RE: Babyhaller-inhalator (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Sanidej -> RE: Babyhaller-inhalator (16.2.2020 19:56:06)

Ne znam za taj, ali kod inhalatora ti je najbitnije da ima dobru brzinu rasprsivanja kako inhalacija ne bi predugo trajala. Nema necujnih, a vecina ima prihvatljiv nivo buke.




Filadendronka -> RE: Babyhaller-inhalator (16.2.2020 21:37:34)

Mi smo uzeli Pic u obliku pingvina. Detetu bude zanimljivo, a inace je skroz ok. Nisam koristila neki drugi da bih mogla da uporedim. 




Mirko Svirko -> RE: Babyhaller-inhalator (16.2.2020 21:42:43)

Fil, i mi imamo taj. Svetli mu stomak. Pa je deci interesantno.




Sanidej -> RE: Babyhaller-inhalator (16.2.2020 21:44:48)

Taj je jako sladak, kao i onaj u obliku nilskog konja. 




Rosita -> RE: Babyhaller-inhalator (16.2.2020 23:04:55)

Ja višenikad ne buh uzela životinju inh. Sa 3 sam imala iskustvo- mojim, komšinici im, zaovinim. Uvek je nešto zezalo. Ili mu dugo treba, ili je slab pa se aparatura sa čašicama brzo zapušava, gasi se- pregrejao se, ma... Uzela sam posle klasični microlife i taj mi je ok. Ko često inhalira dete ( pod tim mislim na svakodnevno, duži period, kao npr. mi- tri meseca), bolje da kupi neki ozbiljniji.





Sanidej -> RE: Babyhaller-inhalator (16.2.2020 23:12:50)

Vi ste ga bas cesto koristili. Pisale su i druge devojke da je sporiji.




nata11 -> RE: Babyhaller-inhalator (17.2.2020 7:57:08)

Microlife bas hvale. Ima i njega u vise oblika- zvezdica za decu, zivotinje. Ja cu svakako pre jeseni uzeti taj jer kazu da je najbrzi. Do tada se nadam nece nam trebati. 





bubulence -> RE: Babyhaller-inhalator (17.2.2020 8:48:08)

Mi imamo nekog pingvina sto svetli stomacic. Jeste bucan (ne preterano) ali evo radi posao 5 godina. A koristimo ga bas bas cesto. Od prilike da se od novembra do marta koristi svakodnevno jer je uvek neko prehladjen (koristimo ga i mm i ja). 





Ana RR -> RE: Babyhaller-inhalator (17.2.2020 11:20:52)

Mi imamo Omron, odličan je. Bučan kao i svi ostali, ne verujem da to može da bude nešto mnogo tiho.




Sanjica26 RR -> RE: Babyhaller-inhalator (17.2.2020 11:29:34)

I mi Omron. Koristimo ga od Sofijinog drugog meseca. 





MamaNecaVo -> RE: Babyhaller-inhalator (20.2.2020 18:03:38)

Mi imamo Microlife.Kupljen pre 3 godine,oblik psa.Dete ga obozava.
Ne staje sa radom-suprug asmaticar pa ga koristi maksimalno.Svidja mi sto su nam rezervni delovi na par minuta od stana...Jer svako malo gubimo rasprsivac




nata11 -> RE: Babyhaller-inhalator (7.4.2021 9:55:47)

Uzela danas ovaj na akciji u Benu
klik


Sve iscitala ali nije mi jasno kada se lek iskoristi jer sam stane (posle 6 min) ili ga ja moram iskljuciti?




mati -> RE: Babyhaller-inhalator (7.4.2021 10:10:22)

Nato, mi imamo drugog proizvođača samo, isključujem kada nema više "dima"... [sm=smiley1.gif]
Imamo dugme on/off, ne znam kako je na tom.
Inhalator uvek treba. Tj mislim da svaka kuća sa malom decom treba da ima, a i svima koristi.
Ubrkala sam nesto, nije namerno. Izbrišite jedan ako moze




Sanjica26 RR -> RE: Babyhaller-inhalator (7.4.2021 16:03:23)



IZVORNA PORUKA: nata11

Uzela danas ovaj na akciji u Benu
klik


Sve iscitala ali nije mi jasno kada se lek iskoristi jer sam stane (posle 6 min) ili ga ja moram iskljuciti?



Nece sam da stane, nego ti moras da ga ugasis. Kao sto rece mati cim nema vise dima i cuces drugaciji zvuk kao krcanje. To znaci da je kraj. Prepoznaces. Ali nemoj da prekidas na pola ako prima terapiju. Onda nista nisi uradila. 




jess021 -> RE: Babyhaller-inhalator (7.4.2021 16:35:30)

Nato, videces kad vise nema tecnosti odnosno leka u toj posudici i kao sto ti vec rekle kad nema vise pare. Onda ga sama iskljucis





nata11 -> RE: Babyhaller-inhalator (8.4.2021 14:01:40)

Ovo je III sv rat. I to sto priblizim masku licu, kamo li da stavi. Stavljali lutkama, nama, pustali je da pretisne digme... Ma kakvi. Danas sam resila stisnem je nogama, rukama pa neka vristi 5 min.





Milena18 -> RE: Babyhaller-inhalator (8.4.2021 14:04:08)

Jesi li probala da joj pustiš crtani za to vreme? Pepa Prase traje tačno koliko i ta jedna inhalacija, provereno. Moja se nikad nije opirala, ali nije htela bez crtanog jer joj dosadi.





mati -> RE: Babyhaller-inhalator (8.4.2021 14:15:24)

Nato, to se uglavnom svima desi. Eto htela sam i to da ti napišem pa zab. Mi smo starijem M puštali klipove dece koja se inhaliraju, ali stvarno. Onda smo pustili crtani, ali na najjače jer je Inhalator glasan, kako bi cuo. Posluži se i slusalicama, možda joj bude interesantno.
A ako plače bas, prisloni tu kod nosa ili usta, nije isto, ali dok nismo kupili nas, tako su nam rekli u ambulanti. Da i tako dok se dernjaju udisu po malo.




nata11 -> RE: Babyhaller-inhalator (13.4.2021 8:19:45)

Nakon 3 dana mucenja otkrila da moje dete bez problema stavi onaj dodatak za usta i tu se uopste ne buni. Jel to delotvorno koliko i maska, posto nju nema sanse da prislonimo na lice?

Da li se praktikuje inhalacija samo fizioloskim? Pogotovo kada je ovako promenljivo vreme i kada su vrtici puni virusa. Ili se inhalacija nikada ne radi na svoju ruku. Ovo nam je bila prva sa Propomucilom pa nisam u toku.




jess021 -> RE: Babyhaller-inhalator (13.4.2021 8:33:56)

Sa fiziološkim mozes slobodno da je inhaliras ako ima blage simptome prehlade.


Kakav je to dodatak za usta? 
Nema veze ako place dok je inhaliras, bolje udise isparenja




nata11 -> RE: Babyhaller-inhalator (13.4.2021 10:13:00)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2125083-8009.jpg[/img]
Ovaj dodatak ide direktno u usta.
Jel bitno da inhalacija prodje kroz usta ili nos?




Maraj -> RE: Babyhaller-inhalator (13.4.2021 10:25:00)

Nato ja imam pic inhalator. Maska je takva da se rotira.. tako da deca stavljaju i nos i usta u masku, a odrasli samo usta.. tako da mislim da mozes da je inhaliras samo na usta.




nata11 -> RE: Babyhaller-inhalator (13.4.2021 10:42:31)

Super. Hvala Maraj.


Ima ovaj 2 maske koje se rotiraju i ovaj dodatak ali maske nece nikako, vristi, udara se. Ovo lepo uzme i stavi u usta ne buni se. 
Mislim da je istraumirana od nosnih aspiracija. Ne dozvoljava nikakva creva oko nosa.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]