Da li neko moze da mi rastumaci rezultate:Fsh 5,9;lh 6,0;prl 185,1;progesteron 0,8; i estradiol 119,6. Imam 28 godina i pokusavamo dve godinice da imamo bebicu. Da li su ok rezultati?
Ana RR -> RE: rezultati (16.10.2015 18:37:57)
Trepuska, tvoje pitanje ću prebaciti u temu Pitajte Endokrinologa.
Molim da pre otvaranja teme koristite pretraživač u desnom uglu (ukucajte ključne reči).