RE: Inseminacija IV deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


nata11 -> RE: Inseminacija IV deo (13.7.2022 8:29:12)

4lista samo napred, ne odustaj. I sama znas koje su sanse za uspeh inseminacije




4lista -> RE: Inseminacija IV deo (14.7.2022 23:11:16)

Hvala vam puno! stigao je i ciklus :( pauziracemo neko vreme,pa cemo krenuti sa pripremama za vto šŸ˜”




Anoniman -> RE: Inseminacija IV deo (22.7.2022 20:39:20)

Cao cure.Nova sam na forumu.Drugi dan mi je od inseminacije,I jajnik mi je natecen,osjecam pritisak na tom djelu.Da li je jos neko imao takvu situaciju




Sekica89 -> RE: Inseminacija IV deo (30.7.2022 10:08:33)

Pozdrav cure! Nova sam na ovom forumu. Ugl,muz i ja radimo na bebici godinu i 2 mjeseca i nista. Svi nasi nalazi su uredni, i krenuli smo u MPO postupak. ProÅ”li petak sam bila na folikulometriji, bila su 2 vodeća folikula, desni jajnik 17 mm, lijevi 16 mm. Dobila sam stopericu koju sam si dala u subotu,a ovaj ponedjeljak imala inseminaciju. E sad imam nekih nedoumica, u subotu prije stoperice sam imala sukrvavi iscjedak,dr.kaze da ne bi trebala biti tada ovulacija s obzirom na vel.folikula dan prije. Onda prije postupka i nakon se uopce nije provjeravalo na Uzv je li doslo do ovulacije ili kad ce. Dobila sam utrogestane 3x2 i od njih sam imala grčeve i nadutost donjeg dijela stomaka prva 2 dana. Sad 5.dan nadutosti nema,samo se ponekad javi tupa bol. Ima li vas jos tko je frisko radio insem.da zajedno se pratimo?




Maja13 -> RE: Inseminacija IV deo (13.9.2022 21:28:29)

E pa i ja da se pridružim. Urađena prva inseminacija i predlog je da se radi beta 10.dana. Nekako se i plaÅ”im da je uradim. Trenutno se osećam pospano. Koristim Utrogestana 200 jednom uveče oralno. Nikakve simtome nemam pa ne znam da li je rano pričati o njima? Danas je 9.dan od postupka. Ako neko može da podeli iskustvo.... Å ta treba da osećam da bih znala da je to to.... Hvala. Pozdrav. 




nata11 -> RE: Inseminacija IV deo (14.9.2022 10:11:05)

Maja nista ne treba da osecas. Pospanpst je verovatno od U.

Odmaraj se i pokusaj da ne mislis na t. (koliko je to moguce ) [sm=smiley36.gif]

Srecno




TixMrvica -> RE: Inseminacija IV deo (22.10.2022 22:04:12)

Zdravo :) Nova sam na forumu, al vidim da nas ima vise koje cekamo rezultate inseminacije :) 
Ja sam 15. radila, pracena folikulometrija, nisam imala nikakvu terapiju, tj. nepotpomognuta ovulacija. Dva dana nakon procedure bila provera i potvrdjeno da je folikul pukao. Meni je dr rekla da radim betu za 2 nedelje. Nemam nikakve simptome, sem sto mi se cini da sam malo vise pospana. Stavljam utrogestan vaginalno 1x200mg uvece. 
Ne znam da li beta moze da se vidi i pre isteka 2 nedelje, ali probacu da se strpim :) 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]