|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MIKROTALASNA
28.11.2010 23:24:42   
marince1
IZVORNA PORUKA: gagins

ništa naročito,možda malo ako doteram recept i bude nešto po mom ukusu


tako i zvuci


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2010 15:29:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: gagins

Mmmm,sendviči iz mikrotalasne,pecem pile,jer moja ima gril i pilence je gotovo za pola sata do četrdesetak minuta.Imala sam razne pokušaje,čak i neki kolač u šolji skinut sa neta,sve u svemu vrlo široka namena u mojoj kuhinji

Gagins, jel ti gril izgleda kao okrugla rešetka na nogicama?
Ja imam to ali nikad nisam koristila,ako je tako i kod tebe molim te pojasni mi kako pečeš pile, cijelo, u komadima,jel okrećeš nakon nekog vremena?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: MIKROTALASNA
17.2.2011 20:45:02   
bebać

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Sjetih se jauser posted image
Pravim picete,na šnitu kruha stavim sir,šunku,pospem origanom i 30sek u mikrovalnu,eto doručkauser posted image


Rekla sam ja da se od tebe može doznat svakakvih savjetauser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: MIKROTALASNA
15.3.2011 20:53:03   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: ana77

Ja cesto pravim bebi kasicu za dva dana i sutradan je uvek grejem u mikrotalasnoj. Onda me je neko zbunio i rekao da je to stetno. Ono sto ja znam je da je stetno biti pored mikrotalasne dok radi, a da samo podgrevanje nije.
Koje je vase misljenje?


IZVORNA PORUKA: ribizla

Na nekim hipp kasicama pise da se podgrevaju u mv , samo se pokrije pak papirom ..  Ja podgrevam sve sto nema mleka u mv 

IZVORNA PORUKA: ivaj

Stojim pored nje i podgrevam
Ma ne mogu stalno da razmisljam sta je stetno a sta nije.

Gde god se okrenes nesto ne valja po nas ali sta da radimo.


IZVORNA PORUKA: ana77

Ja grejem i mleko - dugotrajno pred spavanje (presli smo uglavnom na kravlje), a cesto stojim i pored nje :)! I ja tako mislim ali mi je neko pomenuo, a ovde niko o tome ne govori, pa pomislih da nema nekog precutnog dogovora da to ne valja :D!

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Podgrevala sam i jedno i drugo - sad joj uglavnom kuvam dan za dan - osim supe - a kako imam na plin - isto mi dođe - podgrevala na plin ili u mikrotalasnoj.
A to da li je štetno ili nije - pa jel zdrav vazduh koji dišemo (al sam dosadna sa tim vazduhom, al jbg)




_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: MIKROTALASNA
21.8.2011 10:54:23   
PoisonEve
Ja sam manijak za takve stvari kao sto je i mikrotalasna na mog tatu. On ju je kupio kad sam bila bas mala. I sada ja takodje ne mogu bez nje. Dok je mm bas i ne voli preteranouser posted image Najcesce u njoj odmrzavam meso a volim i kafu da pijem, obicnu tursku (mada nju redje jer od kako sam trudna ne prija mi). Nego htedoh da pitam ima li neko recept za piletinu sa pomorandzom iz mikrotalasne? Tata je to spremao kad sam bila mala, mada tada su drugu mikrotalasnu imali a sa njom i recepte. Ne mogu nigde da nadjem na netu...

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: MIKROTALASNA
30.9.2011 18:00:46   
Anoniman
KAko kuvate pirinač u mikrotalasnoj? Recimo, na šolju pirinča, dve šolje vode, je l' tako? Na koliko minuta i u kakvoj posudi?

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: MIKROTALASNA
30.9.2011 18:03:37   
Dove
Znam samo da posuda ne sme da bude metalna...user posted image user posted image user posted image Interesuje me cena,posto se spremam da kupim jednu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: MIKROTALASNA
30.9.2011 18:08:25   
Anoniman
Našla sam na nekoj drugoj temi, ako nekom bude trebalo - staklena ili plastična posuda koja je pogodna za mikro, šolja pirinča, dve šolje vode, i petnaestak minuta. Nekad je dovoljno 10 ali obično treba malo više.

Dove, koliko ja znam, cene idu od 4 hiljade na goreuser posted image

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: MIKROTALASNA
26.3.2013 8:50:33   
Anck Su Nmaun
Mi smo nasu mikrotalasnu Unistiiiiiili kokicama, Sva je pozutela iznutra user posted image bas ruzno, imate li savet kako i cime da je oribam???

Probala sam ono s limunom, ali to nema sanse... neznam uopste ima li joj spasa kad pozuti??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: MIKROTALASNA
26.3.2013 9:58:22   
Sanchy
Imas da kupis u DM sredstvo za ciscenje mikrotalasnih i frizidera ,meni je super ocistilo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: MIKROTALASNA
10.4.2013 9:56:48   
nata11
Anck ja moju brisem mesavinom sirceta i tople vode pa lepo istrljam jacim sundjerom. Samo nemoj da zaboravis da stavis rukavice i iskljucis iz struje.user posted image A onaj tanjiric i plastiku stavim u masinu.

< Poruku je uredio nata11 -- 10.4.2013 9:57:14 >

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: MIKROTALASNA
12.10.2013 10:21:40   
Наташица
нисмо је имали до скора. како је малена прешла на кравље млијеко, морали смо узети. много је лакше загријати млијеко. сад све гријем у њој. и ручак подгријавам, кафу правим, тј. загријем воду, правимо кокице које иначе пре нисмо скоро никад јели. мени је стварно супер ствар кад ти треба нешто на брзину, а и мање струје се потроши.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 13:19:37   
Anck Su Nmaun
Ma nema mojoj spasa totalno je pozutela, ni ribanej ne pomaze, ali to je sve od kokica!

Inace koliki joj je vek trajanja? Na koliko bi trebalo menjati mikrotalasnu?

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 13:33:42   
vikiveki
Ja moju dosta koristim a kupila sam je pre jedno 6 godina i super za sada izgleda,ali zato posle svake upotrebe oribam je detaljno,ako to ne uradim ja onda je tu mm čista Devicauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 14:27:05   
hanka
Anck a sto bi menjala mikrotalasnu ako je unutra pozutela?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 14:39:18   
Anck Su Nmaun
Citala sam da je Mikrotalasna bezbedna samo ako je cista , a to pozutelo vise nemoze da sse skine nikako , neznam smeta li?

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 14:44:15   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Probala sam ono s limunom, ali to nema sanse... neznam uopste ima li joj spasa kad pozuti??

Moja je bila užas užasa i ovo je upalilo. Stavila sam veliku posudu sa vodom i limun unutra isečen u 2 dela i stavila da radi 60 minuta i još oko 15 da odstoji dok nisam otvorila vrata. I sve je spalo prvim potezom kuhinjskog ubrusa.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 14:47:39   
vikiveki
Na mojoj je bilo požutelo ali samo od namernica koje sam unutra stavljala da ugrejem...od margarina i sličnog

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 14:48:06   
New Mom
Inače, pre neke 2 godine sam dobila sjajnu stvar iz Ikee koja mi čuva unutrašnjost:
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 19:50:08   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Probala sam ono s limunom, ali to nema sanse... neznam uopste ima li joj spasa kad pozuti??

Moja je bila užas užasa i ovo je upalilo. Stavila sam veliku posudu sa vodom i limun unutra isečen u 2 dela i stavila da radi 60 minuta i još oko 15 da odstoji dok nisam otvorila vrata. I sve je spalo prvim potezom kuhinjskog ubrusa.

60 minuta je kuvalo unutra? Moja ima najvise 30 min, a ja sam to kuvala nekih 10-15 min, ali nije bilo vidljivoh pomaka na bolje user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 20:17:11   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Probala sam ono s limunom, ali to nema sanse... neznam uopste ima li joj spasa kad pozuti??

Moja je bila užas užasa i ovo je upalilo. Stavila sam veliku posudu sa vodom i limun unutra isečen u 2 dela i stavila da radi 60 minuta i još oko 15 da odstoji dok nisam otvorila vrata. I sve je spalo prvim potezom kuhinjskog ubrusa.

60 minuta je kuvalo unutra? Moja ima najvise 30 min, a ja sam to kuvala nekih 10-15 min, ali nije bilo vidljivoh pomaka na bolje user posted image


Ja stavima na 20 min i posle 5 min izvadim vodu i obrisem sundjer. Super mi ocisti. Mada je moja unutra siva pa i da promeni malo boju tj. poprimi zuto nevidi se.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 20:22:48   
Misha i Ljisha
ja svoju mikrotalasnu cistim vatom i alkoholom i ja sam prezadovoljna kao nova izgleda

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: MIKROTALASNA
29.11.2013 21:09:13   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

60 minuta je kuvalo unutra? Moja ima najvise 30 min, a ja sam to kuvala nekih 10-15 min, ali nije bilo vidljivoh pomaka na bolje user posted image

Stavi 2X po 30 minuta. Moja stara (ta bela o kojoj pricam) je mogla 90min.
Poenta je da bude bas bas te pare.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: MIKROTALASNA
8.12.2015 16:25:06   
Anck Su Nmaun
Sad Definitivno hocu da uzmem drugu, iako ova radi dobro ali je unutra Haoooos!
I trazim, trazim trazim .. ja sva srecna kad hoces... sve ove nove mikrotalasne Ogromneee!
Ni jedna mi ne pase za kuhinju user posted image user posted image Posto je za moju napravljena posebna polica.
Visina ok, duzina ali dubinaaaa..... dubina moje kuhinje je manja od mikrotalasne ...popizzzzzzzz sam!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 8.12.2015 16:26:03 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: MIKROTALASNA
8.12.2015 22:16:28   
bojana92
Meni mikrotalasna stoji na radnoj povrsini.Retko je koristimo,ali bih bas volela da imam posebno napravljene kuhinjske elemente i posebno mesto za mikrotalasnu da mi ne smeta kao sad :)

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here