RE: Prva bebina garderoba (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Duškić -> RE: Prva bebina garderoba (15.5.2019 18:05:43)

E imam i ja neku nzm kako se zvase bas cu da pogledam koliko je sad, bas sam narucila nesto kod nje. Mene vise nervira dostava kad je platim 250 din.




kamičak -> RE: Prva bebina garderoba (15.5.2019 18:23:24)

Neke firme daju besplatnu dostavu ako se poruci u visini odredjene sume. Meni nije problem da to platim ako mi stigne citav paket.




kamičak -> RE: Prva bebina garderoba (15.5.2019 21:04:40)

Nati hvala za preporuku za decije stvari.




dunja RR -> RE: Prva bebina garderoba (16.5.2019 12:17:03)

Nato, rekoh Anabeli da te prihvati, kaže da ti je sad poslala zahtev, jer joj nije stigao zahtev od tebe.

IZVORNA PORUKA: nata11

Pa verujem ali ona ne prihvata zahtev za prijateljstvo a profil joj zakljucan kao da svercuje drogu.

🙄😊





nata11 -> RE: Prva bebina garderoba (16.5.2019 13:36:45)

Hvala. Reseno 👍




Duškić -> RE: Prva bebina garderoba (16.5.2019 14:29:55)

Bravo ..bice najsladji malcii.




nata11 -> RE: Prva bebina garderoba (4.6.2019 14:34:57)

Jeste skidale unutrasnje etikete sa bebine prve odece? Mene licno nervira i na svojoj odeci uvek skidam pa krenuh i kod bebinih stvari ali pri seckanju isekoh kapicu i bodic. 





Ana RR -> RE: Prva bebina garderoba (4.6.2019 14:40:39)

Nato, ja sam skidala samo ako može lepo da se opara, bez sečenja tj ako je prišiveno posebnim koncem. Inače nisam jer može da grebucka ako nije lepo isečena.




dunja RR -> RE: Prva bebina garderoba (4.6.2019 14:48:09)

Nato ja sebi skidam jer mi smeta, a S i M nisam skidala, nije im smetalo, a ostavljala sam da bi se videlo koja je veličina, kada neko kasnije bude koristio odeću, jer sve ostaje maltene novo, greota da stoji. Dosta Savinih stvari M nosi sada.

A Savi i sada ne skidam jer on po etiketama gleda kako da odeću en obuče naopačke :)




nata11 -> RE: Prva bebina garderoba (4.6.2019 15:00:53)

Da bas to grebucka i onda krenem makazicama i nacisto iseckam odecu.


Hvala na savetima ostavicu tako za sada. 




veselicaa -> RE: Prva bebina garderoba (4.6.2019 15:28:49)

Ja nisam skidala,te etikete su mekane,ne verujem da smetaju.




bubulence -> RE: Prva bebina garderoba (9.6.2019 20:47:28)

Danas sam kupila nesto garderobice br 56. Evo, kao da mi je prvo dete. Pojma nemam koliko cega da uzmem... Ne bih da preteram a opet ni da oskudevamo... Npr pantalone. Uzela sam nedavno jedne farmerice i komplet trenerku br 56. I to je to sto ima dugačko. Ima i 3 dugacke zeke za spavanje... Ne znam da li treba jos nesto... Ema mi je isto julsko dete i nista dugacko nije obukla do septembra... 





veselicaa -> RE: Prva bebina garderoba (9.6.2019 20:51:22)

Bubi kupuj i uzivaj,kupices i kad se porodis,dobices na poklon.




Maraj -> RE: Prva bebina garderoba (9.6.2019 21:42:54)

Jao bubi ja ne volim farmerice. Sto da ih zuljaju. Jos tek rodjenim bebama...sta znam...
Meni S julsko dete. Non stop je bila u bodicu kratkih rukava
Nekad sam joj nocu oblacila zeku




veselicaa -> RE: Prva bebina garderoba (9.6.2019 21:49:06)

Bubi je verovatno uzela mekane farmerice,ja mojoj Nini jos kupujem samo mekane i udobne,ima tregerice iz h&m i iz waikikija farmerice i bas su mekane.Imamo i helankice kao farmerice,prelepe su,kupujem joj veci broj cim joj se omale koliko mi se svidjaju.




bubulence -> RE: Prva bebina garderoba (9.6.2019 23:06:31)

Da, da, nisu krute kao one za odrasle. Nego neki mnogo prijatan materijal.

Pa i Ema je najvise nosila bodice, i to mi je nekako najlogicnije jer najavljuju bas pakleno leto... Onda mi je verovatno ovo i dovoljno sto se tice dugih nogavica. Bodice dugih rukava imamo




vocicana -> RE: Prva bebina garderoba (9.6.2019 23:12:53)

Vidi molim te, a aj sam u drugoj temi pisala o ovoj temi. Nista lepse od kupovine za bebicu. Koliko sam ja uzivala u tome. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bubulence -> RE: Prva bebina garderoba (9.6.2019 23:22:29)

I jaaaa, bas sam uzivala danas. Ali cerke su daleko vise, sve su se otimale sta ce koja da izabere za bebicu. Izabrale su mu neku zeku za iznosenje, niti mi se svidja, niti je za iznosenje ali posto su one to zajedno odabrale neka bude po njihovom ❤️





IvanaSK RR -> RE: Prva bebina garderoba (10.6.2019 7:21:30)

Bubi,dokupices helankice ili trenerke ako bude trebalo. 😀 ne preteruj sa dugim rukavima.




nata11 -> RE: Prva bebina garderoba (10.6.2019 8:52:36)

Bubulence ja bas rekoh danas da skidam etikete i perem polako. I pojima nemam sta za iznosenje. Zeke su mi dugih rukava i kako kada najavljuju 33 C? Spremila sam haljinicu e sad sta ispod ne znam. Spakovacu i od pantalonica i bodica u kesu pa kako tamo procebe babice. 





bubulence -> RE: Prva bebina garderoba (10.6.2019 9:11:12)

Ivana zar decaci nose helankice 😂😆!?

Nato, bodi kratkih rukava ispod... Mada ce onda biti toplo da obuce i haljinicu preko... Ili neki bodi i sorc




Maraj -> RE: Prva bebina garderoba (10.6.2019 9:32:38)

Nato moja S je rodjena prosle god u julu. Izasli smo u bodicu kratkih rukava i helankicama. Toplo je....
Ima i onih haljinica koje su bodi haljine...sta znam ja za devu biram samo ono u cemu smatram da im je udobno..i sada kad su veci.
I ja imam za S i L farmerice. Levis. Mekane su bas bas.... ali...najudobnije im je u trenerkici ili S u helankama




bubulence -> RE: Prva bebina garderoba (10.6.2019 10:21:57)

Maraj, slazem se. Nego mislim da on te duge nogavice nece ni obuci prva 2 meseca, kupila sam cisto radi reda... Inace smatram da deca treba da budu u onom sto im je udobno. Od rodjenja pa do zaposlenja 😂. Nato, videces koliko je haljina neprakticna na tako malenoj bebi. Ja deci ne oblacim haljine ni u vrtic/skolu. Nego iskljucivo ono u cemu ce im biti udobno i u cemu ce biti slobodni za igru, skakanje itd... To su helanke i sorcevi, često i trenerke i tako je od kada su se rodile. Haljine samo za svecane prilike i to za slikanje😂, posle opet u nesto udobnije





veselicaa -> RE: Prva bebina garderoba (10.6.2019 10:32:45)

Nati je ovo prva beba i tek ce poceti sa doterivanjem,znam mnogo zena koje su bebe izvele u haljinici.
Ivana kako helankice decaku [sm=smiley36.gif]
Ja mojima nisam oblacila haljinice dok su bile bas male,i sada za Ninu kupujem samo udobno,ali farmerice za bebe su sada savrseno udobne.




Maraj -> RE: Prva bebina garderoba (10.6.2019 10:33:29)

Pa zato i ja kazem...gde tumbati onako malu bebu...jos kad se nosi pa se ono sve zatoza...ne znam...ja nisam za to... pre sam za bodi haljinu. Al svako nesto voli[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>