rezultati (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Trepuska -> rezultati (16.10.2015 18:29:33)

Da li neko moze da mi rastumaci rezultate:Fsh 5,9;lh 6,0;prl 185,1;progesteron 0,8; i estradiol 119,6. Imam 28 godina i pokusavamo dve godinice da imamo bebicu. Da li su ok rezultati?




Ana RR -> RE: rezultati (16.10.2015 18:37:57)

Trepuska, tvoje pitanje ću prebaciti u temu Pitajte Endokrinologa.

Molim da pre otvaranja teme koristite pretraživač u desnom uglu (ukucajte ključne reči).




Stranica: [1]