Interaktivne školske table (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Ivanka 75 -> Interaktivne školske table (9.12.2015 15:43:59)

Poštovane koleginice,
Planiramo u školi da kupimo interaktivnu tablu, tj onaj dodatak što ide na belu tablu.
Interesuje me kakva iskustva imate sa interaktivnim tablama i koju marku biste nam preporučili.

Hvala [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Interaktivne školske table (9.12.2015 15:54:01)

Ivanka mi imamo u skoli jednu. Onda naravno stoji u biblioteci. Pa kad neko hoce da je koristi premesta cas u biblioteku.
Lepo je imati je. Pruza izvanredne mogućnosti nastavnicima koji "barataju sa internetom"
Nastava je mnogo ociglednija.
ne znam koje je marke. Nama je Telekom darovao




Ivanka 75 -> RE: Interaktivne školske table (9.12.2015 16:11:59)

Maraj, ajde molim te vidi koje je marke pa da izgooglamo.
Ne mozemo da se odlucimo koju da uzmeno.
Ja sam nekad radila sa jednomint tablom ali niko nije bio zadovoljan, a ne secam se koje je marke bila.




Modessty -> RE: Interaktivne školske table (10.12.2015 10:45:49)

Vidim da ih ima u win win. Mi to nemamo na faksu jer je skupo.
jesi videla ove - iBoard IB88WR

a ima i ovo http://www.fbsoft.rs/proizvod.php?cid=79&id=28254




tekilica -> RE: Interaktivne školske table (10.12.2015 11:01:27)

Mi smo ih imali na faksu, ali je, bar sa nasom klasom, samo jednom upotrebljena. Ne umemo ni da koristimo ono sto nam je na raspolaganju.




Maraj -> RE: Interaktivne školske table (10.12.2015 15:35:21)

Ivanka ja sam sad na porodiljskom pa ne mogu da proverim koje je marke. Al mislim da je to tabla ko tabla...bitan je taj program koji se instalira u kompijuter , koji ti koristis onda na pametnoj tabli. Videcu prvom prilikom kad budem isla do skole koje je marke




Maraj -> RE: Interaktivne školske table (10.12.2015 15:38:49)


IZVORNA PORUKA: tekilica

Mi smo ih imali na faksu, ali je, bar sa nasom klasom, samo jednom upotrebljena. Ne umemo ni da koristimo ono sto nam je na raspolaganju.


E to je zato sto imas ljudi koji jednostavno ne zele da se nadogradjuju tj ne zele kontakt sa tehnologijom vec se drze stare skole-papir , olovka , tabla i to je to. A to sto je deci ociglednije i zanimljivije da prate nastavu koju im pruza tehnika to njih ne zanima.




Ivanka 75 -> RE: Interaktivne školske table (10.12.2015 16:25:55)

Dugovala nam jedna firma za kurseve jis od prisle godine, nista nisu platili, sad ih tuzili pa uplaceno pre neki dan, i sad, u sta da se ulozi novac, u pametnu tablu.
Mi imamo dosta tih multi romova za interaktivne table, koristimo ih na kompjuteru ali to nije to.




Stranica: [1]