RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


nikiteki -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (24.3.2016 8:07:31)

Ovo su proizvodi za svaku pohvalu koristim ih odavno i mi bez ovih proizvoda nismo nikad




Beba Elena -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (30.3.2016 0:26:31)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0329/w8z-aaaaaa.jpg[/img]

Moje iskustvo o Pharmalife proizvodima…

Koristili smo APPETITO sirup i posle 2 dana je imao efekta, pocela je da trazi da jede, a do tada nista. Iskreno, malo se bunila dok ga je pila, da je bljak, nije joj se bas ukus svideo, ali je bitno da je rezultat bio ODLICAN 5. Rec je o 2,5 god. devojcici.

Isto tako smo koristili i APIS GOLA sa kojom smo takodje zadovoljni. Zalila se na grlo u jaslicama, pocela sam da joj prskam grlo taj dan od po podne, mislim da sam joj 3x tog dana prskala grlo i sledece ujutro vise nije imala tegobe, mada sam ja i taj dan nastavila da ga prskam 3x na dan, i jos jedna, pa onda prestala...nije bilo vise potrebe...bas sam zadovoljna, a NAROCITO SAM ZADOVOLjNA PUMPICOM koja bas olaksava davanje leka. SVE POHVALE za prakticnost!



MAPEZ smo takodje koristili i nismo imali problema sa komarcima. Kod ovog proizvoda je divno to sto ne ostavlja tragove po odeci, a meni licno je i to izmedju ostalog bitno...

IMMUNO smo sada kupili, tek krecemo da ga koristimo, tako da ne mogu trenutno nista da vam o njemu napisem… Kupila sam ga kao preporuku i plus sto je od PHARMALIFE-a firme, od sad sve njihove lekove uzimam, jer su nam se svi lekovi koje smo do sada od njih koristili pokazali da imaju savrseno dejstvo i efekat…

Prijavljujemo se jer su nam zalihe pri kraju,
a zelim da mi deca uz pouzdane i proverene lekove odrastaju.




dddaca -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (1.4.2016 21:42:12)

Mi smo koristili FITOBALM i mislim da ima efekta. Predivnog je mirisa, lako se utrljava i razmazuje i rekla bih da je beba lakse disala




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (5.4.2016 11:10:33)


Dragi naši,

Najpre želimo da vam se zahvalimo na iskustvima koje pišete u ovoj temi. Drago nam je da su iskustva pozitivna, i da su Pharmalife proizvodi prijatelji mnogih porodica u Srbiji.


Žiri, sastavljen od predstavnika kompanije Lifemedic, odabrao je tri pobednika kojima će Pharmalife paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).



Prvi dobitnik Pharmalife paketa za mart je Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Koristimo dugo Pharmalife proizvode i odlicni su!
Trenutno ovih dana mazem 2-godisnjoj devojcici Fitobalm. Obozava da se macka, cak i sama trazi. Dosta joj pomogne da otvori bronhije kako bi sekret lakse izasao.
Ceato joj se nazalni sekret spusta na pluca (imala je upalu pluca pre par meseci) ili uho, zato moramo uvek da imamo pored Fitobalma i Bronchamil , koji pije vec u.nadrazajnoj fazi kada ima jak i suv kasalj...
Apis Gola oralni sprej je mnogo delotvoran, toliko da sam jedva poverovala da joj je za tri dana izlecio afte!
Immuno cink je takodje dobar, poznato je da nedostatak cinka uzrokuje pad imuniteta..sada u martu pravimo pauzu pa u aprilu ponovo pocinjemo da ga pijemo.
Mapez protiv komaraca predivno mirise i stiti sto je najvaznije, a mogu ga prskati i maloj bebi kad budemo isli na letovanje ove godine :)
Isilax je pila jer ima neverovatan zatvor od koga se sva mukica preznoji...bas nam svima tesko padne i obzirom da nece da pije kompote, cajeve, jede suve sljive, Isilax moram da imam.
Hvala sto postojite ! Prezadovoljna sam





Drugi dobitnik Pharmalife paketa za mart je kumaradeki


IZVORNA PORUKA: kumaradeki

Odkada smo culi za seruju proizvoda pharmalifa imamo ih sve u kuci. Prvo smo poceli da koristimo IMUNO sirup sa cinkom svaki farmaceut preporucuje za imunitet. Kada je cerka imala bolove u grlu kupili smo APIS GOLU i to bih svima preporucio za decu. Verujem da je svaki roditelji imao problema sa detetovom stolicom (mi smo imali prave muke dok nismo poceli da koristimo ISILAX). Jedini sirup koji 100% POMAZE kod kaslja je BRONCAMIL. I za kraj prijatno iznanadjenje FITOBALMA koje koristimo za bebu koja je trenutno ima 5 meseci i daje sjajne rezultate. Mogao bi ponaosob vise da napisem o svakom proizvodu i svaki zdravstveni problem koji je on resio a verujem da svaki roditelj koji je kupio jedan od ovih sirupa zna o cemu pricam.
[sm=bravo.gif]




Treći dobitnik Pharmalife paketa za mart je dejana007


IZVORNA PORUKA: dejana007

za PHARMALIFE proizvode sam saznala od izabranog pedijatra mog deteta. Moram naglasiti da 100% verujem svom izabranom pedijatru, uvek je postavljala prave dijagnoze i uvek prepisivala preparate koji su pomagali mom detetu. Medju njima su i proizvodi kao što su: Apis gola ( oralni sprej koji je moje dete odmah prihvatilo - i cesto mu s vremena na vreme prsnem posle dolaska iz vrtica i pre spavanja - cisto zbog dezinfekcije grla). Fitobalm je koristio 2x ( jer hvala Bogu nije imao jake temperature cak nam jos jedna kutija stoji u frizideru - inace koristim ga i kad ima gust sljajm za razbijanje istog i lakseg sna). Broncamil je pio 3x do sad, jako prijatnog ukusa i jako je pozitivno delovao na prestanak kaslja. Posebno je od znacaja sto je sve na biljnoj bazi te provereno i bez trunke sumnje sve proizvode dajem mom detetu, i naravno preporucujem drugim majkama. Immuno sa cinkom je prosle godine popio 3 flasice sa pauzama izmedju i evo od aprila nije imao temperaturu ni prehladu ( a ide u vrtic). Jednom je koristio omega junior kapi po preporuci pedijatra jos dok je bio beba, za jacanje imuniteta. Često koristimo nasaleze sprej jer imamo problem sa alergijskim laringitisom i zacepljenjem nosa ( najmanje 2x godisnje). Na more obavezno nosimo Mapez sprej koji fenomenalno mirise, na limun, kako vec kaze moj sin. Dok setamo leti cesto osetim da i ostala deca mirisu na taj sprej. Obzirom da sam clan Rineraja porodice od 2009 godine, bila sam jako srećna kada sam videla da sponzori dele ove proizvode jer sam vec prethodno imala sa njima dobra iskustva. I naravno ucestvujemo u igrama.

Konacni zakljucak je da su mi Pharmalife preparati olaksali itekako teske trenutke koje je moje dete imalo tokom rasta. I naravno jos cemo ih koristiti!




Čestitamo dobitnicima, i molimo vas da nam na pp pošaljete podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.


[sm=bravo.gif]




Anarunika -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (5.4.2016 16:28:04)

Bravo devojke [sm=bravo.gif]




Beba Elena -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (5.4.2016 20:33:59)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
C e s t i t a m o




nikiteki -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (5.4.2016 23:52:43)

Cestitam




Mala Elena -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (7.4.2016 10:03:25)

Divno, bas sam se obradovala![sm=smiley1.gif] hvala I cestitam ostalima!




dejana007 -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (8.4.2016 11:04:06)

Tako prijatno iznenadjenje!!! Hvala RR, hvala sponzorima! Mi uveliko pijemo imuno cink :) Ali nastavicemo i sledecu turu :) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dejana007 -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (5.5.2016 17:37:40)

Evo nas sa poklonooom !!! Hvala vam puno, puno, puno! Pijemo i uzivamo u prazniku [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0505/le6-201605.jpg[/img]

Hvala jos jednom i sponzoru i nasem divnom forumu Ringeraja [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]




dddaca -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (5.5.2016 21:35:13)

Moze li jedno pitanje u vezi Mapez spreja? Kupila sam ga,a li vidim da ima vremenski ograniceno dejstvo. Meni treba nesto za celu noc. Da li je Mapez dobar za to? Da li odbija komarce samo na mestu gde je naprskan, tj. da li ste prskale decu po svim otkrivenim delovima tela ili samo po negde? Kod nas su se komarci vec pojavili i moram pod hitno da nadjem neko resenje




dejana007 -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (6.5.2016 8:58:02)

ja sam ga prskala po kozi koja nije pokrivena odecom, i prskala sam ga pre izlaska u setnju uvece i naravno pre spavanja. Samo jednom i nije bilo problema. Ako bas ima previse komaraca planiram da ustanem preko noci pa da ga opet isprskam. ima prijatan miris ali nemojte preterivati. ja prsnem na svoju ruku pa detetu razmazujem po kozi.




dddaca -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (6.5.2016 22:54:21)

E to me je zanimalo. Znaci ne direktno na kozu




Ringerajin doktor -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (10.5.2016 11:50:55)

Draga mama,

MAPEZ sprej ima dejstvo kao I drugi repelenti, zavisno od tipa kože, znojenja,..itd.
MAPEZ sprej je pririodni repellent koji možete koristiti češće I duže nego druge toksične repelente.
Trebalo bi da pokriva dete u toku noći.
Možete naprskati I na neku tkaninu u blizini deteta.

MAPEZ repellent je veoma izdašan. Potrebno je da se naprska mala količina I pokrije velika površina.
Lepo se upija, lepo miriše I neguje kožu.
Naravno da se namaže na otkrivene delove tela ili kao vec procenite.


Lep pozdrav
Dr Mirjana Mišić

IZVORNA PORUKA: dddaca

Moze li jedno pitanje u vezi Mapez spreja? Kupila sam ga,a li vidim da ima vremenski ograniceno dejstvo. Meni treba nesto za celu noc. Da li je Mapez dobar za to? Da li odbija komarce samo na mestu gde je naprskan, tj. da li ste prskale decu po svim otkrivenim delovima tela ili samo po negde? Kod nas su se komarci vec pojavili i moram pod hitno da nadjem neko resenje





dddaca -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (10.5.2016 21:23:32)

Hvala puno na odgovoru. Vec smo probali i to onako kako je dejana007 predlozila, prvo na svoju ruku, pa posle na otkrivene delove (posto ga mazem dok beba spava, pa se plasim da ce da se probudi ako prsnem direktno) . Sad i nema bas nesto puno komaraca pa ne mogu da procenim dejstvo, ali svidja mi se miris, a ponajvise to sto je potpuno prirodan




dddaca -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (24.5.2016 7:23:23)

Mame hitno mi treba pomoc. Ne znam kako da otvorim Apis Golu. Skinula sam zastitni poklopac, okrecem nastavak na levo i prskam ali nista ne iylazi. Gde gresim?




kayaringeraja -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (24.5.2016 15:08:58)

nase iskustvo sa fitobalmom je izuzetno pozitivno koristimo ga za oba deteta pa cek ponekad i mi,uz to piju sirup broncamil,i zaista kod prehlada sa kasljem bas nam pomogne,sada po preporuci pedijatra koristimo i immuno sirup,nisu nam toliko ceste prehade i virusi,dosta im je bolje,tako da nastavljam sa tim :)




muzicarka -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (24.5.2016 19:45:35)

Mame hitno mi treba pomoc. Ne znam kako da otvorim Apis Golu. Skinula sam zastitni poklopac, okrecem nastavak na levo i prskam ali nista ne iylazi. Gde gresim?


Promuckaj ga ...malo jace pritisni..




muzicarka -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (24.5.2016 19:49:23)

Nedavno smo prvi put koristili Broncamil.... Iskustvo je veoma pozitivno, kasalj je prosao, malo je bilo negodovanja dok se ne popije, posto se pije veca kolicina nego kod ostalih sirupa, ali misija je bila uspesna...Imali smo problemcica i sa tatom, posto je na kvarno pio, jer je bio odusevljen ukusom.....Svima preporucujem....




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (1.6.2016 1:29:40)

Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda.

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju Pharmalife proizvoda, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa nekim od Pharmalife proizvoda. Želimo da čujemo vaše utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da Pharmalife program pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.



Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadrži IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).

PROČITAJ VIŠE...
[img]http://i.imgur.com/CfciItQ.jpg[/img]


Na kraju meseca, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće 3 pobednika kojima će paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva i da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.Tokom trajanja kampanje, dobitnici se ne mogu ponavljati.


U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej), 20ml, dodatak ishrani

Antibiotska terapija u lečenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne deluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primenu u dečijem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano poseduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospešuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.
[img]http://i.imgur.com/4YR1WGE.jpg[/img]
Apis Gola oralni sprej - Dodatak ishrani za decu sa sokom acerole, ekstraktom propolisa, etarskim uljem žalfije i timijana koji doprinosi umirivanju iritirane sluzokože grla. Timijan doprinosi umirivanju iritirane sluzokože grla. Žalfija doprinosi prirodnoj odbrani organizma.

FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ

Bebe odmah po rođenju poseduju imunitet koji nasleđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada pre prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa deteta isparavaju pod uticajem telesne temperature, dete ih inhalira te uspešno razređuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način detetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbedni za upotrebu od rođenja ( od 0 meseci) kao i za decu starijeg uzrasta.
[img]http://i.imgur.com/MdsK6JF.jpg[/img]
Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele


IMMUNO koncentrovani rastvor, 200ML

IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.
[img]http://i.imgur.com/5odOeuG.jpg[/img]
IMMUNO koncentrovani rastvor, 200ML, dodatak ishrani za decu sa biljnim ekstraktima, vitaminima E i B6 i mineralima cinkom i bakrom za normalno funkcionisanje imunog sistema. Cink, bakar, vitamin B6, koren astragalusa i koren sibirskog žen-šena doprinose normalnoj funkciji imunog sistema. Vitamin E doprinosi zaštiti ćelija od oksidativnog stresa.



Broncamil koncentrovani rastvor, 200ml dodatak ishrani

Statistika pokazuje da predškolsko dete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosečnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod dece je postnazalno slivanje, kao posledica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).
[img]http://i.imgur.com/C0bw9Ti.jpg[/img]
Broncamil, koncentrovani rastvor 200ML - Dodatak ishrani za decu i odrasle sa biljnim ekstraktima za normalnu funkciju gornjih disajnih puteva. Listovi divljeg suncokreta i etarsko ulje iglica srebrnog bora, eukaliptusa i timijana doprinose normalnoj funkciji gornjih disajnih organa.

[img]http://i.imgur.com/ikqxyQM.jpg[/img]
Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih deci i odraslima.
Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).
Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.




Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.





dejana007 -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (1.6.2016 8:45:13)

wooow ovo je nova kolekcija!!! taman za leto!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




lutkic@ -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (2.6.2016 9:40:53)

Prvo




lutkic@ -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (2.6.2016 9:46:21)

Prvo iskustvo sam imala sa Fitobalm gelom kada je moje dete (rodjeno 4 nedelje pre termina) od svog treceg meseca zivota, dobijalo bronhitis svakog meseca, tesko disanje, kasalj. Vukli smo se po lekarima, dobijali inhalacije po pet puta na dan, ali nas je spasila jedan privatna pedijatar, koji nam je uz odgovarajuce lekove preporucio i utrljavanje Fitobalm-a u ledja i grudi tri puta dnevno. Jako je prijatnog mirisa, nije nam mastio odecu i poboljsanje sam videla vec treceg dana, pogotovu nocu, kada je mnogo lakse disala. Sa drugim detetom nam se dogogila ista muka, jer je dobio upalu pluca na rodjenju, bio 7 dana u inkubatoru, i znala sam da uz tako slabasna pluca idu i ceste upale, Fitobalm mi je naravno bio pri ruci i vec spreman za upotrebu. Drugi proizvod koji sam probala pre neki dan je Apis Gola i ja sam prosto prezadovoljna. Sin mi je zadnjih par dana bio nervozan i odbijao je da jede, kod lekara su utvrdili da mu je grlo crveno i da su mu usta puna aftica. Preporucen mi je Apis Gola i vec nakon par prskanja sam primetila kako je krenuo da rucka. Probala sam i ja, jako prijatnog i mirisa i ukusa, podsetio me na mentol bombonice. Sledeci proizvod koji nameravam da probam je Apetito sirup, jer pocinjem muku da mucim sa starijim detetom. Eto, to je bilo moje iskustvo sa proizvodima Pharmalife kompanije [sm=smiley1.gif]




lutkic@ -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (2.6.2016 10:24:50)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0602/a4o-133467.jpg[/img]




mojabeba5 -> RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET za celu porodicu! (3.6.2016 14:54:59)

isilax sirup je pomogao mojoj bebi ,koja je tek rodjena,ne znam sta bi smo bez njega,fenomenalan je , kao i svi vasi proizvodi . Bila bih vam veoma zahvalna kada bih dobila paket,jer je mala beba i sve joj treba,a muz je ostao bez posla,zivimo u kiriji i dobro bih nam dosla bilo kakva pooc. Unapred hvala od srca.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>