacija IV deo
4.11.2021 13:56:25   
Tikvica1
Bila sam na folikulometrijama, nemam ni jedan folikul da se izdvojio. A toliko sam se nervirala plaseci se da ce me uhvatiti vikend, a sad izgleda nece ni biti inseminacije, posto je vec 15. dan ciklusa, endometrijum je poceo da se zadebljava a nema ni jednog folikula vec mnostvo sitnih.. ici cu u ponedeljak opet, ako tad nema folikula onda verovatno nista od ovog meseca


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Inseminacija IV deo
5.11.2021 13:47:55   
Breskvica997
Jel si pila klomifen , ili nesto slicno za stimulaciju ovulacije ? 

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Inseminacija IV deo
5.11.2021 13:54:34   
Tikvica1
Da, isto kao i proslog meseca. Zato sam se i smorila toliko, ne mogu da verujem da sam proslog meseca odreagovala a ovog ne.


(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Inseminacija IV deo
5.11.2021 15:15:01   
Breskvica997
Mozda je neki hormon u pitanju , oni se non stop menjaju , moj dr kaze da ako nemas folikul tj ovulacije neki hormon nije uredu . Ili mozda si pila vise klomifena mislim vise meseca za redom u upustvu pise da je preporucljivo samo 3 4 meseca da se pije.. 

Ja imam drugi problem imam folikule ali pucaju kasno preko 26mm skoro na 30mm. Znam da je tesko i znam kako se osecas ali moramo biti jake i gurati samo napred i naravno uvek misliti pozitivno. Ja sam odradila IUI pa sada cekam , ziva nisam da li ce da uspe ali ipak mislim pozitivno. 

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Inseminacija IV deo
7.11.2021 11:46:03   
Breskvica997
Da li vi pijete neke vitamine , folnu kiselinu ili nesto slicno ? 

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Inseminacija IV deo
7.11.2021 22:09:43   
Tikvica1
Ja pijem sve zivo, vitamin d,vitamin B, omega 3, inofolic plus inofolic combi... ranije sam pila policistin ali ova dva inofolica mi izadju jefitinije nego policistin.

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Inseminacija IV deo
7.11.2021 22:11:10   
Breskvica997
Ja sam samo folnu kiselinu uzimala , a razmisljam da uzmem femibion 


(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Inseminacija IV deo
11.11.2021 11:38:27   
Breskvica997
Radila test jutros ponovo razocarenje , negativan. Prestala sam sa uzimanjem utrogestana. Ne znam da li vise ima svrhe pokusavati sa inseminacijom. Skroz sam se razocarala. 😥😥😥

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Inseminacija IV deo
11.11.2021 11:57:41   
Tikvica1
Mislim da treba da promenis doktora, zakljucile smo vec da on ne radi uopste kao sto svi doktori rade. I ne znam sta si od ispitivanja uradila, treba da uradis i hsg, hormone sve, partner spermogram, ako vec niste i mozete da zakazete komisiju za vto, to se svakako ceka mesecima,a u medjuvremenu da radite inseminacije, ali kod nekog drugog, ko ce ti raditi inseminaciju dan nakon injekcije, a ne isti dan.

Zao mi je sto ti i ovo nije uspelo, svakako ako ste pokrili 2 3 dana od injekcije imalo je sanse da uspe prirodno da se zakaci, moja drugarica recimo ne ide na inseminacije, ona samo pije klomifen i radi folikulometrije i ima ciljane odnose... jeftinija varijanta i eto i to uspe nekad.Srecno!

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Inseminacija IV deo
11.11.2021 13:49:59   
Breskvica997
Odradjeno je sve , cak je i injekcija data pre inseminacije ali jednostavno nece. Hormone cu svakako ponovo proveriti , samo ne znam koji dan ciklusa se bese rade hormoni ? A za VTO jos uvek nismo predali. Ne znam za koju kliniku da se odlucim dali KCN Nis ili u Bg narodni front. 

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Inseminacija IV deo
11.11.2021 15:00:23   
Tikvica1
Kazem ti komisija se ceka nekoliko meseci, ti sada da zakazes komisiju zakazace ti za mozda mart tek. Pa onda kad prodjes komisiju cekas jos mesec dana sigurno na pozivno pismo, pa onda odes na konsultacije pa onda jos cekas da dodjes na red. A ako neces da nastavis sa inseminacijom vise nema sta ti preostaje. 

Ja sam komisiju zakazala u junu za novembar, tek sad sam to zavrsila, jos uvek cekam pozivno pismo. Ne ocekujem da cu zavrsiti prvu vto pre marta 2022. Znaci to ti je skoro godinu dana cekanja.

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Inseminacija IV deo
11.11.2021 15:38:52   
Breskvica997
Aha , to se bas dugo ceka. A kako bi bilo na privatnoj klinici da li se tamo manje ceka ? 

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Inseminacija IV deo
11.11.2021 16:36:59   
lesli
Breskvice, a sta je to “sve”?Insulinska? Stitna zlezda? Trombofilije? Imunologija?

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Inseminacija IV deo
11.11.2021 17:51:41   
Tikvica1
Privatno mozes sutra da odes ako ces da platis sama, ako ces preko fonda isto se ceka svuda.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Inseminacija IV deo
12.11.2021 10:17:53   
Breskvica997
Insulinsku nisam radila , ostalo jesam i sada sam dobila AMH hormon da odradim. 

(odgovor članu Tikvica1)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here