RE: Mesečni ciklus žene (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


mama Jo -> RE: Mesečni ciklus žene (24.7.2020 22:36:42)

Secam se skoro da je bila aktivna tema o virku, ali tih par dana dok smo bili u gradu sam skroz zaboravila da kupim, a ovde nije bilo u apoteci, jedino da naruci a nisam bila sigurna koliko cemo ostati.
Cim odemo za NS uzimam.
Bas me iscrpi to stanje.




Mirko Svirko -> RE: Mesečni ciklus žene (24.7.2020 22:42:28)

Sanjice, virak kapi ili virak caj?

I ja cu da probam.




branki* -> RE: Mesečni ciklus žene (25.7.2020 10:14:27)

meni stalo krvarenje skroz.cekam sad da dobijem,pa da vidim kako ce biti sa ciklusom.inace jedva cekam da dobijem,da se to ustali i izregulise kako treba.




Sanjica26 RR -> RE: Mesečni ciklus žene (25.7.2020 10:34:18)



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Sanjice, virak kapi ili virak caj?

I ja cu da probam.



Virak kapi




flamingos -> RE: Mesečni ciklus žene (25.7.2020 12:13:46)

Kapi i ja pijem.Videćemo kakva je situacija.❤





Andjelcicc -> RE: Mesečni ciklus žene (6.11.2020 16:42:15)

Zene, moze li mala pomoc?

Menstruacija mi je da kazem redovna, dobijam na 26 do 29 dana, npr. Zaredja 3 meseca na 28, pa onda jedan na 26 i tako, međutim danas mi je 21 dan cilusa i krenuo mi sekret onako rozikast, inace mi tako ciklus krece, da napomenem prosli mesec su me bas bolele grudi i pre i za vreme ciklusa, a nastavilo se i posle, ne toliko puno, ali bolelo je, i sad me ovo poremetio skroz, od ponedeljka cu zvati dr, ali da cujem i vase misljenje. Hvala unapred 




vonavoj -> RE: Mesečni ciklus žene (6.11.2020 16:48:45)

Dr ce ti reci da je ciklus od 21 do 35 dana sasvim normalan...dogodi se disbalans....stres, bolest,sve to utice..





Andjelcicc -> RE: Mesečni ciklus žene (6.11.2020 16:51:54)

Hvala Von puno, to i ja mislim, verovatno su uticali stresovi nesvesno u poslednje vreme, baka mi je umrla skoro, pa sve ovo oko ovog ludog stanja, plus ove lude temperature, a i godine haha. Hvala jos jednom 





flamingos -> RE: Mesečni ciklus žene (6.11.2020 17:43:44)

Andhelcicc,slažem se ss Von.Koliko godina imaš(ako nije tajna)?❤





Andjelcicc -> RE: Mesečni ciklus žene (6.11.2020 17:51:59)

Flamingos, nije tajna 40, i tebi hvala puno 





flamingos -> RE: Mesečni ciklus žene (6.11.2020 18:05:04)

Nema na čemu.Mlada si ti još.U septembru sam napunila 47.🙄.Pošto nema teme"Da se smejemo manama"(ili je nisam pronašla)napisaću ovde-par dana pre rođendana uđem u prodavnicu,uzimam broj 4 i broj 6,stižem do kase,smejem se,vraćam se i ostavljam šesticu i uzimam broj 7,ha,ha.Pa ono,iskreno,tad još i nisam imala 47,već 46(a svećice kupujem kako bi mi ćerkica,koja ima 10 godina,otpevala"Divan dan").A što se ciklusa tiče tu sam nikakva.U domu zdravlja luda kuća,te ne radi moja dr.te kad odem nije tu sestra koja zakazuje.E,a neću namerno privatno da idem.Ne dobijam redovno,boli stomak,grudi,mučnina,ma-jednom rečju užas.Sad bih da dam krv,urade analizu hormona i vide jesam li ili nisam u menopauzi.Kažu mi u domu zdravlja da primaju samo trudnice i hitne slučajeve.Rekoh joj"Hitan slučaj sam da hitniji ne može da bude.Živite vi ovako sa svim ovim mukama."Pozdrav.❤





dunja RR -> RE: Mesečni ciklus žene (7.11.2020 1:24:51)

Anđelčić ja sam pre 3 dana počela da krvarim u sred ciklusa, obilno, ne baš kao ciklus ali skoro pa tako. Ciklus sam imala pre 12 dana, ali ne bih rekla da je od ovulacije, jače je krvarenje. Dešavala mi se sukrvica i blako krvuckanje za vreme ovulacije, ali ovo je drugo.
Vreme mi je za sistematski, planirala sma da zakažem sledeće nedelje, pa videću. šta je ..




Andjelcicc -> RE: Mesečni ciklus žene (7.11.2020 5:04:15)

Dunja, sinoc mi svekrva prica da je mnogima poranio ciklus, tako da pojma nemam sta se desava...Meni je sinoc krenuo definitivno ciklus... Sasvim normalan, sem toga sto je poranio... Hvala zene, divne ste, bas sam se ufrkisala... 




pari -> RE: Mesečni ciklus žene (7.11.2020 7:07:21)

Dunja, moze biti od polipa...svakako proveri





Sanjica26 RR -> RE: Mesečni ciklus žene (7.11.2020 8:47:15)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dr ce ti reci da je ciklus od 21 do 35 dana sasvim normalan...dogodi se disbalans....stres, bolest,sve to utice..





U pravu je Von. Svakako ako nisi skoro isla na kontrolu idi. 




dunja RR -> RE: Mesečni ciklus žene (7.11.2020 13:59:51)


Hocu, ili miom,imam jedan ali je bio mali do sada.Mada kazu da od korone hoce ciklus da poludi, to je jedna od posledica, pa i na to sumnjam jer bas cudno dobijam od kako sam imala koronu.
IZVORNA PORUKA: pari

Dunja, moze biti od polipa...svakako proveri








vocicana -> RE: Mesečni ciklus žene (13.11.2020 23:12:28)

ndjelcicu i Dunja RR, kod mene veoma slicna situacija, danas sam pocela Cyclo Proginovu da pije, vrv nisam lepo napisala, krvarenja na 14...17...18 dana, 4 puta zadnjih 5 meseci, stitasta mi je proradila, tj preradila se, radim kontrolu analiza za koji dan, pa da vidim da li cu i to da krenem da pijem, msm hormone. Svaki put hormonski status super, a ja nikakva, kao da sam tek sada prvi put dobila, pa ce da tera jos 30 godina. Fuj!




mati -> RE: Mesečni ciklus žene (27.3.2021 23:21:53)

Kakav sam odliv imala sada. I to posle tuširanja. Znaci prošlo je 15 min i ja da ustanem, ono krenulo katastrofa. Brzo u kupatilo ugrusci...
Ato mi se dešava evo već par godina, da mi se stvaraju ti ugrusci. Dr kaze da nije ništa strašno, da je normalno. Ali ne znam više. Uplašila dam se bas. I evo lezim i drhtim.




Sanjica26 RR -> RE: Mesečni ciklus žene (27.3.2021 23:23:43)

mati, ne brini se. Meni se to desava. Ali me to jako iscrpi. [sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: Mesečni ciklus žene (22.4.2021 21:39:49)

Jedva nadjoh temu, uzasan pad prolaktina, posle onih slinih krvarenja, Cyclo PROGYNOVA tri meseca i nista. Sada pijem kontracepciju, dva meseca ni sa tabletama nisam dobila, kada je krenulo, pa malo je reci da je smesno krvarenje bilo.




flamingos -> RE: Mesečni ciklus žene (22.4.2021 22:04:08)

Voci,I ti mučiš muku sa ciklusom?I ja.U ponedeljak imam zakazano kod ginekologa.Videću šta će da mi kaže.Hajd da se to sve normalizuje što pre.❤





Maraj -> RE: Mesečni ciklus žene (23.4.2021 18:04:19)

Uradila sam hormone 2.dan ciklusa. 

Idem kod dr kad ciklus prodje...Jel zna neko da mi rastumaci? Masalacak jesi tu?Inace dr mi videla cistu, a i ja sam joj se pozalila na nerodovan i izmenjen ciklus u poslednjih par meseci, pa mi ona dala da odradim ove parametre[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2126125-5561.jpg[/img]
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2126125-7755.jpg[/img]




Maslacak15 -> RE: Mesečni ciklus žene (23.4.2021 19:00:17)

Tu sam Maraj. Ovo sve izgleda super....kakvi su problemi u pitanju? 





Maraj -> RE: Mesečni ciklus žene (23.4.2021 20:29:32)

Maslacak unazad 3-4 meseca ciklis mi trajao 18 dana, pa 23 pa juce dobih posle 28 dana. Do ovog ciklusa oskudno krvarenje bilo sa produzenim braonkastim iscedkom i do 7 dana nakon ciklusa. Juce dobih-potop. Vise sedim u wc-u nego bilo sta drugo.
Dr mi na uz videla cistu, kaze mozda ce otici sa ovim ciklusom. Ici cu opet na uz kada mi se ciklus zavrsi




Maslacak15 -> RE: Mesečni ciklus žene (23.4.2021 21:17:57)

ne znam, to je malo neobicno, ali ovi hormoni su stvarno skroz po jusu. Nema bas ni najmanjih naznaka za sta bi se neko "uhvatio". Mozda je stvarno do ciste a ona je nastala ko zna zbog cega. Treba da ispratis sta se desava. Mioma polipa i bilo cega slicnog nema?

Puno pozdrava




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>